Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
VALTER!!!!!!!!
nagir
"csak egy kis" verseny, de kirázott a hideg.
eaglesmcnabb
Neki nem kis verseny. Sot meg a csapatanak sem. Raadasul villogni kell mert ki tudja mi lesz veluk.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
VALTER!!!!!!!!
nagir
"csak egy kis" verseny, de kirázott a hideg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
VALTER!!!!!!!!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Eurosport playert kb csak a bikiclihez használom meg a téli sportokhoz, nagyon korrekt, én imádom. Fent van minden egyből. Nem csak egy hónapra éri meg, ha utána lesz a Giro és Vuelta.

Másik amit tudok ajánlani az a The Move podcast Lance Armstronggal és George Hincapie-vel, emellett van a volt Team directoruknak Johan Bruyneelnek angol és spanyol elemző műsora is. Ők is nagyon jók.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A Jumbo nagyon takarekosan csinalja. A 6. szakaszon lecsap a bard. Legalabbis ezt varom.

Sagan magahoz kepest orult gyenge.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Eurosport Playeren nézi vki a TDF-t?
Ha igen, az lenne a kérdésem h megéri ott nézni? Vmikor csak napokkal később tudnám megtekinteni!.. Gondolom a minőség az rendben van!
steelwolf
Mire gondolsz megéri alatt?

Ha utólag néznéd meg arra jó akár a HorizonGO is ha UPC-nél vagy alapból.
FLZOLI
Nincs UPC-m! Mikor kerülnek fel a szakaszok és meddig vannak fent? Online adás?
steelwolf
 www.eurosportplayer.com/sport/cycling?utm_campaign=tr=HU_cat=BAU_shn=Allsports-Undefined_kw=Brand_kth=Core_mt=BMM

Én nem használtam még, de ezek alapján szerintem legalább egy hónapig elérhető minden tartalom HD-ban + az extra 😊
FLZOLI
Köszi, meglessük!
steelwolf
Én tavaly használtam teljesen korrekt, csak mobil netről nem annyira, (akkor még) nem lehetett állítani a minőséget, ez a HD meg eszi a netet rendesen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Eurosport Playeren nézi vki a TDF-t?
Ha igen, az lenne a kérdésem h megéri ott nézni? Vmikor csak napokkal később tudnám megtekinteni!.. Gondolom a minőség az rendben van!
steelwolf
Mire gondolsz megéri alatt?

Ha utólag néznéd meg arra jó akár a HorizonGO is ha UPC-nél vagy alapból.
FLZOLI
Nincs UPC-m! Mikor kerülnek fel a szakaszok és meddig vannak fent? Online adás?
steelwolf
 www.eurosportplayer.com/sport/cycling?utm_campaign=tr=HU_cat=BAU_shn=Allsports-Undefined_kw=Brand_kth=Core_mt=BMM

Én nem használtam még, de ezek alapján szerintem legalább egy hónapig elérhető minden tartalom HD-ban + az extra 😊
FLZOLI
Köszi, meglessük!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eurosport Playeren nézi vki a TDF-t?
Ha igen, az lenne a kérdésem h megéri ott nézni? Vmikor csak napokkal később tudnám megtekinteni!.. Gondolom a minőség az rendben van!
steelwolf
Mire gondolsz megéri alatt?

Ha utólag néznéd meg arra jó akár a HorizonGO is ha UPC-nél vagy alapból.
FLZOLI
Nincs UPC-m! Mikor kerülnek fel a szakaszok és meddig vannak fent? Online adás?
steelwolf
 www.eurosportplayer.com/sport/cycling?utm_campaign=tr=HU_cat=BAU_shn=Allsports-Undefined_kw=Brand_kth=Core_mt=BMM

Én nem használtam még, de ezek alapján szerintem legalább egy hónapig elérhető minden tartalom HD-ban + az extra 😊

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Eurosport Playeren nézi vki a TDF-t?
Ha igen, az lenne a kérdésem h megéri ott nézni? Vmikor csak napokkal később tudnám megtekinteni!.. Gondolom a minőség az rendben van!
steelwolf
Mire gondolsz megéri alatt?

Ha utólag néznéd meg arra jó akár a HorizonGO is ha UPC-nél vagy alapból.
FLZOLI
Nincs UPC-m! Mikor kerülnek fel a szakaszok és meddig vannak fent? Online adás?
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eurosport Playeren nézi vki a TDF-t?
Ha igen, az lenne a kérdésem h megéri ott nézni? Vmikor csak napokkal később tudnám megtekinteni!.. Gondolom a minőség az rendben van!
steelwolf
Mire gondolsz megéri alatt?

Ha utólag néznéd meg arra jó akár a HorizonGO is ha UPC-nél vagy alapból.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Eurosport Playeren nézi vki a TDF-t?
Ha igen, az lenne a kérdésem h megéri ott nézni? Vmikor csak napokkal később tudnám megtekinteni!.. Gondolom a minőség az rendben van!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az ausztrál törpehörcsög durvát sprintelt a végén 😊

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Trentin siman lehajrazta Sagan-t, a szlovak nagyon nincs top-on.
Nagy csalodas hogy setabicajozas volt es nem hasznaltak ki a hegyeket. Senki, se a vonatok se a vonatok ellen. Mintha mindenki orulne hogy nem kell hajtani es Alaphilippe sargaban. A franciak orulnek es a panache ujraeledt erzessel bekenhagyjak a vonatokat egy idore. 2 nap 11 oraja 21 perc alatt megnezve ( tekeressel egyutt ). Holnapit fel sem veszem.
no
Nekem eddig tetszik a Tour, jó volt ez a Nizza és környéke. Sokkal jobb mint egy prológ és egy tukorsima sík Cav győzelemmel 😊
FLZOLI
100 szakertobol 98 Alaphilippe szakaszgyozelmet mondott mara. Semmi meglepo nem tortent azon kivul hogy a 2 hulye besegitett neki. A kolykot meg erthetoen vitte a lelkesedes, de Yates megmagyarazhatatlan.

De orulok hogy tetszik, mert csak jobb lesz.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Matthews beragott es elvalnak utjaik, a Sunweb mintha direkt csinalna ezt. Lehet ez a mai majdnem sarga triko lesz a legjobb eredmenyuk az idei TDF-en. Megerdemlik.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Trentin siman lehajrazta Sagan-t, a szlovak nagyon nincs top-on.
Nagy csalodas hogy setabicajozas volt es nem hasznaltak ki a hegyeket. Senki, se a vonatok se a vonatok ellen. Mintha mindenki orulne hogy nem kell hajtani es Alaphilippe sargaban. A franciak orulnek es a panache ujraeledt erzessel bekenhagyjak a vonatokat egy idore. 2 nap 11 oraja 21 perc alatt megnezve ( tekeressel egyutt ). Holnapit fel sem veszem.
no
Nekem eddig tetszik a Tour, jó volt ez a Nizza és környéke. Sokkal jobb mint egy prológ és egy tukorsima sík Cav győzelemmel 😊

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Trentin siman lehajrazta Sagan-t, a szlovak nagyon nincs top-on.
Nagy csalodas hogy setabicajozas volt es nem hasznaltak ki a hegyeket. Senki, se a vonatok se a vonatok ellen. Mintha mindenki orulne hogy nem kell hajtani es Alaphilippe sargaban. A franciak orulnek es a panache ujraeledt erzessel bekenhagyjak a vonatokat egy idore. 2 nap 11 oraja 21 perc alatt megnezve ( tekeressel egyutt ). Holnapit fel sem veszem.
no
Azért még mindig 21 szakaszrol beszélünk, egy ride to survive szakasz után, szerintem nem volt várható hogy a vonatok mindent bedobjanak a kazanba
FLZOLI
En vartam hogy barmelyik GC meno aki jo formaban erezte magat annak a csapata megprobaljon lerazni egy par embert aki torodott, nincs 100%-os allapotban.

De egyertelmuen mindenki ovatos de az tulzas hogy Sagan tempojaban mennek fel 1 kategorias hegyekre. A szokasos 6 kulcsszakaszon akar mindenki nyerni. Meglatjuk hasonlo vegeredmennyel.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Trentin siman lehajrazta Sagan-t, a szlovak nagyon nincs top-on.
Nagy csalodas hogy setabicajozas volt es nem hasznaltak ki a hegyeket. Senki, se a vonatok se a vonatok ellen. Mintha mindenki orulne hogy nem kell hajtani es Alaphilippe sargaban. A franciak orulnek es a panache ujraeledt erzessel bekenhagyjak a vonatokat egy idore. 2 nap 11 oraja 21 perc alatt megnezve ( tekeressel egyutt ). Holnapit fel sem veszem.
no
Azért még mindig 21 szakaszrol beszélünk, egy ride to survive szakasz után, szerintem nem volt várható hogy a vonatok mindent bedobjanak a kazanba

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Trentin siman lehajrazta Sagan-t, a szlovak nagyon nincs top-on.
Nagy csalodas hogy setabicajozas volt es nem hasznaltak ki a hegyeket. Senki, se a vonatok se a vonatok ellen. Mintha mindenki orulne hogy nem kell hajtani es Alaphilippe sargaban. A franciak orulnek es a panache ujraeledt erzessel bekenhagyjak a vonatokat egy idore. 2 nap 11 oraja 21 perc alatt megnezve ( tekeressel egyutt ). Holnapit fel sem veszem.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Amugy a tavalyi ev 3. 5. es 8. szakaszt ajanlom egyben. 3 dombos szakasz sprintereknek elerhetetlen ha valaki ugy akarja. Es latszik az is hogy ami GC szempontbol fekvorendor azon egy Sagan/Matthews/Trentin is tehetetlen lenne ha oellenuk is dolgoznanak. Egy tamadas egy buckan Alaphilippe-tol, egy Sagan gyozelem de ott nem hajtottak ellenuk es egy szokeveny gyozelem de Saganek nem nyertek volna igyse ugyse aznap, mert az kellett Alaphilippe-nek a sarga triko visszaszerzese miatt. Az 5. szakaszon se lett volna eselyuk, csak nem volt senki erdekeben hogy lerazzak oket. Es hol vannak a sprinterek Trentin/Sagan-hoz kepest! Amugy ezeket hivom Sagan/ Matthews paradicsomnak. A sprintereket lerazzak ok, es biznak hogy ellenuk nem dolgoznak ami tizbol kilencszer igaz. Nekik csak a szokevenyek az ellenfel ami nehez dolog.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Kristoff nyerte a szakaszt, ő benne is van a csapatomban, tökéletes 😊
Heisman Trophy
Az szép tipp volt 😊
Én a resztlivel is szereztem pár pontot, de az első szakaszon te voltál a csapat húzóembere
FLZOLI
Kellett egy sprinter a csapatba, és Kristoff az a sprinter akiről azt hittem akkor fog nyerni amikor elérünk a 2./3. hét környékére, és a többiek feladják. De így is jó 😊
Heisman Trophy
Amúgy én nem értem miért gondolják sokan hogy alig van sprinter szakasz. Azért a vonatok simán athuznak párat a doccenokon és sok hegyi szakasz végződik laposan. Pláne az ilyen Sagan, Trentin félék birhatjak jól
FLZOLI
A szakasz kiirasok olyanok hogy konnyu lerazni a sprintereket. Ewans legjobb esetben 6 szakaszt szamolt. Ez a szam 8-9 es +1-2 a dombos szakaszokbol egy "normalis" TDF-en. Jobb es tobb egynapos sztar van itt mint sprinter. Ugye igy nehezebb a szokevenyeket kordaban tartani. A Lotto egyedul nem lesz kepes ra es a kevesebb sprinter miatt nehezebb lesz szovetsegest talalni.

Tul sokat gondolsz Trentin-Sagan fele kerekesekrol. Sokkal jobbak a hegyekben es kevesbbe nehez szakaszokon mint az igazi sprinterek. Es sokkal rosszabbak mint a nem sprinterek. Sagan meg fogja nyerni a zold trikot rohogve, mert jobb lesz a sprintereknel es egy jobb kerekest a hegyekben sem erdekli a zold triko. Termeszetesen Sagan fele odaerhet, de dolgozni fognak ellene mert ha odaengedik lesprinteli oket, es itt a kiiras olyan hogy tudjak nem odaengedni. De senki nem fog foglalkozni veluk, nem tul eros uzemmenetben is le fognak maradni a sprinterek ( es a Bora besegit ha ugy latjak egy pici hianyzik ehhez ) es ha ezeken a szakaszokon nyer egy Trentin/ Sagan attol az meg nalam az nem sprintbefuto.

2. szakasz, ha a GC csapatok setabicajra szanjak a napot akkor barmi lehet. Ettol fuggetlenul egy kozepes temponal Sagan is repulne vagy energiatakarekosan felmegy es szetszakitja a Borat hogy utolerjek a peletont akik setabicajoznak. Itt nem lesz sprint, bar ez egy hegyiszakasz ahol kozepen van docceno.

A 3. szakasz sima sprintbefuto, Sagan lerazhatja a sprintereket is rajta es a szokevenyek is nyerhetnek rajta. A sporolas neveben ez sprint lesz.
4.szakasz hegyi befuto
5. szakasz Sagan/ Matthews paradicsom
6. szakasz hegyi befuto
7.szakasz Sagan/ Matthews paradicsom
A sunweb egy fasz hogy nem hozta el Matthewst, Sagan-t elnezve jobb a formaja es az egesz csapat dolgozott volna neki.
Ebbol egy lesz sprintbefuto szinte biztosan, a tobbin dolgoznia kell erte a sprintcsapatoknak, ami 2 darab nalam a tobbi sodrodni es sporolni fog.

A lenyeg hogy nem a sprinterek es csapataik iranyitjak a verseny menetet adott szakaszokon hanem a tobbiek kiveve a 3. szakaszt az elso kilencbol es pontosan ezert arra koncentralni fognak. Ettol fuggetlenul az 5 es 7 lehet az de nem rajtuk mulik igazan ( de a sporolas !!! segithet )

Amugy az elso szakasz is hatareset es optimalis esetben lehetett volna sprinter a sprint kozott. Ami azzal hogy setabicaj volt a veszely miatt meg is tortent.

A 10-11 szakasz sima sprintbefuto ( ha akarki beszopja a szelet az nalam kuka ).
A kovetkezo a 19. szakasz ami megint Sagan/ Matthews paradicsom. A fo kerdes itt inkabb az hogy mennyi sprinter marad labon. Es Parizs.

Ez maximum 8 ha senki nem dolgozik a sprinterek ellen egy kicsit sem es minimum 4, amibol ketton a sprinterek fele nem fog indulni. A multbol kiindulva keves, ha az ingerkuszobot nezzuk akkor meg ez is sok de ezek a szakaszok azert kellenek hogy a GC menok tudjanak pihenni, mert kulonben a hegyekben sem lenne verseny.

Ugyan osszeszedetlen es a sprinterek szempontjabol van nezve ( Sagan-Trentin-Matthews nem sprinterek a szo ertelmeben ), de azert szerintem ertheto miert van mondva hogy ez nem a sprinterek TDF-je.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 148 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem is belül volt, nehogy már egy hazai versenyzőnek ne kedvezzenek ennyivel hogy ilyesmivel szivatjak..
FLZOLI
Simán belül volt, teljes terjedelmével 😊 😉
dande
Belül volt, itt van a videó az utolsó 3 km-ről (magyar kommentálással)
 eurosport.hosszabbitas.hu/kerekpar/es-bringa/tour-de-france-kristoff-sarga-triko-uae-emirates-bukasok
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kristoff nyerte a szakaszt, ő benne is van a csapatomban, tökéletes 😊
Heisman Trophy
Az szép tipp volt 😊
Én a resztlivel is szereztem pár pontot, de az első szakaszon te voltál a csapat húzóembere
FLZOLI
Kellett egy sprinter a csapatba, és Kristoff az a sprinter akiről azt hittem akkor fog nyerni amikor elérünk a 2./3. hét környékére, és a többiek feladják. De így is jó 😊
Heisman Trophy
Amúgy én nem értem miért gondolják sokan hogy alig van sprinter szakasz. Azért a vonatok simán athuznak párat a doccenokon és sok hegyi szakasz végződik laposan. Pláne az ilyen Sagan, Trentin félék birhatjak jól
FLZOLI
Emellett lehetnek még olyan győzelmek, akik korábban sprinterek voltak de mostmár csak segítők, pl Nikias Arndt tavaly ilyen szakaszon nyert a Vueltan, pedig előtte pár éve még rendes sprinten nyert asszem egy milánói befutót a Giron.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kristoff nyerte a szakaszt, ő benne is van a csapatomban, tökéletes 😊
Heisman Trophy
Az szép tipp volt 😊
Én a resztlivel is szereztem pár pontot, de az első szakaszon te voltál a csapat húzóembere
FLZOLI
Kellett egy sprinter a csapatba, és Kristoff az a sprinter akiről azt hittem akkor fog nyerni amikor elérünk a 2./3. hét környékére, és a többiek feladják. De így is jó 😊
Heisman Trophy
Amúgy én nem értem miért gondolják sokan hogy alig van sprinter szakasz. Azért a vonatok simán athuznak párat a doccenokon és sok hegyi szakasz végződik laposan. Pláne az ilyen Sagan, Trentin félék birhatjak jól

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kristoff nyerte a szakaszt, ő benne is van a csapatomban, tökéletes 😊
Heisman Trophy
Az szép tipp volt 😊
Én a resztlivel is szereztem pár pontot, de az első szakaszon te voltál a csapat húzóembere
FLZOLI
Kellett egy sprinter a csapatba, és Kristoff az a sprinter akiről azt hittem akkor fog nyerni amikor elérünk a 2./3. hét környékére, és a többiek feladják. De így is jó 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem is belül volt, nehogy már egy hazai versenyzőnek ne kedvezzenek ennyivel hogy ilyesmivel szivatjak..
FLZOLI
Simán belül volt, teljes terjedelmével 😊 😉