Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem király a vas úgyhogy 'hálisten nem kellett ilyennel trükköznöm még, de így tippre: Nem lehet h valamit engedélyezni is kell, tehát enable-re állítani?Black_Adder
Ha megmarad a beállítás akkor valószínű... Valahol még alkalmazni kell a beállított értéket szvsz..... Tudni kéne milyen a deszka...apeszos
Szerintem minden jól van, akárhogy is tuningoltam mindig így csináltam. Már több éve 8x333on fut a gép,
azt tegnapelőtt észreveszem, h csak 8x200MHZ-n fut, bemegyek a biosba ott ég mindig 8x333 van. Azt most átállítottam 10x200-ra, mivel a szorzót érzékeli.

Amúgy alaplap GIGABYTE GA-P35C-DS3R, proci Intel Pentium Dual Core E2180.

Azt is csináltam már, h alapbeállításokat biosban betöltöttem és újra beállítottam mindent, de semmi.Duff
Ez az alaplap támogatja a DDR2 és a DDR3 memória modulokat is, nem lehet hogy ott kellene átállítani valamit?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Nekem király a vas úgyhogy 'hálisten nem kellett ilyennel trükköznöm még, de így tippre: Nem lehet h valamit engedélyezni is kell, tehát enable-re állítani?Black_Adder
Ha megmarad a beállítás akkor valószínű... Valahol még alkalmazni kell a beállított értéket szvsz..... Tudni kéne milyen a deszka...apeszos
Szerintem minden jól van, akárhogy is tuningoltam mindig így csináltam. Már több éve 8x333on fut a gép,
azt tegnapelőtt észreveszem, h csak 8x200MHZ-n fut, bemegyek a biosba ott ég mindig 8x333 van. Azt most átállítottam 10x200-ra, mivel a szorzót érzékeli.

Amúgy alaplap GIGABYTE GA-P35C-DS3R, proci Intel Pentium Dual Core E2180.

Azt is csináltam már, h alapbeállításokat biosban betöltöttem és újra beállítottam mindent, de semmi.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Passz. Megpróbálhatod amit Divat írt, h a BIOSban letiltani az integráltat, de szvsz az se számít. Lehet drivert frissíteni, de kizárt h azzal legyen ilyen gond.

szerk:
az eszközkezelőben látja a videokártyát? //számítógépen jobb klikk tulajdonságok eszközkezelőBlack_Adder
A videókártya sikeresen adja a képet a monitorra! 😀 A probléma forrása az volt, hogy kellett még egy tápcsatlakozó a videókártyára.
A 7. fórumon találtam meg azt az embert aki sikeresen segített 😊Ventura
Táp nélkül forgott a ventilátor?Black_Adder
dupla tápcsatis, szal gondolom egyiket azért bedugta alapból.

|
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De az is lehet, hogy kémkedik a géped... 😀 Ijesztő....
Idegen kormányoknak kémkednek a számítógép-alkatrészek?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Passz. Megpróbálhatod amit Divat írt, h a BIOSban letiltani az integráltat, de szvsz az se számít. Lehet drivert frissíteni, de kizárt h azzal legyen ilyen gond.

szerk:
az eszközkezelőben látja a videokártyát? //számítógépen jobb klikk tulajdonságok eszközkezelőBlack_Adder
A videókártya sikeresen adja a képet a monitorra! 😀 A probléma forrása az volt, hogy kellett még egy tápcsatlakozó a videókártyára.
A 7. fórumon találtam meg azt az embert aki sikeresen segített 😊Ventura
Táp nélkül forgott a ventilátor?Black_Adder
Előfordulhat... A hűtést alaplapról kapja, az üzemeléshez +ménkü kell. Nem gyenge villanyszámla lesz....

Nekem király a vas úgyhogy 'hálisten nem kellett ilyennel trükköznöm még, de így tippre: Nem lehet h valamit engedélyezni is kell, tehát enable-re állítani?
Ha megmarad a beállítás akkor valószínű... Valahol még alkalmazni kell a beállított értéket szvsz..... Tudni kéne milyen a deszka...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Hmm nekem most adódott egy olyan problémám, h a biosban az FSB-t bármennyire állítom (eddig 333on használtam), alapnak (200) érzékeli. Szerintem nem az van, h nem bírja a proci, mert eddig végig bírta a 333at, és a biosban meg is marad a beállítás, csak egyszerűen az indító fekete képernyőn nem 10x333 MHZ-et mutat, hanem 10x200at. Akármennyire is állítom 200at érzékel, a biosban viszont megmarad a beállítás.

Vlaki ötlet?Duff
Nekem király a vas úgyhogy 'hálisten nem kellett ilyennel trükköznöm még, de így tippre: Nem lehet h valamit engedélyezni is kell, tehát enable-re állítani?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Felraktam az operációs redszert + az alaplap driver. Mit csináljak tovább?Ventura
Passz. Megpróbálhatod amit Divat írt, h a BIOSban letiltani az integráltat, de szvsz az se számít. Lehet drivert frissíteni, de kizárt h azzal legyen ilyen gond.

szerk:
az eszközkezelőben látja a videokártyát? //számítógépen jobb klikk tulajdonságok eszközkezelőBlack_Adder
A videókártya sikeresen adja a képet a monitorra! 😀 A probléma forrása az volt, hogy kellett még egy tápcsatlakozó a videókártyára.
A 7. fórumon találtam meg azt az embert aki sikeresen segített 😊Ventura
Táp nélkül forgott a ventilátor?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Hmm nekem most adódott egy olyan problémám, h a biosban az FSB-t bármennyire állítom (eddig 333on használtam), alapnak (200) érzékeli. Szerintem nem az van, h nem bírja a proci, mert eddig végig bírta a 333at, és a biosban meg is marad a beállítás, csak egyszerűen az indító fekete képernyőn nem 10x333 MHZ-et mutat, hanem 10x200at. Akármennyire is állítom 200at érzékel, a biosban viszont megmarad a beállítás.

Vlaki ötlet?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
tehát user error...a lényeg h muxik 😊Divat
jaja, de még mondtuk is, hogyx valamit még kellene bekötni, mert van egy csatlakozó. hiába néztükk, kerestük a tápegységen, nem volt olyan csatlakozó, ezért nem is foglalkoztunk vele. aztán kiderült hogy az a gond, ma reggel be a városba és vettem egy kábelt. kipróbáltam és beizzult a kép 😀
este jöhet a windows telepítés, majd a partríciózás 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tehát user error...a lényeg h muxik 😊

|
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Felraktam az operációs redszert + az alaplap driver. Mit csináljak tovább?Ventura
Passz. Megpróbálhatod amit Divat írt, h a BIOSban letiltani az integráltat, de szvsz az se számít. Lehet drivert frissíteni, de kizárt h azzal legyen ilyen gond.

szerk:
az eszközkezelőben látja a videokártyát? //számítógépen jobb klikk tulajdonságok eszközkezelőBlack_Adder
A videókártya sikeresen adja a képet a monitorra! 😀 A probléma forrása az volt, hogy kellett még egy tápcsatlakozó a videókártyára.
A 7. fórumon találtam meg azt az embert aki sikeresen segített 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Hát a héten megpróbálom elvinni valakihez és nála kipróbálni. Ha megy a kártya akkor nálam a gond. Ha nem megy a kártya küldöm vissza garanciálisan...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
érdekes, talán még vidkarit kivenni lapból és visszarakni, hátha csak vmi kontakthiba...de esélyes h sanyi az a kari.

|
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Az eszközkezelőben csak az Intel HD Graphics van.

Itt van a BIOS, hogy le van elvileg tiltva az integrált:
http://imageshack.us/photo/my-images/94/kp112c.jpg/


Hát verjem egy csomó fórumra írtam pedig. F*sz. Beviszem számtógép szervízbe a teljesen ÚJ számítógépet, hogy csináljanak neki valamit... Elkeserítő. Vajon miért voltam benne biztos hogy nem fog menni simán... :mad:

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Felraktam az operációs redszert + az alaplap driver. Mit csináljak tovább?Ventura
Passz. Megpróbálhatod amit Divat írt, h a BIOSban letiltani az integráltat, de szvsz az se számít. Lehet drivert frissíteni, de kizárt h azzal legyen ilyen gond.

szerk:
az eszközkezelőben látja a videokártyát? //számítógépen jobb klikk tulajdonságok eszközkezelő

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Számítógép probléma

Vettem új gépet, most raktuk össze.
A ventilátorok forognak - a videókártyáé is.
Az integrált kép bejön az alaplapról a monitoron, de amikor videókártyáról akarjuk izzítani a képet akkor nem működik.

-AsRock H61M/U3S3 alaplap
-nVidia Point of View GeForce GTX560 1GB DDR5 videókártya

A monitor működött mikor a réig gép elromlott + ugye most is működik, de csak az alaplapi integrált képmegjelenítéssel. Régi videókártyát nem tudok kipróbálni mivel azok még AGP-sek.

Nem tudja esetleg valaki hogy mi lehet a gond?Ventura
Illesztőprogram?Black_Adder
alapból is kéne képet kapnia bármiféle driver nélkül...én első körben az integráltat tiltanám le biosba.

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Szertnék jogsit szerezni, de gőzőm sincs melyik autósiskolát válasszam pesten, és mikre kell figyelni, melyik megbízható, hova iratkozzak be. lehetőleg Zugló környékén keresnék Pesten belül. Valami ötlet, javaslat?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Felraktam az operációs redszert + az alaplap driver. Mit csináljak tovább?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Számítógép probléma

Vettem új gépet, most raktuk össze.
A ventilátorok forognak - a videókártyáé is.
Az integrált kép bejön az alaplapról a monitoron, de amikor videókártyáról akarjuk izzítani a képet akkor nem működik.

-AsRock H61M/U3S3 alaplap
-nVidia Point of View GeForce GTX560 1GB DDR5 videókártya

A monitor működött mikor a réig gép elromlott + ugye most is működik, de csak az alaplapi integrált képmegjelenítéssel. Régi videókártyát nem tudok kipróbálni mivel azok még AGP-sek.

Nem tudja esetleg valaki hogy mi lehet a gond?Ventura
Illesztőprogram?Black_Adder
Annyira nem értek hozzá, de a videókártya driverére gondolsz ugye?
Ha igen, az még nincs fent. De nem értem anélkül is kellene egy képet beadnia nem?
Akkor, hogy csináljam?
Egyenlőre alaplapi integráton müködtessem a gépet?
- Felrakom a windows-t, majd fel a driveeket? A videókártyáét is? Ezután kikapcsol, majd átkötöm a monitort a videókártyára?
És ha továbbra sincs kép (csak villog a monitoron a készenléti led)?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Számítógép probléma

Vettem új gépet, most raktuk össze.
A ventilátorok forognak - a videókártyáé is.
Az integrált kép bejön az alaplapról a monitoron, de amikor videókártyáról akarjuk izzítani a képet akkor nem működik.

-AsRock H61M/U3S3 alaplap
-nVidia Point of View GeForce GTX560 1GB DDR5 videókártya

A monitor működött mikor a réig gép elromlott + ugye most is működik, de csak az alaplapi integrált képmegjelenítéssel. Régi videókártyát nem tudok kipróbálni mivel azok még AGP-sek.

Nem tudja esetleg valaki hogy mi lehet a gond?Ventura
Illesztőprogram?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Számítógép probléma

Vettem új gépet, most raktuk össze.
A ventilátorok forognak - a videókártyáé is.
Az integrált kép bejön az alaplapról a monitoron, de amikor videókártyáról akarjuk izzítani a képet akkor nem működik.

-AsRock H61M/U3S3 alaplap
-nVidia Point of View GeForce GTX560 1GB DDR5 videókártya

A monitor működött mikor a réig gép elromlott + ugye most is működik, de csak az alaplapi integrált képmegjelenítéssel. Régi videókártyát nem tudok kipróbálni mivel azok még AGP-sek.

Nem tudja esetleg valaki hogy mi lehet a gond?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
értettem urak,köszönöm szépen a tanácsokat 😊
inkább elhalasztom akkor a kúra elkezdésének időpontját,kb. a fesztiválok utánra 😀 nem kockáztatok valami komoly gondot...így is van salazopyrinem,de arról legalább van tapasztalatom,hogy milyen alkohol mellett 😊

Jewman tényleg vigyázz vele. Én Pentasát szedek a Crohnra, és azóta én is nagyon lightosan iszok, maximum 1-2 vbk (nem, nem vodka-bomba-cataflam), hozzá kell szokni.tenorx
Pentasat én is szedtem régen,egészen más problémára...nem tudom,hogy ittam-e rá,nem kizárt... 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
3,viszonyt ha hegyaljázni akarsz akkor fényvédőzz, mert fényérzékenyít, s legjobb ha a kezelés időtartalmára beszerzel vajmi műkönnyet issutianap
Jah, igen erről van tapasztalatom is. Tényleg nem érdemes napra menni vele nagyon, és egy szőlőzsír beszerzése is javasolt.

Az alkohol témához, pedig a hozzáértőknek higgy, ne nekem. 😉

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Köszönöm az infókat.Akkor inkább nem szedem ezalatt az időszak alatt,az a biztos.
Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:Azt olvastam,hogy Isotretinoin lassan ürül ki a szervezetből,én eddig 1 db-ot szedtem be a gyógyszerből,kell attól tartanom,hogy ez kb. 1 hét alatt nem ürül ki a szervezetemből és ezáltal kockázatnak teszem ki azt? (gyógyszer+ivás)Newman
1,azért ne igyál mert eltömi a májad, ha muszály, akkor se igyál két pohárnál többet -bor vagy sör.

2,a plazmafelezési ideje elég hosszú több mint két napos, ha végicsinálod a hónapos kúrát akkor még két hetet kell rá dobni míg az értékeid visszaállnak

3,viszonyt ha hegyaljázni akarsz akkor fényvédőzz, mert fényérzékenyít, s legjobb ha a kezelés időtartalmára beszerzel vajmi műkönnyet is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Köszönöm az infókat.Akkor inkább nem szedem ezalatt az időszak alatt,az a biztos.
Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:Azt olvastam,hogy Isotretinoin lassan ürül ki a szervezetből,én eddig 1 db-ot szedtem be a gyógyszerből,kell attól tartanom,hogy ez kb. 1 hét alatt nem ürül ki a szervezetemből és ezáltal kockázatnak teszem ki azt? (gyógyszer+ivás)Newman
nem valoszínű


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P