Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
deee 290
Soltról és környékéről de inkább a városról az ottani életről tud vki mesélni vmit? Lehet pm-ben is válaszolni, köszi.
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)szaba
zavar, hogy a bal szemem távolra jóval gyengébb a jobbnál (a jobb kb. tökéletes) a balra viszont dioptriás lencsét kell hordanom, nem ablaküveget és meg szeretném csináltatni. Az érdekelne, hogy milyen kb, mivel jár.Amadeus91
Nekem 3 fölött volt mind a kettő és 12 éve csinálták, azóta is rendben van!!!
Az első két napon amikor kimegy a fájdalomcsillapító, akkor becsukva is fájt, de nagyon megérte!!!
Ajánlom, ha ki tudod fizetni 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
viszont ha nem ennyire rossz a szemed akkor ilyen 150% körüli is lehet majd a látásod az azért elég hard 😀 nekem mínusz másfeles és mínusz egyes de még 3 évet várnom kell a műtétre a korom miatt :rolleyes:
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Haver nővérének is volt. Elég erős (6-7D körüli volt a szeme). Tökéletes nem lett (nem is ígérték), de most asszem 1,5D-s kontaktlencsét hord.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
köszönöm a válaszokat!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)szaba
zavar, hogy a bal szemem távolra jóval gyengébb a jobbnál (a jobb kb. tökéletes) a balra viszont dioptriás lencsét kell hordanom, nem ablaküveget és meg szeretném csináltatni. Az érdekelne, hogy milyen kb, mivel jár.Amadeus91
Eljárásfüggő.  www.focusmed.hu/ - az intralasik kezelés ajánlott, nagyon rövid ideig tart a "rehab" időszak, nem olcsó, de tökéletes.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Nővéremnek volt. Drága de nem fáj, állítólag csak kicsit kellemetlen. Utána jó sokáig csak napszemüvegben mehetsz napra.Rataxes
gondolom nem altatásban?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Nővéremnek volt. Drága de nem fáj, állítólag csak kicsit kellemetlen. Utána jó sokáig csak napszemüvegben mehetsz napra.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)szaba
zavar, hogy a bal szemem távolra jóval gyengébb a jobbnál (a jobb kb. tökéletes) a balra viszont dioptriás lencsét kell hordanom, nem ablaküveget és meg szeretném csináltatni. Az érdekelne, hogy milyen kb, mivel jár.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
lézeres szemműtétje volt már valakinek? Amadeus91
Mi érdekel? (Lesz.)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
lézeres szemműtétje volt már valakinek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
eredeti lemez-ről semmiképpen sem lehet vaami lemezképet csinálni?
csak mert ugye például a gta 4-hez cd kell, aztán ahogy megvizsgáltam eléggé karcolódik - pedig óvatosan bánok vele. nem akarom hogy a 10.000-res játék emiatt odalegyen.Ventura
Ha steamworksös vagy tartalmaz serialt akkor nem is kell. Illetve a magyarországi forgalmazónak cserélnie kell karcos lemezeket.
Képfájlt pedig Deamon Toolsszal vagy Alcohollal tudsz készíteni. Előbbihez keresel egy gta iv nocd kamu képfájlt, utóbbihoz megnézed milyen másolás védelemmel rendelkezik a játék és azt kiválasztva készítesz képfájlt.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
eredeti lemez-ről semmiképpen sem lehet vaami lemezképet csinálni?
csak mert ugye például a gta 4-hez cd kell, aztán ahogy megvizsgáltam eléggé karcolódik - pedig óvatosan bánok vele. nem akarom hogy a 10.000-res játék emiatt odalegyen.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jókis olcsó deszka, viszont én akkor már sandy i3-at ajánlanék:  ipon.hu/webshop/product/intel_core_i3_2120_3.30ghz_1155_box/172813 igaz 7-kal drágább, de sokkal jobb
VGA sztem is inkább ATI, pl 6750-6770 v használtan 6850.
kicsit kicsúszol a keretből, de ha úgyis 3-4 évre veszed és belefér+10k, akkor fontold meg

|
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Számítógép korszerűsítés jegyében keresnék tippeket. 70k jómagyarforintocskából kellene alaplap-proci-ram-videókártya amivel még bőven elleszek 3-4 évig megint. Annyi a különleges kívánság hogy Intel-nVidia duóban gondolkozok mindenképp.Hanni
Alaplap:  ipon.hu/webshop/product/asrock_h61m_u3s3/174660 ~14k
Proci:  ipon.hu/webshop/product/intel_core_i3_540_3.06ghz_1156_box/136720 ~23k
VGA:  ipon.hu/webshop/product/asus_gt640_2gd3_pcie/207173 ~28k
Memória:  ipon.hu/webshop/product/kingmax_4096mb_ddr3_1333mhz_kit/127383 ~7k

72k, ha régebbi játékokat pótolnál, és újabbak elegek kisebb felbontásban is talán elleszel 3-4 évig. Személy szerint Nvidia helyett Atit vennék, főleg ennyi pénzért (6770 pl). Mondjuk akkor már talán egy AMD is jobb, mint a 2 magos i3.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egy ismerősöm kérdezi, de én sem vagyok teljesen képben. 😀 :S

Szóval: ha a diplomaosztó napodon nincs még nyelvvizsgád, illetve az adott egyetem által megkövetelt nyelvvizsgád/nyelvvizsgáid (még folyamatban van az eredmény, nem tudod bemutatni, igazolni, stb) akkor nem kapsz ugye diplomát, csak egy igazolást róla? Én így tudom. De van, aki szerint lehet így is diplomát kapni, csak egy bizonyos határidőn belül igazolnod kell, hogy megszerezted a szükséges fokozatot.

Vagy ezt az adott egyetem TO-ja dönti el, hogy mit alkalmaz ilyen esetben?😀

Köszi!Vrijbloed
nem kapod meg a diplomát, csak igazolást, így vanjjncaa
Köszi! 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Egy ismerősöm kérdezi, de én sem vagyok teljesen képben. 😀 :S

Szóval: ha a diplomaosztó napodon nincs még nyelvvizsgád, illetve az adott egyetem által megkövetelt nyelvvizsgád/nyelvvizsgáid (még folyamatban van az eredmény, nem tudod bemutatni, igazolni, stb) akkor nem kapsz ugye diplomát, csak egy igazolást róla? Én így tudom. De van, aki szerint lehet így is diplomát kapni, csak egy bizonyos határidőn belül igazolnod kell, hogy megszerezted a szükséges fokozatot.

Vagy ezt az adott egyetem TO-ja dönti el, hogy mit alkalmaz ilyen esetben?😀

Köszi!Vrijbloed
nem kapod meg a diplomát, csak igazolást, így van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egy ismerősöm kérdezi, de én sem vagyok teljesen képben. 😀 :S

Szóval: ha a diplomaosztó napodon nincs még nyelvvizsgád, illetve az adott egyetem által megkövetelt nyelvvizsgád/nyelvvizsgáid (még folyamatban van az eredmény, nem tudod bemutatni, igazolni, stb) akkor nem kapsz ugye diplomát, csak egy igazolást róla? Én így tudom. De van, aki szerint lehet így is diplomát kapni, csak egy bizonyos határidőn belül igazolnod kell, hogy megszerezted a szükséges fokozatot.

Vagy ezt az adott egyetem TO-ja dönti el, hogy mit alkalmaz ilyen esetben?😀

Köszi!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
hát ez szűkös lesz, 3-4 évig max nagy kompromisszumokkal leszel el, mire kell amúgy? játék? milyen felbontásba? HD filmek? vmi extra program? pl CAD,videóvágás? v csak vmi sima alap gép netezni, meg officera?Divat
Játszani meg filmezni, eddig is csak erre használtam, igaz 2 évesnél újabb játékkal már nem tudtam játszani, de nekem az is jó ha most azokat tudom pótolni 😀 Ami mégis fontosabb a film, mert egy hónapja lehelte ki a lelkét a videókártyám, és azóta csak az alaplapi integrált "csodával" karistolgatok aminek néha még egy youtube vidi is sok.

Egyébként a jelenlegi konfigom most tölti be a 6. évét, szóval abszolút nincsenek óriási elvárásaim, ezt is a végletekig húzott videókari tartotta évekig "szinten". Szóval tényleg nincsenek olyan nagyon nagy igényeim, csak mondjuk egy átlagos belépőszintet teljesítsek, amivel újabb 1-2 évig tudok mondjuk játszani komoly belenyúlás nélkül, utána jöhet majd megint egy nagy generál.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Számítógép korszerűsítés jegyében keresnék tippeket. 70k jómagyarforintocskából kellene alaplap-proci-ram-videókártya amivel még bőven elleszek 3-4 évig megint. Annyi a különleges kívánság hogy Intel-nVidia duóban gondolkozok mindenképp.


U.I. Ha már van minden témára, nem kéne egy informatikai topic is? Mindig idejövök az ilyen kérdésekkel és lehet már unja valaki 😕Hanni
hát ez szűkös lesz, 3-4 évig max nagy kompromisszumokkal leszel el, mire kell amúgy? játék? milyen felbontásba? HD filmek? vmi extra program? pl CAD,videóvágás? v csak vmi sima alap gép netezni, meg officera?

|
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Apum ilyesmivel foglalkozik rákérdezzek?empty taxi
Ha megtennéd 😊 Minden tanácsot és variációt szívesen fogadok 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
lehet elkél az informatika topic, mert nekem is e témában van kérdésem, pontosabban sony vegas-szal kapcsolatban: miért nem tudom megnyitni az avi fájlokat szerkesztésre, illetve lehet-e vele skype-os adásokat rögzíteni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Számítógép korszerűsítés jegyében keresnék tippeket. 70k jómagyarforintocskából kellene alaplap-proci-ram-videókártya amivel még bőven elleszek 3-4 évig megint. Annyi a különleges kívánság hogy Intel-nVidia duóban gondolkozok mindenképp.
Hanni
Apum ilyesmivel foglalkozik rákérdezzek?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Számítógép korszerűsítés jegyében keresnék tippeket. 70k jómagyarforintocskából kellene alaplap-proci-ram-videókártya amivel még bőven elleszek 3-4 évig megint. Annyi a különleges kívánság hogy Intel-nVidia duóban gondolkozok mindenképp.


U.I. Ha már van minden témára, nem kéne egy informatikai topic is? Mindig idejövök az ilyen kérdésekkel és lehet már unja valaki 😕
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Hát...örülnék neki...JC6
Igazából, nézd meg a szerződésed, hívd fel őket hogy pontosan milyen alapon tették ezt meg. Esetleg dobd be, a kurva gyorsan felmondom a szerződést kártyát, hátha nátha alapon, főleg ha jogtalannak érzed.