Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Most raktam fel a Mozillát, de az istennek se akarja megkérdezni, hogy mentse-e a jelszavakat. Pedig a webjelszavak mentése be van kapcsolva. Illetve a böngészés előzményeinél nem tartja meg az egyedi beállításokat. Mit állítottam el?Matthew99
Beállítások/biztonság/jelszavak mentése?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Most raktam fel a Mozillát, de az istennek se akarja megkérdezni, hogy mentse-e a jelszavakat. Pedig a webjelszavak mentése be van kapcsolva. Illetve a böngészés előzményeinél nem tartja meg az egyedi beállításokat. Mit állítottam el?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az ESPN America tv adót hol tudom normálisan befogni és nézni a neten?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
1.) Milyen oprendszer? Win7 alatt szvsz kompatibilitási módban kell futtatni.
2.) Hány bites oprendszer? Ha 64 bites, célszerű az ilyen régi játékokat az Program files x86 mappába tenni valahova
3.) opengl32.dll-t hova tette fel, és milyen verziójú //szvsz ezzel lesz a baj...

//+ esetleg próbálj letölteni valami patchet hozzá, hátha...

szerk: Ha semmi se segít, játssz a 2-vel, az sokkal jobb 😛Black_Adder
XP, de most tettem fel valami programot és azóta jó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
1.) Milyen oprendszer? Win7 alatt szvsz kompatibilitási módban kell futtatni.
2.) Hány bites oprendszer? Ha 64 bites, célszerű az ilyen régi játékokat az Program files x86 mappába tenni valahova
3.) opengl32.dll-t hova tette fel, és milyen verziójú //szvsz ezzel lesz a baj...

//+ esetleg próbálj letölteni valami patchet hozzá, hátha...

szerk: Ha semmi se segít, játssz a 2-vel, az sokkal jobb 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
A videokártya telepítőjét max....apeszos
istenért nem találom. ilyen füleket hoz be a speciális:
általános, adapter, monitor, hibaelhárítás, színkezelésAmadeus91
adapterapeszos
tulajdonságok?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem lehet, hogy telepíteni kéne valamit?Amadeus91
A videokártya telepítőjét max....apeszos
istenért nem találom. ilyen füleket hoz be a speciális:
általános, adapter, monitor, hibaelhárítás, színkezelésAmadeus91
adapter
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
A megjelenítési beállítások (képernyő beállítás) beállítások fülnél van egy speciális gomb, az nyitja meg a hardveres accelerator beállításait. Ott keresgélj...apeszos
nem lehet, hogy telepíteni kéne valamit?Amadeus91
A videokártya telepítőjét max....apeszos
istenért nem találom. ilyen füleket hoz be a speciális:
általános, adapter, monitor, hibaelhárítás, színkezelés

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem találom... vezérlőpult fele keressem?Amadeus91
A megjelenítési beállítások (képernyő beállítás) beállítások fülnél van egy speciális gomb, az nyitja meg a hardveres accelerator beállításait. Ott keresgélj...apeszos
nem lehet, hogy telepíteni kéne valamit?Amadeus91
A videokártya telepítőjét max....
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Az Open GL 3D-s gyorsító szoftver videokártyához. Engedélyezd a videokártya settingsben a használatát.apeszos
nem találom... vezérlőpult fele keressem?Amadeus91
A megjelenítési beállítások (képernyő beállítás) beállítások fülnél van egy speciális gomb, az nyitja meg a hardveres accelerator beállításait. Ott keresgélj...apeszos
nem lehet, hogy telepíteni kéne valamit?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
sikerült visszaállítani végül, szedtem le vagy 5ször Drivert hozzá. De, amúgy most meg tojik rám a Jedi Academy (tudom h retro), feltettem, kiírta az Open GL valamit.... jó, szedek le új Drivert, elindítom, fekete kép, aztán megint az asztal van előttem és slussz, még a Console sem marad meg. De nem értem, mert a Madden fut, LotrO fut, Settlers 6 fut.... csináltam egy JKDA Analyse-t és azt írja, hogy totál jó a gépem ahhoz, hogy fusson a game (még jó), erre mégsem... kissé pipa vok.Amadeus91
Az Open GL 3D-s gyorsító szoftver videokártyához. Engedélyezd a videokártya settingsben a használatát.apeszos
nem találom... vezérlőpult fele keressem?Amadeus91
A megjelenítési beállítások (képernyő beállítás) beállítások fülnél van egy speciális gomb, az nyitja meg a hardveres accelerator beállításait. Ott keresgélj...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Nekem is volt ilyen, ráadásul egy windows updéttel jött valami, ami miatt egyszerűen eltűnt az optimális felbontás a választhatóak közül.
Az eszközkezelőben a videokártya tulajdonságainál, az illesztőprogram fülön van a "Visszaállítás" gomb. Azt próbáld. Vagy a videokártya típusának pontos ismeretében érdemes esetleg a gyártó honlapjáról friss drivert letölteni.
Az lcd monitorok képe akkor a legtutibb, ha azokat un. natív felbontásban használják: az a felbontás, ami megegyezik az lcd panel fizikai pixeleinek számával. Rajta van pl. a monitor dobozán, vagy a doksijában. Akkor nincs torzítás a kép oldalarányait illetően pl. fényképeket nézegetve.Atari
sikerült visszaállítani végül, szedtem le vagy 5ször Drivert hozzá. De, amúgy most meg tojik rám a Jedi Academy (tudom h retro), feltettem, kiírta az Open GL valamit.... jó, szedek le új Drivert, elindítom, fekete kép, aztán megint az asztal van előttem és slussz, még a Console sem marad meg. De nem értem, mert a Madden fut, LotrO fut, Settlers 6 fut.... csináltam egy JKDA Analyse-t és azt írja, hogy totál jó a gépem ahhoz, hogy fusson a game (még jó), erre mégsem... kissé pipa vok.Amadeus91
Az Open GL 3D-s gyorsító szoftver videokártyához. Engedélyezd a videokártya settingsben a használatát.apeszos
nem találom... vezérlőpult fele keressem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt szeretném kérdezni, hogy ilyen hosszúkás monitorom van (nem az a 4zet alakú) és eddig egész jól mutatott, de feltettem Driver-t a videókártyámhoz és totál elállította a felbontás, most pedig nem tudom visszaállítani csak mintha 4zet alakú monitor lenne. H lehet az eredeti, ezen is jól kinéző, felbontást visszahozni?Amadeus91
Nekem is volt ilyen, ráadásul egy windows updéttel jött valami, ami miatt egyszerűen eltűnt az optimális felbontás a választhatóak közül.
Az eszközkezelőben a videokártya tulajdonságainál, az illesztőprogram fülön van a "Visszaállítás" gomb. Azt próbáld. Vagy a videokártya típusának pontos ismeretében érdemes esetleg a gyártó honlapjáról friss drivert letölteni.
Az lcd monitorok képe akkor a legtutibb, ha azokat un. natív felbontásban használják: az a felbontás, ami megegyezik az lcd panel fizikai pixeleinek számával. Rajta van pl. a monitor dobozán, vagy a doksijában. Akkor nincs torzítás a kép oldalarányait illetően pl. fényképeket nézegetve.Atari
sikerült visszaállítani végül, szedtem le vagy 5ször Drivert hozzá. De, amúgy most meg tojik rám a Jedi Academy (tudom h retro), feltettem, kiírta az Open GL valamit.... jó, szedek le új Drivert, elindítom, fekete kép, aztán megint az asztal van előttem és slussz, még a Console sem marad meg. De nem értem, mert a Madden fut, LotrO fut, Settlers 6 fut.... csináltam egy JKDA Analyse-t és azt írja, hogy totál jó a gépem ahhoz, hogy fusson a game (még jó), erre mégsem... kissé pipa vok.Amadeus91
Az Open GL 3D-s gyorsító szoftver videokártyához. Engedélyezd a videokártya settingsben a használatát.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Azt szeretném kérdezni, hogy ilyen hosszúkás monitorom van (nem az a 4zet alakú) és eddig egész jól mutatott, de feltettem Driver-t a videókártyámhoz és totál elállította a felbontás, most pedig nem tudom visszaállítani csak mintha 4zet alakú monitor lenne. H lehet az eredeti, ezen is jól kinéző, felbontást visszahozni?Amadeus91
Nekem is volt ilyen, ráadásul egy windows updéttel jött valami, ami miatt egyszerűen eltűnt az optimális felbontás a választhatóak közül.
Az eszközkezelőben a videokártya tulajdonságainál, az illesztőprogram fülön van a "Visszaállítás" gomb. Azt próbáld. Vagy a videokártya típusának pontos ismeretében érdemes esetleg a gyártó honlapjáról friss drivert letölteni.
Az lcd monitorok képe akkor a legtutibb, ha azokat un. natív felbontásban használják: az a felbontás, ami megegyezik az lcd panel fizikai pixeleinek számával. Rajta van pl. a monitor dobozán, vagy a doksijában. Akkor nincs torzítás a kép oldalarányait illetően pl. fényképeket nézegetve.Atari
sikerült visszaállítani végül, szedtem le vagy 5ször Drivert hozzá. De, amúgy most meg tojik rám a Jedi Academy (tudom h retro), feltettem, kiírta az Open GL valamit.... jó, szedek le új Drivert, elindítom, fekete kép, aztán megint az asztal van előttem és slussz, még a Console sem marad meg. De nem értem, mert a Madden fut, LotrO fut, Settlers 6 fut.... csináltam egy JKDA Analyse-t és azt írja, hogy totál jó a gépem ahhoz, hogy fusson a game (még jó), erre mégsem... kissé pipa vok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Azt szeretném kérdezni, hogy ilyen hosszúkás monitorom van (nem az a 4zet alakú) és eddig egész jól mutatott, de feltettem Driver-t a videókártyámhoz és totál elállította a felbontás, most pedig nem tudom visszaállítani csak mintha 4zet alakú monitor lenne. H lehet az eredeti, ezen is jól kinéző, felbontást visszahozni?Amadeus91
Nekem is volt ilyen, ráadásul egy windows updéttel jött valami, ami miatt egyszerűen eltűnt az optimális felbontás a választhatóak közül.
Az eszközkezelőben a videokártya tulajdonságainál, az illesztőprogram fülön van a "Visszaállítás" gomb. Azt próbáld. Vagy a videokártya típusának pontos ismeretében érdemes esetleg a gyártó honlapjáról friss drivert letölteni.
Az lcd monitorok képe akkor a legtutibb, ha azokat un. natív felbontásban használják: az a felbontás, ami megegyezik az lcd panel fizikai pixeleinek számával. Rajta van pl. a monitor dobozán, vagy a doksijában. Akkor nincs torzítás a kép oldalarányait illetően pl. fényképeket nézegetve.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
... kézzel megpörgeted érezni fogod merre fúj és honnan szív, hátra úgy szokás rakni, h kifele fújja a bent lévő levegőt.Divat
Tesómnak rakok össze egy új gépet a régi alkatrészekből. 😊
Akkor holnap átszerelem megfordítva a ventit.
...süti
Ha figyelmesen megnézed, a venti műanyag keretén két nyilacskával rendszerint jelölve van a forgásirány, valamint a légáramlat iránya.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt szeretném kérdezni, hogy ilyen hosszúkás monitorom van (nem az a 4zet alakú) és eddig egész jól mutatott, de feltettem Driver-t a videókártyámhoz és totál elállította a felbontás, most pedig nem tudom visszaállítani csak mintha 4zet alakú monitor lenne. H lehet az eredeti, ezen is jól kinéző, felbontást visszahozni?Amadeus91
bazdki a picsaba az ablakon garantaltan megjavul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Köszi, ez még jobb, bár valamiért feketével tölti fel körülötte, viszont szerintem nem néz ki rosszul a gyakorlatban.TheMileHighCity
...

Hm, dereng hogy a Philly.blognál is volt hasonló probléma... Az alap narancssárga fejlécszínt használod? Mert akkor megcsinálom olyanra a hátteret szívesen... (Ide is átlátszósan került a narancssárga háttérre, vsz. kimondottan jól áll egymásnak a két szín 😊 )Rataxes
Világoskék fejlécet állítottam be, de nekem tetszik így, nem kell fáradnod vele. 😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Azt szeretném kérdezni, hogy ilyen hosszúkás monitorom van (nem az a 4zet alakú) és eddig egész jól mutatott, de feltettem Driver-t a videókártyámhoz és totál elállította a felbontás, most pedig nem tudom visszaállítani csak mintha 4zet alakú monitor lenne. H lehet az eredeti, ezen is jól kinéző, felbontást visszahozni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
jaja az simán befér(még 12-es is beférne)...igen ígyvan, kézzel megpörgeted érezni fogod merre fúj és honnan szív, hátra úgy szokás rakni, h kifele fújja a bent lévő levegőt.Divat
Tesómnak rakok össze egy új gépet a régi alkatrészekből. 😊
Akkor holnap átszerelem megfordítva a ventit. Valamiért bekavart, hogy úgy emlékeztem azt külön lehet állítgatni, nem kell szerelgetni. Lehet nem is lenne rá szükség, mert úgyis csak netezésre használja, de ha már van legyen beszerelve. Az nem baj, ha hidegebb van bent. 😊
Köszi a segítséget.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha befér nyugodtan, most nemtom pontosan mien ventiről van szó, de számomra kicsit furcsa h programba állítanád, h szívja v fújja, max kézzel tudsz fordítani rajta, h kifele fújja a levegőt. BIOS-ba annyit tudsz állítani, h hány %-on pörögjön a venti(2000-en kicsit hangos lesz sztem) ill vannak PWM-es ventik amik magukat szabályozzák.Divat
Belefér, működik is, nincs vele probléma.
Pontos szériát most meg nem mondom, de egyszerű 8 cm-es Sharkoon venti ami így néz ki.

Tehát akkor ha azt akarom, hogy szívás helyett fújja a levegőt csak egész egyszerűen fordítva szerelem be?süti
jaja az simán befér(még 12-es is beférne)...igen ígyvan, kézzel megpörgeted érezni fogod merre fúj és honnan szív, hátra úgy szokás rakni, h kifele fújja a bent lévő levegőt.

|
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Köszi, ez még jobb, bár valamiért feketével tölti fel körülötte, viszont szerintem nem néz ki rosszul a gyakorlatban.TheMileHighCity
...

Hm, dereng hogy a Philly.blognál is volt hasonló probléma... Az alap narancssárga fejlécszínt használod? Mert akkor megcsinálom olyanra a hátteret szívesen... (Ide is átlátszósan került a narancssárga háttérre, vsz. kimondottan jól áll egymásnak a két szín 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ha befér nyugodtan, most nemtom pontosan mien ventiről van szó, de számomra kicsit furcsa h programba állítanád, h szívja v fújja, max kézzel tudsz fordítani rajta, h kifele fújja a levegőt. BIOS-ba annyit tudsz állítani, h hány %-on pörögjön a venti(2000-en kicsit hangos lesz sztem) ill vannak PWM-es ventik amik magukat szabályozzák.Divat
Belefér, működik is, nincs vele probléma.
Pontos szériát most meg nem mondom, de egyszerű 8 cm-es Sharkoon venti ami így néz ki.

Tehát akkor ha azt akarom, hogy szívás helyett fújja a levegőt csak egész egyszerűen fordítva szerelem be?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Számítógép hátuljába rendszer hűtőt be lehet szerelni? Egy 2000 rpm-es Sharkoonról van szó.
Most egy "brushless" ventit cseréltem le. Van a kettő között különbség?
Illetve rendszerhűtőnél BIOS-ba vagy progival betudom állítani, hogy szívja avagy fújja a levegőt?süti
ha befér nyugodtan, most nemtom pontosan mien ventiről van szó, de számomra kicsit furcsa h programba állítanád, h szívja v fújja, max kézzel tudsz fordítani rajta, h kifele fújja a levegőt. BIOS-ba annyit tudsz állítani, h hány %-on pörögjön a venti(2000-en kicsit hangos lesz sztem) ill vannak PWM-es ventik amik magukat szabályozzák.

|
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Köszönöm, mostantól ez szerepel a fejlécen a blog mobilról elérhető verzióján. 😉TheMileHighCity
Itt az átlátszó hátteres verzió is kevésbé széthúzva:
Rataxes
Köszi, ez még jobb, bár valamiért feketével tölti fel körülötte, viszont szerintem nem néz ki rosszul a gyakorlatban.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring