Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vettem egy Samsung UE37D6500-as LEDTV-t, amin allshare-rel kezdek lejátszani egy filmet a gépemről és 10-15 perc után kiírja, hogy megszűnt a kapcsolat és bontani akar.

Mit állítottam be rosszul???

A TV-nek más az IP-címe és routerrel vannak vezetékes és wifi hálóba (mindkettőt érzékeli) kötve.Egon bá
nemlehet h a gép készenlétbe áll? ugye oankor elmegy a háló is...ienbe párszor én is belefutottam.

|
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Az én szomszédaim viszont konkrétan döngetnek, nem túl vastagok a falak....
Pl. amikor mechanika vizsgára készültem és elkezdtek döngetni mellettem (a csaj elég hangos), épp a rúderőről olvastam....kicsit elment ezután a kedvem az egésztől....Newman
😂empty taxi
Ugye, hogy ugye? Én is kiégtem egy kicsit mindezek után. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vettem egy Samsung UE37D6500-as LEDTV-t, amin allshare-rel kezdek lejátszani egy filmet a gépemről és 10-15 perc után kiírja, hogy megszűnt a kapcsolat és bontani akar.

Mit állítottam be rosszul???

A TV-nek más az IP-címe és routerrel vannak vezetékes és wifi hálóba (mindkettőt érzékeli) kötve.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Az én szomszédaim viszont konkrétan döngetnek, nem túl vastagok a falak....
Pl. amikor mechanika vizsgára készültem és elkezdtek döngetni mellettem (a csaj elég hangos), épp a rúderőről olvastam....kicsit elment ezután a kedvem az egésztől....Newman
http://www.youtube.com/watch?v=6Tu3-ikSRlk 😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az én szomszédaim viszont konkrétan döngetnek, nem túl vastagok a falak....
Pl. amikor mechanika vizsgára készültem és elkezdtek döngetni mellettem (a csaj elég hangos), épp a rúderőről olvastam....kicsit elment ezután a kedvem az egésztől....Newman
Ezzel nem vagy egyedül:

Link: http://soundcloud.com/nebber-1/woman-in-apartment-block
Még remix is van belőle...: http://soundcloud.com/nebber-1/untitled-wub-machine-remix
Ilyenkor azért tudom értékelni, hogy én csak egy szimpla fűnyírás/favágás kombóra ébredek. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Az én szomszédaim viszont konkrétan döngetnek, nem túl vastagok a falak....
Pl. amikor mechanika vizsgára készültem és elkezdtek döngetni mellettem (a csaj elég hangos), épp a rúderőről olvastam....kicsit elment ezután a kedvem az egésztől....Newman
😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Az én szomszédaim viszont konkrétan döngetnek, nem túl vastagok a falak....
Pl. amikor mechanika vizsgára készültem és elkezdtek döngetni mellettem (a csaj elég hangos), épp a rúderőről olvastam....kicsit elment ezután a kedvem az egésztől....

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
1. Nem kell végig menni a tíz lépésen, nem is lehet. 😀 Úgy írja a könyv, h mindent érdemes 0-ról kezdeni - nem - vagyis a legelső lépéstől felépíteni. Meg kell találni, mi az a lépés, amit el tudsz végezni szabályosan, normális ismétlésszámmal, és azokkal dolgozz sztem a középső fokozattal, onnan építsd fel.
2. Nem emlékszem pontosan a veterán edzés tervre, de ezt úgyis te fogod érezni, miből mennyit bírsz. Vannak olyan gyakorlatok, ami lehet könnyebben mennek, és vannak olyanok, amik szenvedősek lehetnek. Próbálgasd.
3. Sztem a legjobb gyakorlat a húzódzkodás. Akár szeretnéd, akár nem, érdemes lenne egy eszközt beszerezni, nekem - úszásban is - ez segített eddig a legtöbbet, brutális erő tud felszabadulni ez alatt a gyakorlat alatt - főleg ha úgy csinálod, ahogy leírja a szerző.szaba
1, Tehát akkor mondjuk én bírom az 5-öst, akkor kezdjem azzal és hetente menjek felfelé ? És ha az edzéstervben két sorozatot ír akkor kétszer csináljam a középhaladónál feltüntetett 2 sorozat 10 ismétlését, azaz 4x 10-et ?
2, Annak ajánlja "akik mär legaläbb ndhäny hönapja a Fegtencedzös szerint edzenek", de nem tűnik vészesnek, meg itt legalább minden napra jut valami ami időbeosztásilag is szimpatikus. Akkor maradok ennél, aztán ha sok váltok.
3, Kondiba nekem is a kedvencem volt, itthon sajnos még nincs, de akkor majd beszerzek egyet.

Meg ezen kívül amúgy van valami érdekes/fontos a könyvben ami miatt érdemes átolvasni vagy így már nyugodtan belevághatok ?süti
Hát ez egy hosszabb történet, majd megírom PM-ben. Azért egy párszáz oldalas könyvet ennyiben nem lehet összefoglalni. 😊
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
.MTS kiterjesztésű file-t hogyan tudnék lejátszásra alkalmassá tenni? Mert semmi nem játssza le nálam (VLC, BS player, KM Player, Quick Time, tényleg semmi) És konvertálni meg nem tudom egyik olyan programmal sem amit neten úgy írnak hogy erre van kitalálva.kristóf17
ennél jobban szerintem nem lehet leírni, hogy mi a teendő:
http://forum.mpeg4-players.info/index.php?showtopic=2185

az mkv-t már minden le fogja játszani, persze kérdés, hogy sikerül a konvertálásjjncaa
Köszönöm! Remélem sikerül.

szerk: Az első lépésnél elakadok can't detect stream type error miatt 😕
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
.MTS kiterjesztésű file-t hogyan tudnék lejátszásra alkalmassá tenni? Mert semmi nem játssza le nálam (VLC, BS player, KM Player, Quick Time, tényleg semmi) És konvertálni meg nem tudom egyik olyan programmal sem amit neten úgy írnak hogy erre van kitalálva.kristóf17
ennél jobban szerintem nem lehet leírni, hogy mi a teendő:
http://forum.mpeg4-players.info/index.php?showtopic=2185

az mkv-t már minden le fogja játszani, persze kérdés, hogy sikerül a konvertálás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
.MTS kiterjesztésű file-t hogyan tudnék lejátszásra alkalmassá tenni? Mert semmi nem játssza le nálam (VLC, BS player, KM Player, Quick Time, tényleg semmi) És konvertálni meg nem tudom egyik olyan programmal sem amit neten úgy írnak hogy erre van kitalálva.
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Nekünk erre a célra volt redszeresítve egy célszerszám: egy lámpafoglalatba aplikált 2 forintos (rövidzárdugó).
Az adott ágban lecsapta az áramot. Igény szerint ismételhető.Atari
Én a baltára gondoltam, de a Te megoldásod kifinomultabb. 😊
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?Ventura
Nekünk erre a célra volt redszeresítve egy célszerszám: egy lámpafoglalatba aplikált 2 forintos (rövidzárdugó).
Az adott ágban lecsapta az áramot. Igény szerint ismételhető.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
szituáció: főiskola/egyetem kollégium.

mit éreznétek, ha a szomszéd szobában/folyosón valaki neki állna döngetni (discozni, a gyengébbek kedvéért) reggel fél hatkor?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
1. Nem kell végig menni a tíz lépésen, nem is lehet. 😀 Úgy írja a könyv, h mindent érdemes 0-ról kezdeni - nem - vagyis a legelső lépéstől felépíteni. Meg kell találni, mi az a lépés, amit el tudsz végezni szabályosan, normális ismétlésszámmal, és azokkal dolgozz sztem a középső fokozattal, onnan építsd fel.
2. Nem emlékszem pontosan a veterán edzés tervre, de ezt úgyis te fogod érezni, miből mennyit bírsz. Vannak olyan gyakorlatok, ami lehet könnyebben mennek, és vannak olyanok, amik szenvedősek lehetnek. Próbálgasd.
3. Sztem a legjobb gyakorlat a húzódzkodás. Akár szeretnéd, akár nem, érdemes lenne egy eszközt beszerezni, nekem - úszásban is - ez segített eddig a legtöbbet, brutális erő tud felszabadulni ez alatt a gyakorlat alatt - főleg ha úgy csinálod, ahogy leírja a szerző.szaba
1, Tehát akkor mondjuk én bírom az 5-öst, akkor kezdjem azzal és hetente menjek felfelé ? És ha az edzéstervben két sorozatot ír akkor kétszer csináljam a középhaladónál feltüntetett 2 sorozat 10 ismétlését, azaz 4x 10-et ?
2, Annak ajánlja "akik mär legaläbb ndhäny hönapja a Fegtencedzös szerint edzenek", de nem tűnik vészesnek, meg itt legalább minden napra jut valami ami időbeosztásilag is szimpatikus. Akkor maradok ennél, aztán ha sok váltok.
3, Kondiba nekem is a kedvencem volt, itthon sajnos még nincs, de akkor majd beszerzek egyet.

Meg ezen kívül amúgy van valami érdekes/fontos a könyvben ami miatt érdemes átolvasni vagy így már nyugodtan belevághatok ?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fegyencedzéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Ha jól emlékszem csinálják/ták itt is páran.
1, Edzéstervnél edző sorozatot ír. Az erőgyakorlatoknál pedig van kb. 10 lépés, mindegyiknél 3 szint más sorozat és ismétléssel. Szóval akkor ha 2-3 edzősorozatot ír, mindegyik gyakorlatnál menjek végig a 10 lépésen, azon belül meg a szintemnek megfelelő sorozatot és ismétlést csináljak ?
2, Sportos/kondis múlttal érdemes belevágni a "veterán" edzéstervbe, vagy tényleg szükséges hozzá pár hónapig a fegyencedzést végezni ?
3, Húzódzkodás helyett tudok végezni más gyakorlatot ami nagyjából ugyanazt az izomcsoportot dolgoztatja meg ? (Nem tudom hol végezni és beszerzését se nagyon szeretném)
Nem nagyon van időm végignyálazni a könyvet, úgyhogy ha ki tudna valaki segíteni megköszönném. :rolleyes:süti
1. Nem kell végig menni a tíz lépésen, nem is lehet. 😀 Úgy írja a könyv, h mindent érdemes 0-ról kezdeni - nem - vagyis a legelső lépéstől felépíteni. Meg kell találni, mi az a lépés, amit el tudsz végezni szabályosan, normális ismétlésszámmal, és azokkal dolgozz sztem a középső fokozattal, onnan építsd fel.
2. Nem emlékszem pontosan a veterán edzés tervre, de ezt úgyis te fogod érezni, miből mennyit bírsz. Vannak olyan gyakorlatok, ami lehet könnyebben mennek, és vannak olyanok, amik szenvedősek lehetnek. Próbálgasd.
3. Sztem a legjobb gyakorlat a húzódzkodás. Akár szeretnéd, akár nem, érdemes lenne egy eszközt beszerezni, nekem - úszásban is - ez segített eddig a legtöbbet, brutális erő tud felszabadulni ez alatt a gyakorlat alatt - főleg ha úgy csinálod, ahogy leírja a szerző.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fegyencedzéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Ha jól emlékszem csinálják/ták itt is páran.
1, Edzéstervnél edző sorozatot ír. Az erőgyakorlatoknál pedig van kb. 10 lépés, mindegyiknél 3 szint más sorozat és ismétléssel. Szóval akkor ha 2-3 edzősorozatot ír, mindegyik gyakorlatnál menjek végig a 10 lépésen, azon belül meg a szintemnek megfelelő sorozatot és ismétlést csináljak ?
2, Sportos/kondis múlttal érdemes belevágni a "veterán" edzéstervbe, vagy tényleg szükséges hozzá pár hónapig a fegyencedzést végezni ?
3, Húzódzkodás helyett tudok végezni más gyakorlatot ami nagyjából ugyanazt az izomcsoportot dolgoztatja meg ? (Nem tudom hol végezni és beszerzését se nagyon szeretném)
Nem nagyon van időm végignyálazni a könyvet, úgyhogy ha ki tudna valaki segíteni megköszönném. :rolleyes:
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Köszi mindenkinek,végül találtam egy darabokban lévőt a garázsban és egy szerelő összedobja nekem,elvileg meg van mindene csak darabokban van össze-vissza,ill csak fékpofa és hasonló apróságok fognak kelleni.Azt mondta 10-nél nem lesz több szóval teljesen jó 😊JoeyPorter
mondjuk azt nem írtad, hogy pontosan milyen kell, én ennél tovább nem is nézelődnék

jjncaa
Először leírtam,hogy MTB,aztán meg bővebben kifejtettem,hogy melózni járni kell, meg 1-2 helyre itt falun belül,semmi extra 😀 De már megoldva 😉

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Köszi mindenkinek,végül találtam egy darabokban lévőt a garázsban és egy szerelő összedobja nekem,elvileg meg van mindene csak darabokban van össze-vissza,ill csak fékpofa és hasonló apróságok fognak kelleni.Azt mondta 10-nél nem lesz több szóval teljesen jó 😊JoeyPorter
mondjuk azt nem írtad, hogy pontosan milyen kell, én ennél tovább nem is nézelődnék



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Emberek! A kisautómba szeretnél hangszórót cserélni. A kalaptartóba van belevágva két 13 cm-es, ezek halottak.
Meg elől van a műszerfal alatt egy kis szar, lehet vagy 8 cm-es maximum. Ezeket még nem néztem meg.
Milyen összeg lenne hátra egy pár 13 cm-es előre pedig egy pár picike.
Nézegettem már oldalakat, de tök homály vagyok, hogy egyáltalán milyen kell nekem. 2 utas? Segítsen már valaki!
Mennyibe fáj?catattack
10-15 ezerből már jóféle kijön, akár Pioneer is ami elvileg a legjobb. Az hogy hány utas az mindegy, 2 utasban két sugárzó van egy mély és egy magas, 3 utasban van egy középső tartomány is. A 3 jobb de szerintem nincs lényeges különbség pláne egy 13 centisben.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Emberek! A kisautómba szeretnél hangszórót cserélni. A kalaptartóba van belevágva két 13 cm-es, ezek halottak.
Meg elől van a műszerfal alatt egy kis szar, lehet vagy 8 cm-es maximum. Ezeket még nem néztem meg.
Milyen összeg lenne hátra egy pár 13 cm-es előre pedig egy pár picike.
Nézegettem már oldalakat, de tök homály vagyok, hogy egyáltalán milyen kell nekem. 2 utas? Segítsen már valaki!
Mennyibe fáj?
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Köszi mindenkinek,végül találtam egy darabokban lévőt a garázsban és egy szerelő összedobja nekem,elvileg meg van mindene csak darabokban van össze-vissza,ill csak fékpofa és hasonló apróságok fognak kelleni.Azt mondta 10-nél nem lesz több szóval teljesen jó 😊

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
nem tudja véletlen valaki hosszabb FLAC fájlokat mivel lehet szétvagdosni?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Szerintem először azt tisztázd le magadban, hogy mire és milyen rendszerességgel használnád a kerékpárt. Ha bárminemű rendszerességgel szeretnéd használni, akkor az ilyen Tesco stb gépeket felejtsd el, csak a gond lesz vele és mire valami használhatót összehozol belőle, árban ugyanott leszel, mintha alapban szakboltban vetted volna. Ha arra kell, hogy évente 4-5-ször gurulj vele 5 km-t, akkor lehet gondolkozni áruházi bringákban, de sztem alap Shimano váltószettnél alább ott sem érdemes adni. A legtöbb szakbolt árul használt gépeket is, a legjobban akkor jársz, ha bemész pár helyre, megmondod milyen célra kell és ajánljanak valamit, de érdemes a bikemag apróhirdetéseit is megnézni, lehet jó dolgokat kifogni ott is (komplett gépben és alkatrészekben is).
több mint 11 éve
catattack 3 520
15-20-ért csak egy guruló szarkazalt kapsz! Nem tartós, nem minőségi!
50 körül viszont már kaphatsz használt cuccot!
Nézz szét a testbike.hu-n!