Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Tegnap a Jumbo oriasit hibazott es 8 szakasz utan mindenki vakarhatja majd a fejet mikor visszatekint a verseny utan erre az idoszakra. Tegnap a felelmetes sarga vonat besult mert nem kalkulaltak jol a tempot. TD kiesett es Roglic egyedul nem fog tudni megkuzdeni 8-10 emberrel es kiegyezes sosincs kozottuk.

A hegyimakiknak nehezebb volt a dolguk mert a hegyek elhelyezkedese miatt nekik messzirol kellett volna tamadni a vonat ellen, DE a vonatot tamadniuk kellett volna a sajat embereikkel. A 7.szakasz a szel miatt kivetel volt, de azon kivul setabicaj. Az elso nap amikor maga a Jumbo kezdett tempot menni kiderult hogy kozel sem olyan erosek. De ezt nem kikenyszeritettek hanem maga a Jumbo krealta. Legkozelebb jobban fogjak csinalni, de az o szemszogukbol nezve ezen a heten a 6. es a 8. szakasz is tokeletes volt Roglic/ TD parosnak, hogy idot adjanak a tobbieknek. Erre a 6.-on hazasetaltak, a 8.-on meg meg kizartak TD-t ( gyakorlatilag ) es izolaltak Roglicot aki ki is kapott es visszaengedett egy rivalist.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Pinot out kb, innen felesleges neki holnap erőltetnie
Heisman Trophy
Bukott vagy csak a szokásos balfasz üzemmódra váltott?
FLZOLI
Még az első szakaszon jó szokása szerint.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 438 — TODDHERREMANS79
Pinot out kb, innen felesleges neki holnap erőltetnie
Heisman Trophy
Bukott vagy csak a szokásos balfasz üzemmódra váltott?
FLZOLI
Hátfájdalmak.
Tavaly combizmszakadas, jovore a feje fog fajni.
Jo lenne ha legalabb egyszer szurkolnék olyan embernek, aki nyerni is tud.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pinot out kb, innen felesleges neki holnap erőltetnie
Heisman Trophy
Bukott vagy csak a szokásos balfasz üzemmódra váltott?

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Pinot out kb, innen felesleges neki holnap erőltetnie

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Van aert ma is odatette. Ha nem kellene segitenie a csaparot, mar regen rajta lenne a zold.
eaglesmcnabb
32 pont a lemaradása, szerintem meglesz ez neki a végére.
Heisman Trophy
Plusz ugye a bukas az elso napon, meg lehet szerintem is, bar a reszhajrakat eddig hanyagolta, lehet ezek utan nem fogja. A hegyeket meg jobban birja mint Sagan.
eaglesmcnabb
Amig a sarga trikoert mennek addig egy 1watt-ot nem fognak elpazarolni erte a Jumbo-nal.
Egyedul Ewan es Bennett-nek lenne eselye, de a LottoS nem dolgozik erte es Ewan se, cserebe el fogja verni Bennett-et a hajrakban. Bennett-nek jo eselye lenne ha a mapei erre es Alaphilippe pettyes trikojaert hajtananak 100 %-ban. De Sagan-nak kedvez a kiiras, de tobb IMSprintbol ki lehetne zarni ot is, a sprinteken eddig nem jo es ahol mindenki reszt tud venni ott elverik. De ehhez elhivatott csapat kell mint a Bora

11.-en Sagan bizonyithat
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Buchmann alig varja hogy Sagan menjen el egy masik csapatba. Ez nem egy zold trikoert felepitett csapat mar. De Sagan olyan gyengenek mutatkozik hogy az egesz csapatot be kell vetni erte.
A mapei-t viszont nem ertettem, felgozzel probalkoztak a zold trikot megvedeni, de Alaphilippe mintha a sargaert menne meg mindig
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Eurosport playeren korábbi szakaszokat vissza lehet nézni valahogy?
diverdoc
Igen 1 honapig, tavaly hasznaltam es en is ugy neztem.

Ha kivalasztod a sportagat, ott van az osszes adas kronologikusan adott sportagbol
eaglesmcnabb
meg is van. koszonom


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
BTW Sagan nagyon gyér, ilyenkor persze a szerencse sincs mellette.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 438 — TODDHERREMANS79
Van aert ma is odatette. Ha nem kellene segitenie a csaparot, mar regen rajta lenne a zold.
eaglesmcnabb
32 pont a lemaradása, szerintem meglesz ez neki a végére.
Heisman Trophy
Plusz ugye a bukas az elso napon, meg lehet szerintem is, bar a reszhajrakat eddig hanyagolta, lehet ezek utan nem fogja. A hegyeket meg jobban birja mint Sagan.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Van aert ma is odatette. Ha nem kellene segitenie a csaparot, mar regen rajta lenne a zold.
eaglesmcnabb
32 pont a lemaradása, szerintem meglesz ez neki a végére.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 438 — TODDHERREMANS79
Van aert ma is odatette. Ha nem kellene segitenie a csaparot, mar regen rajta lenne a zold.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 438 — TODDHERREMANS79
Eurosport playeren korábbi szakaszokat vissza lehet nézni valahogy?
diverdoc
Igen 1 honapig, tavaly hasznaltam es en is ugy neztem.

Ha kivalasztod a sportagat, ott van az osszes adas kronologikusan adott sportagbol

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Eurosport playeren korábbi szakaszokat vissza lehet nézni valahogy?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A "legnehezebb TDF" a nyilatkozatok alapjan es mindenki e szerint szarta ossze magat. Eljutottunk oda hogy akkora sporolas megy hogy mar hazudni nehez rola.

Ehhez nem lehet mit hozzafuzni csak 2 dolog valtozott. A Jumbo most a sky abban az ertelemben hogy az o kapitanyaikat kell tamadni. A masik hogy ok ezeken a szakaszokon nem "tamadtak" a tobbieket. Froome gyozelmeinel az elso hegyeken mar orult meszarlast csapott az eselyesek kozott. Most az elso emberek kozul Mas es Buchmann kapott 9 mp-t. Viszont az ellenfelek abban biznak hogy nem fognak sokat kapni Roglic-ektol az ITT-n, amit a hegyeken ne tudnanak ledolgozni, mig ok a jumbo-t sporoljak hogy a hegyeken tudjak a tempot adni. Mindketto hozzaallasban van racio. Pogacar hasonlo korulmenyek kozott verte el ami bizakodasra ad nekik okot.
A 8. szakaszra kivancsi leszek, hogy vegre elindul-e a verseny.

Sagan lassan elhitetti Sam B-el hogy van eselye a trikora. Ilyen keves sprinterrel a mezonyben!! Egy ilyen kiirason!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Augusztus 17-én mondta esbringa podban Ati, h meg van a következő csapata. Alá is írta az azt megelőző héten a szerződését, de még nem jelentheti be. Annyit mondott még, h másik World Tour csapat és 2 év.
dawyd728
Es melyik lenne optimalis neki? Miben jo?
no
Valahol azt írták hogy valszeg a Trek lesz (nem tudom mennyire hiteles info). De majdhogynem mindegy neki hova kerül, GT csapatba (Giro vagy Vuelta) így is bekerül bárhova fog menni. A CCC is be fogja rakni Giron első számú segítőnek Masnadának/B opciónak GC-re. Mindne elfogultság nélkül annyit már most tud mint Zakarin, csak vele ellentétben tud menni lefele is. 😀
eaglesmcnabb
Az durva 😊 Zakarin nagyon jo ( volt ), egy normalis csapatban GT eselyes lett volna. Par ev es lehet a dobogon lesz egy GT-on.

Most a Giro-n robbantani kell, nem tul eros mezony, a CCC hulladek es Masnada sem egy legyozhetetlen ellenfel ha opcio B-kent megy. Kivancsi leszek ra a Giro-n.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 438 — TODDHERREMANS79
Augusztus 17-én mondta esbringa podban Ati, h meg van a következő csapata. Alá is írta az azt megelőző héten a szerződését, de még nem jelentheti be. Annyit mondott még, h másik World Tour csapat és 2 év.
dawyd728
Es melyik lenne optimalis neki? Miben jo?
no
Valahol azt írták hogy valszeg a Trek lesz (nem tudom mennyire hiteles info). De majdhogynem mindegy neki hova kerül, GT csapatba (Giro vagy Vuelta) így is bekerül bárhova fog menni. A CCC is be fogja rakni Giron első számú segítőnek Masnadának/B opciónak GC-re. Mindne elfogultság nélkül annyit már most tud mint Zakarin, csak vele ellentétben tud menni lefele is. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Augusztus 17-én mondta esbringa podban Ati, h meg van a következő csapata. Alá is írta az azt megelőző héten a szerződését, de még nem jelentheti be. Annyit mondott még, h másik World Tour csapat és 2 év.
dawyd728
Es melyik lenne optimalis neki? Miben jo?
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sikerült megnéznem az 1. szakaszt! Nagyon változatos és eseménydús volt!
Pinot pedig el van átkozva!
több mint 3 éve
dawyd728 3 707
Augusztus 17-én mondta esbringa podban Ati, h meg van a következő csapata. Alá is írta az azt megelőző héten a szerződését, de még nem jelentheti be. Annyit mondott még, h másik World Tour csapat és 2 év.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
VALTER!!!!!!!!
nagir
"csak egy kis" verseny, de kirázott a hideg.
eaglesmcnabb
Neki nem kis verseny. Sot meg a csapatanak sem. Raadasul villogni kell mert ki tudja mi lesz veluk.
no
Az interjúból amit adott, én azt éreztem ki, hogy Ő már nem itt folytatja jövőre... Magyarul azt a két évet amit aláírt másik WordTour csapatnál fogja kitölteni! Meglátjuk.
nagir
A Sportban olyat nyilatkozott pár napja, hogy megvan az új World Tour csapat, alá is írt, csak még nincs bejelentve.

Amúgy hatalmas gratula neki.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ochowicz rutinos roka szponzor keresesben. A WT license segit ebben, de egyben egy nagy teher is.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
VALTER!!!!!!!!
nagir
"csak egy kis" verseny, de kirázott a hideg.
eaglesmcnabb
Neki nem kis verseny. Sot meg a csapatanak sem. Raadasul villogni kell mert ki tudja mi lesz veluk.
no
Az interjúból amit adott, én azt éreztem ki, hogy Ő már nem itt folytatja jövőre... Magyarul azt a két évet amit aláírt másik WordTour csapatnál fogja kitölteni! Meglátjuk.
nagir
A CCC év végén megszunik
FLZOLI
Kiszáll a fő szponzor... De pl. A Giant továbbra is maradna a csapattal, csak megint kell egy fő szponzor mint amikor kiszállt a BMC, csak ez most egy nehezebb szitu a Covid miatt.
Én így olvastam, de lehet nem teljes az infóm.
nagir
Én úgy tudom szinte mindenkinek kiadtak, hogy keressen új csapatot. Az egyedüli érték a world tour license maradna ott, mert a keret szétszéled.
FLZOLI
Ezt nem tudtam...😞



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
VALTER!!!!!!!!
nagir
"csak egy kis" verseny, de kirázott a hideg.
eaglesmcnabb
Neki nem kis verseny. Sot meg a csapatanak sem. Raadasul villogni kell mert ki tudja mi lesz veluk.
no
Az interjúból amit adott, én azt éreztem ki, hogy Ő már nem itt folytatja jövőre... Magyarul azt a két évet amit aláírt másik WordTour csapatnál fogja kitölteni! Meglátjuk.
nagir
A CCC év végén megszunik
FLZOLI
Kiszáll a fő szponzor... De pl. A Giant továbbra is maradna a csapattal, csak megint kell egy fő szponzor mint amikor kiszállt a BMC, csak ez most egy nehezebb szitu a Covid miatt.
Én így olvastam, de lehet nem teljes az infóm.
nagir
Én úgy tudom szinte mindenkinek kiadtak, hogy keressen új csapatot. Az egyedüli érték a world tour license maradna ott, mert a keret szétszéled.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Most akkor melyik csapatok vannak megszűnőben jövőre?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz