Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 atv.hu/videotar/20120728_idojaras_2012_07_28

Egy ilyen videót hogyan tudok a gépemre letölteni?szaba
firefox-hoz van egy downloadhelper nevü addon, én azzal szoktam, flv-be menti le, amit utána szabadon konvertálhatsz.Divat
Te le tudod vele szedni? Mert én nem látom hozzá az opciót. Én már régóta használom amúgy a DH-t.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 atv.hu/videotar/20120728_idojaras_2012_07_28

Egy ilyen videót hogyan tudok a gépemre letölteni?szaba
firefox-hoz van egy downloadhelper nevü addon, én azzal szoktam, flv-be menti le, amit utána szabadon konvertálhatsz.

|
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 atv.hu/videotar/20120728_idojaras_2012_07_28

Egy ilyen videót hogyan tudok a gépemre letölteni?
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Mivel tudom előhozni a feladatkezelőt Xp-n, Ctrl+Alt+Del-en kívül?JoeyPorter
futtatásba írd be hogy taskmanager, win7 alatt behozza.gamerkr
A taskmanager nem jött be,viszont a taskmgr igen!Köszi 😊

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mivel tudom előhozni a feladatkezelőt Xp-n, Ctrl+Alt+Del-en kívül?JoeyPorter
futtatásba írd be hogy taskmanager, win7 alatt behozza.

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Mivel tudom előhozni a feladatkezelőt Xp-n, Ctrl+Alt+Del-en kívül?

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Olvas a párod mostanság mobilos híreket? 😀
A Nikoa is szarban van, a WP dettó.
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Nokia Lumia 710-ről van valakinek tapasztalata. Vagy úgy általában a Windows Phone operációs rendszerről. Telefont szeretnék a páromnak, és mindenképp Nokiat akar.

több mint 11 éve
deee 290
Ha már itt tartunk retinaleválás veszélyénél? Azzal tudnak vmit kezdeni? Feleségemnél állítólag ez fennáll s mikor lurkónkat vártuk 7-ről 9-re romlott az egyik szeme sőt még lehet romlott tovább azóta ezért sincs kistesó..........
több mint 11 éve
catattack 3 520
A mai eljárások abszolút fájdalommentesek.szaba
Nem a műtét fáj, hanem miután leszedik a szemlencse felső rétegeit, az alsóbb rétegek rettentő érzékenyek, amíg be nem nő felette az új.Egon
Én kb. 5 éve csináltattam, akkor 2 fő eljárás volt. Az olcsóbbik az volt, hogy a hártyát a szemeden szétbasszák és ezután a felesleges részt a gép leégeti. A másik pedig, hogy a ezt a hártyát felvágják és felhajtják, majd a felesleg leégetése után visszahajtják.
A másodiknál már másnapra elmúlik minden fájdalom.
Én az elsőről tudok nyilatkozni. Beadták a fájdalomcsillapítót, plusz a szemedbe cseppentenek valami szart. A műtét nem fáj. Miután kimegy a csillapító baszott szar lesz. Ég, könnyezik, nagyon kellemetlen és napszemcsiben kell lenned. Másnap elmész kontrollra és megnézik, hogy minden fasza-e.
Nekem kb 48 óra után szűnt meg a fájdalom egyik percről a másikra.
Azóta nem romlott a szemem semmit. Tudom ajánlani.
Minél rosszabb a szemed, annál nagyobb az esélye, hogy marad vissza valami.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)szaba
zavar, hogy a bal szemem távolra jóval gyengébb a jobbnál (a jobb kb. tökéletes) a balra viszont dioptriás lencsét kell hordanom, nem ablaküveget és meg szeretném csináltatni. Az érdekelne, hogy milyen kb, mivel jár.Amadeus91
Nekem 3 fölött volt mind a kettő és 12 éve csinálták, azóta is rendben van!!!
Az első két napon amikor kimegy a fájdalomcsillapító, akkor becsukva is fájt, de nagyon megérte!!!
Ajánlom, ha ki tudod fizetni 😉Egon
A mai eljárások abszolút fájdalommentesek.szaba
Nem a műtét fáj, hanem miután leszedik a szemlencse felső rétegeit, az alsóbb rétegek rettentő érzékenyek, amíg be nem nő felette az új.Egon
Nekem is volt legalább már 6-8 éve és minden rendben van vele, ajánlani tudom! Igen a műtétből semmit nem érzel, és óriási feeling mikor felülsz 5 perc múlva és tűélesen látod a faliórát, amit előtte mindig homályosan. Aztán emberfüggő, kb 3-4 nap amíg tényle fáj, szúr, könnyezik, de abszolút nem vészes.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)szaba
zavar, hogy a bal szemem távolra jóval gyengébb a jobbnál (a jobb kb. tökéletes) a balra viszont dioptriás lencsét kell hordanom, nem ablaküveget és meg szeretném csináltatni. Az érdekelne, hogy milyen kb, mivel jár.Amadeus91
Nekem 3 fölött volt mind a kettő és 12 éve csinálták, azóta is rendben van!!!
Az első két napon amikor kimegy a fájdalomcsillapító, akkor becsukva is fájt, de nagyon megérte!!!
Ajánlom, ha ki tudod fizetni 😉Egon
A mai eljárások abszolút fájdalommentesek.szaba
Nem a műtét fáj, hanem miután leszedik a szemlencse felső rétegeit, az alsóbb rétegek rettentő érzékenyek, amíg be nem nő felette az új.Egon
nekem a bal 1,5 körül van. De nem tudom biztosan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)szaba
zavar, hogy a bal szemem távolra jóval gyengébb a jobbnál (a jobb kb. tökéletes) a balra viszont dioptriás lencsét kell hordanom, nem ablaküveget és meg szeretném csináltatni. Az érdekelne, hogy milyen kb, mivel jár.Amadeus91
Nekem 3 fölött volt mind a kettő és 12 éve csinálták, azóta is rendben van!!!
Az első két napon amikor kimegy a fájdalomcsillapító, akkor becsukva is fájt, de nagyon megérte!!!
Ajánlom, ha ki tudod fizetni 😉Egon
A mai eljárások abszolút fájdalommentesek.szaba
Nem a műtét fáj, hanem miután leszedik a szemlencse felső rétegeit, az alsóbb rétegek rettentő érzékenyek, amíg be nem nő felette az új.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)szaba
zavar, hogy a bal szemem távolra jóval gyengébb a jobbnál (a jobb kb. tökéletes) a balra viszont dioptriás lencsét kell hordanom, nem ablaküveget és meg szeretném csináltatni. Az érdekelne, hogy milyen kb, mivel jár.Amadeus91
Nekem 3 fölött volt mind a kettő és 12 éve csinálták, azóta is rendben van!!!
Az első két napon amikor kimegy a fájdalomcsillapító, akkor becsukva is fájt, de nagyon megérte!!!
Ajánlom, ha ki tudod fizetni 😉Egon
A mai eljárások abszolút fájdalommentesek.
több mint 11 éve
deee 290
Soltról és környékéről de inkább a városról az ottani életről tud vki mesélni vmit? Lehet pm-ben is válaszolni, köszi.
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)szaba
zavar, hogy a bal szemem távolra jóval gyengébb a jobbnál (a jobb kb. tökéletes) a balra viszont dioptriás lencsét kell hordanom, nem ablaküveget és meg szeretném csináltatni. Az érdekelne, hogy milyen kb, mivel jár.Amadeus91
Nekem 3 fölött volt mind a kettő és 12 éve csinálták, azóta is rendben van!!!
Az első két napon amikor kimegy a fájdalomcsillapító, akkor becsukva is fájt, de nagyon megérte!!!
Ajánlom, ha ki tudod fizetni 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
viszont ha nem ennyire rossz a szemed akkor ilyen 150% körüli is lehet majd a látásod az azért elég hard 😀 nekem mínusz másfeles és mínusz egyes de még 3 évet várnom kell a műtétre a korom miatt :rolleyes:
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Haver nővérének is volt. Elég erős (6-7D körüli volt a szeme). Tökéletes nem lett (nem is ígérték), de most asszem 1,5D-s kontaktlencsét hord.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
köszönöm a válaszokat!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)szaba
zavar, hogy a bal szemem távolra jóval gyengébb a jobbnál (a jobb kb. tökéletes) a balra viszont dioptriás lencsét kell hordanom, nem ablaküveget és meg szeretném csináltatni. Az érdekelne, hogy milyen kb, mivel jár.Amadeus91
Eljárásfüggő.  www.focusmed.hu/ - az intralasik kezelés ajánlott, nagyon rövid ideig tart a "rehab" időszak, nem olcsó, de tökéletes.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Nővéremnek volt. Drága de nem fáj, állítólag csak kicsit kellemetlen. Utána jó sokáig csak napszemüvegben mehetsz napra.Rataxes
gondolom nem altatásban?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nővéremnek volt. Drága de nem fáj, állítólag csak kicsit kellemetlen. Utána jó sokáig csak napszemüvegben mehetsz napra.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)szaba
zavar, hogy a bal szemem távolra jóval gyengébb a jobbnál (a jobb kb. tökéletes) a balra viszont dioptriás lencsét kell hordanom, nem ablaküveget és meg szeretném csináltatni. Az érdekelne, hogy milyen kb, mivel jár.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
lézeres szemműtétje volt már valakinek?

criminal lawyer or criminal lawyer?