Kerékpár

23 feliratkozó

10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Hát de hónapokkal ezelőtt gyakorlatilag biztosra mondták hogy idén nem megy a Tourra, hanem talán a Vueltára, ha jól teljesít.

Vagy én álmodtam csak ezt?
Mikey
Folyamatosan ez volt mondva, csak a teljesítménye és a szerepe/szerepköre valamint pl. a Giro előtti nagy betegséghullám sok emberben megkérdőjelezte, hogy mi van ha...
Meg azért hiába áll úgy márciusban hogy nem, tényleg történhetnek olyan dolgok, hogy mégis
zacknorb
És ezt komoly oldal is megírta, hogy talán esetleg, vagy csak a magyar média kergetett vágyálmokat?

BTW én sokkal inkább nézem őt a Vueltán, mint a Touron.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 574 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát de hónapokkal ezelőtt gyakorlatilag biztosra mondták hogy idén nem megy a Tourra, hanem talán a Vueltára, ha jól teljesít.

Vagy én álmodtam csak ezt?
Mikey
Folyamatosan ez volt mondva, csak a teljesítménye és a szerepe/szerepköre valamint pl. a Giro előtti nagy betegséghullám sok emberben megkérdőjelezte, hogy mi van ha...
Meg azért hiába áll úgy márciusban hogy nem, tényleg történhetnek olyan dolgok, hogy mégis
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Hát de hónapokkal ezelőtt gyakorlatilag biztosra mondták hogy idén nem megy a Tourra, hanem talán a Vueltára, ha jól teljesít.

Vagy én álmodtam csak ezt?
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 574 — Kinek mit intézett a kormánya
Szerintem ez tervszerű
Vueltat azért kap nagy eséllyel
10 hónapja
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Nem öregedett jól a kommentem 😀

 www.cyclingnews.com/news/sepp-kuss-and-dylan-van-baarle-in-jumbo-visma-tour-de-france-squad-as-primoz-roglic-takes-a-break/
10 hónapja
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Fura ez az egész Ati és TDF történet főleg a mai adás alapján. Ati kérése hogy senki ne spekuláljon, mert ez nem TDF-t jelent.

A norvég kör első szakaszán amikor Németh Szabi azt mondta hogy Ati is meglepődött hogy változás volt, de nem tudja ez mit jelent, és még nem merte megkérdezni a Jumbo-t.

Tervezett keret a TDFre:
VINGEGAARD Jonas
VAN BAARLE Dylan
VAN AERT Wout
BENOOT Tiesj
LAPORTE Christophe
VAN HOOYDONCK Nathan
KUSS Sepp
KRUIJSWIJK Steven

Ebből a listából Kussnak nagy kérdés a formája egy Giroval a lábában, Kruijswijknél pedig erőre tuti jobb Ati. Itt merül fel a kérdés hogy Ati hányadik a listán. Van még egy Rohan D. és Wilco akiről nem sokat tudunk.

Én azt érzem el fogják vinni, ha itt bizonyít. Kruijswijk helyett. Az is lehet csak Kuss helyett ugrott be, még ő pihen.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 574 — Kinek mit intézett a kormánya
A Malopolskan Dina Marci behúzta az utolsó szakaszt, és az összetettet is
Big like
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Valamiért nagyon mókás látni hogy a táv 1.4 km volt.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 574 — Kinek mit intézett a kormánya

Dina Marcinak eléggé kiadja a május, jól megy az ATT-ben
Első hivatalos, UCI győzelem
10 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennek annyira örülök, még egy Tour kellene neki valahogy.
Nomac
Ritka teljes karrierje van, nem sok bringás mondhatja el magáról, hogy ilyen sok mindent nyert. Vueltát 3at, most már Girot, Olimpiát, nagy klasszikus egy napost is. Az a 2 ami hiányzik neki, a Tour meg a világbajnokság, azokból is van ezüst érme. Nem tudom ki más mondhatja el ezt magáról. Legnagyobb kedvenc a mostaniak közül és én is szurkolok neki, hogy összejöjjön ami még hiányzik.
Sixo
Hát azért sajnos ó már legjobb esetben is Tier2-es a háromheteseken és a VB-n. Ettől még simán nyerhet bármit ha úgy állnak a csillagok, de már nem top favorit sehol

10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valter Ati 4. helyen végzett az összetettben Norvégiában!
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 574 — Kinek mit intézett a kormánya
Most néztem vissza a szakaszokat, és erőteljesen az az érzésem, hogy a sors visszaadta Roglanak a 2020-as TDF-et
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 803 — LIGHTS OUT!
Ennek annyira örülök, még egy Tour kellene neki valahogy.
Nomac
Ritka teljes karrierje van, nem sok bringás mondhatja el magáról, hogy ilyen sok mindent nyert. Vueltát 3at, most már Girot, Olimpiát, nagy klasszikus egy napost is. Az a 2 ami hiányzik neki, a Tour meg a világbajnokság, azokból is van ezüst érme. Nem tudom ki más mondhatja el ezt magáról. Legnagyobb kedvenc a mostaniak közül és én is szurkolok neki, hogy összejöjjön ami még hiányzik.

11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
odaadták?
NB2
nyilván.
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 573 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 twitter.com/faustocoppi60/status/1662540658618294273?s=46&t=weL0JgB1AidXpZ0aNWDt7g

Ez mekkora sztori

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
odaadták?
NB2
Nem tudom, de így Cavendish gyönyörűen búcsúzik a Giro-tól.
iktriad
Szerintem nem, legalábbis tekertek körülötte is rendesen, G beállt neki felvezetni az utolsó 3 km-en, úgyhogy brutál jó pozícióból indult, Gaviria szokás szerint túl korán indult, szerintem erőből behúzta Cav. Feelgood story mindenesetre. 😊

11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
odaadták?
NB2
Nem tudom, de így Cavendish gyönyörűen búcsúzik a Giro-tól.
11 hónapja
NB2 New England Patriots 21 923 — nabege2@yahoo.com
odaadták?
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Ennek annyira örülök, még egy Tour kellene neki valahogy.
Nomac
Azt szerintem felejtsd el.
De szép volt, mondjuk meglepődtem volna ha Thomas tud meg 3 hetest nyerni.
Amúgy szerintem ez egy szar Giro volt. Senki nem csinalt kb semmit.
11 hónapja
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Ennek annyira örülök, még egy Tour kellene neki valahogy.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Roglic megcsináltaaaaa hahahahaaaaaaaa!!!
11 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Roglic embertelen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
11 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Na, ez nem semmi, megtalálta Roglic a gumibogyo szorpot mára 😊

11 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
Primož Roglič megcsinálta!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
11 hónapja
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Meg fogja csinálni Rogla, atyaég..