Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Amennyiben minden nap úgymond gyúrsz - nem teremben és nyilván erősödés céljából, nem azért hogy valamelyik izomcsoportod látványosan óriási legyen-, nem kell ugye szünnapokat tartani, csak amennyiben szükségéd érzed izomláz/fáradtság miatt?valaki2
a hétvégét is beleértve? heti öt napnál többet értelmetlen dolog gyúrni (hármat-négyet szoktak optimálisnak mondani), de akkor már érdemes omega3 mellett valami izületjavítót is szedniJJ
Kösz. Kicsit változtatok a dolgokon. Heti öt nap erőgyakorlat(hétfő, kedd, szerda,péntek,szombat), két nap futás.valaki2
http://shop.builder.hu/cikkek.htm4?id=275

A 30 legnagyobb hazugság a testépítésben:
4. Minél többet edzel, annál jobban fogsz fejlődni.

Nem, nem, nem. Ez az egyik legkárosabb mítosz az összes közül. Ha megkérdeznéd, a profik 95% elmondaná, hogy a legnagyobb hibát akkor követte el, amikor túledzette magát, annak ellenére, hogy szteroidokat használt. Most képzeld el, hogy milyen könnyű egy naturál sportolónak túledzenie magát. Ha túl gyakran edzed az izmokat, és ezáltal „túlhajtod” őket, akkor az eredmény zéró növekedés lesz, extrémebb esetben pedig izomvesztés. Ha nagyon magas intenzitással edzel napi szinten, egy idő után túl fogod edzeni magad. Ha egy izomcsoportot kimerítően megedzel, vagyis minden izomrostot munkába fogsz, körülbelül 5-10 napra van szüksége, hogy regenerálódjon. Hogy egy lépéssel továbblépjünk, még az ilyen intenzitással végzett különböző izomcsoportokra irányuló edzés is hasonló eredménnyel járhat. Például egy kemény guggolásos nap után, ahol szétbombáztad a lábizmaidat, a következő napon nehéz fekvenyomásokat végezni, vagy felhúzni biztos akadályozza az izomtömeg növekedést. Egy komoly lábedzés után, a szervezeted az energiáit a regenerációra koncentrálja. Hogyan tudná feldolgozni a rá következő napi ugyanolyan brutális edzést? Nem tudja, hacsak nem segítesz rá gyógyszerekkel a katabolizmus elleni harcra. Tanuld meg, hogy a pihenés fontos része az edzésprogramodnak. Legalább annyi napot kell távol lenned az edzőteremtől, mint ahányszor ott vagy.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
catattack 3 520
Amennyiben minden nap úgymond gyúrsz - nem teremben és nyilván erősödés céljából, nem azért hogy valamelyik izomcsoportod látványosan óriási legyen-, nem kell ugye szünnapokat tartani, csak amennyiben szükségéd érzed izomláz/fáradtság miatt?valaki2
Amire te gondolsz, abban nincs izom. Nem tudsz mit tenni... 😐
😊
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Amennyiben minden nap úgymond gyúrsz - nem teremben és nyilván erősödés céljából, nem azért hogy valamelyik izomcsoportod látványosan óriási legyen-, nem kell ugye szünnapokat tartani, csak amennyiben szükségéd érzed izomláz/fáradtság miatt?valaki2
a hétvégét is beleértve? heti öt napnál többet értelmetlen dolog gyúrni (hármat-négyet szoktak optimálisnak mondani), de akkor már érdemes omega3 mellett valami izületjavítót is szedniJJ
Kösz. Kicsit változtatok a dolgokon. Heti öt nap erőgyakorlat(hétfő, kedd, szerda,péntek,szombat), két nap futás.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Amennyiben minden nap úgymond gyúrsz - nem teremben és nyilván erősödés céljából, nem azért hogy valamelyik izomcsoportod látványosan óriási legyen-, nem kell ugye szünnapokat tartani, csak amennyiben szükségéd érzed izomláz/fáradtság miatt?valaki2
a hétvégét is beleértve? heti öt napnál többet értelmetlen dolog gyúrni (hármat-négyet szoktak optimálisnak mondani), de akkor már érdemes omega3 mellett valami izületjavítót is szedni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Amennyiben minden nap úgymond gyúrsz - nem teremben és nyilván erősödés céljából, nem azért hogy valamelyik izomcsoportod látványosan óriási legyen-, nem kell ugye szünnapokat tartani, csak amennyiben szükségéd érzed izomláz/fáradtság miatt?

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Köszönöm a segítséget!
Amúgy szerintem is sima íny gyulladás,tejfogam már nincs úgyhogy nem hiszem hogy jönne a másik fogsorom 😊 Kipróbálom akkor amit ajánlottál.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Már minden tejfogadat elhullattad? 😊

Egyébként mindennel érdemes orvoshoz menni, mert igaz, hogy az ilyen dolgok 90%-a elmúlik magától, de a 10% esetében valami komolyabbat lehet vele megelőzni, és az orvos amúgy is azért van, hogy megmondja mi a bajod.
egyébként így leírás alapján valószínűleg ínygyulladás lehet, arra jó a listerine, és a meridol szájvíz, illetve fogkrém, de én ebben az esetben is megmutatnám fogorvosnak. Mert pl. mi van ha elkezdett kinőni a második fogsorod. Az nagyon hülyén néz ki azért, lássuk be, szájszag ide, vagy oda.
Esetleg még próbálkozhatsz Tihanyi mesterrel is, állítólag youtube-on keresztül is gyógyít:
http://www.youtube.com/watch?v=xmtUSyZxavU

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Fáj az ínyem,olyan mint amikor fog jön,meg vérzik fogmosáskor,elmúlik ez magától vagy ezzel már érdemesebb orvoshoz menni?A fájdalmat elbírom annyira nem vészes,meg a kis vérzést is mosáskor,ami aggaszt hogy nem lenne jó ha olyan szájszagom lenne tőle hogy aki a méteres körzetembe kerül annak berasztásodik a haja.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szeretnék venni egy külső vinyót olcsóért.
7 ezerért láttam 320 GB-st.

várom a tippeket, hogy milyet érdemes, mit nemHöri
ha winyo akkor csak Samsung és WD. de árban a samsung a jobb szoval ezt javaslom: http://ipon.hu/webshop/product/_samsung_s2_portable_320gb_barna_hx_mu032da_g52/36015 😊Duff
amit én ajánlottam abba is samu vinyó van, csak strapabiztos kivitel. 😛

|
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
szeretnék venni egy külső vinyót olcsóért.
7 ezerért láttam 320 GB-st.

várom a tippeket, hogy milyet érdemes, mit nemHöri
ha winyo akkor csak Samsung és WD. de árban a samsung a jobb szoval ezt javaslom: http://ipon.hu/webshop/product/_samsung_s2_portable_320gb_barna_hx_mu032da_g52/36015 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
320gb akkor bőven elég.
Word doksiból ráfér pármillió, mp3-ból 70-80ezer 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én nem szoktam filmeket nézni se, nemhogy letölteni.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
De végtére is ha van 320gb-s 7ezerért, akkor az ugyanannyi mint 1 terra 20ért, tehát tökéletesen megéri.
Egyébként ha filmeket tartasz rajta akkor 1 terra kb 200 film, ami nagyon hamar megtelik, ha meg nem tartasz filmeket rajta, akkor 320gb se telik meg soha 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én nemrégiben ilyet vettem magamnak: http://www.ipon.hu/webshop/product/_silicon_power_armor_a80_320gb_kek/155382
(USB3-as,ütés-vízálló,gyors,csendes)

7k-ért nemtudom mit láttál, de gyanúsan olcsó

|
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
http://ipon.hu/webshop/product/_samsung_s3_story_station_1500gb_fekete_hx_du015eb_a62/115441

Nekem ilyenem van és teljesen meg vagyok elégedve vele. Gyors, halk és jó a háza.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Samsung 1 terrás 20 ezerért Office Depot-ban tökéletes.Sobri Jóska
ja, elsőre nekem is ezt akarták adni, de nekem nem kell ekkora, és nem is akarok rá 20k-t költeni épp ezért.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Samsung 1 terrás 20 ezerért Office Depot-ban tökéletes.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
szeretnék venni egy külső vinyót olcsóért.
7 ezerért láttam 320 GB-st.

várom a tippeket, hogy milyet érdemes, mit nemHöri
én a helyedben csak olyat vennék, aminek saját tápja van, nem usb-n kerül szedi az áramot

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szeretnék venni egy külső vinyót olcsóért.
7 ezerért láttam 320 GB-st.

várom a tippeket, hogy milyet érdemes, mit nemHöri
nekem is kérdésem van inkább ezzel kapcsolatban
7k-ért hol a faszban találtál 320gigásat? 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szeretnék venni egy külső vinyót olcsóért.
7 ezerért láttam 320 GB-st.

várom a tippeket, hogy milyet érdemes, mit nem

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Még Puskás halálakor volt egy emlékműsor asszem a sportvben,török péter is benne volt a műsorban.Akárhogy keresem nem találom sehol,valaki valami tipp?Cowboykarcsi
Sport-video-n nézted?JoeyPorter
Az miaz?Ha valami video megosztó site akkor lehet 😊 Nem emlékszem már,abban biztos vagyok hogy a sporttv műsora volt,mondom TPvel,tán még Ricsi is benne volt,az a baj hogy nem a tvben láttam hanem egy linket dobott valaki még ezer éve egy fórumon ami azóta megszűnt,és azóta sehol sem találom.Cowboykarcsi
Küldtem pm-et,hátha segít 😊

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Még Puskás halálakor volt egy emlékműsor asszem a sportvben,török péter is benne volt a műsorban.Akárhogy keresem nem találom sehol,valaki valami tipp?Cowboykarcsi
Sport-video-n nézted?JoeyPorter
Az miaz?Ha valami video megosztó site akkor lehet 😊 Nem emlékszem már,abban biztos vagyok hogy a sporttv műsora volt,mondom TPvel,tán még Ricsi is benne volt,az a baj hogy nem a tvben láttam hanem egy linket dobott valaki még ezer éve egy fórumon ami azóta megszűnt,és azóta sehol sem találom.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Még Puskás halálakor volt egy emlékműsor asszem a sportvben,török péter is benne volt a műsorban.Akárhogy keresem nem találom sehol,valaki valami tipp?Cowboykarcsi
Sport-video-n nézted?

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Még Puskás halálakor volt egy emlékműsor asszem a sportvben,török péter is benne volt a műsorban.Akárhogy keresem nem találom sehol,valaki valami tipp?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Esetleg ez az, ami az amerikai cuccokhoz kell...? Lehetséges, hogy keverem.
csabi19
igen, ez az. és tényleg nagyon könnyű.triangle
Azt nem tudtam, hogy könnyű, főleg, hogy a legkönnyebb, csak annyira figyeltem, hogy ezekhez az amerikai tanulásos dolgokhoz kellhet...
Mikor voltál? (Én egyébként múlt előtti szombaton... 😊) Elvileg már sokan panaszkodtak, hogy nagyon könnyű, és nem rég emeltek a színvonalon... (Mondjuk nekem nem tűnt föl, aztán mégis bukhatok... 😀)
Az ECL és a TELC totál ugyanolyan szint és elfogadás, ez biztos... Egyébként kb. annyi a különbség a kettő között, hogy ECL-en bemehetsz egy ismerőssel, ha van, és tételekből készülsz, a TELC-en meg 20 perc felkészülési idő van. (Ez mind szóbeli.)csabi19
Én tavaly januárban, de nekünk is mondták ugyanezt az emeltek a színvonalon szöveget. 😀Schleck
Ja, akkor nem szóltam... 😀 Na, ezek szerint ez is kamu... 😂
Viszont az ECL-hez képest semmi különbség, megnéztem, szintben is teszt-függő... Jó nekem a TELC, csak jöjjön össze egy éven belül a C1 is... :rolleyes: