Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Folytatva a tegnapi kérdéssort, kissé átfogalmazva: Ez melyik vízesés lehet?
Szokol
Egerszalók?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Google alapján: اجمل انهار العالم

Hmm, bár ez gyors translate alapján csak annyit jelent, hogy A világ legszebb folyói 😀
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Folytatva a tegnapi kérdéssort, kissé átfogalmazva: Ez melyik vízesés lehet?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

ez a hangosan szól a muzsika a telóból..sajnos európai más részén is menő. Anno angliában is így mászkáltak a metron a fiatalok, mondjuk ott grájm meg rap szólt és nem ... 😊

😊

üdv,VZ
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
remélem 1 év múlva bejut a 8 osztályos gimnáziumba, ahol a tanulás a sikkEgon bá
saját tapasztalatomból mondom, hogy ez csak általánosítás, a szélsőségeket ugyanúgy kiutálják itt is.

ettől függetlenül, csupán az olvasottak alapján ajánlom, valszeg könnyebben talál majd itt barátokat
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sajnos a telefon is azok a dolgok közé tartozik, amik befolyásolják most egy gyerek elfogadottságát egy közösségen belül és ugyebár a gyerekéért az ember - bizonyos kereteken belül - sok mindenre képes 😉

Egon bá
Mobilszolgáltatós munkahelyi iskolába jár az a gyerek? Mert egyébként ezt a státusszimbólum dolgot nem értem. Iskolában használni nem lehet, utána meg bandáznak és ha normális a társaság, nem a csúcsmobilos a vezér. De én javíthatatlanul régimódi vagyok, biztosan megváltoztak a viszonyok, amióta felnőttem.Dzsokijuing
Ők még nem telefonálásra használják az iskolában, hanem játékra. Egyébként most a telefon kb. olyan a kicsiknél mint 30 évvel ezelőtt a többgombos kvarcóra, vagy a kvarcjáték.
Bandázni biztos nem fog, mert visszük és hozzuk + különórákra jár.

Az, hogy ő jó tanuló az már eleve nem menő + egy barátnője volt az osztályban, az kapott egy telót amit szünetben kölcsönad játszani és azóta a többiek őt futtatják 😕
A lányom lassan az iskolába sem akar bemenni, mert kiközösítik! Hiába vannak nekem is elveim, ha ezekkel rémálommá teszem a gyerekem mindennapjait. Itthon más a helyzet és remélem 1 év múlva bejut a 8 osztályos gimnáziumba, ahol a tanulás a sikk és szerez normális barátokat :cool:

A 17 éves játékosaimnál már sokkal rosszabb a helyzet, nap mint nap látom, hogy óra közben írogatnak egymásnak a FB-on!!! Én hiába ítélem el, ha a szülők otthon szarnak rá 😕
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Számtech gurukhoz:Miért van az,hogy a dvd íróm/olvasóm nem akarja beolvasni az üres lemezeket?Most vettem egy 100as Maxell packot,de vagy 10 db-ot bepróbáltam randomra és semmi reakció...Ugyanezen típusú lemezeknél az olyat meg beolvassa amire már írtam valamit...

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A státusszimbólumos dolog abszolút megvan, megvolt már az én gyerekkoromban is. Csak épp akkor az volt a menő, akinek volt otthon jó kis 386-os gépe, persze utána már mindenki áhította a csúcstechnikát, Pentium processzor alatt már gagyi voltál. Aztán mobiltelefon nyilván már akkor megkezdődött, akinek volt király volt, bár nagyon nem tudtál senkivel beszélni, mert volt 5 gyereknek a suliban. Na mindegy, ez tipikus dolog, én ezért fel sem háborodtam Egon bá esetén, abszolút megértem, csak brutális ezzel szembesülni, hogy egy 10 éves gyerek kitűnő bizonyítványáért kap egy okostelefont, főleg hogy az én koromban egy kitűnő bizonyítvány, vagy legalábbis közel az abszolút nem volt ritka dolog általánosban, manapság már gondolom ez sincs így.. :/

Atari: Én is hasonlóan voltam. Volt egy telóm, kaptam ajándékba egy iphone-t, a telót megkapta a nagyobbik húgom. Aztán úgy 2 év után visszacseréltem vele arra a telóra, ami előtte vagy 4 évig megvolt, majd később mikor az beszart nálam, megörököltem a 6 évvel fiatalabb húgom elhasznált telefonját 😀 Kemény dolgok ezek.

Toca: Mi az, hogy Bőrfikt vagy Samaras? Bőrfikt és Samaras egy szellem, egy lélek csak két test, nem hogy nem lehet, gyakorlatilag nem is tudsz választani, mert ha egyiket választod, azzal választod a másikat is. 😛
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ezt is a cigányok hozták be, ezek szerint terjed...empty taxi
A jelenségre nálunk a kifejezés: "cigány hi-fi".Atari
Anno az üzletünkből hány ilyen cigányt zavartam ki, mert az alkalmazottak egy szót se mertek szólni nekik 😊 Persze én voltam a rasszista, ha éppen ki tudta mondani valamelyik. Aztán csak makogtak, amikor visszakérdeztem: a nálad bőrre kétszer sötétebb, csendben nézelődő haverodhoz szerinted miért nincs egy szavam se?

több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Sajnos a telefon is azok a dolgok közé tartozik, amik befolyásolják most egy gyerek elfogadottságát egy közösségen belül és ugyebár a gyerekéért az ember - bizonyos kereteken belül - sok mindenre képes 😉

Egon bá
Mobilszolgáltatós munkahelyi iskolába jár az a gyerek? Mert egyébként ezt a státusszimbólum dolgot nem értem. Iskolában használni nem lehet, utána meg bandáznak és ha normális a társaság, nem a csúcsmobilos a vezér. De én javíthatatlanul régimódi vagyok, biztosan megváltoztak a viszonyok, amióta felnőttem.Dzsokijuing
Régimódi vagy mint ahogy én is. Fentebb írtam, hogy nem értek egyet ezzel a mobilos, státuszszimbólumos dologgal, de messzemenőleg megértem Egon bát. És igen, a csúcsmobilos, csili-vili ruhás jellemzően leghisztisebb picsa a falkavezér, még a legnormálisabb társaságokban is. Még azt sem lehet mondani, hogy minden nevelés kérdése mert a behatások jelentős része nem otthon éri a gyerekeket, hanem az iskolában, baráti társaságban.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Sajnos a telefon is azok a dolgok közé tartozik, amik befolyásolják most egy gyerek elfogadottságát egy közösségen belül és ugyebár a gyerekéért az ember - bizonyos kereteken belül - sok mindenre képes 😉

Egon bá
Mobilszolgáltatós munkahelyi iskolába jár az a gyerek? Mert egyébként ezt a státusszimbólum dolgot nem értem. Iskolában használni nem lehet, utána meg bandáznak és ha normális a társaság, nem a csúcsmobilos a vezér. De én javíthatatlanul régimódi vagyok, biztosan megváltoztak a viszonyok, amióta felnőttem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Egy kis segítségre lenne szükségem. Télen volt egy reklám, ahol elindulnak a hidegben, volt nálunk egy gumikrokodil, aztán megérkeznek egy hegyhez, majd hirtelen nyár lesz és önfeledten labdáznak egy tóban egy gyönyörű vízesésnél. Az lenne a kérdésem, hogy rémlik-e ez bárkinek és vajon mit reklámozhatott?

A fő kérdés pedig az, hogy vajon melyik vízesésről lehetett szó?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Megértem a felháborodást 😉

Mi sem preferáltuk a telefon témát ezért kötöttük kitűnő bizonyítványhoz, hogy legyen motiváló erő. Megcsinálta... :rolleyes:
Most már nem lehet azt mondani, hogy azt gondoltuk, hogy nem vagy rá képes és nem kapod meg!

Sajnos a telefon is azok a dolgok közé tartozik, amik befolyásolják most egy gyerek elfogadottságát egy közösségen belül és ugyebár a gyerekéért az ember - bizonyos kereteken belül - sok mindenre képes 😉

Én is megkaptam gyerekkoromban az Adidas cipőt és még ennyire jól sem tanultam 😊

Igaz az értettségimért csak meleg kézfogást kaptam, míg az osztálytársnőm 1,5 szobás lakást!!! :o
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ezt is a cigányok hozták be, ezek szerint terjed...empty taxi
A jelenségre nálunk a kifejezés: "cigány hi-fi".

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A másik.. én vagyok az egyetlen, aki addig használ egyet, míg tönkre nem megy?? Egyedül egy ajándékba kapott iphone-om volt az, amitől idő előtt váltam meg, aztán azt is úgy, hogy egy egyszerű régi telefont meg egy mp3 lejátszót kaptam érte, körülöttem meg egyfolytában veszik az újakat, ha kijön valami jobb...fetomy
Az enyémet, ha elromlik, lecserélem a gyerek valamely régi telójára, amik halomban állnak a fiókban. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
... hogyan tudnám kiváltani más színnel.kittli
Arannyal. Az kevéssé iritál és méltó a feladatra.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan


Húgomnak is valami ilyen samsung galaxy valamije van az óccsóbb verzióból, ő is kihangosítva nyomatja állandóan mondjuk csak itthon... Csak a cégek is leszophatnak, hogy nem tudnak normális kihangosítót csinálni a telefonokba, hogy legalább minőségileg ne bassza a fülemet...

A másik.. én vagyok az egyetlen, aki addig használ egyet, míg tönkre nem megy?? Egyedül egy ajándékba kapott iphone-om volt az, amitől idő előtt váltam meg, aztán azt is úgy, hogy egy egyszerű régi telefont meg egy mp3 lejátszót kaptam érte, körülöttem meg egyfolytában veszik az újakat, ha kijön valami jobb...fetomy
Mondjuk azért vannak igények ha már azt várod hogy egy kb fél centis hangszórójukon normális kihangosítás legyen 😀
Ha már itt vagyok lenne egy kérdésem hozzád.
Börfikt vagy Samaras a menőbb ? Mert az tudjuk hogy Chucknál mindketten keménybbek.
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hát annyit tudok mondani, nem tudom így van-e, vgy azóta van-e változás, de mikor én csináltattam, akkor pont ott beszélte a tetováló fazon egy csávóval, hogy ilyen fehér, és hasonló világos festéket csak olyan helyre/formában válasszon az ember, ahol nem okoz gondot ha kijön, mert sok ember bőre nem szereti ezeket a színeket, és egyszerűen kidobja akárhányszor festeti át. Máshogy vagy másból készül a fehér (és gondolom ilyen alapon készülnek a hasonló árnyalatok) festék mint a sötétebbek, ezért van hogy egyiket kidobhatja másikat nem. Ez alapján vagy gondold át, hogy más színnel egészíteted ki, vagy kénytelen vagy úgy hagyni. De azért kérdezz meg egy tetoválót, legtöbbnek van honlapja és e-mail címe is 😉
fetomy
A következő lépés ez lesz, csak gondoltam először a "szűkebb ismeretségi körömben" érdeklődök. 😉
Egyébként meg Vipera beletrafált (lájkoltam is érte) ezért nem igazán látom most perpill. hogyan tudnám kiváltani más színnel.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó


Húgomnak is valami ilyen samsung galaxy valamije van az óccsóbb verzióból, ő is kihangosítva nyomatja állandóan mondjuk csak itthon... Csak a cégek is leszophatnak, hogy nem tudnak normális kihangosítót csinálni a telefonokba, hogy legalább minőségileg ne bassza a fülemet...

A másik.. én vagyok az egyetlen, aki addig használ egyet, míg tönkre nem megy?? Egyedül egy ajándékba kapott iphone-om volt az, amitől idő előtt váltam meg, aztán azt is úgy, hogy egy egyszerű régi telefont meg egy mp3 lejátszót kaptam érte, körülöttem meg egyfolytában veszik az újakat, ha kijön valami jobb...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
telefon-téma: Tudomén, hogy változik a világ meg minden, de mindig nézek egyet ha utcán is látok ilyen 8-10 éveseket menő telefonokkal, vagy bármilyen telefonnal nyomulni.fetomy
Az még hagyján ha van nekik, de magyarázza már el valaki miért jó hogy kihangosítva hallgatják a zenét!? Engem meg szerintem még sok mindenkit nem érdekel, meg még ha érdekelne se akkor se ilyen torz hangzással. Már gondolkoztam, hogy elveszem és földhöz csapom valamelyikét.Matthew99
Ezt is a cigányok hozták be, ezek szerint terjed...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
telefon-téma: Tudomén, hogy változik a világ meg minden, de mindig nézek egyet ha utcán is látok ilyen 8-10 éveseket menő telefonokkal, vagy bármilyen telefonnal nyomulni.fetomy
Az még hagyján ha van nekik, de magyarázza már el valaki miért jó hogy kihangosítva hallgatják a zenét!? Engem meg szerintem még sok mindenkit nem érdekel, meg még ha érdekelne se akkor se ilyen torz hangzással. Már gondolkoztam, hogy elveszem és földhöz csapom valamelyikét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát annyit tudok mondani, nem tudom így van-e, vgy azóta van-e változás, de mikor én csináltattam, akkor pont ott beszélte a tetováló fazon egy csávóval, hogy ilyen fehér, és hasonló világos festéket csak olyan helyre/formában válasszon az ember, ahol nem okoz gondot ha kijön, mert sok ember bőre nem szereti ezeket a színeket, és egyszerűen kidobja akárhányszor festeti át. Máshogy vagy másból készül a fehér (és gondolom ilyen alapon készülnek a hasonló árnyalatok) festék mint a sötétebbek, ezért van hogy egyiket kidobhatja másikat nem. Ez alapján vagy gondold át, hogy más színnel egészíteted ki, vagy kénytelen vagy úgy hagyni. De azért kérdezz meg egy tetoválót, legtöbbnek van honlapja és e-mail címe is 😉


telefon-téma: Tudomén, hogy változik a világ meg minden, de mindig nézek egyet ha utcán is látok ilyen 8-10 éveseket menő telefonokkal, vagy bármilyen telefonnal nyomulni. Nem kellene az még nekik egyáltalán. Bár múltkor alsó tagozatosokat hallottam "Szétdikházlak köcsög! K. anyádat dikházod te cigány" és hasonló párbeszédeket folytatni, szóval a telefon talán a legkevesebb... 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szívesen fogadok tanácsot abban a kérdésben (ha valaki ért hozzá), hogy a tetoválásomban a sárga színt kilöki a bőröm, nem marad meg benne. Ugyanaz a festék mint a többi színből, azok rendben vannak csak ezt az egyet nem szereti valamiért. Mit lehet ilyenkor tenni? ("használj zománcfestéket", "ragassz matricát rá" tanácsokkal tele a padlás, olyat várok ami talán segít is)
Előre is kösz.kittli
szurkolj olyan csapatnak aminek a színeiben nincs sárga 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Szívesen fogadok tanácsot abban a kérdésben (ha valaki ért hozzá), hogy a tetoválásomban a sárga színt kilöki a bőröm, nem marad meg benne. Ugyanaz a festék mint a többi színből, azok rendben vannak csak ezt az egyet nem szereti valamiért. Mit lehet ilyenkor tenni? ("használj zománcfestéket", "ragassz matricát rá" tanácsokkal tele a padlás, olyat várok ami talán segít is)
Előre is kösz.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
"jó bizonyítványáért egy samsung galaxy mini-t fog kapni"

"csak most lesz 10 éves"

Aztakurva! Sorry, de nekem, vénülő fejemmel azért ezt durva volt olvasnom...fetomy
Én 10 évesen a jó biziért a Nagy Indiánkönyvet kaptam, de a Samsung Galaxy Miniben biztos az is benne van.Dzsokijuing
Változnak az idők, változnak az igények. Már az én lányom is pedzegette (hasonló korosztály) az okost telefont mivel az osztálytársainak jó része ilyennel jár iskolába, de leállítottam. Most még sikerült. De előbb-utóbb úgyis előjön megint valami hasonló kéréssel.kittli
Nálunk a 8 éves fiam is nyomatja a témát, de mivel sem a páromnak, se nekem nincs ilyen kütyünk, egyrészt a kísértés sincs meg és még mondhatom neki, hogy először te legyél okos, aztán a telefon.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)