Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Nem sok reményt fűzök hozzá, hogy választ kapok, de megpróbálom. Hátha.
A múltkor vettem észre, hogy a falusi házunkban lévő kályha hátoldalán egy kb. 20 Ft-os nagyságú lyuk tátong. Ún. „román kályha”, lemezből van. (Belül samotos, valószínűleg azon a részen már lepergett a védanyag.)
Tud valaki valamilyen anyagot/szert, amivel be lehet foltozni?
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
"A Kedvenc" autókereskedésről van valakinek tapasztalata?

Igen, még mindig autó keresésben vagyunk, lassan gyűlik a pénz 😊
dande
Elvileg igen

 totalcar.hu/tanacsok/minositett-kereskedok-terkepe/

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
"A Kedvenc" autókereskedésről van valakinek tapasztalata?

Igen, még mindig autó keresésben vagyunk, lassan gyűlik a pénz 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Sziasztok, a chrono24 -ről vásárolt már valaki, vagy van bármiféle tapasztalat, hogy mennyire megbízhatóak?
Jan
Maximálisan.
Gyakorlatilag egy prémium vatera óráknak.
Ha megnézed az eladókat nem egyszer "offline üzlettel" is bíró cégekről van szó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Sziasztok, a chrono24 -ről vásárolt már valaki, vagy van bármiféle tapasztalat, hogy mennyire megbízhatóak?
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
srácok, tudtok Budapesten megbízható, jó áron dolgozó gumist? egy lassú defektet kéne a jobb elsőmön pasztázni, de akiket felhívtam az elmúlt 1 órában, mindenki nevetséges árat mondott.
shawnka
Gumi Bar - Izabella utca 28.

Kétszer voltam náluk friss gumikat felrakatni, mindkétszer jó áron csinálták.
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Van ilyen, hogy jó ár és (!) megbízható?
Én a X. kerbe hordom a párom kocsiját, de évek óta nem tudom eldönteni, h olcsó, vagy megbízható.
Mondjuk műszaki probléma még nem volt a munkájukkal




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
srácok, tudtok Budapesten megbízható, jó áron dolgozó gumist? egy lassú defektet kéne a jobb elsőmön pasztázni, de akiket felhívtam az elmúlt 1 órában, mindenki nevetséges árat mondott.
shawnka
Újszász utca, esetleg a 17.ker mellett közvetlen a Szupergumi?
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
srácok, tudtok Budapesten megbízható, jó áron dolgozó gumist? egy lassú defektet kéne a jobb elsőmön pasztázni, de akiket felhívtam az elmúlt 1 órában, mindenki nevetséges árat mondott.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 980
Sizasztok jogi kerdesem lenne ingatlaneladassal kapcsolatban.
A foglalo es az eloleg kozotti kulonbseget tudom. Elolegnel ha barki elall a szerzodestol az eloleg visszajar az eladonak es pont. foglalonal a vevonek nem jar vissza ha o all stb. a foglalo a ptk-ban benne van az eloleg nincs.
A kerdesem az lenne mire figyeljek ha "csak" eloleget kapok, olvastam arrol hogy a szerzodest ugy irtak meg, hogy ergo eloleg szerepelt benne, de az elado elallt a szerzodesetol es porult jart, tobbet kellett fizetnie. Tudom, olvassam el figyelmesen, ami meg szokott tortenni, ezenkivul?
Nalam az a cel, jelenleg, hogy az "eloleggel" ne jarjak porul, ergo ha jon vki aki tobbet kinal a megbeszelt idon belul akkor felmondhassam a szerzodest es csak az eloleget visszaadom es puszi csa.

Elore is koszi.
ZoliMP
Hol van a kecó?
Van rá ügyfelem.
3 is.
Pont abban a házban keresek.
Kimondottan abban a házban keresek!
Orvos házaspárnak.
#JC6
Latom nagyon unatkoztal vagy nem ertem a poent.
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Sizasztok jogi kerdesem lenne ingatlaneladassal kapcsolatban.
A foglalo es az eloleg kozotti kulonbseget tudom. Elolegnel ha barki elall a szerzodestol az eloleg visszajar az eladonak es pont. foglalonal a vevonek nem jar vissza ha o all stb. a foglalo a ptk-ban benne van az eloleg nincs.
A kerdesem az lenne mire figyeljek ha "csak" eloleget kapok, olvastam arrol hogy a szerzodest ugy irtak meg, hogy ergo eloleg szerepelt benne, de az elado elallt a szerzodesetol es porult jart, tobbet kellett fizetnie. Tudom, olvassam el figyelmesen, ami meg szokott tortenni, ezenkivul?
Nalam az a cel, jelenleg, hogy az "eloleggel" ne jarjak porul, ergo ha jon vki aki tobbet kinal a megbeszelt idon belul akkor felmondhassam a szerzodest es csak az eloleget visszaadom es puszi csa.

Elore is koszi.
ZoliMP
Hol van a kecó?
Van rá ügyfelem.
3 is.
Pont abban a házban keresek.
Kimondottan abban a házban keresek!
Orvos házaspárnak.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
ha valakit érdekel használt autó olcsón, az enyém vihető
 www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1.4_ambiente-15779138
r.baggio
mennyiről tekerted vissza? 😊
csebi
Ez bizony nem tekert 😉

| És milyen jól fog járni vele valaki. |
Matthew99
azt nézem, hogy évi átlagban annyi km került bele, mint a mi kettesünkbe, csak az négy évvel fiatalabb.
és én azt hittem, hogy senki sem használja olyan ritkán az autóját, mint mi...
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha valakit érdekel használt autó olcsón, az enyém vihető
 www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1.4_ambiente-15779138
r.baggio
pacsi Fóka társ o/

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
ha valakit érdekel használt autó olcsón, az enyém vihető
 www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1.4_ambiente-15779138
r.baggio
mennyiről tekerted vissza? 😊
csebi
Ez bizony nem tekert 😉

| És milyen jól fog járni vele valaki. |

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
ha valakit érdekel használt autó olcsón, az enyém vihető
 www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1.4_ambiente-15779138
r.baggio
mennyiről tekerted vissza? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
ha valakit érdekel használt autó olcsón, az enyém vihető
 www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1.4_ambiente-15779138


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 980
Sizasztok jogi kerdesem lenne ingatlaneladassal kapcsolatban.
A foglalo es az eloleg kozotti kulonbseget tudom. Elolegnel ha barki elall a szerzodestol az eloleg visszajar az eladonak es pont. foglalonal a vevonek nem jar vissza ha o all stb. a foglalo a ptk-ban benne van az eloleg nincs.
A kerdesem az lenne mire figyeljek ha "csak" eloleget kapok, olvastam arrol hogy a szerzodest ugy irtak meg, hogy ergo eloleg szerepelt benne, de az elado elallt a szerzodesetol es porult jart, tobbet kellett fizetnie. Tudom, olvassam el figyelmesen, ami meg szokott tortenni, ezenkivul?
Nalam az a cel, jelenleg, hogy az "eloleggel" ne jarjak porul, ergo ha jon vki aki tobbet kinal a megbeszelt idon belul akkor felmondhassam a szerzodest es csak az eloleget visszaadom es puszi csa.

Elore is koszi.
ZoliMP
Hát az is egy nagy marha aki így vesz lakást tőled 😊 Ha én előleget adok, akkor azt azért adom, hogy ne szállhass ki az üzletből, ergó garanciát fogok kérni. Ha semmi garanciát nem adsz, nem kapsz előleget sem. 😊

Szóval döntsd el, hogy el akarod-e adni a lakást annak a vevőnek. Ha el akarod, akkor hajrá, menjetek el egy ügyvédhez és írassátok le vele a feltételeket. Ő rendesen meg fogja nektek fogalmazni, előlegestül azt, amit szeretnél / szeretnétek. Ha viszont még akarsz vevőt vadászni, akkor mindegy, mert ha a vevő hajlandó előleget adni így is neked, akkor lüke. És akkor simán visszaadod neki a pénzt és szevasz. Ha meg nem lüke, úgyse fog belemenni ilyen egyezségbe és akkor meg azért mindegy.
peterk2005
Igen, kivancsi voltam milyen trukk lehet mogotte es ahogy elotted irtak "csikicsukizhat" is.
De tisztaztam vele a fogalmakat es foglalo az amire gondolt es nem eloleg.
Koszi mindenki segitseget es hozzaszolasat.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sizasztok jogi kerdesem lenne ingatlaneladassal kapcsolatban.
A foglalo es az eloleg kozotti kulonbseget tudom. Elolegnel ha barki elall a szerzodestol az eloleg visszajar az eladonak es pont. foglalonal a vevonek nem jar vissza ha o all stb. a foglalo a ptk-ban benne van az eloleg nincs.
A kerdesem az lenne mire figyeljek ha "csak" eloleget kapok, olvastam arrol hogy a szerzodest ugy irtak meg, hogy ergo eloleg szerepelt benne, de az elado elallt a szerzodesetol es porult jart, tobbet kellett fizetnie. Tudom, olvassam el figyelmesen, ami meg szokott tortenni, ezenkivul?
Nalam az a cel, jelenleg, hogy az "eloleggel" ne jarjak porul, ergo ha jon vki aki tobbet kinal a megbeszelt idon belul akkor felmondhassam a szerzodest es csak az eloleget visszaadom es puszi csa.

Elore is koszi.
ZoliMP
Hát az is egy nagy marha aki így vesz lakást tőled 😊 Ha én előleget adok, akkor azt azért adom, hogy ne szállhass ki az üzletből, ergó garanciát fogok kérni. Ha semmi garanciát nem adsz, nem kapsz előleget sem. 😊

Szóval döntsd el, hogy el akarod-e adni a lakást annak a vevőnek. Ha el akarod, akkor hajrá, menjetek el egy ügyvédhez és írassátok le vele a feltételeket. Ő rendesen meg fogja nektek fogalmazni, előlegestül azt, amit szeretnél / szeretnétek. Ha viszont még akarsz vevőt vadászni, akkor mindegy, mert ha a vevő hajlandó előleget adni így is neked, akkor lüke. És akkor simán visszaadod neki a pénzt és szevasz. Ha meg nem lüke, úgyse fog belemenni ilyen egyezségbe és akkor meg azért mindegy.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
rokaur 864
Sizasztok jogi kerdesem lenne ingatlaneladassal kapcsolatban.
A foglalo es az eloleg kozotti kulonbseget tudom. Elolegnel ha barki elall a szerzodestol az eloleg visszajar az eladonak es pont. foglalonal a vevonek nem jar vissza ha o all stb. a foglalo a ptk-ban benne van az eloleg nincs.
A kerdesem az lenne mire figyeljek ha "csak" eloleget kapok, olvastam arrol hogy a szerzodest ugy irtak meg, hogy ergo eloleg szerepelt benne, de az elado elallt a szerzodesetol es porult jart, tobbet kellett fizetnie. Tudom, olvassam el figyelmesen, ami meg szokott tortenni, ezenkivul?
Nalam az a cel, jelenleg, hogy az "eloleggel" ne jarjak porul, ergo ha jon vki aki tobbet kinal a megbeszelt idon belul akkor felmondhassam a szerzodest es csak az eloleget visszaadom es puszi csa.

Elore is koszi.
ZoliMP
Hát most leírtad, hogy jól bevédenéd magad 😀 Ha jön jobb ajánlat akkor kisétálsz belőle ha nem akkor már úgyis van egy vevőd. Ha én lennék a vevő és nem tudnád eladni a megbeszélt időn belül akkor én lépnék ki és kapnál egy fél millióval kisebb ajánlatot hiszen eddig se tudtad másnak eladni 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Sizasztok jogi kerdesem lenne ingatlaneladassal kapcsolatban.
A foglalo es az eloleg kozotti kulonbseget tudom. Elolegnel ha barki elall a szerzodestol az eloleg visszajar az eladonak es pont. foglalonal a vevonek nem jar vissza ha o all stb. a foglalo a ptk-ban benne van az eloleg nincs.
A kerdesem az lenne mire figyeljek ha "csak" eloleget kapok, olvastam arrol hogy a szerzodest ugy irtak meg, hogy ergo eloleg szerepelt benne, de az elado elallt a szerzodesetol es porult jart, tobbet kellett fizetnie. Tudom, olvassam el figyelmesen, ami meg szokott tortenni, ezenkivul?
Nalam az a cel, jelenleg, hogy az "eloleggel" ne jarjak porul, ergo ha jon vki aki tobbet kinal a megbeszelt idon belul akkor felmondhassam a szerzodest es csak az eloleget visszaadom es puszi csa.

Elore is koszi.
ZoliMP
 batki.info/foglalo-vagy-eloleg-mi-a-kulonbseg/

 www.bacskougyved.hu/foglalo-ingatlan/

 www.bacskougyved.hu/foglalo-vagy-eloleg/

 hzl.hu/wp-content/uploads/2015/03/T%C3%81J%C3%89KOZTAT%C3%93-ingatlan-ad%C3%A1sv%C3%A9tellel-kapcsolatos-jogi-tudnival%C3%B3kr%C3%B3l-2014_11_01.pdf
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 980
Sizasztok jogi kerdesem lenne ingatlaneladassal kapcsolatban.
A foglalo es az eloleg kozotti kulonbseget tudom. Elolegnel ha barki elall a szerzodestol az eloleg visszajar az eladonak es pont. foglalonal a vevonek nem jar vissza ha o all stb. a foglalo a ptk-ban benne van az eloleg nincs.
A kerdesem az lenne mire figyeljek ha "csak" eloleget kapok, olvastam arrol hogy a szerzodest ugy irtak meg, hogy ergo eloleg szerepelt benne, de az elado elallt a szerzodesetol es porult jart, tobbet kellett fizetnie. Tudom, olvassam el figyelmesen, ami meg szokott tortenni, ezenkivul?
Nalam az a cel, jelenleg, hogy az "eloleggel" ne jarjak porul, ergo ha jon vki aki tobbet kinal a megbeszelt idon belul akkor felmondhassam a szerzodest es csak az eloleget visszaadom es puszi csa.

Elore is koszi.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Üdv!
Fényújság programozáshoz ért valaki urak?
Se lemezem, se programom, se pendrive-om hozzá.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Pár ötletet szeretnék kérni öltöny, mellény szabáshoz. Sajnos a 190cm 88kg sportos alkatomon nagyon retekül állnak az átlagos darabok. Idő pedig nem nagyon van bejárni most a plázákat hátha akad valami értelmes, ami nem lóg, nem rövid, nem hosszú, nem bő stb.
Előre is köszönöm!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Miért jó az hogy ha az ember elválik, akkor megtartja a férjezett nevét?
| Rogán-Gaál C. Aztán majd ha hozzámegy a víz-gáz-fűtés szerelőhöz, akkor Kovácsné R-G C lesz? |
Matthew99
Gondolom mert anélkül egy nagy senki
🤘gaben🤘
Nem feltétlenül.
Most a konkrét Cecíliát nem tudom, de én ismertem olyan nőt, akinek valami elbaszott idétlen eredeti neve volt, legalábbis neki nem tetszett, és inkább felvette a férjéét, amit meg is tartott válás után is. És nem csak köpködve lehet elválni, szóval ennyi miért ne maradhatna meg egy házasságból?
Meg olyan is van, amikor olyan rossz a viszonya az apjával, hogy azért sem veszi vissza még ha elválik, akkor sem.
Manapság egyébként vagy ez a fajta Rogán-Gaál kötőjeles felvétel (sokszor a férj által is felvéve a feleségéét), vagy a teljes átváltoztatás dívik, a Zubauer Gézánék és Földesiné Vatnyaki Katalinok kora lejárt, fiataloknál nagyon ritka.

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Miért jó az hogy ha az ember elválik, akkor megtartja a férjezett nevét?
| Rogán-Gaál C. Aztán majd ha hozzámegy a víz-gáz-fűtés szerelőhöz, akkor Kovácsné R-G C lesz? |
Matthew99
Gondolom mert anélkül egy nagy senki

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "