Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
checkdisk (CHKDSK parancs) futtatás megtalálja ha vhol sérült a vinyó, még kijavítani is megpróbálja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
De mondom, megpróbáltad letörölni vinyóról és újra felmásolni? Lehet csak rosszul másolta fel, mert másra így nehéz gondolni, bár nem vagyok szagértő. Attól még, hogy elindul de kifagy simán lehet, hogy megsérült a fájl mikor felmásoltad oda.fetomy
V a vinyónak sérült az a része ahová ki lett másolva.empty taxi
Hát azt meg hogy állapítom meg hova másolja éppen fel? De amúhy nemhiszem, hogy a vinyó sérült lenne.zavi27
Sehogy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
De mondom, megpróbáltad letörölni vinyóról és újra felmásolni? Lehet csak rosszul másolta fel, mert másra így nehéz gondolni, bár nem vagyok szagértő. Attól még, hogy elindul de kifagy simán lehet, hogy megsérült a fájl mikor felmásoltad oda.fetomy
V a vinyónak sérült az a része ahová ki lett másolva.empty taxi
Hát azt meg hogy állapítom meg hova másolja éppen fel? De amúhy nemhiszem, hogy a vinyó sérült lenne.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
De mondom, megpróbáltad letörölni vinyóról és újra felmásolni? Lehet csak rosszul másolta fel, mert másra így nehéz gondolni, bár nem vagyok szagértő. Attól még, hogy elindul de kifagy simán lehet, hogy megsérült a fájl mikor felmásoltad oda.fetomy
Hát azt még nem próbáltam, de már annyiszor volt ilyen, ahogy írtam máskor is, nem hiszem hogy bármi hiba lett volna másolásnál.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
De mondom, megpróbáltad letörölni vinyóról és újra felmásolni? Lehet csak rosszul másolta fel, mert másra így nehéz gondolni, bár nem vagyok szagértő. Attól még, hogy elindul de kifagy simán lehet, hogy megsérült a fájl mikor felmásoltad oda.fetomy
V a vinyónak sérült az a része ahová ki lett másolva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De mondom, megpróbáltad letörölni vinyóról és újra felmásolni? Lehet csak rosszul másolta fel, mert másra így nehéz gondolni, bár nem vagyok szagértő. Attól még, hogy elindul de kifagy simán lehet, hogy megsérült a fájl mikor felmásoltad oda.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
?? Valami virus? Egyebkent ugyanazon vinyorol mast meg visz szepen, akarhanyszor, tehat nem az hogy smemi nem mukodik arrol, ezert nem ertemzavi27
Magyarán van pl. a Terminator3.avi című filmfájlod, amit többször is rámásoltál a vinyóra, de egyszer sem játszotta le róla?

Mert lehetőségek:
- Rosszul másolta fel, másold fel újra.
- A vinyónak nem tetszik a film, írd át a nevét MegasharkvsGiantoctopus.avi-ra, és próbáld meg úgy.fetomy
Nem az alapszitu amit fentebb leirtam, hogy ugyanazon filet felmasolod egy pendrive-ra amit lejatszik a tv, ugyanezt a filet felmasolod a kulso vinyora es arrol meg kifagy a tv-n 1 perc lejatszas utan, hogy invalid fileformat?! Es nem az hogy el se indul, hanem 1 perc utan kifagy mondjuk.A pendriverol meg vegig lejtassza tokugyanazt hiba nelkul ugyanazon tv. De a vinyo biztos nem rossz, mert mas fileokat meg orakon at tobbszor siman nezek ugy a tvn onnan. Nekem csomo letoltott meccsnel van olyan hogy vinyorol a tvn nezem es mondjuk 52 perc utan kidob, hogy nem tudja tovabb lejatszani. ebbe mar beletorodtem,c sak most felmerult, hogyha pendrivera masolnam azaokat is, akkor onnan lehet nem fagyna ki?! Mi ebben a logika?
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Skynet :/JoeyPorter
?? Valami virus? Egyebkent ugyanazon vinyorol mast meg visz szepen, akarhanyszor, tehat nem az hogy smemi nem mukodik arrol, ezert nem ertemzavi27
nem láttad a terminátort? :o 😊Black_Adder
Azt lattam, es vagom, csak azt hittem a megoldashoz is koze van a valasznak, nemcsak poen. 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
?? Valami virus? Egyebkent ugyanazon vinyorol mast meg visz szepen, akarhanyszor, tehat nem az hogy smemi nem mukodik arrol, ezert nem ertemzavi27
Magyarán van pl. a Terminator3.avi című filmfájlod, amit többször is rámásoltál a vinyóra, de egyszer sem játszotta le róla?

Mert lehetőségek:
- Rosszul másolta fel, másold fel újra.
- A vinyónak nem tetszik a film, írd át a nevét MegasharkvsGiantoctopus.avi-ra, és próbáld meg úgy.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Na, erre mondjatok valamit, miért lehet: Letöltött sorozat (avi), felmásolva szokásos, működő külső vinyóra. Tv-re rádugva, 1 perc után kifagy,tekerni sem lehet benne, nem támogatott filetípus. Ugyanez a file felmásolva pendrive-ra, rádugva ugyanezen tvre 2 perc múlva rádugva gyünyörűen múködik, tekerhető is. 😊zavi27
Skynet :/JoeyPorter
?? Valami virus? Egyebkent ugyanazon vinyorol mast meg visz szepen, akarhanyszor, tehat nem az hogy smemi nem mukodik arrol, ezert nem ertemzavi27
nem láttad a terminátort? :o 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Na, erre mondjatok valamit, miért lehet: Letöltött sorozat (avi), felmásolva szokásos, működő külső vinyóra. Tv-re rádugva, 1 perc után kifagy,tekerni sem lehet benne, nem támogatott filetípus. Ugyanez a file felmásolva pendrive-ra, rádugva ugyanezen tvre 2 perc múlva rádugva gyünyörűen múködik, tekerhető is. 😊zavi27
Skynet :/JoeyPorter
?? Valami virus? Egyebkent ugyanazon vinyorol mast meg visz szepen, akarhanyszor, tehat nem az hogy smemi nem mukodik arrol, ezert nem ertem
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Windows mobile htc telefonomból, az adatokat (elsősorban névjegyek és naptár) hogyan tudom androidos telefonra átrakni?
Az outlookba beszinkronizálva és gmailos fiókba exportálás lenne a megoldás és onnan a teló leszedi, de sajnos nem műkszik. Az outlookból a fájlba konvetálás még megy, de sem a 2003-as, sem a 2010 verzió nem ad vcard, vcf lehetőséget így a gmailos fiokomban név nélküliként szerepelnek, és csak az egyes név nélküli ráklikkelve jegyzetben jönnek fel a telószámok. És természetesen az androidos telefonba is így "ismeretlen" 461 contactom van. Vkinek ötlete? Please help!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Na, erre mondjatok valamit, miért lehet: Letöltött sorozat (avi), felmásolva szokásos, működő külső vinyóra. Tv-re rádugva, 1 perc után kifagy,tekerni sem lehet benne, nem támogatott filetípus. Ugyanez a file felmásolva pendrive-ra, rádugva ugyanezen tvre 2 perc múlva rádugva gyünyörűen múködik, tekerhető is. 😊zavi27
Skynet :/

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Na, erre mondjatok valamit, miért lehet: Letöltött sorozat (avi), felmásolva szokásos, működő külső vinyóra. Tv-re rádugva, 1 perc után kifagy,tekerni sem lehet benne, nem támogatott filetípus. Ugyanez a file felmásolva pendrive-ra, rádugva ugyanezen tvre 2 perc múlva rádugva gyünyörűen múködik, tekerhető is. 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
http://kepfeltoltes.hu/view/120523/sy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Valaki nem tudja, hogy ennek mi lehet az oka?Double B
Ez egy nagyon általános hiba, rengeteg dolog okozhatta.

Minden ilyen problémánál, a megoldás nyújtást jelentősen megkönnyítheti, ha leírod, h milyen operációs rendszered van, azt is, hogy hány bites. bár a kép alapján WinXPnek néz ki.

Célszerű megnézni a Windows eventlogot bővebb információért: Vezérlőpult \ Felügyeleti eszközök \ Eseménynapló (Win7 alatt)
XPnél nem tudom fejből megmondani, h pontosan hol lehet elérni, illetve hogyan lehet megtekinteni a hibákat, de erről biztosan találsz információt a neten, és ha meg van a részletes hiba, már jobb eséllyel kereshetsz megoldásokat...

Ami ilyen jellegű hibánál még érdekes lehet az a .NET framework verziója. Nekem (fejlesztés közben) olyankor jött elő hasonló hiba, amikor rossz verzióra hivatkoztam. Egy kiadott SW-ben nyilván nincs ilyen hiba, viszont az lehet, h mondjuk 3.5-öt használna, de neked korábbi van.
Ha ez egy játék, akkor fakad ebből a gond, lehet h Win7 kéne neki, és neked WinXP-d van, vagy csak elég az XP, de nálad mondjuk egy ideje valami miatt már nem frissíti, ehhez hasonló hibák is lehetnek.
Ha jól tudom, de nem vagyok benne biztos, .NET Framework 3.5 az XP SP3-mal jött be, ha ennél korábbi verziód van, mindenképp javaslom a frissítést (a hibától függetlenül is)
Kielégíti a követelményeket a géped?
A szoftver hivatalos fórumán, nincs erről vmi információ, más nem futott még bele?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
hali, nekem az lenne a kérdésem, hogy hol találok filmekről elemzést a neten? médiára kellene.ghstzR
pl.
http://emc.elte.hu/~metropolis/metropolis.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
hali, nekem az lenne a kérdésem, hogy hol találok filmekről elemzést a neten? médiára kellene.


több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://kepfeltoltes.hu/view/120523/sy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Valaki nem tudja, hogy ennek mi lehet az oka?Double B
Talán ezek közül valami segíthet: http://www.ask-laptop.com/games/solved-syndicate-crash-to-desktop-and-problem-in-launching.html

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
http://kepfeltoltes.hu/view/120523/sy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Valaki nem tudja, hogy ennek mi lehet az oka?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki esetleg tud mondani olcsó és megbízható helyet, ahol fejhallgató csatlakozóját kicserélik, vagy akár a teljes vezetéket is?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
asszem így akarják kizárni, hogy vaterán kívül rendezzétek le. az akció leütése után tudtok "kapcsolatba lépni" privát módonkristof
Erre gondoltam én is, csak furcsa volt, hogy ő úgy írt vissza, hogy nem jelent meg az aukciónál.
Köszi. 😊süti
Mert ő be tudja állítani, hogy az üzenet ne jelenjen meg a terméklapon.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Budán várnegyedben, kicsi (másfél szoba), de normáls állapotú lakás mennyi sacperkábé?Amadeus91
ha jól tudom, ott örökbérleti jogot tudsz csak venni. de nagyon sok 😛Szobi22
és a várnegyed közelében?Amadeus91
http://www.alberlet.hu/kiado_szoba/ingatlan-tipus:szoba/kerulet:i/megye:budapest/limit:32


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Budán várnegyedben, kicsi (másfél szoba), de normáls állapotú lakás mennyi sacperkábé?Amadeus91
ha jól tudom, ott örökbérleti jogot tudsz csak venni. de nagyon sok 😛Szobi22
és a várnegyed közelében?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Budán várnegyedben, kicsi (másfél szoba), de normáls állapotú lakás mennyi sacperkábé?Amadeus91
ha jól tudom, ott örökbérleti jogot tudsz csak venni. de nagyon sok 😛

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Budán várnegyedben, kicsi (másfél szoba), de normáls állapotú lakás mennyi sacperkábé?

criminal lawyer or criminal lawyer?