Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az elmúlt egy hétben három olyan eset is történt, ami szépen mutatja milyen irányba haladunk. Kétszer találkoztam olyan nyugdíjassal a SPAR-ban aki nem tudta kifizetni amit vett, majd egy teljesen jólszituált nézni kéregetett a HÉV-n. Egy évvel ezelőtt simán kifizettem volna azt a pár száz forintot a pénztárnál vagy adtam volna a néninek, de mindkét esetben félrenéztem, utána volt is lelkiismeret furdalásom, de egy ilyen nap után mint a mai. Amikor megint szembe köpünk minden értéket, és logikát, majd a Fideszes haverom még ezután is őket védi. Vesszem ez az egész szar rendszer, menjünk el a falig és boruljon rá a szar az egész országra, talán az majd hoz változást...

Iszonyatos frusztráció van benne ezzel az egésszel kapcsolatban, kerülök minden ilyen műsört, cikket ami nem közvetlen a munkával kapcsolatos, és semmi politikai beszélgetésbe nem megyek bele, de ez a böszmeség ömlik a nyakamba mindenhonnan.

Csak bennem van ez meg? Más is érez hasonlót?
Nomac
Az elidegenedes ilyen helyzetekben teljesen megszokott. Amennyiben nem erzed magadenak a politikai vezetest, de felismered, hogy a tarsadalom aktiv vagy passziv modon, de ezt tamogatja, konnyen eltavolodsz es kivulallonak erzed magad, ami erzelmi tavolsagtartast von maga utan.

A frusztracia pedig az eszkozetelensegbol, a szamodra kivanatos allapotba valo eljutas ellehetetlenulesenek felismeresebol jon. Sokan vannak igy, habar az idei valasztasok sokaknal pont a belenyugvast hoztak el.

Mindazontaltal ne emeszd magad, nem a te feladatod mindenkin segiteni. Gondoskodj eloszor a csaladodrol 😊

Coelho off.
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 647 — balazs.t85@gmail.com
Az elmúlt egy hétben három olyan eset is történt, ami szépen mutatja milyen irányba haladunk. Kétszer találkoztam olyan nyugdíjassal a SPAR-ban aki nem tudta kifizetni amit vett, majd egy teljesen jólszituált nézni kéregetett a HÉV-n. Egy évvel ezelőtt simán kifizettem volna azt a pár száz forintot a pénztárnál vagy adtam volna a néninek, de mindkét esetben félrenéztem, utána volt is lelkiismeret furdalásom, de egy ilyen nap után mint a mai. Amikor megint szembe köpünk minden értéket, és logikát, majd a Fideszes haverom még ezután is őket védi. Vesszem ez az egész szar rendszer, menjünk el a falig és boruljon rá a szar az egész országra, talán az majd hoz változást...

Iszonyatos frusztráció van benne ezzel az egésszel kapcsolatban, kerülök minden ilyen műsört, cikket ami nem közvetlen a munkával kapcsolatos, és semmi politikai beszélgetésbe nem megyek bele, de ez a böszmeség ömlik a nyakamba mindenhonnan.

Csak bennem van ez meg? Más is érez hasonlót?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 942
nagyon fontos eszrevetel: fagyasztott brokkolit sehol nem lehet kapni honapok ota
aldi, lidl, penny, tesco, de miert 😀
YoungZeeZee
3 hete vettem a lidl-ben, akciósok voltak a fagyasztott zöldségek
NB2
dikk. 3 kulonbozo lidlben is eljutok es sehol nem volt "csak brokkoli."
lehet teruletileg mas az elosztas?
mert a 3 lidlben kb vannak olyan dolgoka ami csak az egyikben van.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
nagyon fontos eszrevetel: fagyasztott brokkolit sehol nem lehet kapni honapok ota
aldi, lidl, penny, tesco, de miert 😀
YoungZeeZee
3 hete vettem a lidl-ben, akciósok voltak a fagyasztott zöldségek
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
nagyon fontos eszrevetel: fagyasztott brokkolit sehol nem lehet kapni honapok ota
aldi, lidl, penny, tesco, de miert 😀
YoungZeeZee
A konzerv ananászok tűnnének el már a polcokról...! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 942
nagyon fontos eszrevetel: fagyasztott brokkolit sehol nem lehet kapni honapok ota
aldi, lidl, penny, tesco, de miert 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 918 — Kinek mit intézett a kormánya
Drága jó kisvárosom reggel apokalipszisre ébredt
Az ok, van benzin a MOL kúton (anya pénteken minden gond nélkül tudott még tankolni).
#ársapka
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 338
simán most toltam tele asszony Fiestáját ÖMV-n. se sor, sem hiány.
petey
A 14. 16. 17. ker, Kistarcsa és környéke este 6 órakor elesett... kiégtem, mire találtam kutat.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
simán most toltam tele asszony Fiestáját ÖMV-n. se sor, sem hiány.
petey
A parizerek kényesek, este nem akarnak ilyesmivel foglalkozni. Könnyebb csúcsidőben, aktív türelmetlenkedéssel elintézni ezt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
simán most toltam tele asszony Fiestáját ÖMV-n. se sor, sem hiány.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt Albertirsa környékén az OMVnèl siman volt 100s ès nem is volt senki ilyenkor már este. abból nem volt korlátozás 😊

Dabason a Molnál dèlután kint állt a sor nem is próbálkoztam 🤪

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Nem hiszem, hogy bármilyen médiának köze van az elbaltázott gazdasági lépésekhez.

A kapzsiság meg olyan, hogy egy olyan helyzetben, ahol a kormány nem tudja garantálni, hogy ha ma keveset tankolok, akkor holnap is fogok tudni keveset tankolni, ott igenis nem hibáztatható az egyén, hogy gondol magára és a saját érdekeit nézve, telenyomja az autót, mert szüksége lehet rá.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Óriási a gáz a kutakon, és ezt nem szó szerint értem
r.baggio
Pécsen se volt. Azért kíváncsi leszek, hogy vajon ezt is majd a háborúra fogják? Csak jelzem Európában mindenhol van benzin (legalábbis nyugaton igen).
NB2
Miután 4 Shell-kúton próbáltam 95-ös benyát szerezni a céges kocsiba, a 4. után úgy döntöttem, hogy jöhet a 100-as, az még éppen volt a 4. kúton. Utána megpróbáltam a közeli MOL-kúton megtankolni a feleségem kocsiját, na, ott már se normál, se prémium benzin nem volt.
somoskovig
Pont az egyik kúton voltam, amikor elfogyott a 95-ös, de valamiért ha az nincs akkor már a másikat is leállítják a töltőállásnál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Óriási a gáz a kutakon, és ezt nem szó szerint értem
r.baggio
Pécsen se volt. Azért kíváncsi leszek, hogy vajon ezt is majd a háborúra fogják? Csak jelzem Európában mindenhol van benzin (legalábbis nyugaton igen).
NB2
Miután 4 Shell-kúton próbáltam 95-ös benyát szerezni a céges kocsiba, a 4. után úgy döntöttem, hogy jöhet a 100-as, az még éppen volt a 4. kúton. Utána megpróbáltam a közeli MOL-kúton megtankolni a feleségem kocsiját, na, ott már se normál, se prémium benzin nem volt.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Óriási a gáz a kutakon, és ezt nem szó szerint értem
r.baggio
Pécsen se volt. Azért kíváncsi leszek, hogy vajon ezt is majd a háborúra fogják? Csak jelzem Európában mindenhol van benzin (legalábbis nyugaton igen).
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
Ez nem a média hibája, ez totális társadalmi probléma.
Lúdas Solymi
szerintem van társadalmi befolyása a médiának, nem is kicsi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
 index.hu/kulfold/2022/12/02/nemetorszag-korhaz-beteg-lelegeztetogep-letartoztatas/?fbclid=IwAR3gyodoTExYKKN-GAT1Csikz_cgkl0P4jprwSoR_cH9ShFZN9WxgOKr8sw

Ezt nem is tudom értelmezni.
somoskovig
Az abszolút önzés társadalmában élünk, köszönhetően a közösségi média mindent felülíró és egósimogató hatásának.
Dzsokijuing
ha szted ez a közösségi média akkor kurva nagy tévedésben vagy
a hagyományos média nagyon ráment arra hogy mindenki gyarló és mindenki egy rohadék, márpedig én miért érezzek együtt valakivel aki rohadék?
Negritis, a vajda
Nem értek egyet, a hagyományos média egycsatornás agymosás. Csak a közösségi média nyújtja azt az illúziót, hogy szavad és súlyod van, ráadásul olyannak maszkírozod magad, amilyennek szeretnéd.
Az már csak hab a tortán, hogy mivel biztonságos távolból folyik a virtuális gyalázkodás, ezt viszik át sokan a valóságba. Zavarja a másik, ezért megszünteti, mert azt hiszi ez is úgy működik, mint a Fészen.
Dzsokijuing
szóval a 75éves nő agyát a közösségi média mosta át
rendben

nem az van hogy 50 éve megy az agymosás hogy te indvidum és kurva fontos vagy, amerikai álom meg minden faszom
meg hogy mások nem érnek semmit hisz lehet hogy rohadékok

a közösségi média is rájátszik erre, de a hagyományos kezdte
Negritis, a vajda
Én egyáltalán nem gondolom, hogy ez a média miatt van.
Az ember alapvetően önző és ahogy öregszik, butul és szűkül a szociális interakciója, úgy fordul egyre jobban magába és fog csak a saját kis világában élni illetve csak saját magára figyelni.

Itt még lehetne azt mondani, hogy nagyban befolyásolja a média, de mivel az egyirányú, így nem igazán változtat az adott egyén hozzáállásán, mert hiába kapna pozitív benyomásokat, az egyéni hozzáállás és interakció hiány miatt ezeket ugyanúgy elutasíthatja, mert nem fér bele a világképébe, gondolkodásmódjába és nincs is kényszerítve arra, hogy gondolkozzon és újraértékeljen.

Ráadásul aki ilyen állapotba kerül, szerintem az már sokszor végig se tudja normálisan gondolni a tettei következményeit, egyszerűen jön az impulzus, hogy mit kell ahhoz tenni, hogy a számára kellemetlen állapot megszűnjön és ennyi.

Ez nem a média hibája, ez totális társadalmi probléma.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
 index.hu/kulfold/2022/12/02/nemetorszag-korhaz-beteg-lelegeztetogep-letartoztatas/?fbclid=IwAR3gyodoTExYKKN-GAT1Csikz_cgkl0P4jprwSoR_cH9ShFZN9WxgOKr8sw

Ezt nem is tudom értelmezni.
somoskovig
Az abszolút önzés társadalmában élünk, köszönhetően a közösségi média mindent felülíró és egósimogató hatásának.
Dzsokijuing
ha szted ez a közösségi média akkor kurva nagy tévedésben vagy
a hagyományos média nagyon ráment arra hogy mindenki gyarló és mindenki egy rohadék, márpedig én miért érezzek együtt valakivel aki rohadék?
Negritis, a vajda
Nem értek egyet, a hagyományos média egycsatornás agymosás. Csak a közösségi média nyújtja azt az illúziót, hogy szavad és súlyod van, ráadásul olyannak maszkírozod magad, amilyennek szeretnéd.
Az már csak hab a tortán, hogy mivel biztonságos távolból folyik a virtuális gyalázkodás, ezt viszik át sokan a valóságba. Zavarja a másik, ezért megszünteti, mert azt hiszi ez is úgy működik, mint a Fészen.
Dzsokijuing
szóval a 75éves nő agyát a közösségi média mosta át
rendben

nem az van hogy 50 éve megy az agymosás hogy te indvidum és kurva fontos vagy, amerikai álom meg minden faszom
meg hogy mások nem érnek semmit hisz lehet hogy rohadékok

a közösségi média is rájátszik erre, de a hagyományos kezdte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
 index.hu/kulfold/2022/12/02/nemetorszag-korhaz-beteg-lelegeztetogep-letartoztatas/?fbclid=IwAR3gyodoTExYKKN-GAT1Csikz_cgkl0P4jprwSoR_cH9ShFZN9WxgOKr8sw

Ezt nem is tudom értelmezni.
somoskovig
Az abszolút önzés társadalmában élünk, köszönhetően a közösségi média mindent felülíró és egósimogató hatásának.
Dzsokijuing
ha szted ez a közösségi média akkor kurva nagy tévedésben vagy
a hagyományos média nagyon ráment arra hogy mindenki gyarló és mindenki egy rohadék, márpedig én miért érezzek együtt valakivel aki rohadék?
Negritis, a vajda
Nem értek egyet, a hagyományos média egycsatornás agymosás. Csak a közösségi média nyújtja azt az illúziót, hogy szavad és súlyod van, ráadásul olyannak maszkírozod magad, amilyennek szeretnéd.
Az már csak hab a tortán, hogy mivel biztonságos távolból folyik a virtuális gyalázkodás, ezt viszik át sokan a valóságba. Zavarja a másik, ezért megszünteti, mert azt hiszi ez is úgy működik, mint a Fészen.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
 index.hu/kulfold/2022/12/02/nemetorszag-korhaz-beteg-lelegeztetogep-letartoztatas/?fbclid=IwAR3gyodoTExYKKN-GAT1Csikz_cgkl0P4jprwSoR_cH9ShFZN9WxgOKr8sw

Ezt nem is tudom értelmezni.
somoskovig
Az abszolút önzés társadalmában élünk, köszönhetően a közösségi média mindent felülíró és egósimogató hatásának.
Dzsokijuing
ha szted ez a közösségi média akkor kurva nagy tévedésben vagy
a hagyományos média nagyon ráment arra hogy mindenki gyarló és mindenki egy rohadék, márpedig én miért érezzek együtt valakivel aki rohadék?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
 index.hu/kulfold/2022/12/02/nemetorszag-korhaz-beteg-lelegeztetogep-letartoztatas/?fbclid=IwAR3gyodoTExYKKN-GAT1Csikz_cgkl0P4jprwSoR_cH9ShFZN9WxgOKr8sw

Ezt nem is tudom értelmezni.
somoskovig
Az abszolút önzés társadalmában élünk, köszönhetően a közösségi média mindent felülíró és egósimogató hatásának.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Óriási a gáz a kutakon, és ezt nem szó szerint értem
r.baggio
Nálunk itt a haldokló Délkeleten még nincs akkora gond.

több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
 index.hu/kulfold/2022/12/02/nemetorszag-korhaz-beteg-lelegeztetogep-letartoztatas/?fbclid=IwAR3gyodoTExYKKN-GAT1Csikz_cgkl0P4jprwSoR_cH9ShFZN9WxgOKr8sw

Ezt nem is tudom értelmezni.

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Óriási a gáz a kutakon, és ezt nem szó szerint értem

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
 transtelex.ro/kozelet/2022/12/02/nagy-romaniaztak-es-horat-jartak-a-roman-nacionalistak-a-kezdivasarhely-kozpontjaban-december-1-alkalmaval
nagir
Megpróbálom néha komolyan venni az ilyen bohócokat, de a végén mindig csak nevetni tudok. Amúgy milyen sálat viseltek?
gyeek
nagymagyarország passz
nagir
Pedig a sál az nagyon fontos, elvtárs!
gyeek
Marhafelsál esélyes.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)