Kosárlabda
16 feliratkozó
2 hónapja
Dorka a legfiatalabb Euroliga MVP a díj történetében! Már hívhatjuk minimum Európaklasszisnak!Csak az a baj, hogy azzal a csapattal játszanak a döntőben, akiktől a szezon során hatból hatszor kikaptak, és akiknek a komplett ötöse belefért az első három All-Euroleague ötösbe.
www.fiba.basketball/en/events/euroleague-women-25-26/news/juhasz-crowned-mvp-to-lead-euroleague-women-awardsiktriad
NB2
2 hónapja
24.hu/sport/2026/04/18/kosarlabda-gyasz-halal-oscar-schmidt/
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Dorka a legfiatalabb Euroliga MVP a díj történetében! Már hívhatjuk minimum Európaklasszisnak! 
www.fiba.basketball/en/events/euroleague-women-25-26/news/juhasz-crowned-mvp-to-lead-euroleague-women-awards
NB2
2 hónapja
izlandi March Madness
https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Na, bepótoltam a Final Fourt, ez most elég gyengének tűnt nekem. Egy full sima, és egy igazándiból izgalomm mentes simább elődöntő, majd egy fordulatok nélküli finálé. Tippjátékban 10. hely se rossz😊
2 hónapja
Rátkai Esztert draftolták a WNBA-be.
2 hónapja
3x3-as csajok is kint vannak a vb-n
2 hónapja
ez várt, amikor megnyitottam az espn-t, what a time to be alive 😊Gratula! Duke-nak küld majd egy kis ajándékcsomagot, amiért és ahogy elchargerkedték az utolsó meccsüket. 😀
top 90 ezerben vagyok a 26,6 millió bracketből 😀
Löfli
2 hónapja
a videó elején a cintia nagyon ott van 😊
2 hónapja
pénteken partizan belgrade-zalgiris kaunas. nem kicsit vagyok besózva what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
ez várt, amikor megnyitottam az espn-t, what a time to be alive 😊Gratulálok!!!
top 90 ezerben vagyok a 26,6 millió bracketből 😀
Löfli
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
2 hónapja
ez várt, amikor megnyitottam az espn-t, what a time to be alive 😊gratula! 😊
top 90 ezerben vagyok a 26,6 millió bracketből 😀
Löfli
2 hónapja
ez várt, amikor megnyitottam az espn-t, what a time to be alive 😊
top 90 ezerben vagyok a 26,6 millió bracketből 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Most nezem 3. lettem a Network 4 csoportban. Nem is rossz. 😀
2 hónapja
Haha eleg jo lett a Tipp. 😁nem néztem egy meccset se idén, nem is ismerem a csapatokat, de a Michigan-t tippeltem be. 😀Arizona was ‘97. Time to bring it back.Betippeltem bajnoknak az Arizonát, erre ez: www.facebook.com/share/p/1AVds3SYyr/Bracket játék lesz?🙂fantasy.espn.com/tc/sharer?challengeId=277&from=espn&context=GROUP_INVITE&edition=espn-en&groupId=a72e1dc8-0437-4fcb-b3fc-029be9c05b31
zavi27
shawnka
Dzsokijuing
zavi27
Toto21
2 hónapja
na a második félidőben meg a UConn felejtette el, hogyan kell triplát dobni, szerintem az a bal oldali palánk rosszul volt beállítva 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Michigan 3 pt vs Arizona: 12/27Michigan 3 pt vs UConn: 0/8 (1st half)

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Nagyot megy az UCLA a női döntőben.Érdekes, hogy míg a férfiaknál ők nyerték eddig a legtöbb bajnoki címet, a nőknél ez az első győzelmük
Egon bá

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Nagyot megy az UCLA a női döntőben.
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
2 hónapja
Akkor ez marad, mint megdöntendő sorozat.Arizona was ‘97. Time to bring it back.Betippeltem bajnoknak az Arizonát, erre ez: www.facebook.com/share/p/1AVds3SYyr/Bracket játék lesz?🙂fantasy.espn.com/tc/sharer?challengeId=277&from=espn&context=GROUP_INVITE&edition=espn-en&groupId=a72e1dc8-0437-4fcb-b3fc-029be9c05b31
zavi27
shawnka
Dzsokijuing
zavi27
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
hajrá UConn és Michiganbejött 😊
Löfli
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
2 hónapja
jézus, a Disney+on a Fab 5-os közvetítés megy, nem voltam erre felkészülve

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
hajrá UConn és Michigan

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
