Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Na jo, egy perc erejeig mar azt hittem gratulalni akarok az epiteszednek... 😊

Amugy meg villanyautoval jarni olyan, mint Geno Smithnek drukkolni... 😀
undisputedly
Benzinessel meg olyan, mint Russell Wilsonnak. Helyenként még elfér, de jobb helyeken már kínos megjelenni vele. 😛
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Na jo, egy perc erejeig mar azt hittem gratulalni akarok az epiteszednek... 😊

Amugy meg villanyautoval jarni olyan, mint Geno Smithnek drukkolni... 😀
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Ide is, mert inkább ide való:

Na jó egyébként kurva izéjüket azt...........most néztem meg: 112 EZER FORINTOS gázszámla úgy hogy lakosságiban vagyunk 341 köbméterre.............tavaly ugyan ezen időszak alatt volt 673 köbméter 73 ezer forint........szóval ezzel kellene inkább még kezdeni valamit.........
dande2
A villanyszámlákat én is mindig próbálom értelmezni, de akárhogy számolgatok sosem sikerül azokat a számokat kihoznom, mint ami kommunikálva van. Az igazat megvallva, rohadtul nem értem mi miért kerül annyiba, mint ami oda van írva.

több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nálunk megoldotta egy csávó, mert az utcán parkoló összes kocsiból leszívta a benzint.

Remélem azért összekeveredett a dízellel és le is tüdőzte!
Willie Parker
azt hogy? már nem 1200es zsigák szaladgálnak az utakon, a legtöbb autónál már nem úgy van, hogy ledugom a golyós szelepet a tankba és már dől is kifelé a manna...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ide is, mert inkább ide való:

Na jó egyébként kurva izéjüket azt...........most néztem meg: 112 EZER FORINTOS gázszámla úgy hogy lakosságiban vagyunk 341 köbméterre.............tavaly ugyan ezen időszak alatt volt 673 köbméter 73 ezer forint........szóval ezzel kellene inkább még kezdeni valamit.........
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Nálunk megoldotta egy csávó, mert az utcán parkoló összes kocsiból leszívta a benzint.

Remélem azért összekeveredett a dízellel és le is tüdőzte!
Willie Parker
amikor a nyáron belengették, hogy egyszerre áll le Batta és Schwechat is, és jön az armageddon a kutakon, akkor már vizionáltam ilyet, hogy már nem is katalizátorra mennek rá, hanem a benzinre... hát remélem, nem terjed el
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Nálunk megoldotta egy csávó, mert az utcán parkoló összes kocsiból leszívta a benzint.

Remélem azért összekeveredett a dízellel és le is tüdőzte!

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.
Zsellértelkes Vrij
😊 Anyámnál vagyok Budán.... még.
Mindez csak reakció a korábbi dühtirádáimra., kvázi önreflexió. Aki korábban olvasta a kirohanásaimat, az emlékszik, hogy pár alkalommal nagyon beszoptam ezt a villanyautó dolgot, főleg München,- Krakkó, München- BP vonatkozásában. Hol a töltő esett szét, hol a végpontig elment az áram. Visszasírtam (visszasírom) a dieselt. Az első alkalom, hogy nem azt érzem, hogy nem a lófasz rossz végén vagyok. De amúgy , részvétem a lokális harcosoknak.
Helmut _Professional drinker
Mivan gazdagék??? Van pénz lóvéra mi???
jobbágy#JC6
Valahol felsír egy Denver-Seattle trade.
Tactful Cactus
Szerintem Soros!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 radiofonica.com/confirmado-fue-un-dron-el-causante-del-tragico-choque-en-el-espectaculo-aereo/

Bazzeg, ez nagyon gáz, ha igaz...

Ezek szerint egy drón ütközött a P-63-asnak... 😬😡
warr_b
Irigyellek, hogy tudsz spanyolul.
Mikey
Chrome Google fordító telefonon a barátod, azonnal èrthetővè tette 😉 èn külföldi cikkeket ezèrt szinte már csak telóról olvasok. Gèpen nem működik annyira jól.
dande2
Így így...
Azóta persze már a cáfolatát is olvastam.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.
Zsellértelkes Vrij
😊 Anyámnál vagyok Budán.... még.
Mindez csak reakció a korábbi dühtirádáimra., kvázi önreflexió. Aki korábban olvasta a kirohanásaimat, az emlékszik, hogy pár alkalommal nagyon beszoptam ezt a villanyautó dolgot, főleg München,- Krakkó, München- BP vonatkozásában. Hol a töltő esett szét, hol a végpontig elment az áram. Visszasírtam (visszasírom) a dieselt. Az első alkalom, hogy nem azt érzem, hogy nem a lófasz rossz végén vagyok. De amúgy , részvétem a lokális harcosoknak.
Helmut _Professional drinker
Mivan gazdagék??? Van pénz lóvéra mi???
jobbágy#JC6
Valahol felsír egy Denver-Seattle trade.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 radiofonica.com/confirmado-fue-un-dron-el-causante-del-tragico-choque-en-el-espectaculo-aereo/

Bazzeg, ez nagyon gáz, ha igaz...

Ezek szerint egy drón ütközött a P-63-asnak... 😬😡
warr_b
Irigyellek, hogy tudsz spanyolul.
Mikey
Chrome Google fordító telefonon a barátod, azonnal èrthetővè tette 😉 èn külföldi cikkeket ezèrt szinte már csak telóról olvasok. Gèpen nem működik annyira jól.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
 radiofonica.com/confirmado-fue-un-dron-el-causante-del-tragico-choque-en-el-espectaculo-aereo/

Bazzeg, ez nagyon gáz, ha igaz...

Ezek szerint egy drón ütközött a P-63-asnak... 😬😡
warr_b
Irigyellek, hogy tudsz spanyolul.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
A héten még kitart a benya a kocsiban. mert csak a legszükségesebb helyekre, vagyis óvodába és iskolába viszem a gyerekeket (15 km, de innen tőlünk nincs tömegközlekedés, illetve 4 átszállás lenne Kőbányára eljutni…), de ez az állapot tarthatatlan. Sehol sem tudok tankolni. Sehol. Ha valahol van is benya, 200-300 méter a sor…
jobbágy#JC6
Amúgy kannába pl egyáltalán nem engednek tankolni pl prémiumot (hatóságit tudom h nem) Vagy az lincshangulatot okoz ha odamész gyalog megelőzve a kocsisort, hogy belökj a műanyag hordozóba 10 liter 100asat csakhogy tudd pl a gyereket iskolába vinni?
bobi0092
Mintha nem Magyaroszágon élnél. Ember, 5 métert sem tudnék megtenni a kannával, azonnal halálra köveznek😄😂😅
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.
Zsellértelkes Vrij
😊 Anyámnál vagyok Budán.... még.
Mindez csak reakció a korábbi dühtirádáimra., kvázi önreflexió. Aki korábban olvasta a kirohanásaimat, az emlékszik, hogy pár alkalommal nagyon beszoptam ezt a villanyautó dolgot, főleg München,- Krakkó, München- BP vonatkozásában. Hol a töltő esett szét, hol a végpontig elment az áram. Visszasírtam (visszasírom) a dieselt. Az első alkalom, hogy nem azt érzem, hogy nem a lófasz rossz végén vagyok. De amúgy , részvétem a lokális harcosoknak.
Helmut _Professional drinker
Mivan gazdagék??? Van pénz lóvéra mi???
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 radiofonica.com/confirmado-fue-un-dron-el-causante-del-tragico-choque-en-el-espectaculo-aereo/

Bazzeg, ez nagyon gáz, ha igaz...

Ezek szerint egy drón ütközött a P-63-asnak... 😬😡


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 561
Sosem értettem egyszerű userként, hogy miért a full elektromos autóké a jövő amit mindig tölteni kell korlátozott töltő helyeken,
ahelyett hogy a hibridek továbbfejlesztése után nem csak városban használná a jószág alacsony sebességnél az aksit, hanem mondjuk tovább fejlesztve nagyobb sebességnél is /akár pár év múlva/ és szarni a töltőállomásokra.
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.
Zsellértelkes Vrij
😊 Anyámnál vagyok Budán.... még.
Mindez csak reakció a korábbi dühtirádáimra., kvázi önreflexió. Aki korábban olvasta a kirohanásaimat, az emlékszik, hogy pár alkalommal nagyon beszoptam ezt a villanyautó dolgot, főleg München,- Krakkó, München- BP vonatkozásában. Hol a töltő esett szét, hol a végpontig elment az áram. Visszasírtam (visszasírom) a dieselt. Az első alkalom, hogy nem azt érzem, hogy nem a lófasz rossz végén vagyok. De amúgy , részvétem a lokális harcosoknak.
Helmut _Professional drinker
Most még. Majd lassan lefagy a te arcodról is a mosoly.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Drága jó kisvárosom reggel apokalipszisre ébredt
Az ok, van benzin a MOL kúton (anya pénteken minden gond nélkül tudott még tankolni).
#ársapka
zacknorb
És még mindig sokan vannak, akik szerint nem szabadna eltörölni a hatósági árat.
Hihetetlen mennyien nem látják, hogy amiatt van az ún. hiány mindenből is...
Mikey
Nem is a mesterségesen generált drágulás miatt!
Amúgy nincs hiány, csak épp se vírus, se migránsok.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
A héten még kitart a benya a kocsiban. mert csak a legszükségesebb helyekre, vagyis óvodába és iskolába viszem a gyerekeket (15 km, de innen tőlünk nincs tömegközlekedés, illetve 4 átszállás lenne Kőbányára eljutni…), de ez az állapot tarthatatlan. Sehol sem tudok tankolni. Sehol. Ha valahol van is benya, 200-300 méter a sor…
jobbágy#JC6
Amúgy kannába pl egyáltalán nem engednek tankolni pl prémiumot (hatóságit tudom h nem) Vagy az lincshangulatot okoz ha odamész gyalog megelőzve a kocsisort, hogy belökj a műanyag hordozóba 10 liter 100asat csakhogy tudd pl a gyereket iskolába vinni?

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.
Zsellértelkes Vrij
😊 Anyámnál vagyok Budán.... még.
Mindez csak reakció a korábbi dühtirádáimra., kvázi önreflexió. Aki korábban olvasta a kirohanásaimat, az emlékszik, hogy pár alkalommal nagyon beszoptam ezt a villanyautó dolgot, főleg München,- Krakkó, München- BP vonatkozásában. Hol a töltő esett szét, hol a végpontig elment az áram. Visszasírtam (visszasírom) a dieselt. Az első alkalom, hogy nem azt érzem, hogy nem a lófasz rossz végén vagyok. De amúgy , részvétem a lokális harcosoknak.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
A héten még kitart a benya a kocsiban. mert csak a legszükségesebb helyekre, vagyis óvodába és iskolába viszem a gyerekeket (15 km, de innen tőlünk nincs tömegközlekedés, illetve 4 átszállás lenne Kőbányára eljutni…), de ez az állapot tarthatatlan. Sehol sem tudok tankolni. Sehol. Ha valahol van is benya, 200-300 méter a sor…
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Drága jó kisvárosom reggel apokalipszisre ébredt
Az ok, van benzin a MOL kúton (anya pénteken minden gond nélkül tudott még tankolni).
#ársapka
zacknorb
És még mindig sokan vannak, akik szerint nem szabadna eltörölni a hatósági árat.
Hihetetlen mennyien nem látják, hogy amiatt van az ún. hiány mindenből is...
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Iszonyatos frusztráció van benne ezzel az egésszel kapcsolatban, kerülök minden ilyen műsört, cikket ami nem közvetlen a munkával kapcsolatos, és semmi politikai beszélgetésbe nem megyek bele, de ez a böszmeség ömlik a nyakamba mindenhonnan.

Csak bennem van ez meg? Más is érez hasonlót?
Nomac
12 éve szimbolikus politizálás megy, hát ilyenkor kettőzött jelentősége van az ilyen szimbólumoknak

 m.hvg.hu/itthon/20221206_Matolcsy_Gyorgy_torvenymodositas_MNB_fizetesemeles


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal