Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Srácok!
Tudtok ajánlani valami magyar nyelvű jó DVD író programot?
Próbálkoztam Nero letöltéssel,de a sorozatszám sehol nem jó és nem találtam hozzá normális sorozatszámot.Bazzani
Én Ashampoot használok ezer éve, sokan nem szeretik, de szerintem semmi gond nincs vele, tud mindent, ami elvárható egy DVD írótól.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok!
Tudtok ajánlani valami magyar nyelvű jó DVD író programot?
Próbálkoztam Nero letöltéssel,de a sorozatszám sehol nem jó és nem találtam hozzá normális sorozatszámot.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
opera rulez,ha már felsoroljuk a böngészőket 😛
Angry Birds van a mobilon is tehát legyen Opera :rolleyes:Newman
bizony, az Opera a legjobb, kérdezzétek Schlecket v Hörit, ők is tudják az igazságot
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
opera rulez,ha már felsoroljuk a böngészőket 😛
Angry Birds van a mobilon is tehát legyen Opera :rolleyes:

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
a Chrome-on kívül más böngészőhöz is van ingyenes Angry birds app? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Safari.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
arra sokan panaszkodtak, h pár oldalnál összezuhant (pl. hasznaltauto.hu)...néha nálam is voltak ilyenek, de kitartó vok. 😊

|
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én kénytelen voltam visszatérni krómra, mert a tűzróka két héttel a felrakás után folyamatosan összezuhant. Próbálkoztam bármivel, nem segített rajta semmi.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
only Tűzróka...bár mostanában pár órás böngészés és 20+ tab után kicsit belassul, meg 70-80%-os memória használat lesz, de egy restart megoldja...más problémám nincs vele, úgyh a króm monnyon le... 😊

|
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Chrome 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Csak nekem csinál olyat a Firefox, hogy ha rákattintok egy linkre, akkor bár bejön az üres Firefox-ablak, de soha a büdös életben nem tölti be az oldalt? Csak tölt, és tölt, és tölt... de marad a fehér oldal... és tölt...

Életemben először most gondolkoztam el azon, hogy váltsak böngészőt, mert ez qrvára idegesít.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
te lehet nem érzed, az izületeid viszont igen
JJ
Akkor mondjuk, aki 15 szezont lehúz valamelyik major ligában, mit mondjon? És a többség tökéletesen jól van utána.valaki2
Ilyenen alapvetően nem illik nevetni, de itt az állításra: 😂Schleck
Konkrétan a 25-26 éves Chris Henry -nak (Bengals WR R.I.P.) már halála előtt olyan koponya sérülése volt, hogy ihaj... boncoláskor derült ki, hogy nem a balesetében szedte össze. (ha minden igaz).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Akkor mondjuk, aki 15 szezont lehúz valamelyik major ligában, mit mondjon? És a többség tökéletesen jól van utána.valaki2
Ilyenen alapvetően nem illik nevetni, de itt az állításra: 😂Schleck
Jó ez túlzás volt. De a legtöbben nem mennek tönkre. Pedig, na az geci nagy terhelés. Akinek gyengék az izületei az megérzi és akkor tényleg ügyelni kell, de a szervezet mindig jelzi, ha valami baj van.valaki2
de, tönkremennek, még úgy is, hogy az ilyen szerekhez hasonló cucc lehet a legkevesebb, amit szednek
http://biotech.shop.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=186&category_id=26&option=com_virtuemart&Itemid=1


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
te lehet nem érzed, az izületeid viszont igen
JJ
Akkor mondjuk, aki 15 szezont lehúz valamelyik major ligában, mit mondjon? És a többség tökéletesen jól van utána.valaki2
Ilyenen alapvetően nem illik nevetni, de itt az állításra: 😂Schleck
Jó ez túlzás volt. De a legtöbben nem mennek tönkre. Pedig, na az geci nagy terhelés. Akinek gyengék az izületei az megérzi és akkor tényleg ügyelni kell, de a szervezet mindig jelzi, ha valami baj van.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Heti 5 gymnél tényleg nem szabad többet. Az nagyon visszaüt.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
te lehet nem érzed, az izületeid viszont igen
JJ
Akkor mondjuk, aki 15 szezont lehúz valamelyik major ligában, mit mondjon? És a többség tökéletesen jól van utána.valaki2
Ilyenen alapvetően nem illik nevetni, de itt az állításra: 😂

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
te lehet nem érzed, az izületeid viszont igen
JJ
Akkor mondjuk, aki 15 szezont lehúz valamelyik major ligában, mit mondjon? És a többség tökéletesen jól van utána.valaki2
ez valami vicc?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
te lehet nem érzed, az izületeid viszont igen
JJ
Akkor mondjuk, aki 15 szezont lehúz valamelyik major ligában, mit mondjon? És a többség tökéletesen jól van utána.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
te lehet nem érzed, az izületeid viszont igen
ha pusztán erőnlétet akarsz, menj el Ausztrába culágerkedni, még pénzt is keresel vele


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
a hétvégét is beleértve? heti öt napnál többet értelmetlen dolog gyúrni (hármat-négyet szoktak optimálisnak mondani), de akkor már érdemes omega3 mellett valami izületjavítót is szedniJJ
Kösz. Kicsit változtatok a dolgokon. Heti öt nap erőgyakorlat(hétfő, kedd, szerda,péntek,szombat), két nap futás.valaki2
http://shop.builder.hu/cikkek.htm4?id=275

A 30 legnagyobb hazugság a testépítésben:
4. Minél többet edzel, annál jobban fogsz fejlődni.

Nem, nem, nem. Ez az egyik legkárosabb mítosz az összes közül. Ha megkérdeznéd, a profik 95% elmondaná, hogy a legnagyobb hibát akkor követte el, amikor túledzette magát, annak ellenére, hogy szteroidokat használt. Most képzeld el, hogy milyen könnyű egy naturál sportolónak túledzenie magát. Ha túl gyakran edzed az izmokat, és ezáltal „túlhajtod” őket, akkor az eredmény zéró növekedés lesz, extrémebb esetben pedig izomvesztés. Ha nagyon magas intenzitással edzel napi szinten, egy idő után túl fogod edzeni magad. Ha egy izomcsoportot kimerítően megedzel, vagyis minden izomrostot munkába fogsz, körülbelül 5-10 napra van szüksége, hogy regenerálódjon. Hogy egy lépéssel továbblépjünk, még az ilyen intenzitással végzett különböző izomcsoportokra irányuló edzés is hasonló eredménnyel járhat. Például egy kemény guggolásos nap után, ahol szétbombáztad a lábizmaidat, a következő napon nehéz fekvenyomásokat végezni, vagy felhúzni biztos akadályozza az izomtömeg növekedést. Egy komoly lábedzés után, a szervezeted az energiáit a regenerációra koncentrálja. Hogyan tudná feldolgozni a rá következő napi ugyanolyan brutális edzést? Nem tudja, hacsak nem segítesz rá gyógyszerekkel a katabolizmus elleni harcra. Tanuld meg, hogy a pihenés fontos része az edzésprogramodnak. Legalább annyi napot kell távol lenned az edzőteremtől, mint ahányszor ott vagy.JJ
Ez testépítőknek biztosan igaz.Aki azonban elsősorban erőnlétet akar , annak heti két nap pihenés bőven elég sztem, ha bírja rendesen és nem érzi a fáradtságot.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
😀 😀 😀 😀

A boxtól nem izmosodsz. Attól sem, hogy a ringben püfölöd a másikat, vagy ő téged. Küzdő sportoltam, és nem 2 hónapig... mégsem attól jött az izom. Egyébként meg hiába tanítják meg a technikát, hogy ha nincs erőd sikeresen kivitelezni. Kell mind a 2 egy bunyósnak, a ring és a kondi is.Amadeus91
Láttál már Kickboxer című filmet? Ott hol volt konditerem? 😀
Nem értek veled egyet!
Én cselgáncsoztam és már kb. 1 év után az "erő velem volt". Mit csinál az izom? Leépül?catattack
Persze meg Tong-Po nem igaz? Kick-boxer, minden ovi csoportos álma 5 évesen van Damme-má válni miután a Film+n 232djére is megismételték a Kick-boxer szériát. Azért ne egy filmből indulj már ki...

"Mit csinál az izom? Leépül?"
Igen. (ha nem használod és nem táplálod)

Egyébként meg egy filmből kiindulni 😀 nézd meg a Star Wars-t, aztán hátha akkorát tudsz ugrani mint Anakin Skywalker....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
catattack 3 520
ha szerinted a gyúrás csak az izmok felpumpálásáról szólhat, akkor egy gyorstalpalóra azért te is rászolgáltálJJ
Nekem nem kell gyorstalpaló és nem is állítottam, hogy erről szól.
Lehet a gyúrást szépen és szétkokszolva is csinálni, de használhatatlan, ha akcióra kerül a sor. Minden arra megy ki, hogyha verekedésre kerül a sor akkor ütőképes legyél. Az pedig szánalmas, ha valaki rommá van gyúrva és az első ütésnél szétreccsen a keze!
Nem nézem le akik gyúrnak, csak azokat, akik ettől keményebbeknek hiszik magukat. És vannak egy páran...
több mint 12 éve
catattack 3 520
😀 😀 😀 😀

A boxtól nem izmosodsz. Attól sem, hogy a ringben püfölöd a másikat, vagy ő téged. Küzdő sportoltam, és nem 2 hónapig... mégsem attól jött az izom. Egyébként meg hiába tanítják meg a technikát, hogy ha nincs erőd sikeresen kivitelezni. Kell mind a 2 egy bunyósnak, a ring és a kondi is.Amadeus91
Láttál már Kickboxer című filmet? Ott hol volt konditerem? 😀
Nem értek veled egyet!
Én cselgáncsoztam és már kb. 1 év után az "erő velem volt". Mit csinál az izom? Leépül?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Minek az izom? Hogy szép legyél? Akkor go a kondiba.
Viszont ha használható testet akarsz, akkor irány a ring (box)!catattack
Olvass vissza. Pont azt mondom, amit te.valaki2
Értem mit mondasz. Nem csak neked írtam, hanem, hogy mindenki "okosodjon"!catattack
ha szerinted a gyúrás csak az izmok felpumpálásáról szólhat, akkor egy gyorstalpalóra azért te is rászolgáltál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
catattack 3 520
Minek az izom? Hogy szép legyél? Akkor go a kondiba.
Viszont ha használható testet akarsz, akkor irány a ring (box)!catattack
Olvass vissza. Pont azt mondom, amit te.valaki2
Értem mit mondasz. Nem csak neked írtam, hanem, hogy mindenki "okosodjon"!