Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vagy inkább nefetomy
régebben én is FFet használtam de sztem a 3as verzió óta egyre rosszabb, ráadásul itt a fórumon is csak azt olvasom, h gondok vannak vele. a legnagyobb előnye (sajnos régóta már csak az egyetlen), h néhány add-on csak vele működik és ievel, szal értelemszerűen ezért nekem is fent van a gépen, de sztem aki eddig esélyt adott az operának az még nem csalódott benne (ráadásul az opera felhasználók rendelkeznek átlagosan a legmagasabb iqval az összes böngésző közül 😊)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van valakinek valami ötlete, hogy a firefoxomon miért nem megy a youtube, csak az exploreren?Egon bá
mert a firefox szar, válts Operárakristof
vagy inkább ne
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Van valakinek valami ötlete, hogy a firefoxomon miért nem megy a youtube, csak az exploreren?Egon bá
mert a firefox szar, válts Operára
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Van valakinek valami ötlete, hogy a firefoxomon miért nem megy a youtube, csak az exploreren?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
ostoba kérdés lesz, de nagyon felhúztam magam rajta,
eltökéltem, hogy letörlöm magam iwiwről, és régebben volt egy opció rá, valami beállítások fül alatt, profil törlése vagy valami ilyesmi, ezt úgy féléve láttam, amikor utoljára felmentem.
most már persze teljesen másképp néz ki, szóval nem tudja valaki, hova rejtették ezt az opciót?sapka
Profilom->Szerkesztés->A fülek között a jobboldali kisnyíl->Profil törlése.
De elméletileg így is odajutsz: http://iwiw.hu/i/profil/torles?clearsession=trueSchleck
kösz, nagy segítség volt, azért szépen eldugták, megint.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ostoba kérdés lesz, de nagyon felhúztam magam rajta,
eltökéltem, hogy letörlöm magam iwiwről, és régebben volt egy opció rá, valami beállítások fül alatt, profil törlése vagy valami ilyesmi, ezt úgy féléve láttam, amikor utoljára felmentem.
most már persze teljesen másképp néz ki, szóval nem tudja valaki, hova rejtették ezt az opciót?sapka
Profilom->Szerkesztés->A fülek között a jobboldali kisnyíl->Profil törlése.
De elméletileg így is odajutsz: http://iwiw.hu/i/profil/torles?clearsession=true

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
ostoba kérdés lesz, de nagyon felhúztam magam rajta,
eltökéltem, hogy letörlöm magam iwiwről, és régebben volt egy opció rá, valami beállítások fül alatt, profil törlése vagy valami ilyesmi, ezt úgy féléve láttam, amikor utoljára felmentem.
most már persze teljesen másképp néz ki, szóval nem tudja valaki, hova rejtették ezt az opciót?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Avi vagy wmv fájlokból szeretnék jeleneteket kivágni.Melyik programot ajánljátok,ami nem bonyolult?A Nero Recode teljesen behalt 😕JoeyPorter
windows movie maker tökéletesen alkalmas erre, tényleg nagyon egyszerű a használata
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Avi vagy wmv fájlokból szeretnék jeleneteket kivágni.Melyik programot ajánljátok,ami nem bonyolult?A Nero Recode teljesen behalt 😕JoeyPorter
én régebben sony vegast használtam, nemtom most mi a trendi...fraps nem tud ilyet?

szerk: hülye vok, fraps csak felvenni tud...

|
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
aztán kiderült h az extrametál a fő forgalmazó, az aréna plaza boltjukban dolgozik a legjobb eladó akivel az utóbbi években találkoztam. be is szereztem egy safari csúcsmodellt. megarajos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Avi vagy wmv fájlokból szeretnék jeleneteket kivágni.Melyik programot ajánljátok,ami nem bonyolult?A Nero Recode teljesen behalt 😕

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
pesten keresnék egy boltot ahol victorinox van nagy választékban. tudtok ilyet ?gabtsi
Menedzsershopokban szokott lenni, Mammutban, Westendben van tuti.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pesten keresnék egy boltot ahol victorinox van nagy választékban. tudtok ilyet ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
...mert emberek nincsenek a listán...fetomy
Legfelül az ismerős hozzáadása ikontól jobbra van egy váltás teljes/kompakt nézetre gomb, arra kattintva tudsz régi ismerős-listás kinézetet varázsolni (bár lehet félreértettem a problémakört, és tök nem témába vágót írtam, akkor bocs 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ez utóbbi linkről letöltve a cuccost átbaszott, 95%-nál elindult szépen vissza nulláig, majd kiírta, hogy net kell hozzá (nem mintha nem lenne), viszont máshonnan sikerült leszedni egy korábbi msnt, így minden király 😊 Még annyit, hogy a winlive 2009-hez milyen plust tudok leszedni?fetomy
Nálam a 4.84.0.384-es verziószámú plus van felrakva, és gond nélkül megy. Akarna az is frissíteni, de egyszerűen lemégsézem.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez utóbbi linkről letöltve a cuccost átbaszott, 95%-nál elindult szépen vissza nulláig, majd kiírta, hogy net kell hozzá (nem mintha nem lenne), viszont máshonnan sikerült leszedni egy korábbi msnt, így minden király 😊 Még annyit, hogy a winlive 2009-hez milyen plust tudok leszedni?
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
köszi! Elvileg találtam, de hát nem tudom, hogy átkúrtak-e régi névvel, vagy tényleg az, mert nem rakja fel.fetomy
http://prohardver.hu/tema/msn_messenger_kerdesek_es_valaszok/hsz_9641-9641.html
és ezt?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
köszi! Elvileg találtam, de hát nem tudom, hogy átkúrtak-e régi névvel, vagy tényleg az, mert nem rakja fel.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
http://prohardver.hu/tema/msn_messenger_kerdesek_es_valaszok/hsz_1-50.html
1. hsz vége. Nekem is pár hónapja akart frissíteni, 11-re a 2009-es, de resource hackerrel megoldottam. Azóta gyönyörűen működik. Csak azt nem tudom, hogy installert honnan tudsz szerezni régi verzióhoz
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az nem jó, mert visszarakom a win7-et, ami megint ezt az ótvar fost rakja fel magának
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A Windows 7 direkt úgy készült, hogy ne lehessen letörölni a fos msn-t, vagy csak én nem vagyok rá képes? A programoknál csak valami Live Essentials van, azt leszedem, ott van msn, azt kiválasztom, sikerül is elvileg, gyakorlatban nem. Hiába akarom a régebbi verziót felrakni, szól, hogy van fent egy újabb. Márpedig mindenképp le akarom szedni, mert emberek nincsenek a listán, kifagy, plusz semmit nem tudok átírni változtatni, mert mindenhez a programon kívül, neten férek hozzá, ami meg egy kalap fos. Szóval mi módon tudnám letakarítani ezt a szar live 10 vagy 11-et a win7-ről?fetomy
format c: ? 😊

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Windows 7 direkt úgy készült, hogy ne lehessen letörölni a fos msn-t, vagy csak én nem vagyok rá képes? A programoknál csak valami Live Essentials van, azt leszedem, ott van msn, azt kiválasztom, sikerül is elvileg, gyakorlatban nem. Hiába akarom a régebbi verziót felrakni, szól, hogy van fent egy újabb. Márpedig mindenképp le akarom szedni, mert emberek nincsenek a listán, kifagy, plusz semmit nem tudok átírni változtatni, mert mindenhez a programon kívül, neten férek hozzá, ami meg egy kalap fos. Szóval mi módon tudnám letakarítani ezt a szar live 10 vagy 11-et a win7-ről?
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Telefonvásárlás előtt állok lassan. Viszont programfejlesztés miatt olyan telefonra lenne szükségem, amelyen Windows Phone 7 operációs rendszer van. A kérdés csupán az, hogy van-e tapasztalat, melyik márkát ajánljátok?Gabesz92
HTC. Bár kicsit borsos az ára a Trophy 7-esnek, de ha legalább olyan jó mint az alacsonyabb árkategóriájú telefonjai, akkor már megéri. Bár nem lehet egy kalap alá venni (csak a márka miatt), de én a Wildfire S-sel tökéletesen meg vagyok elégedve.
Ha nem pálya, marad a Samsung Omnia 7 vagy az LG Optimus7; a kettő közül inkább LG-t mondanám, de a Samsung jobb.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Telefonvásárlás előtt állok lassan. Viszont programfejlesztés miatt olyan telefonra lenne szükségem, amelyen Windows Phone 7 operációs rendszer van. A kérdés csupán az, hogy van-e tapasztalat, melyik márkát ajánljátok?

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 689 — Amerikai sportok rajongója
Lehet hogy mázlid van. Akkor csak az OS meghajtót intézd el....apeszos
Mindenképp megtalálta volna amúgy? Nem tudom mennyire megbízható ez a progi, rákerestem és ezt dobta ki első pár találatnál. Hát remélem akkor tényleg csak azt támadta be. Köszi minden segítséget eddig is!zavi27
Én ezt használom, az egyik legnagyobb magyar info/számtech fórum antispyware topicjában ezt ajánlják -> SUPERAntiSpywareRataxes
Köszi, leszedtem, nyomok ezzel is egy keresést.