Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tehát user error...a lényeg h muxik 😊

|
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Felraktam az operációs redszert + az alaplap driver. Mit csináljak tovább?Ventura
Passz. Megpróbálhatod amit Divat írt, h a BIOSban letiltani az integráltat, de szvsz az se számít. Lehet drivert frissíteni, de kizárt h azzal legyen ilyen gond.

szerk:
az eszközkezelőben látja a videokártyát? //számítógépen jobb klikk tulajdonságok eszközkezelőBlack_Adder
A videókártya sikeresen adja a képet a monitorra! 😀 A probléma forrása az volt, hogy kellett még egy tápcsatlakozó a videókártyára.
A 7. fórumon találtam meg azt az embert aki sikeresen segített 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Hát a héten megpróbálom elvinni valakihez és nála kipróbálni. Ha megy a kártya akkor nálam a gond. Ha nem megy a kártya küldöm vissza garanciálisan...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
érdekes, talán még vidkarit kivenni lapból és visszarakni, hátha csak vmi kontakthiba...de esélyes h sanyi az a kari.

|
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Az eszközkezelőben csak az Intel HD Graphics van.

Itt van a BIOS, hogy le van elvileg tiltva az integrált:
http://imageshack.us/photo/my-images/94/kp112c.jpg/


Hát verjem egy csomó fórumra írtam pedig. F*sz. Beviszem számtógép szervízbe a teljesen ÚJ számítógépet, hogy csináljanak neki valamit... Elkeserítő. Vajon miért voltam benne biztos hogy nem fog menni simán... :mad:

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Felraktam az operációs redszert + az alaplap driver. Mit csináljak tovább?Ventura
Passz. Megpróbálhatod amit Divat írt, h a BIOSban letiltani az integráltat, de szvsz az se számít. Lehet drivert frissíteni, de kizárt h azzal legyen ilyen gond.

szerk:
az eszközkezelőben látja a videokártyát? //számítógépen jobb klikk tulajdonságok eszközkezelő

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Számítógép probléma

Vettem új gépet, most raktuk össze.
A ventilátorok forognak - a videókártyáé is.
Az integrált kép bejön az alaplapról a monitoron, de amikor videókártyáról akarjuk izzítani a képet akkor nem működik.

-AsRock H61M/U3S3 alaplap
-nVidia Point of View GeForce GTX560 1GB DDR5 videókártya

A monitor működött mikor a réig gép elromlott + ugye most is működik, de csak az alaplapi integrált képmegjelenítéssel. Régi videókártyát nem tudok kipróbálni mivel azok még AGP-sek.

Nem tudja esetleg valaki hogy mi lehet a gond?Ventura
Illesztőprogram?Black_Adder
alapból is kéne képet kapnia bármiféle driver nélkül...én első körben az integráltat tiltanám le biosba.

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 689 — Amerikai sportok rajongója
Szertnék jogsit szerezni, de gőzőm sincs melyik autósiskolát válasszam pesten, és mikre kell figyelni, melyik megbízható, hova iratkozzak be. lehetőleg Zugló környékén keresnék Pesten belül. Valami ötlet, javaslat?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Felraktam az operációs redszert + az alaplap driver. Mit csináljak tovább?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Számítógép probléma

Vettem új gépet, most raktuk össze.
A ventilátorok forognak - a videókártyáé is.
Az integrált kép bejön az alaplapról a monitoron, de amikor videókártyáról akarjuk izzítani a képet akkor nem működik.

-AsRock H61M/U3S3 alaplap
-nVidia Point of View GeForce GTX560 1GB DDR5 videókártya

A monitor működött mikor a réig gép elromlott + ugye most is működik, de csak az alaplapi integrált képmegjelenítéssel. Régi videókártyát nem tudok kipróbálni mivel azok még AGP-sek.

Nem tudja esetleg valaki hogy mi lehet a gond?Ventura
Illesztőprogram?Black_Adder
Annyira nem értek hozzá, de a videókártya driverére gondolsz ugye?
Ha igen, az még nincs fent. De nem értem anélkül is kellene egy képet beadnia nem?
Akkor, hogy csináljam?
Egyenlőre alaplapi integráton müködtessem a gépet?
- Felrakom a windows-t, majd fel a driveeket? A videókártyáét is? Ezután kikapcsol, majd átkötöm a monitort a videókártyára?
És ha továbbra sincs kép (csak villog a monitoron a készenléti led)?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Számítógép probléma

Vettem új gépet, most raktuk össze.
A ventilátorok forognak - a videókártyáé is.
Az integrált kép bejön az alaplapról a monitoron, de amikor videókártyáról akarjuk izzítani a képet akkor nem működik.

-AsRock H61M/U3S3 alaplap
-nVidia Point of View GeForce GTX560 1GB DDR5 videókártya

A monitor működött mikor a réig gép elromlott + ugye most is működik, de csak az alaplapi integrált képmegjelenítéssel. Régi videókártyát nem tudok kipróbálni mivel azok még AGP-sek.

Nem tudja esetleg valaki hogy mi lehet a gond?Ventura
Illesztőprogram?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Számítógép probléma

Vettem új gépet, most raktuk össze.
A ventilátorok forognak - a videókártyáé is.
Az integrált kép bejön az alaplapról a monitoron, de amikor videókártyáról akarjuk izzítani a képet akkor nem működik.

-AsRock H61M/U3S3 alaplap
-nVidia Point of View GeForce GTX560 1GB DDR5 videókártya

A monitor működött mikor a réig gép elromlott + ugye most is működik, de csak az alaplapi integrált képmegjelenítéssel. Régi videókártyát nem tudok kipróbálni mivel azok még AGP-sek.

Nem tudja esetleg valaki hogy mi lehet a gond?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
értettem urak,köszönöm szépen a tanácsokat 😊
inkább elhalasztom akkor a kúra elkezdésének időpontját,kb. a fesztiválok utánra 😀 nem kockáztatok valami komoly gondot...így is van salazopyrinem,de arról legalább van tapasztalatom,hogy milyen alkohol mellett 😊

Jewman tényleg vigyázz vele. Én Pentasát szedek a Crohnra, és azóta én is nagyon lightosan iszok, maximum 1-2 vbk (nem, nem vodka-bomba-cataflam), hozzá kell szokni.tenorx
Pentasat én is szedtem régen,egészen más problémára...nem tudom,hogy ittam-e rá,nem kizárt... 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
3,viszonyt ha hegyaljázni akarsz akkor fényvédőzz, mert fényérzékenyít, s legjobb ha a kezelés időtartalmára beszerzel vajmi műkönnyet issutianap
Jah, igen erről van tapasztalatom is. Tényleg nem érdemes napra menni vele nagyon, és egy szőlőzsír beszerzése is javasolt.

Az alkohol témához, pedig a hozzáértőknek higgy, ne nekem. 😉

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Köszönöm az infókat.Akkor inkább nem szedem ezalatt az időszak alatt,az a biztos.
Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:Azt olvastam,hogy Isotretinoin lassan ürül ki a szervezetből,én eddig 1 db-ot szedtem be a gyógyszerből,kell attól tartanom,hogy ez kb. 1 hét alatt nem ürül ki a szervezetemből és ezáltal kockázatnak teszem ki azt? (gyógyszer+ivás)Newman
1,azért ne igyál mert eltömi a májad, ha muszály, akkor se igyál két pohárnál többet -bor vagy sör.

2,a plazmafelezési ideje elég hosszú több mint két napos, ha végicsinálod a hónapos kúrát akkor még két hetet kell rá dobni míg az értékeid visszaállnak

3,viszonyt ha hegyaljázni akarsz akkor fényvédőzz, mert fényérzékenyít, s legjobb ha a kezelés időtartalmára beszerzel vajmi műkönnyet is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Köszönöm az infókat.Akkor inkább nem szedem ezalatt az időszak alatt,az a biztos.
Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:Azt olvastam,hogy Isotretinoin lassan ürül ki a szervezetből,én eddig 1 db-ot szedtem be a gyógyszerből,kell attól tartanom,hogy ez kb. 1 hét alatt nem ürül ki a szervezetemből és ezáltal kockázatnak teszem ki azt? (gyógyszer+ivás)Newman
nem valoszínű


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jewman tényleg vigyázz vele. Én Pentasát szedek a Crohnra, és azóta én is nagyon lightosan iszok, maximum 1-2 vbk (nem, nem vodka-bomba-cataflam), hozzá kell szokni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Olyan problémám van, hogy YouTube átállította magát magyarra.

Próbálom visszaállítani angolra, de sehogyse megy, ha lenn a nyelvnél választom ki akkor is magyar marad, ha meg az üzenetnél a mégsére megyek akkor is magyar marad.

Valaki tudja a megoldást?

Köszi előre is!


Üdvözlünk a YouTube-on!

Javasolt nyelv (ezt állítottuk be): Magyar

A nyelvi beállításaid módosításához használd az oldal alján, a láblécben található linkeket.

Ha az "OK" gombra kattintasz, akkor elfogadod ezt a beállítást, míg ha a "Mégse" gombra kattintasz, akkor a webhely angol nyelvű marad.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Köszönöm az infókat.Akkor inkább nem szedem ezalatt az időszak alatt,az a biztos.
Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:Azt olvastam,hogy Isotretinoin lassan ürül ki a szervezetből,én eddig 1 db-ot szedtem be a gyógyszerből,kell attól tartanom,hogy ez kb. 1 hét alatt nem ürül ki a szervezetemből és ezáltal kockázatnak teszem ki azt? (gyógyszer+ivás)

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
a következő kérdésem sutianaphoz és azokhoz szól,akik értenek a gyógyszerek nyelvén
Pattanással vannak problémáim...
1,gyógyszer,amit kaptam egy aknenormin nevezetű tablettás gyógyszer...azt olvastam róla,hogy hosszabb távon káros lehet (tudjuk,minden gyógyszer káros,de ezt kifejezetten károsnak titulálták),rákkeltő lehet,és elvileg a "kiskatonáimat" is gátolhatja.....erről szeretnék megtudni valamit,hogy ez valójában mennyire is jelentős...
2,kaptam különböző krémeket az arcomra,amit (ahogy látom a csomagolását) a gyógyszertárban készítettek el,csak egy problémám van,hogy adagolási útmutatót nem kaptam hozzá (bár vsznek tartom,hogy reggel és este 1-1,csak több krém is van itt,az orvost kéne hívni tudom,csak nem tűnt túl bíztatónak a nőszemély,először voltam nála)

a válaszokat előre is köszönöm 😊Newman
Az isotretionine hatóanyagú készítmények eléggé régóta használatosak, és sajnos sok mellékhatásuk van. Első alkalmazásuk rosszindulatú daganatok ellen történt, kvázi kemoterápiaként. Elsősorban a gyorsan osztódó sejtekre hatnak ezek a gyógyszerek, csírasejtek is veszélyeztetettek, így a spermiumképződés is károsodhat (merevedési zavart is írtak le egyébként). A kezelést csak szoros kontroll alatt lehet folytatni, USA-ban pl az FDA (Food and drug administration) csak egy havi adag felírást engedélyezi. De ezzel biztos tisztában van a bőrgyógyászod. Az egyik leglátványosabb antipattanás szer egyébként (Roaccutane volt talán az első Magyarországon is elérhető készítmény), csak széles mellékhatásprofillal (pl egy nagyon fontos mellékhatása a teratogen (magzatkárosító) hatás. A piálást nagyon gondold meg, azt, hogy egy-két ember leírja, hogy semmi baja nem volt, nem jelenti azt, hogy Neked nem lesz pl májkárosodásod.
A betegtájékoztatón szereplő mellékhatások, elsősorban deffenzitivitási okokból kerülnek fel, minden mellékhatást le kell írni esetleges későbbi perek elkerülése miatt. Statisztikai adatokat nehéz egyénre lebontani, de sok mindent azért érdemes komolyan venni. Összegezve: Ne piáljál, ha szeded, vagy piáljál és állj neki szépülni szeptemberben. Bőrgyógyászod biztos tudja miért ezt javasolta, esetleg beszéld ezeket meg vele!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ja igen,még valami....elolvastam nagyjából a betegtájékozatót,de az alkoholra vonatkozó hatásokkal nem találkoztam,esetleg erről vannak tapasztalataid? 😀 (mindjárt itt a fesztivál időszak,ott meg az alkoholt nem igen tudom elkerülni)Newman
Szerintem ha nincs erre vonatkozó utasítás a betegtájékoztatóban nyugodtan ihatsz... Én mondjuk ellenkező esetben sem szoktam zavartatni magam 😊 Éljen a májkárosodás!Rataxes
Elvileg nem tesz jót az alkohol, de én míg szedtem általában 2 hetente ittam csak pár sört, és 2 havonta rúgtam be, szóval a sűrűbb ivászatról nincs tapasztalatom a gyógyszerrel kapcsolatban, de az egyik ismerősömnek azt mondta a bőrgyógyász, hogy nagyon nem jó ez a gyógyszer+alkohol, de ő sem tartotta be teljesen szigorúan és egyikünknek sem lett semmi baja.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
ja igen,még valami....elolvastam nagyjából a betegtájékozatót,de az alkoholra vonatkozó hatásokkal nem találkoztam,esetleg erről vannak tapasztalataid? 😀 (mindjárt itt a fesztivál időszak,ott meg az alkoholt nem igen tudom elkerülni)Newman
Szerintem ha nincs erre vonatkozó utasítás a betegtájékoztatóban nyugodtan ihatsz... Én mondjuk ellenkező esetben sem szoktam zavartatni magam 😊 Éljen a májkárosodás!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a következő kérdésem sutianaphoz és azokhoz szól,akik értenek a gyógyszerek nyelvén
Pattanással vannak problémáim...
1,gyógyszer,amit kaptam egy aknenormin nevezetű tablettás gyógyszer...azt olvastam róla,hogy hosszabb távon káros lehet (tudjuk,minden gyógyszer káros,de ezt kifejezetten károsnak titulálták),rákkeltő lehet,és elvileg a "kiskatonáimat" is gátolhatja.....erről szeretnék megtudni valamit,hogy ez valójában mennyire is jelentős...
2,kaptam különböző krémeket az arcomra,amit (ahogy látom a csomagolását) a gyógyszertárban készítettek el,csak egy problémám van,hogy adagolási útmutatót nem kaptam hozzá (bár vsznek tartom,hogy reggel és este 1-1,csak több krém is van itt,az orvost kéne hívni tudom,csak nem tűnt túl bíztatónak a nőszemély,először voltam nála)

a válaszokat előre is köszönöm 😊Newman
Nem értek a gyógyszerekhez, de én is szedtem Isotretinoin hatóanyagú gyógyszert, ugyanerre. Sotret volt a neve, gondolom nagyjából ugyanaz a kettő, csak a gyártó különbözik.
Ennek a gyógyszernek a mellékhatásai között olvastam még az öngyilkosságra való hajlamot is, de nekem nem lett tőle semmi bajom - legalábbis nem tudok róla -. Pedig szedtem azt hiszem egyszer három hónapig, meg kétszer két hónapig. A bőrgyógyász többször is elküldött vérvételre a biztonság kedvéért, de nem mutatott az szerencsére semmi elváltozást. Viszont a cucc nagyon hatékony, ellenben kb. az összes többi pattanás elleni szerrel. Nem azt mondom, hogy most szép vagyok, de hihetetlen mértékű javulás tapasztalható vele.Schleck
ja igen,még valami....elolvastam nagyjából a betegtájékozatót,de az alkoholra vonatkozó hatásokkal nem találkoztam,esetleg erről vannak tapasztalataid? 😀 (mindjárt itt a fesztivál időszak,ott meg az alkoholt nem igen tudom elkerülni)

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
köszi,más választásom úgysem nagyon van... 😊
más:nincs valakinek eladó Hegyalja bérlete? 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a következő kérdésem sutianaphoz és azokhoz szól,akik értenek a gyógyszerek nyelvén
Pattanással vannak problémáim...
1,gyógyszer,amit kaptam egy aknenormin nevezetű tablettás gyógyszer...azt olvastam róla,hogy hosszabb távon káros lehet (tudjuk,minden gyógyszer káros,de ezt kifejezetten károsnak titulálták),rákkeltő lehet,és elvileg a "kiskatonáimat" is gátolhatja.....erről szeretnék megtudni valamit,hogy ez valójában mennyire is jelentős...
2,kaptam különböző krémeket az arcomra,amit (ahogy látom a csomagolását) a gyógyszertárban készítettek el,csak egy problémám van,hogy adagolási útmutatót nem kaptam hozzá (bár vsznek tartom,hogy reggel és este 1-1,csak több krém is van itt,az orvost kéne hívni tudom,csak nem tűnt túl bíztatónak a nőszemély,először voltam nála)

a válaszokat előre is köszönöm 😊Newman
Nem értek a gyógyszerekhez, de én is szedtem Isotretinoin hatóanyagú gyógyszert, ugyanerre. Sotret volt a neve, gondolom nagyjából ugyanaz a kettő, csak a gyártó különbözik.
Ennek a gyógyszernek a mellékhatásai között olvastam még az öngyilkosságra való hajlamot is, de nekem nem lett tőle semmi bajom - legalábbis nem tudok róla -. Pedig szedtem azt hiszem egyszer három hónapig, meg kétszer két hónapig. A bőrgyógyász többször is elküldött vérvételre a biztonság kedvéért, de nem mutatott az szerencsére semmi elváltozást. Viszont a cucc nagyon hatékony, ellenben kb. az összes többi pattanás elleni szerrel. Nem azt mondom, hogy most szép vagyok, de hihetetlen mértékű javulás tapasztalható vele.