Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
nem tud valaki BP-n jó bicikli boltot?
a jó olyat takar, hogy nem 80nál kezdődnek a gépek. nem versenyezni akarok, csak régen nagyon sokat bicóztam és hiányzik, de most ahogy körülnéztem a neten ledöbbentem az árakon. lehet hogy azért mert utoljára 14 éve vettem cangát...
akár olyan is lehet ahol használt gépek vannak jó áron.
illetve kérdés még, hogy a nagyárúházakban kapható cuccok nagyon ócskák? anno nekem 10+ évig bírta egy onnan származó szar, pedig sokszor és sokat gyilkoltamharomt
Vannak öreg szakik (pl. Csepelen), aki összerakják a cuccot, nekem úgy 5 éve egy príma Schwinn-vázat tuningoltak fel 42-ért.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem tud valaki BP-n jó bicikli boltot?
a jó olyat takar, hogy nem 80nál kezdődnek a gépek. nem versenyezni akarok, csak régen nagyon sokat bicóztam és hiányzik, de most ahogy körülnéztem a neten ledöbbentem az árakon. lehet hogy azért mert utoljára 14 éve vettem cangát...
akár olyan is lehet ahol használt gépek vannak jó áron.
illetve kérdés még, hogy a nagyárúházakban kapható cuccok nagyon ócskák? anno nekem 10+ évig bírta egy onnan származó szar, pedig sokszor és sokat gyilkoltam
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Galaxy Ace és Wildfire SSzobi22
Az Ace-ban RDS-ses a rádió, a Wildfire-ben nem.Atari
cserébe Wildfire jobb minőségben videózik, amit mondjuk jobban kihasználnék..

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Galaxy Ace és Wildfire SSzobi22
Az Ace-ban RDS-ses a rádió, a Wildfire-ben nem.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
még egyszer megkérdezem

Van valaki közületek aki konyít a PHP-hez?
Fontos lenne
haromt
Körülbelül 1 hónapig tanultam. Ha valami alap dologról van szó lehet tudok segíteni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még egyszer megkérdezem

Van valaki közületek aki konyít a PHP-hez?
Fontos lenne
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Olyan navigációs szoftvert kell rápakolni ami tartalmazza/lehet hozzá "mellékelni" a térképfájlt is... Pl. iGO van androidra, én elégedett vagyok vele. Magyarország térképet töltöttem le hozzá, ami csak pár mega, de egész Európát rá tudod pakolni a telóra 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A húgomnak Ace-e van és semmi gond nincs vele eddig fél év alatt, ha az nem zavar, hogy kicsit hajaz a kinézete egy iphone-ra. Én ezt választanám, mert a Wildfire S szerintem hihetetlenül túlárazott, mint a HTC telók többsége kiadás után, inkább akkor egy Desire HD.
És az ultimate indok, hogy a Wildfire S a világ leghülyébb nevű telefonja. 😀Schleck
Igazából a kicsit hajaz helyett úgy fogalmaznék, hogy a Galaxy Ace jobban hasonlít egy iPhone-ra, mint egy másik iPhone 😂

Egyébként húgomnak az van, de nem rég óta, én bele-belenézegettem, irigylem rendesen 😀

Amúgy ezzel kapcsolatban kérdés: Ultragáznak tartom, hogy a Galaxy Ace-en a GPS-t wifiről akarják működtetni. Van valami mód arra, hogy nevéhez méltón GPS-ként működjön, tehát ne legyen olyan irreális elvárása, hogy fedessem le mondjuk egész európát wifivel, ha szeretném GPS-ként használni? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
És az ultimate indok, hogy a Wildfire S a világ leghülyébb nevű telefonja. 😀Schleck
sztem meg pont hogy a legjobb 😛 csak nézd meg leírva: Wildfire Ass. kibaszott epic 😀kristof
Pont ez a gond vele szerintem. 😀Schleck
😂 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És az ultimate indok, hogy a Wildfire S a világ leghülyébb nevű telefonja. 😀Schleck
sztem meg pont hogy a legjobb 😛 csak nézd meg leírva: Wildfire Ass. kibaszott epic 😀kristof
Pont ez a gond vele szerintem. 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ismét telefon témában kérnék segítséget: Galaxy Ace és Wildfire S között gondolkodom. Az Ace egyértelműen jobban bejön külsőre, árban pont ugyanaz a kettő. Tudtok olyan indokot, ami miatt egyértelműen a HTC-t kéne választanom? (ha az az indok, hogy "jobb", légyszi fejtsétek ki 😀) Meg egyáltalán vélemények/hallottak is érdekelnek.
KösziSzobi22
A húgomnak Ace-e van és semmi gond nincs vele eddig fél év alatt, ha az nem zavar, hogy kicsit hajaz a kinézete egy iphone-ra. Én ezt választanám, mert a Wildfire S szerintem hihetetlenül túlárazott, mint a HTC telók többsége kiadás után, inkább akkor egy Desire HD.
És az ultimate indok, hogy a Wildfire S a világ leghülyébb nevű telefonja. 😀Schleck
+ a legunszimpatikusabb cyclingteam szponzora a htc 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És az ultimate indok, hogy a Wildfire S a világ leghülyébb nevű telefonja. 😀Schleck
sztem meg pont hogy a legjobb 😛 csak nézd meg leírva: Wildfire Ass. kibaszott epic 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ismét telefon témában kérnék segítséget: Galaxy Ace és Wildfire S között gondolkodom. Az Ace egyértelműen jobban bejön külsőre, árban pont ugyanaz a kettő. Tudtok olyan indokot, ami miatt egyértelműen a HTC-t kéne választanom? (ha az az indok, hogy "jobb", légyszi fejtsétek ki 😀) Meg egyáltalán vélemények/hallottak is érdekelnek.
KösziSzobi22
A húgomnak Ace-e van és semmi gond nincs vele eddig fél év alatt, ha az nem zavar, hogy kicsit hajaz a kinézete egy iphone-ra. Én ezt választanám, mert a Wildfire S szerintem hihetetlenül túlárazott, mint a HTC telók többsége kiadás után, inkább akkor egy Desire HD.
És az ultimate indok, hogy a Wildfire S a világ leghülyébb nevű telefonja. 😀

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ismét telefon témában kérnék segítséget: Galaxy Ace és Wildfire S között gondolkodom. Az Ace egyértelműen jobban bejön külsőre, árban pont ugyanaz a kettő. Tudtok olyan indokot, ami miatt egyértelműen a HTC-t kéne választanom? (ha az az indok, hogy "jobb", légyszi fejtsétek ki 😀) Meg egyáltalán vélemények/hallottak is érdekelnek.
Köszi

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nekem még annyi tippem maradt, hogy a matekot csak segédtudománynak tartotta a többi természettudományi tárgyhoz, így nem is tartotta díjazásra érdemesnekkristof
Mé' nem az? 😀 Mivel én baromi szar voltam matekból, én sem tartanám díjazásra méltónak. A Te tipped jobbnak tűnik.... 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
http://www.snopes.com/science/nobel.asp

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem még annyi tippem maradt, hogy a matekot csak segédtudománynak tartotta a többi természettudományi tárgyhoz, így nem is tartotta díjazásra érdemesnek
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Nem tippeket, találgatásokat kérek, konkrétumot.
Elfogadom, hogy ez urban legend, amint megtudom, hogy valójában mi akkor az oka.
(1,Nobel-t sok minden nem érdekelte, mégis alapított díjat olyan témakban is.
2, Svédországban fizikai, kémiai díjak is voltak elötte.)Sobri Jóska
Amikor azt írtam még azt hittem, h te tudod a megoldást, pontosan én se tudom.

Amúgy nem tudom. Jobb ötletem nincs. szerintem ha lenne rá ismert pontos válasz akkor nem keringenének ilyen urban legendek.

Egy biztos, ha nem volt felesége, ami tény, akkor meg se csalhatta. Ez elég megdönthetetlen gondolatmenetnek tűnik számomra, szóval a story biztos urban legend

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Nem tippeket, találgatásokat kérek, konkrétumot.
Elfogadom, hogy ez urban legend, amint megtudom, hogy valójában mi akkor az oka.
(1,Nobel-t sok minden nem érdekelte, mégis alapított díjat olyan témakban is.
2, Svédországban fizikai, kémiai díjak is voltak elötte.)

Nem mondtam hogy felesége volt.
Barátnő, szerető, ágyas, tökmindegy.
Valakije félrekúrt egy matematikussal, ezért nem kedvelte őket, és díjának megalapításakor ki is hagyta a díjazottak közül őket.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
És biztos sokan tudják, de vicces sztori, hogy miért nincs matematikai Nobel-díj. Na? 😊Sobri Jóska
Ugye nem az urban legend lesz erre a válasz?Schleck
Mert egy matematikus kavart Alfred Nobel feleségével? Hallottam róla, kár h nem volt nős soha, úgyh tuti nem erre gondol...

tippjeim:
1.) nem érdekelte a matek
2.) Svédországban már volt díj matekból

szerk: Most látom közben folytatódott:
szóval akkor:
Alfred Nobelnek nem volt felesége. Állapítsuk meg mint tényt, innentől ugrott az egész.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Félrekúrt, lelépett, egykutya. A lényeg, hogy ezen motiváció miatt nincs matematikai Nobel-díj.
De mivel ez a kérdezős topic, az lenne a kérdésem, hogy ha ez nem igaz, és ez csak urban legend, akkor:
Miért nincs matematikai Nobel-díj?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az nem urban legend. De ha szerinted az, akkor mondd a nemurbanlegend igazi sztorit.Sobri Jóska
http://www.urbanlegends.hu/2005/03/nobel-„felesege”-es-a-matematikusok/
De nem vitázok veled. 😊Schleck
Ez hol írja, hogy nem ez az igazság?
Nyomj egy linket, ahol ott van a nemurbanlegend verzió a valós okra. nem lesz ilyen, most mondom.
Egyébként én a Fields-medálról és Wiles-ról olvasgatva olvastam először erről a magyarázatról, és teljesen hitelesnek tűnt, és azóta se leltem más magyarázatot.
Nem minden urban legend ami annak látszik. 😊Sobri Jóska
Kezdjük azzal, hogy pontosan mire gondolsz? Arra, hogy a felesége megcsalta egy matematikussal?

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ugye nem az urban legend lesz erre a válasz?Schleck
Az nem urban legend. De ha szerinted az, akkor mondd a nemurbanlegend igazi sztorit.Sobri Jóska
http://www.urbanlegends.hu/2005/03/nobel-„felesege”-es-a-matematikusok/
De nem vitázok veled. 😊Schleck
Ez hol írja, hogy nem ez az igazság?
Nyomj egy linket, ahol ott van a nemurbanlegend verzió a valós okra. nem lesz ilyen, most mondom.
Egyébként én a Fields-medálról és Wiles-ról olvasgatva olvastam először erről a magyarázatról, és teljesen hitelesnek tűnt, és azóta se leltem más magyarázatot.
Nem minden urban legend ami annak látszik. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És biztos sokan tudják, de vicces sztori, hogy miért nincs matematikai Nobel-díj. Na? 😊Sobri Jóska
mindig a nok.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És biztos sokan tudják, de vicces sztori, hogy miért nincs matematikai Nobel-díj. Na? 😊Sobri Jóska
Ugye nem az urban legend lesz erre a válasz?Schleck
Az nem urban legend. De ha szerinted az, akkor mondd a nemurbanlegend igazi sztorit.Sobri Jóska
http://www.urbanlegends.hu/2005/03/nobel-„felesege”-es-a-matematikusok/
De nem vitázok veled. 😊