Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kérdések bármiről

31 feliratkozó

1 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Mobil klímát tud ajánlani valaki olyan 150.000 HUF-ig?

Belvaros, műemlék epulet, alberlet - tehát nem egyszerű a sztori, viszont 2 hónapos gyermekkel vagyunk mar, így elsosorban az o védelme lenne fontosabb (mi kibirtuk valahogy éveken at).

Split klima most nem opcio, jövőre meg mar nem itt lakunk.

Ostorozom is magam, hogy nem volt eszembe felkeszulni erre. Talan a szokatlanul hűvösebb időjárás sem juttatta elmembe.
Ventura
Arra figyelj, hogy Miele legyen 😉
1 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Mobil klímát tud ajánlani valaki olyan 150.000 HUF-ig?

Belvaros, műemlék epulet, alberlet - tehát nem egyszerű a sztori, viszont 2 hónapos gyermekkel vagyunk mar, így elsosorban az o védelme lenne fontosabb (mi kibirtuk valahogy éveken at).

Split klima most nem opcio, jövőre meg mar nem itt lakunk.

Ostorozom is magam, hogy nem volt eszembe felkeszulni erre. Talan a szokatlanul hűvösebb időjárás sem juttatta elmembe.
Ventura
Igaz nem otthon hanem 3 évig az irodában ameddig lett szerelve split klíma ezt használtam. 20 m2 volt a mi irodánk, szépen lehűtötte, igaz picit hangos. De kb minden mobil klíma az, most ahogy nézem 100 ezer körül van az ára.

 midea.hu/category/mobilklima/brand/midea-mobilklima/products/mppdb-12crn7-qb6-mobilklima-3-5-kw-csak-hutos-cmid002269
kapitnono
Az ilyen megy este egy órát, lehűt 40-50 légköbmétert 24-26 fokra, aztán kikapcs, és egész éjjel lehet nyugodtan aludni, erre tökéletesek.

1 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 366 — WHO DAT!!!!
Mobil klímát tud ajánlani valaki olyan 150.000 HUF-ig?

Belvaros, műemlék epulet, alberlet - tehát nem egyszerű a sztori, viszont 2 hónapos gyermekkel vagyunk mar, így elsosorban az o védelme lenne fontosabb (mi kibirtuk valahogy éveken at).

Split klima most nem opcio, jövőre meg mar nem itt lakunk.

Ostorozom is magam, hogy nem volt eszembe felkeszulni erre. Talan a szokatlanul hűvösebb időjárás sem juttatta elmembe.
Ventura
Igaz nem otthon hanem 3 évig az irodában ameddig lett szerelve split klíma ezt használtam. 20 m2 volt a mi irodánk, szépen lehűtötte, igaz picit hangos. De kb minden mobil klíma az, most ahogy nézem 100 ezer körül van az ára.

 midea.hu/category/mobilklima/brand/midea-mobilklima/products/mppdb-12crn7-qb6-mobilklima-3-5-kw-csak-hutos-cmid002269


1 napja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Mobil klímát tud ajánlani valaki olyan 150.000 HUF-ig?

Belvaros, műemlék epulet, alberlet - tehát nem egyszerű a sztori, viszont 2 hónapos gyermekkel vagyunk mar, így elsosorban az o védelme lenne fontosabb (mi kibirtuk valahogy éveken at).

Split klima most nem opcio, jövőre meg mar nem itt lakunk.

Ostorozom is magam, hogy nem volt eszembe felkeszulni erre. Talan a szokatlanul hűvösebb időjárás sem juttatta elmembe.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

3 napja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
ruhellem fulessel telefonalni.
Stez
Fogod a telefont a kezedben és a füledhez tartod?!
Én megőrülnék ha nem fülessel telefonálnék, a bluetooth fülest tartom a civilizáció egyik legnagyobb kényelmi vívmányának.
Őszentsége Sobri Jóska
Ha olyan helyen hivnak, akkor igen. De kocsiban vagy otthon szimplan kihangositom, mert ugy kenyelmes.

Es nem is szeretem allandoan hordani a fulest, mert nekem egy ido utan fajni szokott tole a fulem, ha sokat hordom. Ezert zenet hallgatok vele leginkabb, edzes, egyeb dolog kozben, aztan ha azzal vegzek, akkor mar kapcsolom is ki a bluetooth-t. Ha meg otthon jon ram a zenehallgatas, akkor az epos gamer fulesemen hallgatok, az egy 80 ezres cucc, sokkal jobb a hangzasa, es fel napig siman birja, mig a huawei freebudsom meg birja egy-masfel orat.
Stez
Amúgy azon gondolkodtál már, hogy azért fáj tőle a füled, mert egy olcsó Huawei fülest vettél?
Jughead
Nem, mert a draga fulestol ugyanugy fajt mindig a fulem, amikor anno azt vettem.
Stez
A maiakhoz már legalább 3 pár különböző fülillesztéket adnak, különböző méretekben és gyakran anyagban is (szilikon, szivacs...). Próbálj ki egy párat. Vagy marad a fejhallgató.
warr_b
Megmondom oszinten, azert sem probalgattam ezeket, mert sosem erdekelt annyira az egesz. Annyit nem hasznalom es hasznaltam sosem. A vicc az, hogy siman elobb vettem 80K-s fulest meg 20K-s Epos hangerositot, meg 70K-s monitort gaminghez, mint hogy akarcsak 60K-t kiadjak sima fulesre a mindennapi hasznalatra. 😀
Csak nekem mindig is fajt a fulem ezektol, regen is. Mint ahogy siman fajni kezd a fejem attol is, ha nehany oran at rajtam van a gaming fules, mert ez pont olyan, ami elegge nyomja a fejem. De ezeket jobban kihasznalom, a fulest meg nem igazan, hogy 60-70K-s kelljen. Amire es amennyit en nyuzom, arra boven eleg a mostani 35K-s is. De meg regen volt jo par jobb minosegu, dragabb, mindegyiknek fajt a fulem, ha tul sokat volt bent.

3 napja
YoungZeeZee 9 848
Új mobilteló vásárlásnál mostanában érdemes már 20-30k többletért az 512GB memóriás verzió, vagy bővel elég még évekig a 256GB-s kiadás átlagos kocafelhasználáshoz?
zavi27
Attól függ mire használod. Én nagyon sokat fotózok, videózok vele, sok játék van rajta, csomó zeneszám ami sok helyen nincs fent ezért letöltöttem meg hasonlók. Két éve van nálam kb ez a teló de már 300gb+ tárhelynél járok
kapitnono
Ez igaz, a videók/képek ha valaki mindent megtart, és nem tölti fel gépre, akkor az sok helyet foglalhat, de iPhonenal van olyan opció is , hogy iCloud+, az 50GB havonta 400 forintért, 200Gb havi 1300-ért, de van 12 TB-os is.
Őszentsége Sobri Jóska
En nagyon low budget vagyok
motorola g14-et vettem 2 eve. a kameran kivul baromi jo. panaszom nincs ra.
nincs rajta semmilyen eloretleiptett baromsag.
nezz korbe motorolak kozott.
kompromisszumos ,de megbizhato amit tapasztaltam.
3 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Új mobilteló vásárlásnál mostanában érdemes már 20-30k többletért az 512GB memóriás verzió, vagy bővel elég még évekig a 256GB-s kiadás átlagos kocafelhasználáshoz?
zavi27
Attól függ mire használod. Én nagyon sokat fotózok, videózok vele, sok játék van rajta, csomó zeneszám ami sok helyen nincs fent ezért letöltöttem meg hasonlók. Két éve van nálam kb ez a teló de már 300gb+ tárhelynél járok
kapitnono
Ez igaz, a videók/képek ha valaki mindent megtart, és nem tölti fel gépre, akkor az sok helyet foglalhat, de iPhonenal van olyan opció is , hogy iCloud+, az 50GB havonta 400 forintért, 200Gb havi 1300-ért, de van 12 TB-os is.

3 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 366 — WHO DAT!!!!
Új mobilteló vásárlásnál mostanában érdemes már 20-30k többletért az 512GB memóriás verzió, vagy bővel elég még évekig a 256GB-s kiadás átlagos kocafelhasználáshoz?
zavi27
Attól függ mire használod. Én nagyon sokat fotózok, videózok vele, sok játék van rajta, csomó zeneszám ami sok helyen nincs fent ezért letöltöttem meg hasonlók. Két éve van nálam kb ez a teló de már 300gb+ tárhelynél járok


3 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Új mobilteló vásárlásnál mostanában érdemes már 20-30k többletért az 512GB memóriás verzió, vagy bővel elég még évekig a 256GB-s kiadás átlagos kocafelhasználáshoz?
zavi27
Bőven elég.
Nekem sok app van letöltve, yt playlistek, iTunesban többezer zeneszám, és így van használatban 132GB.

3 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Új mobilteló vásárlásnál mostanában érdemes már 20-30k többletért az 512GB memóriás verzió, vagy bővel elég még évekig a 256GB-s kiadás átlagos kocafelhasználáshoz?
zavi27
Arra szerintem elég a 256 Gb

3 napja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 732 — Amerikai sportok rajongója
Új mobilteló vásárlásnál mostanában érdemes már 20-30k többletért az 512GB memóriás verzió, vagy bővel elég még évekig a 256GB-s kiadás átlagos kocafelhasználáshoz?
3 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Így-így, nekem csak vezetékes van, nem is kéne blutooth. Figyelgessem hogy fel legyen töltve, sugározzon az agyamba, persze.

Melóban egy régi Beyerdynamic DT770 Pro-t használok, otthon van egy Sennheiser HD600-as, van valami olcsó Fiio Jade audio bedugós, meg egy iBasso IT00, amit mászkálás közben vagy otthon használok zenehallgatásra. Ez ilyen 30-40k közötti cucc volt, de én nagyon szeretem, szerintem brutál jól szól ennyi pénzért. Meg van egy Fiio KA11 erősítő/dac hozzá 😊
warr_b
teló mellé nekem BT van, az tökéletes mikor mászkálok, nem kell fosni hogy beleakad valamibe a kábel meg mittomén

de laptop és asztali mellé csak a vezetékes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ruhellem fulessel telefonalni.
Stez
Fogod a telefont a kezedben és a füledhez tartod?!
Én megőrülnék ha nem fülessel telefonálnék, a bluetooth fülest tartom a civilizáció egyik legnagyobb kényelmi vívmányának.
Őszentsége Sobri Jóska
Mégsem te vagy itt a legboomerebb 😂
warr_b
Az van vakon akiben ez egyáltalán felmerült.
Őszentsége Sobri Jóska
mondjuk en meg utalom h az uj telok mar jack nelkul jelennek meg.
a bluetooth soha nem lesz olyan jo mint a vezetekes
es kell a francnak meg vmi sugarzasos szar az emberi szervezetnek.
YoungZeeZee
Így-így, nekem csak vezetékes van, nem is kéne blutooth. Figyelgessem hogy fel legyen töltve, sugározzon az agyamba, persze.

Melóban egy régi Beyerdynamic DT770 Pro-t használok, otthon van egy Sennheiser HD600-as, van valami olcsó Fiio Jade audio bedugós, meg egy iBasso IT00, amit mászkálás közben vagy otthon használok zenehallgatásra. Ez ilyen 30-40k közötti cucc volt, de én nagyon szeretem, szerintem brutál jól szól ennyi pénzért. Meg van egy Fiio KA11 erősítő/dac hozzá 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ruhellem fulessel telefonalni.
Stez
Fogod a telefont a kezedben és a füledhez tartod?!
Én megőrülnék ha nem fülessel telefonálnék, a bluetooth fülest tartom a civilizáció egyik legnagyobb kényelmi vívmányának.
Őszentsége Sobri Jóska
Ha olyan helyen hivnak, akkor igen. De kocsiban vagy otthon szimplan kihangositom, mert ugy kenyelmes.

Es nem is szeretem allandoan hordani a fulest, mert nekem egy ido utan fajni szokott tole a fulem, ha sokat hordom. Ezert zenet hallgatok vele leginkabb, edzes, egyeb dolog kozben, aztan ha azzal vegzek, akkor mar kapcsolom is ki a bluetooth-t. Ha meg otthon jon ram a zenehallgatas, akkor az epos gamer fulesemen hallgatok, az egy 80 ezres cucc, sokkal jobb a hangzasa, es fel napig siman birja, mig a huawei freebudsom meg birja egy-masfel orat.
Stez
Amúgy azon gondolkodtál már, hogy azért fáj tőle a füled, mert egy olcsó Huawei fülest vettél?
Jughead
Nem, mert a draga fulestol ugyanugy fajt mindig a fulem, amikor anno azt vettem.
Stez
A maiakhoz már legalább 3 pár különböző fülillesztéket adnak, különböző méretekben és gyakran anyagban is (szilikon, szivacs...). Próbálj ki egy párat. Vagy marad a fejhallgató.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 napja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
ruhellem fulessel telefonalni.
Stez
Fogod a telefont a kezedben és a füledhez tartod?!
Én megőrülnék ha nem fülessel telefonálnék, a bluetooth fülest tartom a civilizáció egyik legnagyobb kényelmi vívmányának.
Őszentsége Sobri Jóska
Ha olyan helyen hivnak, akkor igen. De kocsiban vagy otthon szimplan kihangositom, mert ugy kenyelmes.

Es nem is szeretem allandoan hordani a fulest, mert nekem egy ido utan fajni szokott tole a fulem, ha sokat hordom. Ezert zenet hallgatok vele leginkabb, edzes, egyeb dolog kozben, aztan ha azzal vegzek, akkor mar kapcsolom is ki a bluetooth-t. Ha meg otthon jon ram a zenehallgatas, akkor az epos gamer fulesemen hallgatok, az egy 80 ezres cucc, sokkal jobb a hangzasa, es fel napig siman birja, mig a huawei freebudsom meg birja egy-masfel orat.
Stez
Amúgy azon gondolkodtál már, hogy azért fáj tőle a füled, mert egy olcsó Huawei fülest vettél?
Jughead
Nem, mert a draga fulestol ugyanugy fajt mindig a fulem, amikor anno azt vettem.

4 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 783
ruhellem fulessel telefonalni.
Stez
Fogod a telefont a kezedben és a füledhez tartod?!
Én megőrülnék ha nem fülessel telefonálnék, a bluetooth fülest tartom a civilizáció egyik legnagyobb kényelmi vívmányának.
Őszentsége Sobri Jóska
Ha olyan helyen hivnak, akkor igen. De kocsiban vagy otthon szimplan kihangositom, mert ugy kenyelmes.

Es nem is szeretem allandoan hordani a fulest, mert nekem egy ido utan fajni szokott tole a fulem, ha sokat hordom. Ezert zenet hallgatok vele leginkabb, edzes, egyeb dolog kozben, aztan ha azzal vegzek, akkor mar kapcsolom is ki a bluetooth-t. Ha meg otthon jon ram a zenehallgatas, akkor az epos gamer fulesemen hallgatok, az egy 80 ezres cucc, sokkal jobb a hangzasa, es fel napig siman birja, mig a huawei freebudsom meg birja egy-masfel orat.
Stez
Amúgy azon gondolkodtál már, hogy azért fáj tőle a füled, mert egy olcsó Huawei fülest vettél?
4 napja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
ruhellem fulessel telefonalni.
Stez
Fogod a telefont a kezedben és a füledhez tartod?!
Én megőrülnék ha nem fülessel telefonálnék, a bluetooth fülest tartom a civilizáció egyik legnagyobb kényelmi vívmányának.
Őszentsége Sobri Jóska
Ha olyan helyen hivnak, akkor igen. De kocsiban vagy otthon szimplan kihangositom, mert ugy kenyelmes.

Es nem is szeretem allandoan hordani a fulest, mert nekem egy ido utan fajni szokott tole a fulem, ha sokat hordom. Ezert zenet hallgatok vele leginkabb, edzes, egyeb dolog kozben, aztan ha azzal vegzek, akkor mar kapcsolom is ki a bluetooth-t. Ha meg otthon jon ram a zenehallgatas, akkor az epos gamer fulesemen hallgatok, az egy 80 ezres cucc, sokkal jobb a hangzasa, es fel napig siman birja, mig a huawei freebudsom meg birja egy-masfel orat.

4 napja
YoungZeeZee 9 848
ruhellem fulessel telefonalni.
Stez
Fogod a telefont a kezedben és a füledhez tartod?!
Én megőrülnék ha nem fülessel telefonálnék, a bluetooth fülest tartom a civilizáció egyik legnagyobb kényelmi vívmányának.
Őszentsége Sobri Jóska
Mégsem te vagy itt a legboomerebb 😂
warr_b
Az van vakon akiben ez egyáltalán felmerült.
Őszentsége Sobri Jóska
mondjuk en meg utalom h az uj telok mar jack nelkul jelennek meg.
a bluetooth soha nem lesz olyan jo mint a vezetekes
es kell a francnak meg vmi sugarzasos szar az emberi szervezetnek.
4 napja
YoungZeeZee 9 848
Szükségem lenne egy minőségi fülesre, 5 évig használtam az előzőt, jó befektetés volt.
Néztem az airpods Pro 3-at.
Az istyle-nál most 98 ezer, de beírtam a keresőbe és 80-ért meg lehet venni masik mobilos oldalon.
Hogy lehet 20 ezerrel olcsóbb? Nem kis tétel..
JC6 (Mr. Miele)
Vegyél Miele-t. Amúgy zenehallgatásra kell, és a hangzás a lényeg, vagy csak úgy általanosságban, podcast, ilyesmi, és a megbízhatóság, strapabíróság a fontos? Kábeles vagy blutooth?
warr_b
Munka, zene, edzés, minden.
JC6 (Mr. Miele)
Akkor vegyél egy Airpods Pro 3-at mondjuk részletre.
Vagy valami mást ami 60k-s kategóriában van.

Vannak 30-40k körül is fülesek: Huawei, Earfün, Xiaomi, stb., én egy régebbi Huawei Freebuds-ot használok, de kolléga szerint 60k-nál lentebb nem érdemes keresni, mert azok nem jók. Vagy ott van megint az Apple.
Huaweinek van Pro-ja, az 70k.

Ha tudsz, próbálj ki egyet közülük összehasonlítás végett, aztán hajrá.
Lúdas Solymi
Huawei freebuds 3i-t vettem jo par eve 35K kornyeken, azota hasznalom, semmi baja sincs, nem tudok negativat mondani rola, kiveve, hogy nem birja tul sokaig, szerintem a masfel oras edzest is neccesen birta.

De amugy szerintem siman jo, hiaba egy olcso semmi extra cucc. Ugyhogy meg azt sem mondanam, hogy a sima hasznalatra van ertelme 60K-ert venni valamit, nekem folosleges volt. Nem hasznalom agyon, az teny, de nem is szeretem, faj a fulem, ha nagyon sokat van benne.
Stez
35 k
olcso.
durva 😀

en elokukaztam jo 10+ eves headsetes fulhallgatot.
mindentkibir.
igaz zenet nem ezen masterelnek, de parade
YoungZeeZee
En is draganak gondolom amugy, de mivel itt 60-70K volt emlitve, ahhoz kepest nem az. 🙂

De nekem zenehallgatasra kellett, telefonalasra, egyeb dolgokra nem hasznaltam sosem, ruhellem fulessel telefonalni. A zenere meg siman jo volt ez.
Stez
mondjuk en nem hasznalom telefonalasra a headsetet, csak zenet hallgatok vele
laptop, mp3 lejatszo stb es neha tv a mobilon, de hivas szigoruan "ures" fullel
4 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szükségem lenne egy minőségi fülesre, 5 évig használtam az előzőt, jó befektetés volt.
Néztem az airpods Pro 3-at.
Az istyle-nál most 98 ezer, de beírtam a keresőbe és 80-ért meg lehet venni masik mobilos oldalon.
Hogy lehet 20 ezerrel olcsóbb? Nem kis tétel..
JC6 (Mr. Miele)
Vegyél Miele-t. Amúgy zenehallgatásra kell, és a hangzás a lényeg, vagy csak úgy általanosságban, podcast, ilyesmi, és a megbízhatóság, strapabíróság a fontos? Kábeles vagy blutooth?
warr_b
Munka, zene, edzés, minden.
JC6 (Mr. Miele)
Akkor vegyél egy Airpods Pro 3-at mondjuk részletre.
Vagy valami mást ami 60k-s kategóriában van.

Vannak 30-40k körül is fülesek: Huawei, Earfün, Xiaomi, stb., én egy régebbi Huawei Freebuds-ot használok, de kolléga szerint 60k-nál lentebb nem érdemes keresni, mert azok nem jók. Vagy ott van megint az Apple.
Huaweinek van Pro-ja, az 70k.

Ha tudsz, próbálj ki egyet közülük összehasonlítás végett, aztán hajrá.
Lúdas Solymi
Huawei freebuds 3i-t vettem jo par eve 35K kornyeken, azota hasznalom, semmi baja sincs, nem tudok negativat mondani rola, kiveve, hogy nem birja tul sokaig, szerintem a masfel oras edzest is neccesen birta.

De amugy szerintem siman jo, hiaba egy olcso semmi extra cucc. Ugyhogy meg azt sem mondanam, hogy a sima hasznalatra van ertelme 60K-ert venni valamit, nekem folosleges volt. Nem hasznalom agyon, az teny, de nem is szeretem, faj a fulem, ha nagyon sokat van benne.
Stez
35 k
olcso.
durva 😀

en elokukaztam jo 10+ eves headsetes fulhallgatot.
mindentkibir.
igaz zenet nem ezen masterelnek, de parade
YoungZeeZee
En is draganak gondolom amugy, de mivel itt 60-70K volt emlitve, ahhoz kepest nem az. 🙂

De nekem zenehallgatasra kellett, telefonalasra, egyeb dolgokra nem hasznaltam sosem, ruhellem fulessel telefonalni. A zenere meg siman jo volt ez.
Stez
3-10 ezerig Lenovo az Ali-ról, vagy 10-15 ezerig Blitzwolf a Banggood-ról. Ezek fölött az Airfun onnan ahonnan épp a legolcsóbb. Ezek mind jók.
Ebben már aktív zajszűrő is van, fillérekért:

 www.banggood.com/hu/BlitzWolf-BW-FYE16-LED-Screen-TWS-Earbuds-bluetooth-Earphone-Colorful-Touch-Screen-Active-Noise-Cancelling-32h-Battery-Life-3D-Spatial-Audio-HD-Calls-IPX5-Waterproof-Portable-Headset-p-2011924.html?cur_warehouse=CN&ID=532398&rmmds=search

4 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szükségem lenne egy minőségi fülesre, 5 évig használtam az előzőt, jó befektetés volt.
Néztem az airpods Pro 3-at.
Az istyle-nál most 98 ezer, de beírtam a keresőbe és 80-ért meg lehet venni masik mobilos oldalon.
Hogy lehet 20 ezerrel olcsóbb? Nem kis tétel..
JC6 (Mr. Miele)
Vegyél Miele-t. Amúgy zenehallgatásra kell, és a hangzás a lényeg, vagy csak úgy általanosságban, podcast, ilyesmi, és a megbízhatóság, strapabíróság a fontos? Kábeles vagy blutooth?
warr_b
Munka, zene, edzés, minden.
JC6 (Mr. Miele)
Akkor vegyél egy Airpods Pro 3-at mondjuk részletre.
Vagy valami mást ami 60k-s kategóriában van.

Vannak 30-40k körül is fülesek: Huawei, Earfün, Xiaomi, stb., én egy régebbi Huawei Freebuds-ot használok, de kolléga szerint 60k-nál lentebb nem érdemes keresni, mert azok nem jók. Vagy ott van megint az Apple.
Huaweinek van Pro-ja, az 70k.

Ha tudsz, próbálj ki egyet közülük összehasonlítás végett, aztán hajrá.
Lúdas Solymi
Huawei freebuds 3i-t vettem jo par eve 35K kornyeken, azota hasznalom, semmi baja sincs, nem tudok negativat mondani rola, kiveve, hogy nem birja tul sokaig, szerintem a masfel oras edzest is neccesen birta.

De amugy szerintem siman jo, hiaba egy olcso semmi extra cucc. Ugyhogy meg azt sem mondanam, hogy a sima hasznalatra van ertelme 60K-ert venni valamit, nekem folosleges volt. Nem hasznalom agyon, az teny, de nem is szeretem, faj a fulem, ha nagyon sokat van benne.
Stez
35 k
olcso.
durva 😀

en elokukaztam jo 10+ eves headsetes fulhallgatot.
mindentkibir.
igaz zenet nem ezen masterelnek, de parade
YoungZeeZee
En is draganak gondolom amugy, de mivel itt 60-70K volt emlitve, ahhoz kepest nem az. 🙂

De nekem zenehallgatasra kellett, telefonalasra, egyeb dolgokra nem hasznaltam sosem, ruhellem fulessel telefonalni. A zenere meg siman jo volt ez.
Stez
30-35k egy ilyen fülesért nem drága szerintem, ez kb. a belépőszint.
Az enyémet én is használom jópár éve, talán csak az ANC kezd nem működni, de simán lehet h a teló szabályozza le, mert jeleztve többször h magas a hangerő, habár minden ilyet kikapcsoltam, de észrevehetően halkabban szól vagy nem jól működik az ANC.
Lúdas Solymi
Venni kell egy tizenpárezer forintos fülhallgatóerősítőt/dac-ot, nagyon sokat dob rajta.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Szükségem lenne egy minőségi fülesre, 5 évig használtam az előzőt, jó befektetés volt.
Néztem az airpods Pro 3-at.
Az istyle-nál most 98 ezer, de beírtam a keresőbe és 80-ért meg lehet venni masik mobilos oldalon.
Hogy lehet 20 ezerrel olcsóbb? Nem kis tétel..
JC6 (Mr. Miele)
Vegyél Miele-t. Amúgy zenehallgatásra kell, és a hangzás a lényeg, vagy csak úgy általanosságban, podcast, ilyesmi, és a megbízhatóság, strapabíróság a fontos? Kábeles vagy blutooth?
warr_b
Munka, zene, edzés, minden.
JC6 (Mr. Miele)
Akkor vegyél egy Airpods Pro 3-at mondjuk részletre.
Vagy valami mást ami 60k-s kategóriában van.

Vannak 30-40k körül is fülesek: Huawei, Earfün, Xiaomi, stb., én egy régebbi Huawei Freebuds-ot használok, de kolléga szerint 60k-nál lentebb nem érdemes keresni, mert azok nem jók. Vagy ott van megint az Apple.
Huaweinek van Pro-ja, az 70k.

Ha tudsz, próbálj ki egyet közülük összehasonlítás végett, aztán hajrá.
Lúdas Solymi
Huawei freebuds 3i-t vettem jo par eve 35K kornyeken, azota hasznalom, semmi baja sincs, nem tudok negativat mondani rola, kiveve, hogy nem birja tul sokaig, szerintem a masfel oras edzest is neccesen birta.

De amugy szerintem siman jo, hiaba egy olcso semmi extra cucc. Ugyhogy meg azt sem mondanam, hogy a sima hasznalatra van ertelme 60K-ert venni valamit, nekem folosleges volt. Nem hasznalom agyon, az teny, de nem is szeretem, faj a fulem, ha nagyon sokat van benne.
Stez
35 k
olcso.
durva 😀

en elokukaztam jo 10+ eves headsetes fulhallgatot.
mindentkibir.
igaz zenet nem ezen masterelnek, de parade
YoungZeeZee
En is draganak gondolom amugy, de mivel itt 60-70K volt emlitve, ahhoz kepest nem az. 🙂

De nekem zenehallgatasra kellett, telefonalasra, egyeb dolgokra nem hasznaltam sosem, ruhellem fulessel telefonalni. A zenere meg siman jo volt ez.
Stez
30-35k egy ilyen fülesért nem drága szerintem, ez kb. a belépőszint.
Az enyémet én is használom jópár éve, talán csak az ANC kezd nem működni, de simán lehet h a teló szabályozza le, mert jeleztve többször h magas a hangerő, habár minden ilyet kikapcsoltam, de észrevehetően halkabban szól vagy nem jól működik az ANC.
4 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
ruhellem fulessel telefonalni.
Stez
Fogod a telefont a kezedben és a füledhez tartod?!
Én megőrülnék ha nem fülessel telefonálnék, a bluetooth fülest tartom a civilizáció egyik legnagyobb kényelmi vívmányának.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak a vezetékes, a bluetooth néha szakadozik, megbízhatatlan.
Dzsokijuing
Akko lehet rossz a füles/telefon vagy te illetve a másik fél van olyan helyen ami zavarja.
De simán lehet h az internet átvitel a nem megfelelő.
4 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
ruhellem fulessel telefonalni.
Stez
Fogod a telefont a kezedben és a füledhez tartod?!
Én megőrülnék ha nem fülessel telefonálnék, a bluetooth fülest tartom a civilizáció egyik legnagyobb kényelmi vívmányának.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak a vezetékes, a bluetooth néha szakadozik, megbízhatatlan.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
ruhellem fulessel telefonalni.
Stez
Fogod a telefont a kezedben és a füledhez tartod?!
Én megőrülnék ha nem fülessel telefonálnék, a bluetooth fülest tartom a civilizáció egyik legnagyobb kényelmi vívmányának.
Őszentsége Sobri Jóska
Mégsem te vagy itt a legboomerebb 😂
warr_b
Az van vakon akiben ez egyáltalán felmerült.