Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha valakinek Szloviból kell valami, tudok segíteni. ingyen...JC6
hát ingyé elég sok minden kellene bro... 😊

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ha valakinek Szloviból kell valami, tudok segíteni. ingyen...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszi, ennek az európai lerakatnak utánakérdezek akkor. 😊

süti: Az a helyzet, hogy amerikából azért rendelnék, mert jó pár tízezret lehet spórolni, de ilyen 5-10.000-kért akkor már inkább rendelek magyart. Gari elvileg nem lenne gond, mert Dell gépet fogok valszeg venni, annak pedig ha jól értesültem egyszerűen lehet kérni az itthoni Next Business Day garit kint vett gépnél is.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha laptopot akarsz, azt már Szlovákiából is olcsóban beszerezheted, mint itthon. Haveromék Angliából vettek PS3-at, jó 10-15 ezer forinttal olcsóbban, mint itthon. Egyedül a garancia miatt kényes, mert akkor ugyanúgy vissza kell küldözgetni ha gubanc van. Szóval érdemes körbe nézni a környező országoknál is. Csak ugye nem magyar, hanem angol lesz a billentyűkiosztás.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ismerősöm új facebook-on.
Napok óta levelezek vele, semmi gáz nem volt eddig.
Most az egyik üzenetében írt egy email címet, mire ez az üzenet jött ki:

Some of your messages have been reported as spam. To avoid getting blocked, make sure your messages are in line with the Facebook Community Standards.

Nincs ott időpont, mint amikor blokkolnak valakit, mégsem tud nekem írni.

Valaki help?
több mint 11 éve
gsn 3 548
Azért kérdezd meg, hogyha európaiként rendelsz tőlük, akkor is az USA-ból postáznak-e. Sok cégnek van európai lerakata és onnan postáz, így pedig megúszhatod a vámot és az ismerős beépítését.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
hát ha esetleg kibontja és hozzácsap egy levelet, hogy: "jajj de hülye vagy tomi, itt hagytad a géped miután itt voltál két hétig, remélem rendben megérkezik!" akkor is van áfa+vám? v ez csak ilyen urban legend szerűen működik? 😀kristof
A reptéren mindig rakatni kell egy címkét az elektronikai cuccokra, szóval ilyen mesét biztos nem vesznek be a vámosok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hát ha esetleg kibontja és hozzácsap egy levelet, hogy: "jajj de hülye vagy tomi, itt hagytad a géped miután itt voltál két hétig, remélem rendben megérkezik!" akkor is van áfa+vám? v ez csak ilyen urban legend szerűen működik? 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen az alap boltból küldésnél gondoltam, hogy van áfa+vám, azzal együtt már nem annyira éri meg, mivel azért nem felső kategóriás, hogy annyit nyernék rajta. Azt nem tudom főleg, hogy ha ismerős postázza, akkor is van-e ez a vám+áfa.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Ha laptopot vennék azt érdemesebb az USA-ból rendelni? Mert látom árban jóval jobbat tudnék onnan ugyanannyiért mint itthon véve, csak nem tudom, hogy ez működőképes ötlet-e. Akár az ottani bolttól ideküldetni (ha lehet), akár valami "segédcég" által, vagy úgy, hogy egy ottani ismerősömmel postáztatnám.fetomy
Ha a 27% áfával (+ az ártól függő vámmal) együtt is jobban jössz ki, akkor feltétlenül, de laptop esetén max az ismerős általi postáztatás esetén tudod a pluszköltséget megúszni, mérget viszont arra se vennék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha laptopot vennék azt érdemesebb az USA-ból rendelni? Mert látom árban jóval jobbat tudnék onnan ugyanannyiért mint itthon véve, csak nem tudom, hogy ez működőképes ötlet-e. Akár az ottani bolttól ideküldetni (ha lehet), akár valami "segédcég" által, vagy úgy, hogy egy ottani ismerősömmel postáztatnám.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
fene, inkább valami olyasmit írok, hogy operating a Windows Server 2008 network. Ez így értelmes? füligjimmy
CV?

amúgy én érteném ebből, h miről van szó. magamtól talán úgy írnám, h: System Adminsitrator (Windows Server 2008).Black_Adder
Meh, egy levelet kellett mgfogalmaznom, aztán mindig azzal görcsölök, hogy elkerüljem a szóismétléseket, és valami kerek mondatot alkossak. Amúgy maradtam mégis a System administratornál, mivel az kapta a legtöbb szavazatot 😀füligjimmy
Mondjuk egy levélbe ahol mondatokat kell alkotni, nem a lehető legtömörebb formában információt közölni, oda tökéletes lett volna az operating a Windows Server 2008 network, de ezt szó környezet nélkül nehéz.

Egy Windows Server 2008 könyvben mondjuk lehet h lett volna egy gyönyörű shakespeari szépségű mondat, ami ezt fejezi ki, de annyit aligha ér meg a dolog...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
fene, inkább valami olyasmit írok, hogy operating a Windows Server 2008 network. Ez így értelmes? füligjimmy
CV?

amúgy én érteném ebből, h miről van szó. magamtól talán úgy írnám, h: System Adminsitrator (Windows Server 2008).Black_Adder
Meh, egy levelet kellett mgfogalmaznom, aztán mindig azzal görcsölök, hogy elkerüljem a szóismétléseket, és valami kerek mondatot alkossak. Amúgy maradtam mégis a System administratornál, mivel az kapta a legtöbb szavazatot 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
fene, inkább valami olyasmit írok, hogy operating a Windows Server 2008 network. Ez így értelmes? füligjimmy
CV?

amúgy én érteném ebből, h miről van szó. magamtól talán úgy írnám, h: System Adminsitrator (Windows Server 2008).

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valaki meg tudja mondani, hogy mondják angolul, hogy rendszergazda? A legközelebbi, ami eszembe jutott az IT support.füligjimmy
system administrator
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
fene, inkább valami olyasmit írok, hogy operating a Windows Server 2008 network. Ez így értelmes? füligjimmy
Hát, akkor én inkább egy Windows Server 2008 administratort írnék.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
fene, inkább valami olyasmit írok, hogy operating a Windows Server 2008 network. Ez így értelmes?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki meg tudja mondani, hogy mondják angolul, hogy rendszergazda? A legközelebbi, ami eszembe jutott az IT support.füligjimmy
System farmer.
Nem amúgy... Én Rootra, vagy System Administratorra tippelnék. Inkább utóbbi, előbbi sok mást is jelent. 😀 Pedig voltam rendszergazdai és hálózat építő tréningen is...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valaki meg tudja mondani, hogy mondják angolul, hogy rendszergazda? A legközelebbi, ami eszembe jutott az IT support.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
"Amúgy mi veszi rá az embereket, h ilyen hülyeségeket telepítsenek? Főleg ha a google által felkínált keresési lehetőségek közül a második a funmoods virus?"

A kíváncsiság és a megismerés tüze..😊

Kivégezve,kösz.Blitzburgh
nekem volt már oylan hogy egy teljesen más dolgot akartam letölteni, rákattintottam majd kijött egy nagy "Download" gomb és rákattintottam. Utána vettem észre hogy mellette volt egy parányi "download" gomb is és arra kellett volna kattintani. Így leszedtem azt a másik szart is, de már meg nem mondom mi volt a neve. Szóval ez is ráveheti a hozzá nem értő pórnépet, mint jómagamat is 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
"Amúgy mi veszi rá az embereket, h ilyen hülyeségeket telepítsenek? Főleg ha a google által felkínált keresési lehetőségek közül a második a funmoods virus?"

A kíváncsiság és a megismerés tüze..😊

Kivégezve,kösz.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Help! Ha letöltöttem egy progit,majd rájöttem hogy nem kell,töröltem,de még mindíg megvan,ő a kezdőlap/hiába írom át a beállításoknál/,de már nincs bent a progik közt,CCleanerrel is rámentem,de csak röhög rajtam..
Hogy tudnám kivégezni?

Ja,Funmoods a neve az édesnek.
Thx!Blitzburgh
Funmoods removal toolok vannak a legtöbb böngészőre. Ha azokat próbáltad és még még mindig ott van, akkor talán ha törlöd és újra rakod a böngészőt.

ControlpanelPrograms&Features kilistázza?

Amúgy mi veszi rá az embereket, h ilyen hülyeségeket telepítsenek? Főleg ha a google által felkínált keresési lehetőségek közül a második a funmoods virus?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Help! Ha letöltöttem egy progit,majd rájöttem hogy nem kell,töröltem,de még mindíg megvan,ő a kezdőlap/hiába írom át a beállításoknál/,de már nincs bent a progik közt,CCleanerrel is rámentem,de csak röhög rajtam..
Hogy tudnám kivégezni?

Ja,Funmoods a neve az édesnek.
Thx!
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Arra én is kiváncsi lennék. Ifjú korom egyik legkedvesebb muzsikája volt.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79


ÁLLÍTÓLAG
ennek a zseniális zeneműnek van valami modern valaki más által feldolgozott és bemixelt verziója, nem tudja mi lehet a címe az újnak?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!