Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Köszönöm, mostantól ez szerepel a fejlécen a blog mobilról elérhető verzióján. 😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


Ezt a képet meg tudná csinálni nekem valaki 144x144 pixel méretben? Köszi 😊TheMileHighCity
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


Ezt a képet meg tudná csinálni nekem valaki 144x144 pixel méretben? Köszi 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
google docs-t olyannal is meg lehet osztani, akinek nincs google accja?fetomy
Igen.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát a gdocsra alapból azért nem gondoltam, mert kinézetre kicsit fapados, akartam, hátha van ilyen, mint pl. blogoldalaknál, hogy pl. sablonokból lehet választani, de ha az nincs, azért ne írj Black_Adder, akkor megteszi a gdocs is szerintem 😊

google docs-t olyannal is meg lehet osztani, akinek nincs google accja?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Valaki tud esetleg olyan oldalt, ahol létre tudnék hozni olyan webhelyet, mint pl. az nfl.com statisztikás oldala? Magyarán én beviszek adatokat, és hogy így megjelenítse őket, lehessen oszloponként rendezni ide-oda, esetleg megkülönböztető jelzést használni hasonló "fajtájú" sorokra mindezt anélkül, hogy éretnék bármiféle programozáshoz? 😊fetomy
Ha még nincs ilyen hétvégén lehet h írok egyet, egyszerű, de hasznosnak tűnik így 0. közelítésre...
Áh GoogleDocs teljesen alkalmas rá...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valaki tud esetleg olyan oldalt, ahol létre tudnék hozni olyan webhelyet, mint pl. az nfl.com statisztikás oldala? Magyarán én beviszek adatokat, és hogy így megjelenítse őket, lehessen oszloponként rendezni ide-oda, esetleg megkülönböztető jelzést használni hasonló "fajtájú" sorokra mindezt anélkül, hogy éretnék bármiféle programozáshoz? 😊fetomy
Lehet nagyon nem működő verzió, de google docs nem felel meg a célnak. Sima excel, adatot tudsz bevinni ezret, és asszem be lehet állítani, hogy a látogató csak a sorba rendezés funkciót használhassa oszloponként.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hoppá, nem azt totál elfelejtettem 😮 Kösz, hogy szólsz, viszont éppen szerintem ahhoz is tudnám használni 😊
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Valaki tud esetleg olyan oldalt, ahol létre tudnék hozni olyan webhelyet, mint pl. az nfl.com statisztikás oldala? Magyarán én beviszek adatokat, és hogy így megjelenítse őket, lehessen oszloponként rendezni ide-oda, esetleg megkülönböztető jelzést használni hasonló "fajtájú" sorokra mindezt anélkül, hogy éretnék bármiféle programozáshoz? 😊fetomy
ez a gm draftelemzéses cikkekhez kell ugye? 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valaki tud esetleg olyan oldalt, ahol létre tudnék hozni olyan webhelyet, mint pl. az nfl.com statisztikás oldala? Magyarán én beviszek adatokat, és hogy így megjelenítse őket, lehessen oszloponként rendezni ide-oda, esetleg megkülönböztető jelzést használni hasonló "fajtájú" sorokra mindezt anélkül, hogy éretnék bármiféle programozáshoz? 😊
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Sziasztok!

Tippeket kérnék, hogyan tudnám megszerezni az egykori Família Kft főcímdalát mp3-ban. Előre is köszi a segítséget. (Youtube downloader kilőve, valami nyűge van vele a Nodnak)Szokol
www.vidtomp3.comJoeyPorter
Köszi mindkettőtöknek, ez volt a nyerő! Baromi jó ez az oldal, már mentem is a kedvencek közé.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Sziasztok!

Tippeket kérnék, hogyan tudnám megszerezni az egykori Família Kft főcímdalát mp3-ban. Előre is köszi a segítséget. (Youtube downloader kilőve, valami nyűge van vele a Nodnak)Szokol
www.vidtomp3.com

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
http://rapidlibrary.com/index.php?q=familia+kft&filetype=0&size=3
ezekbűl?
valami Döme Zsolt művének irják, de akkora nyúlása a YelloTheRace cimű számának, hogy nem csoda, hogy ennyire eltűntették


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Sziasztok!

Tippeket kérnék, hogyan tudnám megszerezni az egykori Família Kft főcímdalát mp3-ban. Előre is köszi a segítséget. (Youtube downloader kilőve, valami nyűge van vele a Nodnak)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, neki nem.... 😀
több mint 12 éve
catattack 3 520
Családi házban akarok egy-két apróságot. Vízvezetékrendszer, Vegyes+gázkazán install.
De hála istennek épp összefutottam egy kollégával, aki főállásban űzte a szakmát valamikor...
Amúgy köszi, hogy felajánlottad a könyvet.
Nem értek a vízhez, állítólag nem bonyolult... 😂
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ilyet nem is nagyon fogsz... Azon kívül milyenről van szó? Családi ház, társasház, hagyományos, geotermikus, vegyes, gázos...stb... Könyvet tudok küldeni, de a neten hosszadalmas megfelelőt találni...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Vízvezeték szerelők figyelem! 😀
Tud valaki olyan honlapot, ahol a részletesen leírják a fűtésrendszer, vízvezetékrendszer kiépítését? Egyszerűen nem találok semmit.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az a felhasználó IQs dolog átverés volt.tenorx
hiteles volt, csak mióta az öcsém is azzal nyomja, nagyon lehúzza az átlagot.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szerintem meg a sznobok járnak Operába. 😛

(Én még színházban sem voltam a kötelező általános iskolás látogatások óta. 😀)


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az a felhasználó IQs dolog átverés volt.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
régebben én is FFet használtam de sztem a 3as verzió óta egyre rosszabb, ráadásul itt a fórumon is csak azt olvasom, h gondok vannak vele. a legnagyobb előnye (sajnos régóta már csak az egyetlen), h néhány add-on csak vele működik és ievel, szal értelemszerűen ezért nekem is fent van a gépen, de sztem aki eddig esélyt adott az operának az még nem csalódott benne (ráadásul az opera felhasználók rendelkeznek átlagosan a legmagasabb iqval az összes böngésző közül 😊)kristof
Én is Operás voltam, de a 11-es verzió óta, többször kell újraraknom, mint a windowst... Úgyhogy most Chrome a nyerő.
A felhasználók IQ-ja pedig csak azért a legnagyobb, mert az összes böngésző használó közül, az Operások nem tesznek ki még 3%-ot sem. Ha nagyobb lenne ez az arány, akkor ott és szépen visszaesne.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
nekem is ugyanez a probléma volt a firefoxszal, hát eltöltöttem azt a szar flash playert amit ajánlott de úgyse ment aztán letöltöttem az operát és ott se indulm, de Chrome-mal jó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vagy inkább nefetomy
régebben én is FFet használtam de sztem a 3as verzió óta egyre rosszabb, ráadásul itt a fórumon is csak azt olvasom, h gondok vannak vele. a legnagyobb előnye (sajnos régóta már csak az egyetlen), h néhány add-on csak vele működik és ievel, szal értelemszerűen ezért nekem is fent van a gépen, de sztem aki eddig esélyt adott az operának az még nem csalódott benne (ráadásul az opera felhasználók rendelkeznek átlagosan a legmagasabb iqval az összes böngésző közül 😊)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van valakinek valami ötlete, hogy a firefoxomon miért nem megy a youtube, csak az exploreren?Egon bá
mert a firefox szar, válts Operárakristof
vagy inkább ne