Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Duff: A neten azt írják, hogy van ingyen külön internetkártya, amit csak neten lehet használni. Ezzel se tudtad befizetni a bwint?Chevy
Az lófaszra se jó.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Azt szeretném kérdezni, hogy most a körönd az hivatalosan is köztér fajta? Mármint van Kodály körönd akkor ez olyan mint a Hősök tere vagy mit tom én Kis utca? Vagy ez valami speciális? Tudom, hogy kör alakú a hely.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Duff: A neten azt írják, hogy van ingyen külön internetkártya, amit csak neten lehet használni. Ezzel se tudtad befizetni a bwint?
Otp-től meg az tántorít el, hogy mindenért fizetni kéne nekik.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem annyira nem rossz dolog ez az aláírós se, nekem Raiffeisennél ez van. Nagyobb fizetésnél egyrészt kérnek személyit. Tehát amikor én Tescoban kasszáztam, nekem azt mondták, pinestől 40k fölött kérjek, aláíróstól 10k fölött. Más részt az összeget ugye te hagyod jóvá zöld gombbal itt is, illetve 0-24 óráig le lehet azt hiszem tiltani mind ügyfélszolgálaton, mind online banking rendszerben, ha elhagynád. Illetve azt hiszem, külön egyszeri éves díjakért lehet ezekhez is mindenhova pines rendszert kérni, de ez lehet csak urban legends.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki van a Cib banknál? Valószínűleg náluk nyitok diákszámlát (Cib Cibezz), mivel ahogy nézem, náluk a legolcsóbbak a díjak, azonban egyik ismerősömnek sincs náluk számlája, így jó lenne, ha valaki mondana pár szót róluk .Chevy
Nekem CIBEZZ van, ez ugye 26éves korig lehet, nem dombornyomott, tehát sok internetes helyen nem fogadják el. (pl. bwin). Másik gond vele, h nem pin kódos, hanem aláírásos, ami azt jelenti, h ha kártyával fizetsz valahol, akkor nem adják oda a kis gépet, h ird be a pin kododat, hanem a számlát kell aláírnod. Ez azért szar, me ha elhagyod, akkor tudnak vele vásárolni. De árak, díjak szempontjából ez a legjobb. Én inkább OTP Juniort vennék, ha jól emlékszem az pin kódos.Duff
Jaja, az OTP Junior pin-kódos, és bet365-re próbáltam, oda lehet is vele fizetni. De a Cibezznek sokkal kedvezőbbek a díjai valóban. Ha most csinálnék kártyát, én meg lehet, hogy pont fordítva váltanék. 😊

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Valaki van a Cib banknál? Valószínűleg náluk nyitok diákszámlát (Cib Cibezz), mivel ahogy nézem, náluk a legolcsóbbak a díjak, azonban egyik ismerősömnek sincs náluk számlája, így jó lenne, ha valaki mondana pár szót róluk .Chevy
Nekem CIBEZZ van, ez ugye 26éves korig lehet, nem dombornyomott, tehát sok internetes helyen nem fogadják el. (pl. bwin). Másik gond vele, h nem pin kódos, hanem aláírásos, ami azt jelenti, h ha kártyával fizetsz valahol, akkor nem adják oda a kis gépet, h ird be a pin kododat, hanem egyböl lejön róla a pénz és a számlát kell aláírnod. Ez azért szar, me ha elhagyod, akkor tudnak vele vásárolni. De árak, díjak szempontjából valóban ez a legjobb, de Én inkább OTP Juniort vennék, ha jól emlékszem az pin kódos, mert haveromnak az van, és csak egy-két díj eltérő.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Valaki van a Cib banknál? Valószínűleg náluk nyitok diákszámlát (Cib Cibezz), mivel ahogy nézem, náluk a legolcsóbbak a díjak, azonban egyik ismerősömnek sincs náluk számlája, így jó lenne, ha valaki mondana pár szót róluk .
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Avastom kiírta az imént: trójai blokkolva: firefox.exe fájlra utalt. Ilyenkor gáz van?szaba
Hát nem hangzik jól. Azzal nem veszítesz semmit, ha újra telepíted a tűzrókát, én a helyedben megcsinálnám. De az nem lehet, hogy csak egy vírusos honlapra mentél fel?

szerk: Persze a legjobb megoldás a Firefox elpusztítása, és Opera feltelepítése. 😉Schleck
Könyjelzőim voltak csak megnyitva, tehát nem volt semmi olyan, ami vírusos lett volna.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Avastom kiírta az imént: trójai blokkolva: firefox.exe fájlra utalt. Ilyenkor gáz van?szaba
Hát nem hangzik jól. Azzal nem veszítesz semmit, ha újra telepíted a tűzrókát, én a helyedben megcsinálnám. De az nem lehet, hogy csak egy vírusos honlapra mentél fel?

szerk: Persze a legjobb megoldás a Firefox elpusztítása, és Opera feltelepítése. 😉

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Avastom kiírta az imént: trójai blokkolva: firefox.exe fájlra utalt. Ilyenkor gáz van?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
ezt választottam ki magamnak a pár héttel ezelőtti témámra visszautalva http://www.pixmania.hu/hu/hu/07026254/art/verbatim/store-n-go-hordozhato-kuls-merevlemez-320-gb-fekete.html#void
van valakinek ellenérzése? 😊Höri
Office Depot-ban van most 1,5 terrás Samsung 20ezerért.Sobri Jóska
Ezekben nem cserélhető a vinyó?Rataxes
Ezek maguk a vinyó. 😊
Egy vinyó és egy műanyag külső burok, szóval biztos cserélhető.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
ezt választottam ki magamnak a pár héttel ezelőtti témámra visszautalva http://www.pixmania.hu/hu/hu/07026254/art/verbatim/store-n-go-hordozhato-kuls-merevlemez-320-gb-fekete.html#void
van valakinek ellenérzése? 😊Höri
Office Depot-ban van most 1,5 terrás Samsung 20ezerért.Sobri Jóska
Ezekben nem cserélhető a vinyó?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Mi lehet a baj?
Nézek egy videot youtube-on,rendben fut.
De amikor kirakom teljes képernyőre akkor csak feketeség van a kép helyett.Bazzani
Próbáld letiltani a hw accelerationt, van h segít. jobb klikk/settingsBlack_Adder
Jobb klikk/ beállítások...
Hol van ezen belül,mert én nem érteni hozzá nagyon...Bazzani
A videóra kattintasz jobb klikkel. Ott többek között van olyan h settings, global settings, abaut flash player. A settingsre kell kattintani. ott van egy check box, h enable hardware acceleration. Onnan kell kivenni a pipát, úgy h rákattintasz a checkboxra

btw: ha ez így nem működik hasznos információ lehet, h milyen oprendszer, milyen böngésző és milyen flash player van milyen platformon (pc, tablet, smartphone, (mainframe 😊) stb...)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi lehet a baj?
Nézek egy videot youtube-on,rendben fut.
De amikor kirakom teljes képernyőre akkor csak feketeség van a kép helyett.Bazzani
Próbáld letiltani a hw accelerationt, van h segít. jobb klikk/settingsBlack_Adder
Jobb klikk/ beállítások...
Hol van ezen belül,mert én nem érteni hozzá nagyon...

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Mi lehet a baj?
Nézek egy videot youtube-on,rendben fut.
De amikor kirakom teljes képernyőre akkor csak feketeség van a kép helyett.Bazzani
Próbáld letiltani a hw accelerationt, van h segít. jobb klikk/settings

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi lehet a baj?
Nézek egy videot youtube-on,rendben fut.
De amikor kirakom teljes képernyőre akkor csak feketeség van a kép helyett.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
ezt választottam ki magamnak a pár héttel ezelőtti témámra visszautalva http://www.pixmania.hu/hu/hu/07026254/art/verbatim/store-n-go-hordozhato-kuls-merevlemez-320-gb-fekete.html#void
van valakinek ellenérzése? 😊Höri
Office Depot-ban van most 1,5 terrás Samsung 20ezerért.

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Babe Ruth a király! 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.port.hu/babe/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=17202&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2

nem tudjátok, hogy ezt a filmet hol lehet letölteni?Amadeus91
PM
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
http://www.port.hu/babe/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=17202&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2

nem tudjátok, hogy ezt a filmet hol lehet letölteni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
ezt választottam ki magamnak a pár héttel ezelőtti témámra visszautalva http://www.pixmania.hu/hu/hu/07026254/art/verbatim/store-n-go-hordozhato-kuls-merevlemez-320-gb-fekete.html#void
van valakinek ellenérzése? 😊Höri
volt osztálytársamnak van ilyen. Kölcsön is adta anno 1 program erejéig. Jó választás. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt választottam ki magamnak a pár héttel ezelőtti témámra visszautalva http://www.pixmania.hu/hu/hu/07026254/art/verbatim/store-n-go-hordozhato-kuls-merevlemez-320-gb-fekete.html#void
van valakinek ellenérzése? 😊

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A programok futtatásáért felelős file a winfosban...
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Tudja valaki, mit csinál a rundll32.exe?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak hogy cáfoljam önmagam:
Könnyen eltávolítható a windowsos szupervírus
😀 😀