Kosárlabda
16 feliratkozó
2 hónapja
szerintem nincs a magyar csapatsport történelemben ekkora balfasz csapat az elmúlt 10 évben mint a PEACEgyelőre parádésan közvetíti az igazán fontos meccset az M4sport online csatornájaigen, Szekszárd-Beac volt az első meccsAz első kupaelődöntő elég szoros lett a végére.? A nőkről beszélsz?
Kampman
r.baggio
a "döntő" 7-kor lesz
NB2
Egy szürke képernyő, Zalaegerszeg ENC-1 felirattal, csodálatos.
Kampman
2 hónapja
Egyelőre parádésan közvetíti az igazán fontos meccset az M4sport online csatornájaTeret hagynak a képzeletnek...
Egy szürke képernyő, Zalaegerszeg ENC-1 felirattal, csodálatos.
Kampman
2 hónapja
Egyelőre parádésan közvetíti az igazán fontos meccset az M4sport online csatornájaigen, Szekszárd-Beac volt az első meccsAz első kupaelődöntő elég szoros lett a végére.? A nőkről beszélsz?
Kampman
r.baggio
a "döntő" 7-kor lesz
NB2
Egy szürke képernyő, Zalaegerszeg ENC-1 felirattal, csodálatos.
2 hónapja
Ja én meg a női ncaa final fourra gondoltam még tegnap estérőligen, Szekszárd-Beac volt az első meccsAz első kupaelődöntő elég szoros lett a végére.? A nőkről beszélsz?
Kampman
r.baggio
a "döntő" 7-kor lesz
NB2

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
igen, Szekszárd-Beac volt az első meccsAz első kupaelődöntő elég szoros lett a végére.? A nőkről beszélsz?
Kampman
r.baggio
a "döntő" 7-kor lesz
2 hónapja
Az első kupaelődöntő elég szoros lett a végére.? A nőkről beszélsz?
Kampman

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Az első kupaelődöntő elég szoros lett a végére.
2 hónapja
Duke azért keményen elchockerkedte.
2 hónapja
Mert egyetemista fiatalemberekről van szó.😊Ilyen rosszul elvégzett alapvonali bedobást, ketten feleslegesen előre rohantak, hova, minek, Owens is szemmel védekezett, kezét fel nem tette volna..Cayden minek próbálta eldobni a labdát? 😀
Duke el volt átkozva sérültekkel, kár az ideiért.
Bruschi85
Löfli
2 hónapja
Atyaúristen, mi volt itt!? Három simább meccs után kellett azért egy ilyen már ha már Madness a neve.😊
2 hónapja
Ilyen rosszul elvégzett alapvonali bedobást, ketten feleslegesen előre rohantak, hova, minek, Owens is szemmel védekezett, kezét fel nem tette volna..Edzői felelősség ezeket a szitukat kigyakoroltatni és az óramenedzsment.
Duke el volt átkozva sérültekkel, kár az ideiért.
Bruschi85
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
beszarszHOLY SHIT UCONN
— CJ Fogler (@cjzero.bsky.social) 2026. március 30. 1:22
[image or embed]

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Ilyen rosszul elvégzett alapvonali bedobást, ketten feleslegesen előre rohantak, hova, minek, Owens is szemmel védekezett, kezét fel nem tette volna..Cayden minek próbálta eldobni a labdát? 😀
Duke el volt átkozva sérültekkel, kár az ideiért.
Bruschi85

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Ilyen rosszul elvégzett alapvonali bedobást, ketten feleslegesen előre rohantak, hova, minek, Owens is szemmel védekezett, kezét fel nem tette volna..Duke el volt átkozva sérültekkel, kár az ideiért.


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
2 hónapja
na most hívják ki a szomszédok a rendőröket(Narrátor: A UConn a semmiből visszahozva a meccset az utolsó másodpercben bejutott a Final Fourba.)
Löfli
#picsába
2 hónapja
na most hívják ki a szomszédok a rendőröket

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Na sikerül a Dukenak elkúrni egy megnyert meccset?
2 hónapja
Michigan tolt egy 21-0-s runt3 TD egymás után? Szép. 😀
Löfli
2 hónapja
Michigan tolt egy 21-0-s runt

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
m.youtube.com/watch?v=FEmd-iasH9I&pp=QAFIAQ%3D%3DAkit esetleg érdekel, hallgassa meg. Völgyi Peti beszél az első kb 1 órában a csajok VB selejtezőjéről. Az azt követő részben már csak a Diósgyőrről van szó.
2 hónapja
Iowa 😕

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Nem hittem volna hogy az 1. félidő után ezt leírom, de a Michigan State meccset csinál a UConn ellen.Kapaszkodtunk, de sajnos a vége kevés volt...sajnálom Izzot, nagy kedvenc az öreg.
iktriad
2 hónapja
UConn meccset jó volt visszanézni spoilerek nélkül a Disney+on, bármikor bele- vagy visszapörgetve, éljen a kapitalizmus, hogy ezt az élményt mindössze 2990 forintért megkapom!Havertól én is "kölcsönkértem" erre az accountját kb. de azóta órákat inkább a Mickey egér játszóháza megy nálunk!😊 Bár a Net4 is bőven megfelelő nekem erre.
Löfli
2 hónapja
Már csak az Arizona maradt talpon a bracketemben, remélem, ők legalább végigmennek.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
UConn meccset jó volt visszanézni spoilerek nélkül a Disney+on, bármikor bele- vagy visszapörgetve, éljen a kapitalizmus, hogy ezt az élményt mindössze 2990 forintért megkapom!Ezt a kommentet úgy értelmezem, hogy fogva tart a South Parkos pszichopata mickey mouse valami pincében, indítjuk a mentőakciót.
Löfli