Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ki melyik kezdő német tankönyvre esküszik, ami szépen végigvezet mindenen?
ZoliMP
Mein Kampf
gordon
Az végigvezet




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ki melyik kezdő német tankönyvre esküszik, ami szépen végigvezet mindenen?
ZoliMP
Mein Kampf
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 945
Ki melyik kezdő német tankönyvre esküszik, ami szépen végigvezet mindenen?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 250 — The Mathematician
Koltoi?
Hogy a francba tudjak az emberek megforditani a zsinort a redonyben?szoval felemas lesz.
ZoliMP
avgn-nek van "you know whats bullshit" témával pár videója
amiben hasonlók vannak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 945
Koltoi?
Hogy a francba tudjak az emberek megforditani a zsinort a redonyben?szoval felemas lesz.
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 227
Ha a cég nevében privát e-mail címek feltüntetésével küldött ki e-mailt, akkor jelezze az adatvédelmi tisztviselőnek (ha van, akkor az osztálynak), aki elbírálja, hogy mekkora kockázatú az adatvédelmi incidens és ennek függvényében bejelenti-e a NAIH-nak (látatlanban azt mondom, hogy nem túl magas, így nem fogja)

Ha a NAIH felé jelzi bármelyik, az e-mailben szereplő személy, akkor a NAIH vizsgálatot kezd a cég ellen és megállapítja, hogy van-e helye bírságnak vagy nincs (a NAIH szeret bírságolni, de ilyen esetben, főleg ha első alkalom aligha fog).

A haverod meg figyeljen oda arra, hogy az e-maileket BCC-ben kell kiküldeni, mert szenzitív adatok esetén a NAIH nem csak ejnye-bejnyézni fog.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Csak egyszerűbb magadnak küldeni, és mindenki mást meg titkos másolatba.
Én is utálom, ha pl. közös képviselő ilyen balfasz.
Egyszer normálisan visszaírtam az egyiknek, hogy a jövőben a fenti módon tegye, ha kérhetem.
Nem kérhettem, le se szarta a nő.
A következő ilyennél visszaírtam válasz mindenkinek opcióval, hogy “Cicuska, mi ez a hivatalos írogatás, ezt már mondtad a múltkor, csók a kis lucskosra, akkor pénteken, te golyónyaló démon”.
Utána volt ugyan néhány nem fogadott hívásom, de azóta nem látom száz vadidegen emailcímét. Ők se az enyémet.

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Tulajdonosok.
Évekkel ezelőtt beírták a cégbe hogy kiadó lakásuk van. Adja ki a cég, ha tudja, adnak megbízást.
Most kiment egy kör email haveromtol hogy megvannak e még ezek a lakások? Csak nem titkosította.
Ennyi.
Erre az egyik túlbuzgó tulaj visszairt hogy tobb cégvezető email címet is latja es tuti komoly jogi következményei lesznek, készüljön.
LoveSobri
A titkosítást ugye úgy kell érteni, hogy nem az email "titkos másolat" (blind copy) cím mezőjét használta a sok email címzetthez?
Ha a cégvezetők email címei nyilvánosak, akkor szvsz nincs para. Ahogy említette war-b, amúgy csak a gdpr miatt lehet, régebben ezt kb. mindenki minden szinten le se szarta.
A cégeteknek lennie kellene adatvédelmi felelősének (csak megfelelő képzettségű személy lehet), őt kellene tájékoztatni az "incidensről".

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 935 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tulajdonosok.
Évekkel ezelőtt beírták a cégbe hogy kiadó lakásuk van. Adja ki a cég, ha tudja, adnak megbízást.
Most kiment egy kör email haveromtol hogy megvannak e még ezek a lakások? Csak nem titkosította.
Ennyi.
Erre az egyik túlbuzgó tulaj visszairt hogy tobb cégvezető email címet is latja es tuti komoly jogi következményei lesznek, készüljön.
LoveSobri
Faszság szerintem.
Bár ezekben a gdpr-os időkben sosem tudni 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Tulajdonosok.
Évekkel ezelőtt beírták a cégbe hogy kiadó lakásuk van. Adja ki a cég, ha tudja, adnak megbízást.
Most kiment egy kör email haveromtol hogy megvannak e még ezek a lakások? Csak nem titkosította.
Ennyi.
Erre az egyik túlbuzgó tulaj visszairt hogy tobb cégvezető email címet is latja es tuti komoly jogi következményei lesznek, készüljön.

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
viszont a fenyegető válasz email ekő menteni, a kettes számú esetnél becaplatni a kapitányságra, akkor meg is áll a zaklatás

van még valami?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Kérdésem lenne hozzátok, ha időtök engedi.
Haverom kiküldött egy e-mailt egy csoportba, de nem titkosította és ezért mindenki látta mindenki email címét, köztük cégvezetők.
Az egyik visszaírt neki, hogy ennek kemény jogi következményei lesznek... rohadtul beparázott, milyen következményei lehetnek rá nézve ennek az ügynek?
Köszönöm!
LoveSobri
és ez cégen kívülre ment, vagy belülre?

(mondjuk azért értetlenkedek, mert én multiknál szocializálódtam, intranettel meg minden ilyen haszontalan baromsággal, és max harminc másodperc akárkinek a címét megszereznem - és az is csak akkor, ha itthonról csinálom, és fel kell lépni vpn-re)
slowmotion
ki tudja milyen csoport volt az...

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Kérdésem lenne hozzátok, ha időtök engedi.
Haverom kiküldött egy e-mailt egy csoportba, de nem titkosította és ezért mindenki látta mindenki email címét, köztük cégvezetők.
Az egyik visszaírt neki, hogy ennek kemény jogi következményei lesznek... rohadtul beparázott, milyen következményei lehetnek rá nézve ennek az ügynek?
Köszönöm!
LoveSobri
súlyosak
ennyi info birtokában ennyit tudok mondani
briareos
attu függ milyenek a belső szabályzók, van-e titoktartási nyilatkozat stb stb stb
külömbe is bizonyítani kell a rosszhiszműséget bla bla bla írjon vissza, hogy vegye fel a kapcsolatot a jogi képviselőjével, de először mondja meg, hogy munkajog vagy polgárjog?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Kérdésem lenne hozzátok, ha időtök engedi.
Haverom kiküldött egy e-mailt egy csoportba, de nem titkosította és ezért mindenki látta mindenki email címét, köztük cégvezetők.
Az egyik visszaírt neki, hogy ennek kemény jogi következményei lesznek... rohadtul beparázott, milyen következményei lehetnek rá nézve ennek az ügynek?
Köszönöm!
LoveSobri
és ez cégen kívülre ment, vagy belülre?

(mondjuk azért értetlenkedek, mert én multiknál szocializálódtam, intranettel meg minden ilyen haszontalan baromsággal, és max harminc másodperc akárkinek a címét megszereznem - és az is csak akkor, ha itthonról csinálom, és fel kell lépni vpn-re)
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 875 — Steelers fan
Na, köszönöm mindenkinek a segítséget és rájöttem, hogy tényleg elméleti szakember vagyok. Vagy csak gyökér.


3-4 napig bújtam a netet, mire írtam ide. Este elalvás előtt jöttem rá, hogy ha kívülről kötözöm a kerítésre és nem belülről, akkor kurvára mindegy az oszloptávolság a drótkerítésen.. 😀 Zseniális...
Szokol
ha még nem késtem el..
mi is ilyenből csináltuk (mint egyik legolcsóbb és azért már valahogy kinéző megoldás)
annyi hogy azért én 2x lefestettem az elemeket mert szebb is meg jobban is bírja + az oszlopok közé felszerkesztettünk ( felfúrtunk ) ilyen vastagabb léceket amikre aztán szépen fel lehet fogatni /fúrni az elemeket függetlenül az oszloptávolságoktól...
lehet olyan speckó önbehajtó csavarokat kapni amit fúróba beletéve simán bele tudsz nyomatni az fémoszlopba is és bírja a strapát ...
nagyon fontos a jó odafogatás különben egy erősebb szél simán lekapja...kötözgetés szerintem nem elég
yooker
ez, és én csakazért is belülről rögziteném, nehogy valaki lekapja míg sieltek hogy legyen mivel tüzelni télen.
briareos
Csak a buzik sielnek, a téli sportom a forralt borozás.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Kérdésem lenne hozzátok, ha időtök engedi.
Haverom kiküldött egy e-mailt egy csoportba, de nem titkosította és ezért mindenki látta mindenki email címét, köztük cégvezetők.
Az egyik visszaírt neki, hogy ennek kemény jogi következményei lesznek... rohadtul beparázott, milyen következményei lehetnek rá nézve ennek az ügynek?
Köszönöm!
LoveSobri
súlyosak
ennyi info birtokában ennyit tudok mondani
briareos
Milyen infóra van szükséged?
LoveSobri
nekem semmilyenre, de a haverod beszélhetne az ügyvédjével (cég jogászával).

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Kérdésem lenne hozzátok, ha időtök engedi.
Haverom kiküldött egy e-mailt egy csoportba, de nem titkosította és ezért mindenki látta mindenki email címét, köztük cégvezetők.
Az egyik visszaírt neki, hogy ennek kemény jogi következményei lesznek... rohadtul beparázott, milyen következményei lehetnek rá nézve ennek az ügynek?
Köszönöm!
LoveSobri
súlyosak
ennyi info birtokában ennyit tudok mondani
briareos
Milyen infóra van szükséged?
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Kérdésem lenne hozzátok, ha időtök engedi.
Haverom kiküldött egy e-mailt egy csoportba, de nem titkosította és ezért mindenki látta mindenki email címét, köztük cégvezetők.
Az egyik visszaírt neki, hogy ennek kemény jogi következményei lesznek... rohadtul beparázott, milyen következményei lehetnek rá nézve ennek az ügynek?
Köszönöm!
LoveSobri
súlyosak
ennyi info birtokában ennyit tudok mondani

Szerkesztette: Kúrfürst briareos

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Kérdésem lenne hozzátok, ha időtök engedi.
Haverom kiküldött egy e-mailt egy csoportba, de nem titkosította és ezért mindenki látta mindenki email címét, köztük cégvezetők.
Az egyik visszaírt neki, hogy ennek kemény jogi következményei lesznek... rohadtul beparázott, milyen következményei lehetnek rá nézve ennek az ügynek?
Köszönöm!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
mivel ennek a topicnak hála vettem meg Matthew99 autóját tavaly februárban, ide is beírom, hogy nehéz szívvel most megválnék tőle, mert helyébe lépett egy céges 2018-as Kia Ceed

2001-es Ford Focus 1.4 ambiente (sedan), mindössze 110e km van benne, 2021 novemberéig érvényes műszakival


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Na, köszönöm mindenkinek a segítséget és rájöttem, hogy tényleg elméleti szakember vagyok. Vagy csak gyökér.


3-4 napig bújtam a netet, mire írtam ide. Este elalvás előtt jöttem rá, hogy ha kívülről kötözöm a kerítésre és nem belülről, akkor kurvára mindegy az oszloptávolság a drótkerítésen.. 😀 Zseniális...
Szokol
ha még nem késtem el..
mi is ilyenből csináltuk (mint egyik legolcsóbb és azért már valahogy kinéző megoldás)
annyi hogy azért én 2x lefestettem az elemeket mert szebb is meg jobban is bírja + az oszlopok közé felszerkesztettünk ( felfúrtunk ) ilyen vastagabb léceket amikre aztán szépen fel lehet fogatni /fúrni az elemeket függetlenül az oszloptávolságoktól...
lehet olyan speckó önbehajtó csavarokat kapni amit fúróba beletéve simán bele tudsz nyomatni az fémoszlopba is és bírja a strapát ...
nagyon fontos a jó odafogatás különben egy erősebb szél simán lekapja...kötözgetés szerintem nem elég
yooker
ez, és én csakazért is belülről rögziteném, nehogy valaki lekapja míg sieltek hogy legyen mivel tüzelni télen.
briareos
És inkább belülről legyen szép, mint kívülről.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Na, köszönöm mindenkinek a segítséget és rájöttem, hogy tényleg elméleti szakember vagyok. Vagy csak gyökér.


3-4 napig bújtam a netet, mire írtam ide. Este elalvás előtt jöttem rá, hogy ha kívülről kötözöm a kerítésre és nem belülről, akkor kurvára mindegy az oszloptávolság a drótkerítésen.. 😀 Zseniális...
Szokol
ha még nem késtem el..
mi is ilyenből csináltuk (mint egyik legolcsóbb és azért már valahogy kinéző megoldás)
annyi hogy azért én 2x lefestettem az elemeket mert szebb is meg jobban is bírja + az oszlopok közé felszerkesztettünk ( felfúrtunk ) ilyen vastagabb léceket amikre aztán szépen fel lehet fogatni /fúrni az elemeket függetlenül az oszloptávolságoktól...
lehet olyan speckó önbehajtó csavarokat kapni amit fúróba beletéve simán bele tudsz nyomatni az fémoszlopba is és bírja a strapát ...
nagyon fontos a jó odafogatás különben egy erősebb szél simán lekapja...kötözgetés szerintem nem elég
yooker
ez, és én csakazért is belülről rögziteném, nehogy valaki lekapja míg sieltek hogy legyen mivel tüzelni télen.

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Na, köszönöm mindenkinek a segítséget és rájöttem, hogy tényleg elméleti szakember vagyok. Vagy csak gyökér.


3-4 napig bújtam a netet, mire írtam ide. Este elalvás előtt jöttem rá, hogy ha kívülről kötözöm a kerítésre és nem belülről, akkor kurvára mindegy az oszloptávolság a drótkerítésen.. 😀 Zseniális...
Szokol
ha még nem késtem el..
mi is ilyenből csináltuk (mint egyik legolcsóbb és azért már valahogy kinéző megoldás)
annyi hogy azért én 2x lefestettem az elemeket mert szebb is meg jobban is bírja + az oszlopok közé felszerkesztettünk ( felfúrtunk ) ilyen vastagabb léceket amikre aztán szépen fel lehet fogatni /fúrni az elemeket függetlenül az oszloptávolságoktól...
lehet olyan speckó önbehajtó csavarokat kapni amit fúróba beletéve simán bele tudsz nyomatni az fémoszlopba is és bírja a strapát ...
nagyon fontos a jó odafogatás különben egy erősebb szél simán lekapja...kötözgetés szerintem nem elég
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 875 — Steelers fan
Na, köszönöm mindenkinek a segítséget és rájöttem, hogy tényleg elméleti szakember vagyok. Vagy csak gyökér.

Szóval ilyet akartam:

3-4 napig bújtam a netet, mire írtam ide. Este elalvás előtt jöttem rá, hogy ha kívülről kötözöm a kerítésre és nem belülről, akkor kurvára mindegy az oszloptávolság a drótkerítésen.. 😀 Zseniális...
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Na, egy pár hónapos kérdésemre válaszolva: Touarnt vettünk végül, 1.5 TSI motorral. Elméletileg szeptember-októberre itt is lesz. Ha már nagycsaládos autó, legalább szarrá krómoztattam és választottunk napfénytetőt! 😀

A múlt heti kérdésre a válasz: fenyő fadeszkákból lesz a focipálya palánkja, így munkadíjjal, vassal, hálóval, mindennel együtt kijön 450-ből egy 6X10 méteres pálya két kapuval.

Na és akkor az új kérdés: drótkerítésre mi a faszt kellene rakni, ami takar? Fapanelt akartam venni, de azok 90, 180 vagy 200 centi szélesek, nekem pedig az oszlopok 240-250 centire vannak. Nádat nem akarok, mert az hamar megadja magát, van esetleg más tippetek?
Szokol
Drótkerítés focipálya mellett, vagy kert végében?
Utóbbi helyre a csodasövényt nézted már?
Volt munkatársam szerint baromi gyorsan nő és takar rendesen.