NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az eredeti sonys cucc, fogalmam nincs, hogy hogy hívják 😊 Ez 2k körül van sajna, de nem tudom, lehet hogy mégis bepróbálom. Máskülönben gondolom kuka az mp4 úgyis, szóval akkor egy próbát már megér :/
Egy picit el van hajolva a sonys bemenet, de mondjuk már nem egyszer volt ilyen szintű hajlás mindenféle töltőben, kábelben nálam 😀fetomy
Uh, ez akkor már nem olyan kellemes. Ha van ismerősödnek ilyen kábele, akkor azért kipróbálnám nála előtte, nehogy feleslegesen vedd meg.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az eredeti sonys cucc, fogalmam nincs, hogy hogy hívják 😊 Ez 2k körül van sajna, de nem tudom, lehet hogy mégis bepróbálom. Máskülönben gondolom kuka az mp4 úgyis, szóval akkor egy próbát már megér :/
Egy picit el van hajolva a sonys bemenet, de mondjuk már nem egyszer volt ilyen szintű hajlás mindenféle töltőben, kábelben nálam 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van egy sony mp4 lejátszóm. Van hozzá usb kábel is. Kölcsönadtam valakinek, és most visszaadta, azonban az usb kábellel nem csatlakozik fel a géphez. Pontosabban csatlakozik-megszakad-csatlakozik-megszakad... Nem tudok rátenni semmit sem. Ez minek lehet a hibája? Érdemes új kábelt vennem, vagy valószínűbb, hogy az mp4el van a gond? :/fetomy
Milyen kábel ez? Sima Micro USB? Ha az, akkor érdemes venned szerintem egyet, vagy ha van otthon egy másik, akkor azzal kipróbálni. Ahogy nézem 400 Ft körül van egy, szóval nem nagy tétel és máshoz is simán kellhet még.
De az is lehet, hogy az mp3 lejátszó csatlakozója a hibás, de reméld hogy nem. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van egy sony mp4 lejátszóm. Van hozzá usb kábel is. Kölcsönadtam valakinek, és most visszaadta, azonban az usb kábellel nem csatlakozik fel a géphez. Pontosabban csatlakozik-megszakad-csatlakozik-megszakad... Nem tudok rátenni semmit sem. Ez minek lehet a hibája? Érdemes új kábelt vennem, vagy valószínűbb, hogy az mp4el van a gond? :/
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
azt valaki tudja hogy a gyök jelet hogy lehet kiírni?valahogy wordbe,vagy hogy?mert rendesen nem lelem a billentyűzetenCowboykarcsi
Beszúrás/Szimbólumok/Matematikai operátorok

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
catattack 3 520
Wordben : beszúrás, szimbólum és ott van.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
√ tessék 😊

Egyébként speciális program nélkül elméletileg sima billzeten nem lehet behozni. MacOS billzeteken van.
wordben biztos ott van a speckó karakterek között amúgy sztem

forrás: wikipedia
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
azt valaki tudja hogy a gyök jelet hogy lehet kiírni?valahogy wordbe,vagy hogy?mert rendesen nem lelem a billentyűzeten

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
iwiw-en hogy lehet beállítani hogy ne látszódjon a "családi állapotom"?Cowboykarcsi
http://iwiw.hu/i/profil/alapadatok
És állítsd fehérre azt a részt, szóval a legfelső üres kockát válaszd ki, majd mentés és működik nálam legalábbis.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
iwiw-en hogy lehet beállítani hogy ne látszódjon a "családi állapotom"?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
Nyert már olyan csapat Superbowl-t, amelyiknek fekete bőrű volt a kezdő irányítója? (nem rasszizmus miatt, csak érdekességképp kérdem)Amadeus91
Doug Williams, Washington Redskins Super Bowl XXII: Redskins-Broncos
Doug Williams's virtuoso performance in Super Bowl XXII
Ő volt az első, ha jól tudom.apeszos
és eddig utolsó is

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nyert már olyan csapat Superbowl-t, amelyiknek fekete bőrű volt a kezdő irányítója? (nem rasszizmus miatt, csak érdekességképp kérdem)Amadeus91
Doug Williams, Washington Redskins Super Bowl XXII: Redskins-Broncos
Doug Williams's virtuoso performance in Super Bowl XXII
Ő volt az első, ha jól tudom.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nyert már olyan csapat Superbowl-t, amelyiknek fekete bőrű volt a kezdő irányítója? (nem rasszizmus miatt, csak érdekességképp kérdem)Amadeus91
Persze.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Nyert már olyan csapat Superbowl-t, amelyiknek fekete bőrű volt a kezdő irányítója? (nem rasszizmus miatt, csak érdekességképp kérdem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
excell táblázatot be lehet importálni alapformátumban sql adatbázis táblába, vagy csak csv-ben lehet?apeszos
Lehet.
Egyébként excellből simán lenet csvt csinálni.

H ingyenes program van-e rá azt nem tudom, de free trial az általában van. A google első találata: http://www.spectralcore.com/fullconvert/adwords?source=xls2sql&kw=Excel%20to%20SQL&adsrc=google-cpc-search&reset=1&gclid=CNSu-dSehKoCFdkz3wodNUyz1A

Ha minimálisan értesz a C#hoz és a sqlhez, akkor tsqllel könnyen megoldható probléma...Black_Adder
Azt tudom, hogy a .csv-t lehet, csak nekem fontos lenne az eredeti .xls formátum. csv konverternek a notepad++ is teljesen jó volt.... eddig. 😊 Akkor jól sejtettem, és én baltáztam el valamit, mert a phpMyAdmin nem fogadta valami jól a próbálkozásomat. Az adatbázis új táblájába nem tudtam beimportálni a .xls-t sehogy sem. Köszönöm a segítséget, akkor érdemes tovább próbálkoznom..apeszos
Jaa, a formátum nem feltétlen marad meg. A konverterek 1. lépésben asszem csv-t csinálnak az xlsből, és azután töltik be. Valamiért eleve konvertálásra gondoltam nem importálásra... Tehát importálni közvetlenül nem, h megmaradjon a formátum, úgy nem biztos h lehet. Sorry.

szerk: De a problémát továbbra se értem. Mi az ami miatt mindenképp xls formátum kéne, mert a legegyszerűbb ezt lenne megkerülni. A csv-t az MS Excell simán megnyitja akár az xls. Valahol ez is a lényeg, mert csv formátumot kézzel előállítani nagyon egyszerű, xls-t meg lehetetlen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
excell táblázatot be lehet importálni alapformátumban sql adatbázis táblába, vagy csak csv-ben lehet?apeszos
Lehet.
Egyébként excellből simán lenet csvt csinálni.

H ingyenes program van-e rá azt nem tudom, de free trial az általában van. A google első találata: http://www.spectralcore.com/fullconvert/adwords?source=xls2sql&kw=Excel%20to%20SQL&adsrc=google-cpc-search&reset=1&gclid=CNSu-dSehKoCFdkz3wodNUyz1A

Ha minimálisan értesz a C#hoz és a sqlhez, akkor tsqllel könnyen megoldható probléma...Black_Adder
Azt tudom, hogy a .csv-t lehet, csak nekem fontos lenne az eredeti .xls formátum. csv konverternek a notepad++ is teljesen jó volt.... eddig. 😊 Akkor jól sejtettem, és én baltáztam el valamit, mert a phpMyAdmin nem fogadta valami jól a próbálkozásomat. Az adatbázis új táblájába nem tudtam beimportálni a .xls-t sehogy sem. Köszönöm a segítséget, akkor érdemes tovább próbálkoznom..
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
excell táblázatot be lehet importálni alapformátumban sql adatbázis táblába, vagy csak csv-ben lehet?apeszos
Lehet.
Egyébként excellből simán lenet csvt csinálni.

H ingyenes program van-e rá azt nem tudom, de free trial az általában van. A google első találata: http://www.spectralcore.com/fullconvert/adwords?source=xls2sql&kw=Excel%20to%20SQL&adsrc=google-cpc-search&reset=1&gclid=CNSu-dSehKoCFdkz3wodNUyz1A

Ha minimálisan értesz a C#hoz és a sqlhez, akkor tsqllel könnyen megoldható probléma...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
mp3 fileokat cda formátumba melyik programmal tudok konvertálni?
Köszi előre is!JoeyPorter
Szóval audio CD-t akarsz kiírni mp3-akból? Ezt bármelyik Nero, vagy Ashampoo vagy bármilyen CD/DVD író program tudja szerintem ilyen "Audio CD készítése" címen.Schleck
Ebben nem voltam biztos,gondoltam inkább megkérdem,köszi! 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mp3 fileokat cda formátumba melyik programmal tudok konvertálni?
Köszi előre is!JoeyPorter
Szóval audio CD-t akarsz kiírni mp3-akból? Ezt bármelyik Nero, vagy Ashampoo vagy bármilyen CD/DVD író program tudja szerintem ilyen "Audio CD készítése" címen.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
mp3 fileokat cda formátumba melyik programmal tudok konvertálni?
Köszi előre is!

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
excell táblázatot be lehet importálni alapformátumban sql adatbázis táblába, vagy csak csv-ben lehet?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor ezek szerint csak az ő gépéről mehetett az üzenet?JC6
Ha azon van naplózva, akkor igen.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem láthatja.
az msn plusz naplózza a beszélgetéseket, de arra a gépre menti, amiről bejelentkezik a gazdája.

amúgymeg miért nem cserél jelszót?Höri
Idősebb már, alig ért a géphez.

Akkor ezek szerint csak az ő gépéről mehetett az üzenet?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok.

Lenne egy kérdésem.
Ismerősöm msn-jét feltörték. Előzményekben olyanok vannak, amiket nem is ő írt. Az időpontok gyanúsak. Például hajnal 4-kor: szia, hogy vagy, mizu? stb. egy másik közös ismerősünknek címezve. Amikor ő alszik, és senki más nem férhet a gépéhez, mivel ki van kapcsolva.
Lehet olyan, hogy valaki megszerezte a passt és ugye felhasznevet, a saját gépéről írt, de azt megjeleníti ismerősöm msn-jében, hiszen az előzmények be vannak pipálva? Szóval, az ismerősöm láthatja, hogy mit írtak az ő nevében, másik gépről? Nagyon fontos lenne.
KöszönömJC6
Nem láthatja.
az msn plusz naplózza a beszélgetéseket, de arra a gépre menti, amiről bejelentkezik a gazdája.

amúgymeg miért nem cserél jelszót?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok.

Lenne egy kérdésem.
Ismerősöm msn-jét feltörték. Előzményekben olyanok vannak, amiket nem is ő írt. Az időpontok gyanúsak. Például hajnal 4-kor: szia, hogy vagy, mizu? stb. egy másik közös ismerősünknek címezve. Amikor ő alszik, és senki más nem férhet a gépéhez, mivel ki van kapcsolva.
Lehet olyan, hogy valaki megszerezte a passt és ugye felhasznevet, a saját gépéről írt, de azt megjeleníti ismerősöm msn-jében, hiszen az előzmények be vannak pipálva? Szóval, az ismerősöm láthatja, hogy mit írtak az ő nevében, másik gépről? Nagyon fontos lenne.
Köszönöm