Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Access-ben jártas emberektől kérdezném, hogy hol találok jó gyakorlófeladatokat, az alapoktól a közepes szintű lekérdezésekig bezárólag? holnap kellene belőle vizsgáznom, csak lövésem nincs a programról, sose használtam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
arra gondolsz, amit maga mögé köt futásnál?Szobi22
Igen 😊JC6
Itt van egy: http://www.helti.hu/index.php?NID=1&OCS=8&KID=1 😛Atari
hah, SPARQ-ként érdemes amúgy rákeresni, annak az egyik része ez a fajta futás
http://www.youtube.com/watch?v=w4TbxS_CdWE


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
arra gondolsz, amit maga mögé köt futásnál?Szobi22
Igen 😊JC6
Itt van egy: http://www.helti.hu/index.php?NID=1&OCS=8&KID=1 😛

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
arra gondolsz, amit maga mögé köt futásnál?Szobi22
Igen 😊JC6
PM

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
arra gondolsz, amit maga mögé köt futásnál?Szobi22
Igen 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tudna valaki nekem segíteni?
Haveromnak keresek különedzésre olyan ernyőt, ami segít neki a tolóerő javításban?! Tudnátok pár oldalt mutatni, ahol lehetne választani, majd rendelni?JC6
arra gondolsz, amit maga mögé köt futásnál?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudna valaki nekem segíteni?
Haveromnak keresek különedzésre olyan ernyőt, ami segít neki a tolóerő javításban?! Tudnátok pár oldalt mutatni, ahol lehetne választani, majd rendelni?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem a routered adminjában meg tudod nézni/be tudod állítani a WEP kódot... Az adminba való bejutás how-to-ját meg google-ben megkeresheted, pl. tp link esetén "tp link router beállítása" címszóra keresve meg fogod találni hogy mily módon tudsz belépni... (TP link esetén pl. 192.168.1.1 címet kell írni a böngésző címsorába, alapértelmezett név/jelszó: admin/admin, a WEP beállításokat meg ezen belül a Wireless/Wireless settings menü alatt találod).Rataxes
Köszi, ez alapján megtaláltam! 😊

Még egy kérdés: a wifi a mobilról ingyenes ugye, ha nem a hagyományos t-mobile netre megyek fel, és nem fognak x összegeket kiszámlázni?TheMileHighCity
Nem fognak. 😊
Az ugyanaz, mintha egy laptoppal kapcsolódnál rá a házi netedre.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szerintem a routered adminjában meg tudod nézni/be tudod állítani a WEP kódot... Az adminba való bejutás how-to-ját meg google-ben megkeresheted, pl. tp link esetén "tp link router beállítása" címszóra keresve meg fogod találni hogy mily módon tudsz belépni... (TP link esetén pl. 192.168.1.1 címet kell írni a böngésző címsorába, alapértelmezett név/jelszó: admin/admin, a WEP beállításokat meg ezen belül a Wireless/Wireless settings menü alatt találod).Rataxes
Köszi, ez alapján megtaláltam! 😊

Még egy kérdés: a wifi a mobilról ingyenes ugye, ha nem a hagyományos t-mobile netre megyek fel, és nem fognak x összegeket kiszámlázni?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem kell szanálni, mert át lehet irányítani a leveleket a freemail-ből a gmail-be. 😊 én így használom a freemail-t mert nekem is az volt az első fiókom még nagyon régen.Fucu
Sobri is ezt írta! 😊
Fucu. Nem kellene visszafeküdni? 😀catattack
tényleg, bocsánat.

jó lett volna de várt a munka 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem a routered adminjában meg tudod nézni/be tudod állítani a WEP kódot... Az adminba való bejutás how-to-ját meg google-ben megkeresheted, pl. tp link esetén "tp link router beállítása" címszóra keresve meg fogod találni hogy mily módon tudsz belépni... (TP link esetén pl. 192.168.1.1 címet kell írni a böngésző címsorába, alapértelmezett név/jelszó: admin/admin, a WEP beállításokat meg ezen belül a Wireless/Wireless settings menü alatt találod).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A saját wifim WEP-kulcsát hol tudom megnézni?TheMileHighCity
Szerintem a wifis router webes adminisztrációs felületén lehet beállítani, megnézni. A te géped (kliens) akkor tud csatlakozni, ha ugyanaz a jelszó. Állítólag a WEP túlhaladott, WPA-t ajánlanak helyette.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem tudom mit használsz, de nálam itt Win7-en, ha rámegyek az otthoni kapcsolat tulajdonságaira, akkor ott van a Hálózat biztonsági kulcsa és alatta egy karakterek megjelenítése rublika, amit bepipálva nem pöttyök lesznek ott, hanem a tényleges jelszó. Bár nekem nem is WEP van, de ez nem hiszem, hogy számít.Schleck
XP-nél csak pöttyök jelennek meg, alatta kulcsindex meg kulcsot automatikusan kapom funkció van, amikkel nem merek baszakodni, nehogy elállítsak valamit. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A saját wifim WEP-kulcsát hol tudom megnézni?TheMileHighCity
valamelyik whiskeys üvegre biztos ráírtad 😛haromt
Old No. 7, nem az. 😀
Azt hittem ez is olyan, mint az xp aktiváló kód, hogy valami papíron felvan írva. Bár végülis nem olyan fontos, mert itthon mi a fasznak neteznék a mobilról, csak ki akartam próbálni.TheMileHighCity
Nem tudom mit használsz, de nálam itt Win7-en, ha rámegyek az otthoni kapcsolat tulajdonságaira, akkor ott van a Hálózat biztonsági kulcsa és alatta egy karakterek megjelenítése rublika, amit bepipálva nem pöttyök lesznek ott, hanem a tényleges jelszó. Bár nekem nem is WEP van, de ez nem hiszem, hogy számít.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A saját wifim WEP-kulcsát hol tudom megnézni?TheMileHighCity
valamelyik whiskeys üvegre biztos ráírtad 😛haromt
Old No. 7, nem az. 😀
Azt hittem ez is olyan, mint az xp aktiváló kód, hogy valami papíron felvan írva. Bár végülis nem olyan fontos, mert itthon mi a fasznak neteznék a mobilról, csak ki akartam próbálni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A saját wifim WEP-kulcsát hol tudom megnézni?TheMileHighCity
valamelyik whiskeys üvegre biztos ráírtad 😛
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A saját wifim WEP-kulcsát hol tudom megnézni?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
catattack 3 520
nem kell szanálni, mert át lehet irányítani a leveleket a freemail-ből a gmail-be. 😊 én így használom a freemail-t mert nekem is az volt az első fiókom még nagyon régen.Fucu
Sobri is ezt írta! 😊
Fucu. Nem kellene visszafeküdni? 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem kell szanálni, mert át lehet irányítani a leveleket a freemail-ből a gmail-be. 😊 én így használom a freemail-t mert nekem is az volt az első fiókom még nagyon régen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Válts gmailre, ezerszer kezelhetőbb ingyenes mail. Vagy mailbox.hu, ugyanaz, mint gmail a felület.Sobri Jóska
Van gmail-em is,csak nagyon sok regisztrációm a freemail-hez köt még régről..JoeyPorter
Én is így voltam vele, de 2 hét gmail után szanáltam a freemailt, tettem rá egy átirányítást, és azóta szerintem nem is jártam náluk. 😊

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Válts gmailre, ezerszer kezelhetőbb ingyenes mail. Vagy mailbox.hu, ugyanaz, mint gmail a felület.Sobri Jóska
Van gmail-em is,csak nagyon sok regisztrációm a freemail-hez köt még régről..

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Válts gmailre, ezerszer kezelhetőbb ingyenes mail. Vagy mailbox.hu, ugyanaz, mint gmail a felület.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Ja, a tájékoztatón én sem olvastam. Viszont úgy emlékszem az volt a módi, h alá kell írni, de nem akarok hülyeséget csinálni. Más is adhat tanácsot.szaba
szépen sétálj be az illetékes adóügyi hivatalba, ahol majd átnézik neked, ha esetleg gond van, kijavítják, és fel sem kell adnod, csak aláírnod

persze ha több helyről vagy vállakozásból vagy miegymásból származott a jövedelmed, akkor nem ilyen egyszerű, de ellenkező esetben ne bonyolítsd túl a dolgot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Chromenál ez az üzenet fogad mikor beírom a freemail honlapjának címét:

Requested Range Not Satisfiable
None of the range-specifier values in the Range request-header field overlap the current extent of the selected resource.
Valaki tudja mi lehet a baj?JoeyPorter
Nálam nincs semmi gond. Valami DNS, routolási probléma lehet nálad, vagy a freemail-nál volt ideiglenesen.Atari
Ez megy már egy hete,de csak a freemailnél 😐

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Ja, a tájékoztatón én sem olvastam. Viszont úgy emlékszem az volt a módi, h alá kell írni, de nem akarok hülyeséget csinálni. Más is adhat tanácsot.szaba
Fucu jól mondja, csak a nyomtatványt kell aláírni, a borítékot mint egy ajánlott küldeményt adod fel a postán. Amíg postán adtam be a bevallásomat sohasem írtam alá, nem volt gond ebből, APEH mindig megkapta. 😊