Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Áttértem UPC internetre, a modem működik, a router is működik (elvileg, eddig működött), szépen bepötyögtem az új felhasználónevet és jelszót, látja a gépem a vezeték nélküli hálózatot, de az istennek nem akar kapcsolódni. Még tótágast éppen nem álltam, de már csak az hiányzik. Valakinek valami ötlete, tapasztalata?füligjimmy
Milyen router, illetve mit ír ki miért nem tud kapcsolódni ?
Ha kicsit értesz hozzá, akkor start menü futtatásban cmd->ipconfig/all. Ott kilistázz sok mindent. DNS kiszolgálók, átjárók stb.

u.i.: Tényleg kezd érni egy műszaki topik. 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
használ valaki véletlen borosta és szakáll vágó borotvát? ha igen akkor milyet (márka, típus)?
én ezt találtam és néztem ki, de jó lenne ha lenne több választék, illetve a legjobb ha véleményt olvasnék.
 www.philips.hu/c/szakall-es-hajvagok/nagyitogyueruevel-qt4019_15/prd/

nem áll jó nekem a sima arcbőr. kell egy nagyon kicsi borosta és elvileg azt tudja ez a philips amit linkeltem.

u.i.: ha véletlen valakinek ilyen van akkor véleményt szívesen olvasnék.Ventura
Lehet nagy hülyeséget fogok mondani, de nekem keresztapám (fodrászom egyben), a szakállamat mindig egy szimpla hajvágóval nyírta borostásra. Anno én is akartam venni egy szakállnyírót, amik sokkal drágábbak, de ezt megtudtam oldani egy pár ezer forintos hajvágóval is.
Úgyhogy ha csak borostát szeretnél, szerintem nem nagyon tudsz mellé lőni egyikkel sem.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
használ valaki véletlen borosta és szakáll vágó borotvát? ha igen akkor milyet (márka, típus)?
én ezt találtam és néztem ki, de jó lenne ha lenne több választék, illetve a legjobb ha véleményt olvasnék.
 www.philips.hu/c/szakall-es-hajvagok/nagyitogyueruevel-qt4019_15/prd/

nem áll jó nekem a sima arcbőr. kell egy nagyon kicsi borosta és elvileg azt tudja ez a philips amit linkeltem.

u.i.: ha véletlen valakinek ilyen van akkor véleményt szívesen olvasnék.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Áttértem UPC internetre, a modem működik, a router is működik (elvileg, eddig működött), szépen bepötyögtem az új felhasználónevet és jelszót, látja a gépem a vezeték nélküli hálózatot, de az istennek nem akar kapcsolódni. Még tótágast éppen nem álltam, de már csak az hiányzik. Valakinek valami ötlete, tapasztalata?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Köszönöm,megpróbálom.

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Megkérdem hátha tud valaki közületek segíteni: live247.tv-n reggelve voltam 3 éve biztos,most akartam megnézni hogy változnak e az idei díjak a szezonra de nem tudok belépni a régi felh. nevemmel és jelszavammal és hiába kérem hogy küldje el a mail címemre a jelszót azt írja hogy nincs ilyen cím a rendszerben?Volt másnak hasonló problémája?Joco
Ilyen problémával nem találkoztam, talán új regisztráció segíthet.
 mystreams.me/go/

Idei árak: (Megegyezik a tavalyival)
1hónapra 10$
3hónapra 28$
6hónapra 54$
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Megkérdem hátha tud valaki közületek segíteni: live247.tv-n reggelve voltam 3 éve biztos,most akartam megnézni hogy változnak e az idei díjak a szezonra de nem tudok belépni a régi felh. nevemmel és jelszavammal és hiába kérem hogy küldje el a mail címemre a jelszót azt írja hogy nincs ilyen cím a rendszerben?Volt másnak hasonló problémája?

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Chrome valami miatt bojkottálja a video lejátszást. Egy idő után megáll, és nem is tölt be tovább. Amit meg lejátszik, az tiszta pixel háború. A legfrissebb verzió van fent, nem tudok rájönni mi a baja... Nem tudna valaki segíteni?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
van kb 2 napom eldönteni, h hova menjek nyaralni. Elsősorban belföldben gondolkodok.
Merre érdemes nézelődni ilyenkor? Utazási irodák, stb...
Vagy úgy sincsenek akciók, és legjobb ha elindulok ad-hoc valamerre?

thx
B

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Na még egy technikai kérdésem van. Win7 van egy másik gépen. ADSL van hozzá. Minden bekapcsolás után a netet be kell állítani: vezérlőpult -> hálózat és internet -> csatlakozás hálózathoz úton kell a netet belőni, itt be kell írni a felh. nevet és a jelszót. (Nyilván már tárolva van, de az most mindegy). Ezt az utat nem lehetne valahogy lerövidíteni?szaba
kapcsolatot ki tudod rakni az asztalra,és onnantól csak egy kattintás.Divat
Hogyan?szaba
A start menü / minden program / indítópult mappába húzd be a Kristof által javasolt módon elkészült ikont, és akkor induláskor megy majd magától.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a gépem egyik napról a másikra nem teszi ki teljes képernyőre a cuccokat, eddig két helyen találkoztam vele: nba 2k12-t ablakban nyitja meg, ill. youtube videót csak akkor mutat teljes képernyőn ha benyomom az f11-et is.
mi lehet a probléma és hogy tudnám orvosolni?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1.)
augusztus 25.-én kell beiratkozni az egyetemre, ahol kérik a személyi igazolványt is, azonban az le van járva. személyi igazolvány helyett odaadhatom a jogosítványom? úgy tudom az is igazol téged.

2.)
ha véletlen nem, akkor az a baj, ha meg kell újítatnom a személyimet az több hét mire kiküldik (ilyen lassú a folyamat a megyeszékhelyen). ez esetben amig elkészül az új személyi kapok ideiglenes-t? valami papírfecnit vagy valamit amiz elfogadnak személyigként?Ventura
1. elfogadják
2. kapsz papírt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
1.)
augusztus 25.-én kell beiratkozni az egyetemre, ahol kérik a személyi igazolványt is, azonban az le van járva. személyi igazolvány helyett odaadhatom a jogosítványom? úgy tudom az is igazol téged.

2.)
ha véletlen nem, akkor az a baj, ha meg kell újítatnom a személyimet az több hét mire kiküldik (ilyen lassú a folyamat a megyeszékhelyen). ez esetben amig elkészül az új személyi kapok ideiglenes-t? valami papírfecnit vagy valamit amiz elfogadnak személyigként?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hogyan?szaba
jobb klikk -> parancsikon létrehozása
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na még egy technikai kérdésem van. Win7 van egy másik gépen. ADSL van hozzá. Minden bekapcsolás után a netet be kell állítani: vezérlőpult -> hálózat és internet -> csatlakozás hálózathoz úton kell a netet belőni, itt be kell írni a felh. nevet és a jelszót. (Nyilván már tárolva van, de az most mindegy). Ezt az utat nem lehetne valahogy lerövidíteni?szaba
kapcsolatot ki tudod rakni az asztalra,és onnantól csak egy kattintás.Divat
Hogyan?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na még egy technikai kérdésem van. Win7 van egy másik gépen. ADSL van hozzá. Minden bekapcsolás után a netet be kell állítani: vezérlőpult -> hálózat és internet -> csatlakozás hálózathoz úton kell a netet belőni, itt be kell írni a felh. nevet és a jelszót. (Nyilván már tárolva van, de az most mindegy). Ezt az utat nem lehetne valahogy lerövidíteni?szaba
kapcsolatot ki tudod rakni az asztalra,és onnantól csak egy kattintás.

|
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
El tudod vele mentetni a felhasználó nevet meg a jelszót is.tenorx
?
írta, hogy meg van jegyeztetve kristof
Ja bocs, nem működik még 100%on az agyam.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
El tudod vele mentetni a felhasználó nevet meg a jelszót is.tenorx
?
írta, hogy meg van jegyeztetve
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Na még egy technikai kérdésem van. Win7 van egy másik gépen. ADSL van hozzá. Minden bekapcsolás után a netet be kell állítani: vezérlőpult -> hálózat és internet -> csatlakozás hálózathoz úton kell a netet belőni, itt be kell írni a felh. nevet és a jelszót. (Nyilván már tárolva van, de az most mindegy). Ezt az utat nem lehetne valahogy lerövidíteni?szaba
El tudod vele mentetni a felhasználó nevet meg a jelszót is.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na még egy technikai kérdésem van. Win7 van egy másik gépen. ADSL van hozzá. Minden bekapcsolás után a netet be kell állítani: vezérlőpult -> hálózat és internet -> csatlakozás hálózathoz úton kell a netet belőni, itt be kell írni a felh. nevet és a jelszót. (Nyilván már tárolva van, de az most mindegy). Ezt az utat nem lehetne valahogy lerövidíteni?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
NFL fantasyt csinált már valaki, aki befogadna ?
Esetleg a tavalyi ESPN-es ligát nem ismételjük meg ?süti
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
NFL fantasyt csinált már valaki, aki befogadna ?
Esetleg a tavalyi ESPN-es ligát nem ismételjük meg ?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 atv.hu/videotar/20120728_idojaras_2012_07_28

Egy ilyen videót hogyan tudok a gépemre letölteni?szaba
firefox-hoz van egy downloadhelper nevü addon, én azzal szoktam, flv-be menti le, amit utána szabadon konvertálhatsz.Divat
Te le tudod vele szedni? Mert én nem látom hozzá az opciót. Én már régóta használom amúgy a DH-t.
szaba
nem igazán akar jó lenni, egyszer felhozta opciót, de amit leszedett nem játssza le, pedig eddig mhova jó volt DH...hmm érdekes 😕Divat
Nincs benn az oldal a DH listájában. Az lehet itt a gond.szaba
Nem ez a gond szerintem. A DH egyszerűen az oldal forráskódjában keresi a videót, ha jól tudom, és az atv-sek úgy látszik túl jól elrejtették.Schleck
DH-el néha látja nekem atv-s médiát, és vmit le is szed, de nem lehet lejátszani.
probáltam forráskódból is, de vmit tényleg trüközztek atv-sek...

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 atv.hu/videotar/20120728_idojaras_2012_07_28

Egy ilyen videót hogyan tudok a gépemre letölteni?szaba
firefox-hoz van egy downloadhelper nevü addon, én azzal szoktam, flv-be menti le, amit utána szabadon konvertálhatsz.Divat
Te le tudod vele szedni? Mert én nem látom hozzá az opciót. Én már régóta használom amúgy a DH-t.
szaba
nem igazán akar jó lenni, egyszer felhozta opciót, de amit leszedett nem játssza le, pedig eddig mhova jó volt DH...hmm érdekes 😕Divat
Nincs benn az oldal a DH listájában. Az lehet itt a gond.szaba
Nem ez a gond szerintem. A DH egyszerűen az oldal forráskódjában keresi a videót, ha jól tudom, és az atv-sek úgy látszik túl jól elrejtették.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 atv.hu/videotar/20120728_idojaras_2012_07_28

Egy ilyen videót hogyan tudok a gépemre letölteni?szaba
firefox-hoz van egy downloadhelper nevü addon, én azzal szoktam, flv-be menti le, amit utána szabadon konvertálhatsz.Divat
Te le tudod vele szedni? Mert én nem látom hozzá az opciót. Én már régóta használom amúgy a DH-t.
szaba
nem igazán akar jó lenni, egyszer felhozta opciót, de amit leszedett nem játssza le, pedig eddig mhova jó volt DH...hmm érdekes 😕Divat
Nincs benn az oldal a DH listájában. Az lehet itt a gond.