Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az adóbevallást postai úton szeretném elküldeni. Az ingyenes (ajánlottan feladott) válaszborítékot alá kell írni a lezárásnál, vagy nem?szaba
én nem írtam alá és a tájékoztatóban sem olvastam
csak a nyomtatványt írtam alá egyszer



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az adóbevallást postai úton szeretném elküldeni. Az ingyenes (ajánlottan feladott) válaszborítékot alá kell írni a lezárásnál, vagy nem?
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Chromenál ez az üzenet fogad mikor beírom a freemail honlapjának címét:

Requested Range Not Satisfiable
None of the range-specifier values in the Range request-header field overlap the current extent of the selected resource.
Valaki tudja mi lehet a baj?JoeyPorter
Nálam nincs semmi gond. Valami DNS, routolási probléma lehet nálad, vagy a freemail-nál volt ideiglenesen.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Chromenál ez az üzenet fogad mikor beírom a freemail honlapjának címét:

Requested Range Not Satisfiable
None of the range-specifier values in the Range request-header field overlap the current extent of the selected resource.
Valaki tudja mi lehet a baj?

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Jól van átsiklottam fölötte, és jobb többször mint egyszer se.Matthew99
Igy van koszi szepen!!! 😊

mugy ezt anno elolvatam becsuletesen, alaposan, majd leszedtem egy mecset, es kb 40 perc utan otthagytam a joval fentebb leirt tapasztalataim miatt. 😊 Mindegy azt mar ugyse lehetne ep esszel, idovel kovetnem az NHL, NBA, NFL (NCAA) szentharomsag mellett. Es meg ott az NB1 is ugye :o
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Jól van átsiklottam fölötte, és jobb többször mint egyszer se.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
zavi itt van egy kis segítség: http://sportgeza.hu/sport/sportiskola/2008/11/25/frank_drebin_es_az_alaplapbda/Matthew99
a kérdés után három nappal belinkelni azt a cikket, ami legelső válaszként érkezett anno, azért nem semmi 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
zavi itt van egy kis segítség: http://sportgeza.hu/sport/sportiskola/2008/11/25/frank_drebin_es_az_alaplapbda/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Basszus, olyan hogy csilliárd nincs is? Pedig én csilliárdos akartam lenni, tök jól hangzik 😀Rataxes
én meg Googolplexes.
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Basszus, olyan hogy csilliárd nincs is? Pedig én csilliárdos akartam lenni, tök jól hangzik 😀Rataxes
Csilláros még lehetsz. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Basszus, olyan hogy csilliárd nincs is? Pedig én csilliárdos akartam lenni, tök jól hangzik 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valakinek van tippje hogy ezt a számot hogy kell kimondani? - 2 258 506 millió FtCowboykarcsi
Kurva sok
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
valakinek van tippje hogy ezt a számot hogy kell kimondani? - 2 258 506 millió FtCowboykarcsi
http://hu.wikipedia.org/wiki/T%C3%ADz_hatv%C3%A1nyai


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
valakinek van tippje hogy ezt a számot hogy kell kimondani? - 2 258 506 millió Ft

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Tud valaki abban segíteni, hogy, hogy kell feliratot ráégetni a filmre?Amadeus91
szedd le a total video convertert és egyszerűen menni fogJJ
megvan a Total Video Converter

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Tud valaki abban segíteni, hogy, hogy kell feliratot ráégetni a filmre?Amadeus91
szedd le a total video convertert és egyszerűen menni fog


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Tud valaki abban segíteni, hogy, hogy kell feliratot ráégetni a filmre?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha csak simán beilleszted a powerpointba, ott is meg tudod jelölni (kerettel, körberajzolással, színezéssel, csillagozással, bármivel), és úgy nem kell painttel tökölni

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az nem jó, hogy mondjuk a térképen bejelölöd (paintben pl), és aztán a képet beilleszted?Szobi22
de és azt hogy kell? 😊 bocs de kb olyan szinten vagy a számítástechnikával kapcsolatban mint Soldi 😊Cowboykarcsi
1. fogod, lementesz a netről egy térképed, amit be akarsz rakni
2. megnyitod a mappát, ahova mentetted, jobbklikk a fájlra, "Szerkesztés", így ,megnyitja paintben.
3. Paintben tetszőleges eszközzel bejelölöd a várost
4. mented
5. beilleszted powerpointbanSzobi22
dánkesön

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Powerpointban hogy lehet megcsinálni hogy egy térképet berakni egy diába,amin meg akarom jelölni hogy melyik városról tartok előadást?Cowboykarcsi
az nem jó, hogy mondjuk a térképen bejelölöd (paintben pl), és aztán a képet beilleszted?Szobi22
de és azt hogy kell? 😊 bocs de kb olyan szinten vagy a számítástechnikával kapcsolatban mint Soldi 😊Cowboykarcsi
1. fogod, lementesz a netről egy térképed, amit be akarsz rakni
2. megnyitod a mappát, ahova mentetted, jobbklikk a fájlra, "Szerkesztés", így ,megnyitja paintben.
3. Paintben tetszőleges eszközzel bejelölöd a várost
4. mented
5. beilleszted powerpointban

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Powerpointban hogy lehet megcsinálni hogy egy térképet berakni egy diába,amin meg akarom jelölni hogy melyik városról tartok előadást?Cowboykarcsi
az nem jó, hogy mondjuk a térképen bejelölöd (paintben pl), és aztán a képet beilleszted?Szobi22
de és azt hogy kell? 😊 bocs de kb olyan szinten vagy a számítástechnikával kapcsolatban mint Soldi 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Powerpointban hogy lehet megcsinálni hogy egy térképet berakni egy diába,amin meg akarom jelölni hogy melyik városról tartok előadást?Cowboykarcsi
az nem jó, hogy mondjuk a térképen bejelölöd (paintben pl), és aztán a képet beilleszted?

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Powerpointban hogy lehet megcsinálni hogy egy térképet berakni egy diába,amin meg akarom jelölni hogy melyik városról tartok előadást?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem akarok rosszmájú lenni, de én párhuzamot vélek felfedezni Höri cikkeinek megjelenése, és az újság nem sokkal későbbi megszűnése között. 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Történelmi fordulat... 😛 Anno szerepeltem az előd (Bravo sport) legeslegelső számában.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes