Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Konkrétan arra vagyok kiváncsi, hogy ha 2 éves szerződés alatt a szolgáltató gondol egyet, és megemeli az árait, akkor mit lehet tenni. Te kötöttél egy szerződést egy csomagra, x forintért, y időre. Ő milyen jogon emeli meg azt az árat, amire ti szerződtetek? (az más, ha mondjuk az áfa-t emlik és amiatt emel). Mert ugye most gyakorlatilag az összes szolgáltató ezt teszi/tette.
Nekem pont most jár le az előfizetésen, kötnék másikat, a tmobilnál (voda helyett). Az előfizetési díjai a régiek még, de már mondták ismerősök, akik most is előfizetőik, hogy már jelezték az emelést. Megkötöm mondjuk hétfőn az előfizetést ami szimpatikus nekem 2 évre, aztán a következő hónapban gondolnak egyet és felemelik a díjat? Én meg bele kell törődjek szó nélkül? GRAFI
Speciel a T-nél én most nemrég kaptam egy SMS-t hogy mivel változik a díjazás meg stb. ezért lemondhatom a csomagom ha akarom. Legtöbbször ilyenkor le lehet mondani.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Konkrétan arra vagyok kiváncsi, hogy ha 2 éves szerződés alatt a szolgáltató gondol egyet, és megemeli az árait, akkor mit lehet tenni. Te kötöttél egy szerződést egy csomagra, x forintért, y időre. Ő milyen jogon emeli meg azt az árat, amire ti szerződtetek? (az más, ha mondjuk az áfa-t emlik és amiatt emel). Mert ugye most gyakorlatilag az összes szolgáltató ezt teszi/tette.
Nekem pont most jár le az előfizetésen, kötnék másikat, a tmobilnál (voda helyett). Az előfizetési díjai a régiek még, de már mondták ismerősök, akik most is előfizetőik, hogy már jelezték az emelést. Megkötöm mondjuk hétfőn az előfizetést ami szimpatikus nekem 2 évre, aztán a következő hónapban gondolnak egyet és felemelik a díjat? Én meg bele kell törődjek szó nélkül?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha jól értelmezem a dolgokat, joában áll az embernek felmondani, de a szolgáltatónak is jogában áll a követeléseit (mondjuk kötbér) követelni. Tehát megint meg van az ember szopatva, azt csinál a szolgáltató, amit akar. GRAFI
Kötbért csak akkor követelhetnek rajtad, ha nincs jól megindokolt (és valós) okod a szerződés felmondására, mégis megteszed. A saját "hibájuk" miatt nem kérhetnek kötbért...
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha jól értelmezem a dolgokat, joában áll az embernek felmondani, de a szolgáltatónak is jogában áll a követeléseit (mondjuk kötbér) követelni. Tehát megint meg van az ember szopatva, azt csinál a szolgáltató, amit akar.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"....mit tehetnek azok, akik hűségnyilatkozattal kötöttek szerződést. Vajon ebben az esetben felmondhatják-e azt..."
 amiotthonunk.hu/fogyaszto-vedelem/elektronikus-hirkozles-egyoldalu-szerzodesmodositas.html
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintetek mi van akkor, ha a 2 éves hűségidőd alatt a szolgáltató gondol egyet (ahogy most mindhárom tette) és megemeli a tarifát. Te mikor aláírtad a 2 év hűséget, nem olyan összegre szerződtél, amennyit ő most akar. Nincs erre valami szabályozás? Rá nem vonatkoznak a 2 éves szerződés feltételei? GRAFI
Nézd meg a szerződést h benne van-e h változtathat a feltételeken, sajna van amelyik beleírja.empty taxi
Én úgy tudom (lehet, rosszul..) hogy manapság már törvénytelen az egyoldalú szerződés módosítás, hiába van beleírva...apeszos
Én is így tudom h van ilyen törvény, de nem tudom h van-e visszamenőleges hatálya a korábban kötött szerződésekre.empty taxi
valahol itt kellene lennie...
 www.pszaf.hu/fogyasztoknak/kiemelt_fogyaszto/egyoldalu_szerzodsemod_110615.html
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Szerintetek mi van akkor, ha a 2 éves hűségidőd alatt a szolgáltató gondol egyet (ahogy most mindhárom tette) és megemeli a tarifát. Te mikor aláírtad a 2 év hűséget, nem olyan összegre szerződtél, amennyit ő most akar. Nincs erre valami szabályozás? Rá nem vonatkoznak a 2 éves szerződés feltételei? GRAFI
Nézd meg a szerződést h benne van-e h változtathat a feltételeken, sajna van amelyik beleírja.empty taxi
Én úgy tudom (lehet, rosszul..) hogy manapság már törvénytelen az egyoldalú szerződés módosítás, hiába van beleírva...apeszos
Én is így tudom h van ilyen törvény, de nem tudom h van-e visszamenőleges hatálya a korábban kötött szerződésekre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintetek mi van akkor, ha a 2 éves hűségidőd alatt a szolgáltató gondol egyet (ahogy most mindhárom tette) és megemeli a tarifát. Te mikor aláírtad a 2 év hűséget, nem olyan összegre szerződtél, amennyit ő most akar. Nincs erre valami szabályozás? Rá nem vonatkoznak a 2 éves szerződés feltételei? GRAFI
Nézd meg a szerződést h benne van-e h változtathat a feltételeken, sajna van amelyik beleírja.empty taxi
Én úgy tudom (lehet, rosszul..) hogy manapság már törvénytelen az egyoldalú szerződés módosítás, hiába van beleírva...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Szerintetek mi van akkor, ha a 2 éves hűségidőd alatt a szolgáltató gondol egyet (ahogy most mindhárom tette) és megemeli a tarifát. Te mikor aláírtad a 2 év hűséget, nem olyan összegre szerződtél, amennyit ő most akar. Nincs erre valami szabályozás? Rá nem vonatkoznak a 2 éves szerződés feltételei? GRAFI
Nézd meg a szerződést h benne van-e h változtathat a feltételeken, sajna van amelyik beleírja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Szerintetek mi van akkor, ha a 2 éves hűségidőd alatt a szolgáltató gondol egyet (ahogy most mindhárom tette) és megemeli a tarifát. Te mikor aláírtad a 2 év hűséget, nem olyan összegre szerződtél, amennyit ő most akar. Nincs erre valami szabályozás? Rá nem vonatkoznak a 2 éves szerződés feltételei?
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Olyat miért csinál mostanában az MSN, hogy rákattintok a bejelentkezésre, erre végigfut a
Bejelentkezés.
Bejelentkezés..
Bejelentkezés...
aztán meg visszadob a bejelentkezési képernyőre ?
Vírusítás, CCleaner és újratelepítés is megvolt, de semmi változás.süti
Valami hibakódot nem ír?Nekem is ugyanezt játszotta el már kétszer,de aztán az msn honlapján vissza tudtam állítani a hibakód beírásával

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Olyat miért csinál mostanában az MSN, hogy rákattintok a bejelentkezésre, erre végigfut a
Bejelentkezés.
Bejelentkezés..
Bejelentkezés...
aztán meg visszadob a bejelentkezési képernyőre ?
Vírusítás, CCleaner és újratelepítés is megvolt, de semmi változás.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Akkor a "láttad már, hogy festesz?", nem is volt akkora mellé, mint gondoltam 😀jjncaa
Spanyol nyelvtudás hiányában csak magyarosítottam amit a fordítóprogram kidobott.
Így viszont most én érzem azt, hogy akkor nem is volt akkora mellé, főleg annak tükrében,hogy Te láttad is a jelenetet. 😀 kittli
Sok jelentősége nincs a mondatnak, de spanyolt a ragozás miatt néha borzasztó nehéz fordítani, lehet, hogy teljesen mást jelent, mert a program nem ismeri fel a keresett szótőt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Akkor a "láttad már, hogy festesz?", nem is volt akkora mellé, mint gondoltam 😀jjncaa
Spanyol nyelvtudás hiányában csak magyarosítottam amit a fordítóprogram kidobott.
Így viszont most én érzem azt, hogy akkor nem is volt akkora mellé, főleg annak tükrében,hogy Te láttad is a jelenetet. 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Akkor a "láttad már, hogy festesz?", nem is volt akkora mellé, mint gondoltam 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Jó, mi a fenét jelent ez a spanyol mondat?

Pero viste tu pinta?

Szavanként össze tudnám rakni (talán), egy csávó mondja egy másik srácnak, mikor száll be a kocsiba...jjncaa
Kiöltöztél köcsög? 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Jó, mi a fenét jelent ez a spanyol mondat?

Pero viste tu pinta?

Szavanként össze tudnám rakni (talán), egy csávó mondja egy másik srácnak, mikor száll be a kocsiba...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Más megoldás is van ami működik, de az nem túl szép, bár amikor valamit nagyon nem tudtam visszatölteni és szar volt az arányom akkor kénytelen voltam alkalmazni 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
írtam. írták, hogy a legkönnyebb és leggyorsabb út a pénz küldés. 5 euroért 25 GB feltöltési kreditet kapsz.

szóval a kérdésem az, hogy hogy kell hazsnáléni ezt a paypal-os cuccost? még sosem csináltma ilyet. van bankkártyám - otp-s.

 www.paypal.com/au/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=8WgkAYKzcdJWdQdGxhbfO01Q63I-bvMR9Luc9kUyMSd4Fiyuzk_Y65882qS&dispatch=50a222a57771920b6a3d7b606239e4d529b525e0b7e69bf0224adecfb0124e9b61f737ba21b081983375a38b40b7ec79a0179e3b8dcbd5ee

na szóval. elvileg azthiszem ide írtam a ten yard torrentel kapcsolatos problémám, hogy disabled accountom van. pár hét elteltével nagy nehezen kikapcsolták a bannt, de ugye javítnaom kell a ratiomat 0.3-ra (0.26 van most nekem). ezt a kedves privát üzenetet kaptam, amit minjdárt belinkelek 3 részuben, képként nekek. sajnos zavi nem tudott segíteni (bár mondott egy két tippet, hogy szedjek le titokban cfl meccset), de kíváncsi lennék, hogy nektek mi a véleményetek. lényegében azt kérik, hogy seedeljek, de ne töltsek le. a kérdés akkor, hogy mit seedeljek egyáltalán, mert a gépemen se meccs, se torrentfájl nincs.
Ventura
én írnék nekik, hogy sajnos a gépedről elvesztek a cuccok, ezért nincs mit seedelned, és segítséget kérszSzobi22
Ventura
húha. elég rég regisztráltam már, szóval nem emlékszem pontosan, de úgy rémlik, hogy simán regisztrálsz a kártyáddal paypalra, és akkor tudsz azon keresztül fizetni

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
help kellene.

hazahoztam a laptopot, és a szokásos itthoni wifi hálózat helyett, egy tök más hálózathoz csatlakozik (automatikusan). az iPad a jót látja és használja, tehát nem a routerrel lesz a gond hanem vmi a laptopban nem ok. ha kábellel rádugom überfaszán hasít, de wifin nem.

a hálózati kapcsolatok megjelenítésénél semmi (pedig tárasházban lakom, hosszú lista szokott lenni), frissítésre sem jönnek elő az alternatívák. ha letiltom, engedélyezem, újra erre az idegen (TP-LINK_9CEC36-ra) csatlakozik. reboot nem segít.
os:WinXP

mit lehet tenni ?
(és teljesen egybites user vagyok, tehát mintha a nagyszüleidnek mondanád)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
basszus remelem valaki tud segiteni. Ma reggel ota van a problema.Ay msn nem akar menni... kattingattam semmi... leakartam tolteni egz ujabbat de nem engedte mert mar felvan teve letoroltem de meg mindig jelyi h fent van syal igy mar msnem sincs ... irto lassu a gep reggel torolgettem is virusokat meg ccleaner is tisytogattam de semmi ... a bill meg meghulzult , atvaltott angolra de nem tudom vissyatenni se alt shiftel se a veyelropultba . rem;lem valaki tud valamit mindaniDrip
Nem lehet,hogy csuma vírus az egész?Egy format C mindent megold 😊JoeyPorter
Ja így már minden fasza ... nagy takarítás kellett neki
Drip
(Y) Lassan nekem is ez jön,csak még be kell szereznem megfelelő mennyiségű dvd-t,amire az adatokat lementemDrip

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
basszus remelem valaki tud segiteni. Ma reggel ota van a problema.Ay msn nem akar menni... kattingattam semmi... leakartam tolteni egz ujabbat de nem engedte mert mar felvan teve letoroltem de meg mindig jelyi h fent van syal igy mar msnem sincs ... irto lassu a gep reggel torolgettem is virusokat meg ccleaner is tisytogattam de semmi ... a bill meg meghulzult , atvaltott angolra de nem tudom vissyatenni se alt shiftel se a veyelropultba . rem;lem valaki tud valamit mindaniDrip
Nem lehet,hogy csuma vírus az egész?Egy format C mindent megold 😊JoeyPorter
Ja így már minden fasza ... nagy takarítás kellett nekiDrip

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
írtam. írták, hogy a legkönnyebb és leggyorsabb út a pénz küldés. 5 euroért 25 GB feltöltési kreditet kapsz.

szóval a kérdésem az, hogy hogy kell hazsnáléni ezt a paypal-os cuccost? még sosem csináltma ilyet. van bankkártyám - otp-s.

 www.paypal.com/au/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=8WgkAYKzcdJWdQdGxhbfO01Q63I-bvMR9Luc9kUyMSd4Fiyuzk_Y65882qS&dispatch=50a222a57771920b6a3d7b606239e4d529b525e0b7e69bf0224adecfb0124e9b61f737ba21b081983375a38b40b7ec79a0179e3b8dcbd5ee

na szóval. elvileg azthiszem ide írtam a ten yard torrentel kapcsolatos problémám, hogy disabled accountom van. pár hét elteltével nagy nehezen kikapcsolták a bannt, de ugye javítnaom kell a ratiomat 0.3-ra (0.26 van most nekem). ezt a kedves privát üzenetet kaptam, amit minjdárt belinkelek 3 részuben, képként nekek. sajnos zavi nem tudott segíteni (bár mondott egy két tippet, hogy szedjek le titokban cfl meccset), de kíváncsi lennék, hogy nektek mi a véleményetek. lényegében azt kérik, hogy seedeljek, de ne töltsek le. a kérdés akkor, hogy mit seedeljek egyáltalán, mert a gépemen se meccs, se torrentfájl nincs.
Ventura
én írnék nekik, hogy sajnos a gépedről elvesztek a cuccok, ezért nincs mit seedelned, és segítséget kérszSzobi22

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
basszus remelem valaki tud segiteni. Ma reggel ota van a problema.Ay msn nem akar menni... kattingattam semmi... leakartam tolteni egz ujabbat de nem engedte mert mar felvan teve letoroltem de meg mindig jelyi h fent van syal igy mar msnem sincs ... irto lassu a gep reggel torolgettem is virusokat meg ccleaner is tisytogattam de semmi ... a bill meg meghulzult , atvaltott angolra de nem tudom vissyatenni se alt shiftel se a veyelropultba . rem;lem valaki tud valamit mindaniDrip
Nem lehet,hogy csuma vírus az egész?Egy format C mindent megold 😊JoeyPorter
holnap, vagy azutan ha lesz idom ujra rakom az gesz gepet az a biztos

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
basszus remelem valaki tud segiteni. Ma reggel ota van a problema.Ay msn nem akar menni... kattingattam semmi... leakartam tolteni egz ujabbat de nem engedte mert mar felvan teve letoroltem de meg mindig jelyi h fent van syal igy mar msnem sincs ... irto lassu a gep reggel torolgettem is virusokat meg ccleaner is tisytogattam de semmi ... a bill meg meghulzult , atvaltott angolra de nem tudom vissyatenni se alt shiftel se a veyelropultba . rem;lem valaki tud valamit mindaniDrip
Nem lehet,hogy csuma vírus az egész?Egy format C mindent megold 😊