Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
http://kepfeltoltes.hu/view/120523/sy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Valaki nem tudja, hogy ennek mi lehet az oka?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki esetleg tud mondani olcsó és megbízható helyet, ahol fejhallgató csatlakozóját kicserélik, vagy akár a teljes vezetéket is?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
asszem így akarják kizárni, hogy vaterán kívül rendezzétek le. az akció leütése után tudtok "kapcsolatba lépni" privát módonkristof
Erre gondoltam én is, csak furcsa volt, hogy ő úgy írt vissza, hogy nem jelent meg az aukciónál.
Köszi. 😊süti
Mert ő be tudja állítani, hogy az üzenet ne jelenjen meg a terméklapon.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Budán várnegyedben, kicsi (másfél szoba), de normáls állapotú lakás mennyi sacperkábé?Amadeus91
ha jól tudom, ott örökbérleti jogot tudsz csak venni. de nagyon sok 😛Szobi22
és a várnegyed közelében?Amadeus91
http://www.alberlet.hu/kiado_szoba/ingatlan-tipus:szoba/kerulet:i/megye:budapest/limit:32


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Budán várnegyedben, kicsi (másfél szoba), de normáls állapotú lakás mennyi sacperkábé?Amadeus91
ha jól tudom, ott örökbérleti jogot tudsz csak venni. de nagyon sok 😛Szobi22
és a várnegyed közelében?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Budán várnegyedben, kicsi (másfél szoba), de normáls állapotú lakás mennyi sacperkábé?Amadeus91
ha jól tudom, ott örökbérleti jogot tudsz csak venni. de nagyon sok 😛

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Budán várnegyedben, kicsi (másfél szoba), de normáls állapotú lakás mennyi sacperkábé?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
asszem így akarják kizárni, hogy vaterán kívül rendezzétek le. az akció leütése után tudtok "kapcsolatba lépni" privát módonkristof
Erre gondoltam én is, csak furcsa volt, hogy ő úgy írt vissza, hogy nem jelent meg az aukciónál.
Köszi. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
asszem így akarják kizárni, hogy vaterán kívül rendezzétek le. az akció leütése után tudtok "kapcsolatba lépni" privát módon
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Vaterán, hogy tudok PM-et küldeni ? 😀
Írtam egy aukcióhoz, majd jött emailbe, hogy választ kaptam. Ott a link a fiókomnál a postaládához vezetett ahol volt a válasz. Gondoltam akkor itt lehet PM-ezni, és itt is válaszoltam, de elküldés után szintén az aukciónál jelent meg. Mit rontottam el ? 😀
Tegnap regeltem be, úgyhogy ennek megfelelően szeretnék választ kapni. 😀
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
.MTS kiterjesztésű file-t hogyan tudnék lejátszásra alkalmassá tenni? Mert semmi nem játssza le nálam (VLC, BS player, KM Player, Quick Time, tényleg semmi) És konvertálni meg nem tudom egyik olyan programmal sem amit neten úgy írnak hogy erre van kitalálva.kristóf17
DVD lejátszóra akarod? Az engem is érdekelne. Kib.szott Panasonic! :/
Amúgy a gépen a Media player lejátsza!catattack
Őszinte legyek, csak simán gépen próbálnám, de tényleg nem megy semmivel. Média playerrel sem 😕 Akitől elkértem annak laptopon ment vele de akadt gondoltam itt is simán menni fog de nem 😕
több mint 11 éve
catattack 3 520
.MTS kiterjesztésű file-t hogyan tudnék lejátszásra alkalmassá tenni? Mert semmi nem játssza le nálam (VLC, BS player, KM Player, Quick Time, tényleg semmi) És konvertálni meg nem tudom egyik olyan programmal sem amit neten úgy írnak hogy erre van kitalálva.kristóf17
DVD lejátszóra akarod? Az engem is érdekelne. Kib.szott Panasonic! :/
Amúgy a gépen a Media player lejátsza!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vettem egy Samsung UE37D6500-as LEDTV-t, amin allshare-rel kezdek lejátszani egy filmet a gépemről és 10-15 perc után kiírja, hogy megszűnt a kapcsolat és bontani akar.

Mit állítottam be rosszul???

A TV-nek más az IP-címe és routerrel vannak vezetékes és wifi hálóba (mindkettőt érzékeli) kötve.Egon bá
nemlehet h a gép készenlétbe áll? ugye oankor elmegy a háló is...ienbe párszor én is belefutottam.

|
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Az én szomszédaim viszont konkrétan döngetnek, nem túl vastagok a falak....
Pl. amikor mechanika vizsgára készültem és elkezdtek döngetni mellettem (a csaj elég hangos), épp a rúderőről olvastam....kicsit elment ezután a kedvem az egésztől....Newman
😂empty taxi
Ugye, hogy ugye? Én is kiégtem egy kicsit mindezek után. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vettem egy Samsung UE37D6500-as LEDTV-t, amin allshare-rel kezdek lejátszani egy filmet a gépemről és 10-15 perc után kiírja, hogy megszűnt a kapcsolat és bontani akar.

Mit állítottam be rosszul???

A TV-nek más az IP-címe és routerrel vannak vezetékes és wifi hálóba (mindkettőt érzékeli) kötve.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Az én szomszédaim viszont konkrétan döngetnek, nem túl vastagok a falak....
Pl. amikor mechanika vizsgára készültem és elkezdtek döngetni mellettem (a csaj elég hangos), épp a rúderőről olvastam....kicsit elment ezután a kedvem az egésztől....Newman
http://www.youtube.com/watch?v=6Tu3-ikSRlk 😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az én szomszédaim viszont konkrétan döngetnek, nem túl vastagok a falak....
Pl. amikor mechanika vizsgára készültem és elkezdtek döngetni mellettem (a csaj elég hangos), épp a rúderőről olvastam....kicsit elment ezután a kedvem az egésztől....Newman
Ezzel nem vagy egyedül:

Link: http://soundcloud.com/nebber-1/woman-in-apartment-block
Még remix is van belőle...: http://soundcloud.com/nebber-1/untitled-wub-machine-remix
Ilyenkor azért tudom értékelni, hogy én csak egy szimpla fűnyírás/favágás kombóra ébredek. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Az én szomszédaim viszont konkrétan döngetnek, nem túl vastagok a falak....
Pl. amikor mechanika vizsgára készültem és elkezdtek döngetni mellettem (a csaj elég hangos), épp a rúderőről olvastam....kicsit elment ezután a kedvem az egésztől....Newman
😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Az én szomszédaim viszont konkrétan döngetnek, nem túl vastagok a falak....
Pl. amikor mechanika vizsgára készültem és elkezdtek döngetni mellettem (a csaj elég hangos), épp a rúderőről olvastam....kicsit elment ezután a kedvem az egésztől....

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
1. Nem kell végig menni a tíz lépésen, nem is lehet. 😀 Úgy írja a könyv, h mindent érdemes 0-ról kezdeni - nem - vagyis a legelső lépéstől felépíteni. Meg kell találni, mi az a lépés, amit el tudsz végezni szabályosan, normális ismétlésszámmal, és azokkal dolgozz sztem a középső fokozattal, onnan építsd fel.
2. Nem emlékszem pontosan a veterán edzés tervre, de ezt úgyis te fogod érezni, miből mennyit bírsz. Vannak olyan gyakorlatok, ami lehet könnyebben mennek, és vannak olyanok, amik szenvedősek lehetnek. Próbálgasd.
3. Sztem a legjobb gyakorlat a húzódzkodás. Akár szeretnéd, akár nem, érdemes lenne egy eszközt beszerezni, nekem - úszásban is - ez segített eddig a legtöbbet, brutális erő tud felszabadulni ez alatt a gyakorlat alatt - főleg ha úgy csinálod, ahogy leírja a szerző.szaba
1, Tehát akkor mondjuk én bírom az 5-öst, akkor kezdjem azzal és hetente menjek felfelé ? És ha az edzéstervben két sorozatot ír akkor kétszer csináljam a középhaladónál feltüntetett 2 sorozat 10 ismétlését, azaz 4x 10-et ?
2, Annak ajánlja "akik mär legaläbb ndhäny hönapja a Fegtencedzös szerint edzenek", de nem tűnik vészesnek, meg itt legalább minden napra jut valami ami időbeosztásilag is szimpatikus. Akkor maradok ennél, aztán ha sok váltok.
3, Kondiba nekem is a kedvencem volt, itthon sajnos még nincs, de akkor majd beszerzek egyet.

Meg ezen kívül amúgy van valami érdekes/fontos a könyvben ami miatt érdemes átolvasni vagy így már nyugodtan belevághatok ?süti
Hát ez egy hosszabb történet, majd megírom PM-ben. Azért egy párszáz oldalas könyvet ennyiben nem lehet összefoglalni. 😊
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
.MTS kiterjesztésű file-t hogyan tudnék lejátszásra alkalmassá tenni? Mert semmi nem játssza le nálam (VLC, BS player, KM Player, Quick Time, tényleg semmi) És konvertálni meg nem tudom egyik olyan programmal sem amit neten úgy írnak hogy erre van kitalálva.kristóf17
ennél jobban szerintem nem lehet leírni, hogy mi a teendő:
http://forum.mpeg4-players.info/index.php?showtopic=2185

az mkv-t már minden le fogja játszani, persze kérdés, hogy sikerül a konvertálásjjncaa
Köszönöm! Remélem sikerül.

szerk: Az első lépésnél elakadok can't detect stream type error miatt 😕
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
.MTS kiterjesztésű file-t hogyan tudnék lejátszásra alkalmassá tenni? Mert semmi nem játssza le nálam (VLC, BS player, KM Player, Quick Time, tényleg semmi) És konvertálni meg nem tudom egyik olyan programmal sem amit neten úgy írnak hogy erre van kitalálva.kristóf17
ennél jobban szerintem nem lehet leírni, hogy mi a teendő:
http://forum.mpeg4-players.info/index.php?showtopic=2185

az mkv-t már minden le fogja játszani, persze kérdés, hogy sikerül a konvertálás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
.MTS kiterjesztésű file-t hogyan tudnék lejátszásra alkalmassá tenni? Mert semmi nem játssza le nálam (VLC, BS player, KM Player, Quick Time, tényleg semmi) És konvertálni meg nem tudom egyik olyan programmal sem amit neten úgy írnak hogy erre van kitalálva.
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Nekünk erre a célra volt redszeresítve egy célszerszám: egy lámpafoglalatba aplikált 2 forintos (rövidzárdugó).
Az adott ágban lecsapta az áramot. Igény szerint ismételhető.Atari
Én a baltára gondoltam, de a Te megoldásod kifinomultabb. 😊
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Nekünk erre a célra volt redszeresítve egy célszerszám: egy lámpafoglalatba aplikált 2 forintos (rövidzárdugó).
Az adott ágban lecsapta az áramot. Igény szerint ismételhető.

"Itt?? ... Mindenki!"