Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megszűnt a SztárSport?Amadeus91
a Super Bowl hetében szűnt meg.

Mivel én írtam az NFL részleget, így elvártam volna, hogy minden bowl.hu látogató megvegye az összes számot szeptembertől.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
részleteket nem tudok csak annyit, hogy megszűnt. gondolom a másikat (talán képes sport a neve) jobban vették és kinyomta őket a piacról. megesik az ilyesmi



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
igen, már egy idejeFucu
De, hogy? Miért? Totál lemaradtam a sztoriról. Csak gyanús, hogy nem látom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
igen, már egy ideje



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Én sem láttam már egy ideje...


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Megszűnt a SztárSport?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ez az oldal a kurvapecérek google-ja. 😊
Ráadásul itt nem csak ömlesztve szerepel 500 csaj, hanem a kipróbáltakról szakvélemény is olvasható. Ideális baedekker a témában.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért mindig a legbénább vállalja az ilyen szervezési feladatot? 😊
Ha olyan kéne aki táncol, és műsorozik is, valamint le is szopja igény szerint, akkor http://www.beszamolok.com innen érdemes hívni olyan lányt, akinek a minősítései megfelelőek, és ez benne van a repertoárjában. Más oldalakat nem kell böngészni. És itt, akiről jókat írnak - mint a Vaterán kábé - arra lehet számítani.
És mégis egy nagyobb választékból tudsz szemezgetni.
Én egyébként személyesen műsorozókat nem igazán ismerek, nekem arra nincs igényem. 😊
Amúgy erre a korrekt ár - csakhogy a tárgyalási pozícióidat javítsam, és az irányárhoz tudj viszonyítani - kb 30-60 perc tánc, műsor +1 szopással kb. 20ezer, szopásonként 5ezerrel nő, kábé.Sobri Jóska
danke. nem szoktam ilyeneket szervezni. a sima ribi nem igényel túl sok szervezést máskor.haromt
Hát ja.
Nekem is a táncos rész ami nehezíti a dolgot, meg ugye te ismered a cimbid ízlésvilágát, de itt biztos akad kedvetekre való.Sobri Jóska
túl nagy táncikálást nem várunk el 😛
egyébként csak erre az oldalra voltam kiváncsi mert a múltkor is linkelted de nem találtam
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Miért mindig a legbénább vállalja az ilyen szervezési feladatot? 😊
Ha olyan kéne aki táncol, és műsorozik is, valamint le is szopja igény szerint, akkor http://www.beszamolok.com innen érdemes hívni olyan lányt, akinek a minősítései megfelelőek, és ez benne van a repertoárjában. Más oldalakat nem kell böngészni. És itt, akiről jókat írnak - mint a Vaterán kábé - arra lehet számítani.
És mégis egy nagyobb választékból tudsz szemezgetni.
Én egyébként személyesen műsorozókat nem igazán ismerek, nekem arra nincs igényem. 😊
Amúgy erre a korrekt ár - csakhogy a tárgyalási pozícióidat javítsam, és az irányárhoz tudj viszonyítani - kb 30-60 perc tánc, műsor +1 szopással kb. 20ezer, szopásonként 5ezerrel nő, kábé.Sobri Jóska
danke. nem szoktam ilyeneket szervezni. a sima ribi nem igényel túl sok szervezést máskor.haromt
Hát ja.
Nekem is a táncos rész ami nehezíti a dolgot, meg ugye te ismered a cimbid ízlésvilágát, de itt biztos akad kedvetekre való.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért mindig a legbénább vállalja az ilyen szervezési feladatot? 😊
Ha olyan kéne aki táncol, és műsorozik is, valamint le is szopja igény szerint, akkor http://www.beszamolok.com innen érdemes hívni olyan lányt, akinek a minősítései megfelelőek, és ez benne van a repertoárjában. Más oldalakat nem kell böngészni. És itt, akiről jókat írnak - mint a Vaterán kábé - arra lehet számítani.
És mégis egy nagyobb választékból tudsz szemezgetni.
Én egyébként személyesen műsorozókat nem igazán ismerek, nekem arra nincs igényem. 😊
Amúgy erre a korrekt ár - csakhogy a tárgyalási pozícióidat javítsam, és az irányárhoz tudj viszonyítani - kb 30-60 perc tánc, műsor +1 szopással kb. 20ezer, szopásonként 5ezerrel nő, kábé.Sobri Jóska
danke. nem szoktam ilyeneket szervezni. a sima ribi nem igényel túl sok szervezést máskor.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Miért mindig a legbénább vállalja az ilyen szervezési feladatot? 😊
Ha olyan kéne aki táncol, és műsorozik is, valamint le is szopja igény szerint, akkor http://www.beszamolok.com innen érdemes hívni olyan lányt, akinek a minősítései megfelelőek, és ez benne van a repertoárjában. Más oldalakat nem kell böngészni. És itt, akiről jókat írnak - mint a Vaterán kábé - arra lehet számítani.
És mégis egy nagyobb választékból tudsz szemezgetni.
Én egyébként személyesen műsorozókat nem igazán ismerek, nekem arra nincs igényem. 😊
Amúgy erre a korrekt ár - csakhogy a tárgyalási pozícióidat javítsam, és az irányárhoz tudj viszonyítani - kb 30-60 perc tánc, műsor +1 szopással kb. 20ezer, szopásonként 5ezerrel nő, kábé.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kurvák nagy ismerője, Sobri. Vagy bárki más.
Legénybúcsúra kéne valami hivatásos lány, aki kicsit kényeztetné a vőlegényt illetve akinek még igénye van rá.
SAjnos nincs időm most végigböngészni 12321 oldalt olyan ribi után aki így is vállalja a dolgot és nem horribilis összegért, illetve valami átverő picsát szem szeretnék. Szóval várom a segítséget 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 219 — Saturday Night Lights
izgalmas ez ha kicsit beleásod magad. mondjuk egy baseballos játékkal haromt
Szerintem ezzel fogok kezdeni:
The American novelist Paul Auster has designed a baseball-based card game called Action Baseball that was published in his recent Hand to Mouth: A Chronicle of Early Failure (NY, Henry Holt, 1996). The game needs 2 packs of 96 cards each, a game board, several tokens, a scoring board. The cards are printed inside the book, and the rules are given as an appendix.

Megjelent magyarul is: http://kidline.bookline.hu/product/home!execute.action;jsessionid=oqrb6BNh5pxwF2LROX9uUA**?_v=Auster_Paul_Marol_holnapra&id=80770&type=22

Remélem, benne van a játék 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha van valaki a bázison és 0 vagy 1 out van akkor az NLben is buntolni szoktak a dobók. kétkézzel megfogja az ütőt és odapöccinti maga elé. ő kiesik szinte biztosan de a futó megy előre egy bázist.

illetve azért vannak jól ütő pitcherek. Zambrano a Cubsból vagy Gallardo a Brewersből. Ők évente ütögetnek 2-3 homárt. illetve ezek a dobók csak MLB szinten szar ütők. ha átjönnének európába kb mind batting champ lenne 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 219 — Saturday Night Lights
egy-egy csapat kb 15 meccset játszik a másik ligából jövők ellen évente a 162-ből. amikor az AL-es csapat van otthon akkor van DH, amikor az NL-es akkor nincs.
Na meg persze a world seriesben játszanak még keresztbe. a többi meccs mindig ligán belül van.haromt
15 percben végignéztem a Rockies-Mets összefoglalót és ebben a formátumban tényleg egy izgalmas sport 😊Dzsokijuing
izgalmas ez ha kicsit beleásod magad. mondjuk egy baseballos játékkal és találsz magadnak egy csapatot aminek drukkolsz. ott minden egyes out kurva izgalmas 😊

egyébként most jönnek majd az interleague meccsek. ott lehet majd vicceseket látni az AL-es dobóktól amikor ütnek 😀 megint lesz 3-4 sérülés csak futás közbenharomt
Ilyenkor egy AL-es csapatnak nem egyszerűbb, ha feladnak egy outot? Mindenki jobban jár, a dobó is, a néző is.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És ez nem jelent versenyelőnyt az AL-nek? Hiszen a dobót jó eséllyel szinte mindig strike-olják.Dzsokijuing
egy-egy csapat kb 15 meccset játszik a másik ligából jövők ellen évente a 162-ből. amikor az AL-es csapat van otthon akkor van DH, amikor az NL-es akkor nincs.
Na meg persze a world seriesben játszanak még keresztbe. a többi meccs mindig ligán belül van.haromt
15 percben végignéztem a Rockies-Mets összefoglalót és ebben a formátumban tényleg egy izgalmas sport 😊Dzsokijuing
izgalmas ez ha kicsit beleásod magad. mondjuk egy baseballos játékkal és találsz magadnak egy csapatot aminek drukkolsz. ott minden egyes out kurva izgalmas 😊

egyébként most jönnek majd az interleague meccsek. ott lehet majd vicceseket látni az AL-es dobóktól amikor ütnek 😀 megint lesz 3-4 sérülés csak futás közben
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 219 — Saturday Night Lights
az NL-ben a dobók is ütnek, vagyis papíron mert ugye ahhoz bénák, így taktikázni kell velük.
Az AL-ben designated hitter poszt van és emiatt a dobók nem ütnekharomt
És ez nem jelent versenyelőnyt az AL-nek? Hiszen a dobót jó eséllyel szinte mindig strike-olják.Dzsokijuing
egy-egy csapat kb 15 meccset játszik a másik ligából jövők ellen évente a 162-ből. amikor az AL-es csapat van otthon akkor van DH, amikor az NL-es akkor nincs.
Na meg persze a world seriesben játszanak még keresztbe. a többi meccs mindig ligán belül van.haromt
15 percben végignéztem a Rockies-Mets összefoglalót és ebben a formátumban tényleg egy izgalmas sport 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi a különbség az AL és az NL között taktikában?Dzsokijuing
az NL-ben a dobók is ütnek, vagyis papíron mert ugye ahhoz bénák, így taktikázni kell velük.
Az AL-ben designated hitter poszt van és emiatt a dobók nem ütnekharomt
És ez nem jelent versenyelőnyt az AL-nek? Hiszen a dobót jó eséllyel szinte mindig strike-olják.Dzsokijuing
egy-egy csapat kb 15 meccset játszik a másik ligából jövők ellen évente a 162-ből. amikor az AL-es csapat van otthon akkor van DH, amikor az NL-es akkor nincs.
Na meg persze a world seriesben játszanak még keresztbe. a többi meccs mindig ligán belül van.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 219 — Saturday Night Lights
ez is elég taktikus sport (főleg az NL-ben)Rajna
Mi a különbség az AL és az NL között taktikában?Dzsokijuing
az NL-ben a dobók is ütnek, vagyis papíron mert ugye ahhoz bénák, így taktikázni kell velük.
Az AL-ben designated hitter poszt van és emiatt a dobók nem ütnekharomt
És ez nem jelent versenyelőnyt az AL-nek? Hiszen a dobót jó eséllyel szinte mindig strike-olják.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez is elég taktikus sport (főleg az NL-ben)Rajna
Mi a különbség az AL és az NL között taktikában?Dzsokijuing
az NL-ben a dobók is ütnek, vagyis papíron mert ugye ahhoz bénák, így taktikázni kell velük.
Az AL-ben designated hitter poszt van és emiatt a dobók nem ütnek
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 219 — Saturday Night Lights
ez is elég taktikus sport (főleg az NL-ben)Rajna
Mi a különbség az AL és az NL között taktikában?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
collision at home plate, hit by pitch, pitcher line drive catch at the mound és még sorolhatnánk napestigFucu
Igen, és ezek a játékok, hogy indulnak, hogy néznek ki? Nem úgy hogy odasétálnal, az egyik eldobja a labdát, a másik meg vagy elüti vagy nem? Nme tudom csak kérdezem? Biztos óriási dolog mikor homerun van, de az is annyi hogy éppen sikerül akkorát ütni a labdába hogy kirepül ő meg körbekocog nem? Ugyanaz a történés, játékhelyzet. Nagyon nem értek hozzá, de ez kb. olyan volt nekem minth egy nfl meccs annyiból állna hogy a rúgó folyamatosan rúgja a labdát a póznák közé és ennyi lenen a játék, meghogy próbálják meg akadályozni benne az ellenfél, meg lehet a holder is elrontja néha, de akkor is annyi hogy mindig rúgja a kapura a labdát. 😊zavi27
ott a videó, nézd meg, a benne levő jelenetek bármelyik sportággal versenyezhetnek látványosságban, a kedvencem mikor 2-3 játékost ejtetnek ki a védők mérnöki pontosságú tízméteres keresztlabdákkalJJ
Megnéztem, tényleg voltak benne látványos jelenetek is. Meg szilveszteri kabaréba illők is. 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Dupla játék, tripla játék, error, home run, diving catch, stolen base...Matthew99
collision at home plate, hit by pitch, pitcher line drive catch at the mound és még sorolhatnánk napestigFucu
Igen, és ezek a játékok, hogy indulnak, hogy néznek ki? Nem úgy hogy odasétálnal, az egyik eldobja a labdát, a másik meg vagy elüti vagy nem? Nme tudom csak kérdezem? Biztos óriási dolog mikor homerun van, de az is annyi hogy éppen sikerül akkorát ütni a labdába hogy kirepül ő meg körbekocog nem? Ugyanaz a történés, játékhelyzet. Nagyon nem értek hozzá, de ez kb. olyan volt nekem minth egy nfl meccs annyiból állna hogy a rúgó folyamatosan rúgja a labdát a póznák közé és ennyi lenen a játék, meghogy próbálják meg akadályozni benne az ellenfél, meg lehet a holder is elrontja néha, de akkor is annyi hogy mindig rúgja a kapura a labdát. 😊zavi27
ott a videó, nézd meg, a benne levő jelenetek bármelyik sportággal versenyezhetnek látványosságban, a kedvencem mikor 2-3 játékost ejtetnek ki a védők mérnöki pontosságú tízméteres keresztlabdákkal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Barmelyik masik csapatsportban felsorohatsz kapasbol temerdek szitut, kulonbozo jatekhelyzetet ami erdekes, valtozatos, itt meg dobod-elutod,dobod-elutod.zavi27
Dupla játék, tripla játék, error, home run, diving catch, stolen base...Matthew99
collision at home plate, hit by pitch, pitcher line drive catch at the mound és még sorolhatnánk napestigFucu
Igen, és ezek a játékok, hogy indulnak, hogy néznek ki? Nem úgy hogy odasétálnal, az egyik eldobja a labdát, a másik meg vagy elüti vagy nem? Nme tudom csak kérdezem? Biztos óriási dolog mikor homerun van, de az is annyi hogy éppen sikerül akkorát ütni a labdába hogy kirepül ő meg körbekocog nem? Ugyanaz a történés, játékhelyzet. Nagyon nem értek hozzá, de ez kb. olyan volt nekem minth egy nfl meccs annyiból állna hogy a rúgó folyamatosan rúgja a labdát a póznák közé és ennyi lenen a játék, meghogy próbálják meg akadályozni benne az ellenfél, meg lehet a holder is elrontja néha, de akkor is annyi hogy mindig rúgja a kapura a labdát. 😊
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Van egy DVD lejátszóm ( Millenium) és az lenne a problémám vele ... nos... elég gyakran előfordul,hogy mikor beteszem a lemezt nincs beszéd hang csak a háttérzaj, illetve zene ... és ez elég idegesítő,már h ott kell rettegnem,hogy an most lesz-e hang vagy sem ... de van olyan amit csont nélkül lejátszik ... Mitől van ez ? formátum ? íráshiba ? ha pendrive-ot teszek bele annál is ugyanúgy előfordul ez hibaDrip
Lehet formátum, amit a lejátszód firmware-je nem dekódol korrekten (vagy firmware frissítés, ha lehet -nem valószínű-, vagy más formátumban kell beszerezned a filmeket) avagy lehet, hogy az 5+1 es vagy hasonló sokcsatornás hangoknál nem hallasz néhány csatornát. Esetleg nézd meg a hangkimeneteket, jók-e a csatlakozások!Atari
Igen 5.1es probléma volt később rájöttem de ezerköszi 😊