Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Köszönöm az infókat.Akkor inkább nem szedem ezalatt az időszak alatt,az a biztos.
Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:Azt olvastam,hogy Isotretinoin lassan ürül ki a szervezetből,én eddig 1 db-ot szedtem be a gyógyszerből,kell attól tartanom,hogy ez kb. 1 hét alatt nem ürül ki a szervezetemből és ezáltal kockázatnak teszem ki azt? (gyógyszer+ivás)Newman
nem valoszínű


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jewman tényleg vigyázz vele. Én Pentasát szedek a Crohnra, és azóta én is nagyon lightosan iszok, maximum 1-2 vbk (nem, nem vodka-bomba-cataflam), hozzá kell szokni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Olyan problémám van, hogy YouTube átállította magát magyarra.

Próbálom visszaállítani angolra, de sehogyse megy, ha lenn a nyelvnél választom ki akkor is magyar marad, ha meg az üzenetnél a mégsére megyek akkor is magyar marad.

Valaki tudja a megoldást?

Köszi előre is!


Üdvözlünk a YouTube-on!

Javasolt nyelv (ezt állítottuk be): Magyar

A nyelvi beállításaid módosításához használd az oldal alján, a láblécben található linkeket.

Ha az "OK" gombra kattintasz, akkor elfogadod ezt a beállítást, míg ha a "Mégse" gombra kattintasz, akkor a webhely angol nyelvű marad.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Köszönöm az infókat.Akkor inkább nem szedem ezalatt az időszak alatt,az a biztos.
Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:Azt olvastam,hogy Isotretinoin lassan ürül ki a szervezetből,én eddig 1 db-ot szedtem be a gyógyszerből,kell attól tartanom,hogy ez kb. 1 hét alatt nem ürül ki a szervezetemből és ezáltal kockázatnak teszem ki azt? (gyógyszer+ivás)

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
a következő kérdésem sutianaphoz és azokhoz szól,akik értenek a gyógyszerek nyelvén
Pattanással vannak problémáim...
1,gyógyszer,amit kaptam egy aknenormin nevezetű tablettás gyógyszer...azt olvastam róla,hogy hosszabb távon káros lehet (tudjuk,minden gyógyszer káros,de ezt kifejezetten károsnak titulálták),rákkeltő lehet,és elvileg a "kiskatonáimat" is gátolhatja.....erről szeretnék megtudni valamit,hogy ez valójában mennyire is jelentős...
2,kaptam különböző krémeket az arcomra,amit (ahogy látom a csomagolását) a gyógyszertárban készítettek el,csak egy problémám van,hogy adagolási útmutatót nem kaptam hozzá (bár vsznek tartom,hogy reggel és este 1-1,csak több krém is van itt,az orvost kéne hívni tudom,csak nem tűnt túl bíztatónak a nőszemély,először voltam nála)

a válaszokat előre is köszönöm 😊Newman
Az isotretionine hatóanyagú készítmények eléggé régóta használatosak, és sajnos sok mellékhatásuk van. Első alkalmazásuk rosszindulatú daganatok ellen történt, kvázi kemoterápiaként. Elsősorban a gyorsan osztódó sejtekre hatnak ezek a gyógyszerek, csírasejtek is veszélyeztetettek, így a spermiumképződés is károsodhat (merevedési zavart is írtak le egyébként). A kezelést csak szoros kontroll alatt lehet folytatni, USA-ban pl az FDA (Food and drug administration) csak egy havi adag felírást engedélyezi. De ezzel biztos tisztában van a bőrgyógyászod. Az egyik leglátványosabb antipattanás szer egyébként (Roaccutane volt talán az első Magyarországon is elérhető készítmény), csak széles mellékhatásprofillal (pl egy nagyon fontos mellékhatása a teratogen (magzatkárosító) hatás. A piálást nagyon gondold meg, azt, hogy egy-két ember leírja, hogy semmi baja nem volt, nem jelenti azt, hogy Neked nem lesz pl májkárosodásod.
A betegtájékoztatón szereplő mellékhatások, elsősorban deffenzitivitási okokból kerülnek fel, minden mellékhatást le kell írni esetleges későbbi perek elkerülése miatt. Statisztikai adatokat nehéz egyénre lebontani, de sok mindent azért érdemes komolyan venni. Összegezve: Ne piáljál, ha szeded, vagy piáljál és állj neki szépülni szeptemberben. Bőrgyógyászod biztos tudja miért ezt javasolta, esetleg beszéld ezeket meg vele!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ja igen,még valami....elolvastam nagyjából a betegtájékozatót,de az alkoholra vonatkozó hatásokkal nem találkoztam,esetleg erről vannak tapasztalataid? 😀 (mindjárt itt a fesztivál időszak,ott meg az alkoholt nem igen tudom elkerülni)Newman
Szerintem ha nincs erre vonatkozó utasítás a betegtájékoztatóban nyugodtan ihatsz... Én mondjuk ellenkező esetben sem szoktam zavartatni magam 😊 Éljen a májkárosodás!Rataxes
Elvileg nem tesz jót az alkohol, de én míg szedtem általában 2 hetente ittam csak pár sört, és 2 havonta rúgtam be, szóval a sűrűbb ivászatról nincs tapasztalatom a gyógyszerrel kapcsolatban, de az egyik ismerősömnek azt mondta a bőrgyógyász, hogy nagyon nem jó ez a gyógyszer+alkohol, de ő sem tartotta be teljesen szigorúan és egyikünknek sem lett semmi baja.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
ja igen,még valami....elolvastam nagyjából a betegtájékozatót,de az alkoholra vonatkozó hatásokkal nem találkoztam,esetleg erről vannak tapasztalataid? 😀 (mindjárt itt a fesztivál időszak,ott meg az alkoholt nem igen tudom elkerülni)Newman
Szerintem ha nincs erre vonatkozó utasítás a betegtájékoztatóban nyugodtan ihatsz... Én mondjuk ellenkező esetben sem szoktam zavartatni magam 😊 Éljen a májkárosodás!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a következő kérdésem sutianaphoz és azokhoz szól,akik értenek a gyógyszerek nyelvén
Pattanással vannak problémáim...
1,gyógyszer,amit kaptam egy aknenormin nevezetű tablettás gyógyszer...azt olvastam róla,hogy hosszabb távon káros lehet (tudjuk,minden gyógyszer káros,de ezt kifejezetten károsnak titulálták),rákkeltő lehet,és elvileg a "kiskatonáimat" is gátolhatja.....erről szeretnék megtudni valamit,hogy ez valójában mennyire is jelentős...
2,kaptam különböző krémeket az arcomra,amit (ahogy látom a csomagolását) a gyógyszertárban készítettek el,csak egy problémám van,hogy adagolási útmutatót nem kaptam hozzá (bár vsznek tartom,hogy reggel és este 1-1,csak több krém is van itt,az orvost kéne hívni tudom,csak nem tűnt túl bíztatónak a nőszemély,először voltam nála)

a válaszokat előre is köszönöm 😊Newman
Nem értek a gyógyszerekhez, de én is szedtem Isotretinoin hatóanyagú gyógyszert, ugyanerre. Sotret volt a neve, gondolom nagyjából ugyanaz a kettő, csak a gyártó különbözik.
Ennek a gyógyszernek a mellékhatásai között olvastam még az öngyilkosságra való hajlamot is, de nekem nem lett tőle semmi bajom - legalábbis nem tudok róla -. Pedig szedtem azt hiszem egyszer három hónapig, meg kétszer két hónapig. A bőrgyógyász többször is elküldött vérvételre a biztonság kedvéért, de nem mutatott az szerencsére semmi elváltozást. Viszont a cucc nagyon hatékony, ellenben kb. az összes többi pattanás elleni szerrel. Nem azt mondom, hogy most szép vagyok, de hihetetlen mértékű javulás tapasztalható vele.Schleck
ja igen,még valami....elolvastam nagyjából a betegtájékozatót,de az alkoholra vonatkozó hatásokkal nem találkoztam,esetleg erről vannak tapasztalataid? 😀 (mindjárt itt a fesztivál időszak,ott meg az alkoholt nem igen tudom elkerülni)

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
köszi,más választásom úgysem nagyon van... 😊
más:nincs valakinek eladó Hegyalja bérlete? 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a következő kérdésem sutianaphoz és azokhoz szól,akik értenek a gyógyszerek nyelvén
Pattanással vannak problémáim...
1,gyógyszer,amit kaptam egy aknenormin nevezetű tablettás gyógyszer...azt olvastam róla,hogy hosszabb távon káros lehet (tudjuk,minden gyógyszer káros,de ezt kifejezetten károsnak titulálták),rákkeltő lehet,és elvileg a "kiskatonáimat" is gátolhatja.....erről szeretnék megtudni valamit,hogy ez valójában mennyire is jelentős...
2,kaptam különböző krémeket az arcomra,amit (ahogy látom a csomagolását) a gyógyszertárban készítettek el,csak egy problémám van,hogy adagolási útmutatót nem kaptam hozzá (bár vsznek tartom,hogy reggel és este 1-1,csak több krém is van itt,az orvost kéne hívni tudom,csak nem tűnt túl bíztatónak a nőszemély,először voltam nála)

a válaszokat előre is köszönöm 😊Newman
Nem értek a gyógyszerekhez, de én is szedtem Isotretinoin hatóanyagú gyógyszert, ugyanerre. Sotret volt a neve, gondolom nagyjából ugyanaz a kettő, csak a gyártó különbözik.
Ennek a gyógyszernek a mellékhatásai között olvastam még az öngyilkosságra való hajlamot is, de nekem nem lett tőle semmi bajom - legalábbis nem tudok róla -. Pedig szedtem azt hiszem egyszer három hónapig, meg kétszer két hónapig. A bőrgyógyász többször is elküldött vérvételre a biztonság kedvéért, de nem mutatott az szerencsére semmi elváltozást. Viszont a cucc nagyon hatékony, ellenben kb. az összes többi pattanás elleni szerrel. Nem azt mondom, hogy most szép vagyok, de hihetetlen mértékű javulás tapasztalható vele.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a következő kérdésem sutianaphoz és azokhoz szól,akik értenek a gyógyszerek nyelvén
Pattanással vannak problémáim...
1,gyógyszer,amit kaptam egy aknenormin nevezetű tablettás gyógyszer...azt olvastam róla,hogy hosszabb távon káros lehet (tudjuk,minden gyógyszer káros,de ezt kifejezetten károsnak titulálták),rákkeltő lehet,és elvileg a "kiskatonáimat" is gátolhatja.....erről szeretnék megtudni valamit,hogy ez valójában mennyire is jelentős...
2,kaptam különböző krémeket az arcomra,amit (ahogy látom a csomagolását) a gyógyszertárban készítettek el,csak egy problémám van,hogy adagolási útmutatót nem kaptam hozzá (bár vsznek tartom,hogy reggel és este 1-1,csak több krém is van itt,az orvost kéne hívni tudom,csak nem tűnt túl bíztatónak a nőszemély,először voltam nála)

a válaszokat előre is köszönöm 😊

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
UniCredit <3

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Nem kell mindent elhinni 1 info után. 😊

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Visa-t már nem tudsz csináltatni elvileg,nekem legalább is ezt mondta az ügyintéző az OTP-nél,mert májusban járt le a dombornyomott Visa-m és bementem megkérdezni,hogy ilyenkor mi a teendő.Azt mondta,hogy megszűnik az összes Visa,elvileg átvette a Mastercard.Én sima Mastercard-ot kaptam a lejárt Visa-m után,de ezt is elfogadta eddig minden számomra lényeges oldal(FF,PS).JoeyPorter
Életszerű. 😊

http://www.erstebank.hu/hu/20005307.html

Valószínűleg az OTP leszerződött kizárólagosra a MC-al, de attól még van VISA.Sobri Jóska
Akkor csak engem tájékoztatott "félre" a srác 😊
De mint írtam is engem annyira nem izgat így,hogy mindenhol elfogadják,ahova nekem kell 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Visa-t már nem tudsz csináltatni elvileg,nekem legalább is ezt mondta az ügyintéző az OTP-nél,mert májusban járt le a dombornyomott Visa-m és bementem megkérdezni,hogy ilyenkor mi a teendő.Azt mondta,hogy megszűnik az összes Visa,elvileg átvette a Mastercard.Én sima Mastercard-ot kaptam a lejárt Visa-m után,de ezt is elfogadta eddig minden számomra lényeges oldal(FF,PS).JoeyPorter
Életszerű. 😊

http://www.erstebank.hu/hu/20005307.html

Valószínűleg az OTP leszerződött kizárólagosra a MC-al, de attól még van VISA.

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Győzött az Erste és Mastercard, köszi mindenkinek a segítséget 😊Chevy
Jó döntés 😊 De szerintem várjál még egy kicsit az akciókra, én akkor csináltattam amikor a BMEs boríték megjött, abban volt pl. egy Erstes promo ilyen kifejezetten diák csomaggal, nah az van nekem.
Egyébként a netbank meg kurva jó dolog, azt ajánlom neked.tenorx
már megcsináltam 😀
a netbank tényleg kurvajó csak most baszakszik valamit
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Győzött az Erste és Mastercard, köszi mindenkinek a segítséget 😊Chevy
Jó döntés 😊 De szerintem várjál még egy kicsit az akciókra, én akkor csináltattam amikor a BMEs boríték megjött, abban volt pl. egy Erstes promo ilyen kifejezetten diák csomaggal, nah az van nekem.
Egyébként a netbank meg kurva jó dolog, azt ajánlom neked.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A Citíbank hitelkártya azért jó, mert nem kell mögé bankszámla.
Elég, ha a havonta érkező sárga csekket befizeted.
És fizettem már vele neten.




több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Győzött az Erste és Mastercard, köszi mindenkinek a segítséget 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Visa-t már nem tudsz csináltatni elvileg,nekem legalább is ezt mondta az ügyintéző az OTP-nél,mert májusban járt le a dombornyomott Visa-m és bementem megkérdezni,hogy ilyenkor mi a teendő.Azt mondta,hogy megszűnik az összes Visa,elvileg átvette a Mastercard.Én sima Mastercard-ot kaptam a lejárt Visa-m után,de ezt is elfogadta eddig minden számomra lényeges oldal(FF,PS).

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt érdemes még figyelembe venni, hogy a visa dollár míg a master euro alapú. jellemző használat szerint döntsetek egyik vagy másik mellett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is erstét ajánlok. Minden szempontból meg vagyok vele elégedve vagy 10 éve. Visám van, még nem is dombornyomott asszem, mégse volt még olyan hely akár külföld, akár net, ahol ne tudtam volna vele fizetni, pedig volt rá alkalom elég.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Én már sok banknál voltam, sokfajta számlával, kártyával.
Tapasztalataimat úgy összegezném, hogy OTP soha, semmilyen körülmények között, valamint az Erste mindenkinek ajánlható, és ha a neten akar vele valak ibuzogni, akkor mindenképpen dombornyomott Visa-t érdemes csináltatni. (FF, sportfogadás, poker oldalak). Valamint akkor is a Visa Ersténél a legjobb, ha külföldön kívánod használni, vagy gyakran itthon.
Az árakat nem tudom, de egyszer régebben kiszámoltam, és bár lehet nem a legolcsóbb, de érdemben nincs 20% diferencia éves szinten egy sokkal szarabbal szemben. Arról nem is beszélve, hogy ha ennek a kártyának nem valami diákkonstrukciónak kell lennie (azokról nulla az infóm), hanem rendesen "felnőttként" is megtartod, akkor biztos, hogy a legpraktikusabb az általam ismertek közül.


A körönd pedig ugyanolyan köztér fajta mint a tér, út, utca, köz, lépcső, stb.

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Duff: A neten azt írják, hogy van ingyen külön internetkártya, amit csak neten lehet használni. Ezzel se tudtad befizetni a bwint?Chevy
Az lófaszra se jó.Duff
az szívás, pedig a cib a legszimpatikusabb
tenorx: kösz az erstét, megnézem.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem Erstes van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Dombornyomásos Mastercardom van, havonta az első két készpénzfelvétel ingyenes, a díjak meg korrektek.