Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
A seggfej amelyik nem képes értelmezni a KRESZ táblákat és még emberkedik utána.
Bolt mellett parkoló, majd a parkoló hátsó kijáratánál 1 irányú utca tábla. Parkolóból még visszafelé is lehet haladni. De emberünk eltorlaszolja a kijáratot, hogy ráneveljen a hülyeségére.
kittli
Nekem a kedvencem az elmúlt pár napból az az utánfutós kisbuszos volt, aki az M1-esen 130-nál lehagyott. Majd beállt elém 110-re. Aztán az egyik emelkedőn visszaelőztem, de utána a leejtőn 130-nál ismét lehagyott. 😀 Végül az M0-s lehajtóig már a látótávolságomból is kikerült, annyira sietett.
Mikey
67-es út, valamelyik kiváló képességű barom a kurva szekerén vagy képtelen volt beállítani a tompítottat, vagy Szigetvártól Kaposvárig távolságival jött mögöttem a sötétben.
Egyszer eldurrant az agyam, majdnem ráhúztam a ködlámpát, csak az elöl is világított, ott viszont egy mentő haladt, akivel nem akartam kibaszni.

Sajnos a város déli szélén lekanyarodott, ha marad a pláza előtti kereszteződésig (mert ott mindig sikerül piros lámpát kapni) akkor átballagtam volna hozzá, és nem túl költői nyelven megkérdezem, hogy melyik sorsjegyen nyerte a jogosítványát...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálunk már elkezdték, de jó lesz közben istentiszteletet tartani....😊
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Már vártam mikor kezdődik a minden évben kihagyhatatlan flame 😁

Megvettem a tüzijátékokat, jó lesz 🥳🎉
warr_b
Egyébként csak hogy miért is írtam be. Most az előbb fotóztam a naplementét az erkélyemről, és valaki pont petárdázott egyet, és annyira megijedtem, hogy majdnem leejtettem a telefont a negyedikről. Szóval ÉN ijedek meg tőle és én vagyok nyugtalan a nagy petárdázások-tűzijátékozások közepette. Nem a kiskutyám, nem a macskám, nem a szívbeteg nagymamám, hanem én. Soha nem volt rossz élményem, de a hangos és éles hangoktól akaratlanul is megijedek, így ezektől is. Konkrétan az utcára kimenni sem merek ilyenkor.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
A seggfej amelyik nem képes értelmezni a KRESZ táblákat és még emberkedik utána.
Bolt mellett parkoló, majd a parkoló hátsó kijáratánál 1 irányú utca tábla. Parkolóból még visszafelé is lehet haladni. De emberünk eltorlaszolja a kijáratot, hogy ráneveljen a hülyeségére.
kittli
Nekem a kedvencem az elmúlt pár napból az az utánfutós kisbuszos volt, aki az M1-esen 130-nál lehagyott. Majd beállt elém 110-re. Aztán az egyik emelkedőn visszaelőztem, de utána a leejtőn 130-nál ismét lehagyott. 😀 Végül az M0-s lehajtóig már a látótávolságomból is kikerült, annyira sietett.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 977
A seggfej amelyik nem képes értelmezni a KRESZ táblákat és még emberkedik utána.
Bolt mellett parkoló, majd a parkoló hátsó kijáratánál 1 irányú utca tábla. Parkolóból még visszafelé is lehet haladni. De emberünk eltorlaszolja a kijáratot, hogy ráneveljen a hülyeségére.
kittli
A multkor lattam vkit aki a benzinkuton ment ki ott ahol bejott ergo mindenkivrl szemben.🤣
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Lehetsz te a legjobb szülő a legkomolyabb értékek átadásával, rengeteg pénzért magánóráért, de ha rákap a faszra vagy a puncira, utána már csak reménykedhet az a szülő hogy visszatalál. Ha nem voltál karót nyelt seggfej akkor nagyobb esélyed van rá hogy marad gyereked.
Mégha úgy is tűnik sokszor hogy értelmetlen velük beszélni, a legváratlanabb pillanatban köszön vissza, hogy mégsem volt hiába.
Na, az nagyon jó érzés.

ozibozi
Oooké???

több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
A seggfej amelyik nem képes értelmezni a KRESZ táblákat és még emberkedik utána.
Bolt mellett parkoló, majd a parkoló hátsó kijáratánál 1 irányú utca tábla. Parkolóból még visszafelé is lehet haladni. De emberünk eltorlaszolja a kijáratot, hogy ráneveljen a hülyeségére.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Rohadjon meg minden olyan
kutyatartó’ aki nem viszi be a kutymorgót a lakásba vagy zárja el jól szilveszterkor. Szemét az ilyen, leszarja konkrétan a jószágot 😕
De majd hőzöngve panaszkodik.
ozibozi
Hasonlóképpen az ostoba tulkok, akik úgy ügy lövik fel a tüzijátékot meg a szikrázó sz.rjaikat, hogy más ingatlanán esik le. Illetve akik bedobnak bármi ilyet mások udvarába, és ki ne hagyjam azokat, akik az elhasznált vackaikat otthagyják a közterületen hogy elsején úgy nézzen ki az utca mint egy szemétdomb.
Jan
Ez így van, de mi köze a kutyusokhoz
ozibozi
A kutyák is buzik mind, amiért félnek a hangos pukkanó, robbanó hangoktól és a villanásoktól, annyi a köze. 😀
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Lehetsz te a legjobb szülő a legkomolyabb értékek átadásával, rengeteg pénzért magánóráért, de ha rákap a faszra vagy a puncira, utána már csak reménykedhet az a szülő hogy visszatalál. Ha nem voltál karót nyelt seggfej akkor nagyobb esélyed van rá hogy marad gyereked.
Mégha úgy is tűnik sokszor hogy értelmetlen velük beszélni, a legváratlanabb pillanatban köszön vissza, hogy mégsem volt hiába.
Na, az nagyon jó érzés.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Rohadjon meg minden olyan
kutyatartó’ aki nem viszi be a kutymorgót a lakásba vagy zárja el jól szilveszterkor. Szemét az ilyen, leszarja konkrétan a jószágot 😕
De majd hőzöngve panaszkodik.
ozibozi
Hasonlóképpen az ostoba tulkok, akik úgy ügy lövik fel a tüzijátékot meg a szikrázó sz.rjaikat, hogy más ingatlanán esik le. Illetve akik bedobnak bármi ilyet mások udvarába, és ki ne hagyjam azokat, akik az elhasznált vackaikat otthagyják a közterületen hogy elsején úgy nézzen ki az utca mint egy szemétdomb.
Jan
Ez így van, de mi köze a kutyusokhoz
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rohadjon meg minden olyan
kutyatartó’ aki nem viszi be a kutymorgót a lakásba vagy zárja el jól szilveszterkor. Szemét az ilyen, leszarja konkrétan a jószágot 😕
De majd hőzöngve panaszkodik.
ozibozi
Hasonlóképpen az ostoba tulkok, akik úgy ügy lövik fel a tüzijátékot meg a szikrázó sz.rjaikat, hogy más ingatlanán esik le. Illetve akik bedobnak bármi ilyet mások udvarába, és ki ne hagyjam azokat, akik az elhasznált vackaikat otthagyják a közterületen hogy elsején úgy nézzen ki az utca mint egy szemétdomb.
Jan
Ez mondjuk már a szokásos emberi gyökérség.
Én mindig szabad, nyílt terepen küldöm fel ahol fák sincsenek túl közel, utána lelocsolom vízzel, összeszedem és kidobom.
warr_b
warr, akkor te vmilyen szempontbol kiesel a szidasbol, de sokan nem csinljak azt amit te.
engem az jobban izgat h a gyerkoc meg aludna de a puffogtatas megy 😀
YoungZeeZee
Emmegmá' monnyuk gyerekfüggő, az enyémeket sose zavarta, aludtak nyugton mindig.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Aki felnőttként kapucnis kabátot hord, az mondjuk meg is érdemelné 😄😝
warr_b
Excuse me, wat?
Hanni
Azt mondja, hogy a kapucnisok buzik.
Willie Parker
a kapucnisok, akik sportszárba, papucsba vannak
azokis?!?!?!?!?!
Gróf de sutianap
Sőt a szandálosok is 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Aki felnőttként kapucnis kabátot hord, az mondjuk meg is érdemelné 😄😝
warr_b
Excuse me, wat?
Hanni
Azt mondja, hogy a kapucnisok buzik.
Willie Parker
a kapucnisok, akik sportszárba, papucsba vannak
azokis?!?!?!?!?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Aki felnőttként kapucnis kabátot hord, az mondjuk meg is érdemelné 😄😝
warr_b
és aki kapucnis pulcsit? 😀
Negritis, a vajda
És aki mindkettőt? 😊
csebi
Gondolom az olyan két zoknit is húz 🤣
warr_b
Ez telibe találtad.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Aki felnőttként kapucnis kabátot hord, az mondjuk meg is érdemelné 😄😝
warr_b
Excuse me, wat?
Hanni
Azt mondja, hogy a kapucnisok buzik.
Willie Parker
Végre valaki megértette
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Aki felnőttként kapucnis kabátot hord, az mondjuk meg is érdemelné 😄😝
warr_b
Amikor Redskins Football team Commanders szurkoló próbál ízlésről tartani kiselőadást, mindig elgondolkozom, hogy ez valami inverz világ ? 🤔😂
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Aki felnőttként kapucnis kabátot hord, az mondjuk meg is érdemelné 😄😝
warr_b
Excuse me, wat?
Hanni
Azt mondja, hogy a kapucnisok buzik.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 977
Aki felnőttként kapucnis kabátot hord, az mondjuk meg is érdemelné 😄😝
warr_b
Excuse me, wat?
Hanni
mondjuk esoben tenyleg ego 😀 vagy hoban
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Aki felnőttként kapucnis kabátot hord, az mondjuk meg is érdemelné 😄😝
warr_b
Excuse me, wat?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 977
Rohadjon meg minden olyan
kutyatartó’ aki nem viszi be a kutymorgót a lakásba vagy zárja el jól szilveszterkor. Szemét az ilyen, leszarja konkrétan a jószágot 😕
De majd hőzöngve panaszkodik.
ozibozi
Hasonlóképpen az ostoba tulkok, akik úgy ügy lövik fel a tüzijátékot meg a szikrázó sz.rjaikat, hogy más ingatlanán esik le. Illetve akik bedobnak bármi ilyet mások udvarába, és ki ne hagyjam azokat, akik az elhasznált vackaikat otthagyják a közterületen hogy elsején úgy nézzen ki az utca mint egy szemétdomb.
Jan
Ez mondjuk már a szokásos emberi gyökérség.
Én mindig szabad, nyílt terepen küldöm fel ahol fák sincsenek túl közel, utána lelocsolom vízzel, összeszedem és kidobom.
warr_b
warr, akkor te vmilyen szempontbol kiesel a szidasbol, de sokan nem csinljak azt amit te.
engem az jobban izgat h a gyerkoc meg aludna de a puffogtatas megy 😀
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rohadjon meg minden olyan
kutyatartó’ aki nem viszi be a kutymorgót a lakásba vagy zárja el jól szilveszterkor. Szemét az ilyen, leszarja konkrétan a jószágot 😕
De majd hőzöngve panaszkodik.
ozibozi
Hasonlóképpen az ostoba tulkok, akik úgy ügy lövik fel a tüzijátékot meg a szikrázó sz.rjaikat, hogy más ingatlanán esik le. Illetve akik bedobnak bármi ilyet mások udvarába, és ki ne hagyjam azokat, akik az elhasznált vackaikat otthagyják a közterületen hogy elsején úgy nézzen ki az utca mint egy szemétdomb.
Jan
Ez mondjuk már a szokásos emberi gyökérség.
Én mindig szabad, nyílt terepen küldöm fel ahol fák sincsenek túl közel, utána lelocsolom vízzel, összeszedem és kidobom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Rohadjon meg minden olyan
kutyatartó’ aki nem viszi be a kutymorgót a lakásba vagy zárja el jól szilveszterkor. Szemét az ilyen, leszarja konkrétan a jószágot 😕
De majd hőzöngve panaszkodik.
ozibozi
Hasonlóképpen az ostoba tulkok, akik úgy ügy lövik fel a tüzijátékot meg a szikrázó sz.rjaikat, hogy más ingatlanán esik le. Illetve akik bedobnak bármi ilyet mások udvarába, és ki ne hagyjam azokat, akik az elhasznált vackaikat otthagyják a közterületen hogy elsején úgy nézzen ki az utca mint egy szemétdomb.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Szandálban közlekedve 😛
dande2
linus likes it

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki felnőttként kapucnis kabátot hord, az mondjuk meg is érdemelné 😄😝
warr_b
és aki kapucnis pulcsit? 😀
Negritis, a vajda
És aki mindkettőt? 😊
csebi
Gondolom az olyan két zoknit is húz 🤣
warr_b
Szandálban közlekedve 😛
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Aki felnőttként kapucnis kabátot hord, az mondjuk meg is érdemelné 😄😝
warr_b
és aki kapucnis pulcsit? 😀
Negritis, a vajda
És aki mindkettőt? 😊
csebi
Gondolom az olyan két zoknit is húz 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta