Make Love

27 feliratkozó

1 perce
szicsi23 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 14
Holnap reggel indulok Olaszországba. 😊 Még mindig nehéz elhinni, életem első külföldi útja lesz saját szervezésben.* Végül úgy alakult hogy meghosszabbítottam szerdától péntekig az ott tartózkodást a Garda-tónál. Persze egész hétre esőt jósol az előrejelzés, kicsit azért morcos leszek, ha tényleg végig az lesz.

* a februári céges franciaországi út ilyen szempontból is jól jött, nagyjából tudom hol mire számítsak és figyeljek
Mikey
Jó utat! 😊

Mi holnap után éjszaka indulunk és 27. este haza! 😊
Nézem én is, pont keddre írják a legtöbb esőt, de saját tapasztalat, hogy ott ( északon, a nagy hegyek miatt) nagyon gyorsan tud változni az időjárás...szerdától inkább viharok várhatók és lesznek napos órák!
szicsi23
Köszi, nektek is! ☺️

Jaja pont keddre a Giro hegyi befutójának napjára írja a sok esőt, de felkészültem. 😄 Amúgy igen, valószínűleg nem egész napos esők lesznek, ha lesznek, fent a hegyekben meg tényleg gyorsan tud változni az időjárás. Bízom a legjobbakban.

Ti merrefelé mentek?
Mikey

A hotel Torbole-ba lesz! A Limone-Riva-Malcesine "háromszögbe" mozgunk majd a legtöbbet!

De tervbe van még:
Lago di Molveno, majd Madonna di Campiglio és onnan vissza a hotelba! Egy másik napos program pedig Sirmione-Gardaland SEA LIFE Aquarium (a kislányom szülinapi meglepetése)-ill. Bardolino (ez pedig az én szülinapi "meglepetésem") 😊!

És ha marad időnk, akkor egy egész napos kirándulás a Comoi-tóhoz!
szicsi23
hú, azért a Gardaland egész lent van a tó déli végénél, nem?
mondjuk mi tavaly nyilván augusztus közepén voltunk, amikor tele van az egész környék turistával, brenzonei pihenő után indultunk tovább, de Gardánál annyira beállt a forgalom, hogy az utolsó kb öt kilométert másfél óra alatt tettük meg szerintem... és közben még be is kellett vásárolni, meg beérni Firenze alá a szállásra.
slowmotion
Igen, ezek mind délen vannak, és egy kicsit tartok is a tömegtől, de a SEA LIFE Aquarium a Gardaland túloldalán van, külön is látogatható! Magát a nagy élményparkot kihagyjuk, a kislányom még túl pici hozzá! Talán majd jövőre...
14 perce
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Holnap reggel indulok Olaszországba. 😊 Még mindig nehéz elhinni, életem első külföldi útja lesz saját szervezésben.* Végül úgy alakult hogy meghosszabbítottam szerdától péntekig az ott tartózkodást a Garda-tónál. Persze egész hétre esőt jósol az előrejelzés, kicsit azért morcos leszek, ha tényleg végig az lesz.

* a februári céges franciaországi út ilyen szempontból is jól jött, nagyjából tudom hol mire számítsak és figyeljek
Mikey
Jó utat! 😊

Mi holnap után éjszaka indulunk és 27. este haza! 😊
Nézem én is, pont keddre írják a legtöbb esőt, de saját tapasztalat, hogy ott ( északon, a nagy hegyek miatt) nagyon gyorsan tud változni az időjárás...szerdától inkább viharok várhatók és lesznek napos órák!
szicsi23
Köszi, nektek is! ☺️

Jaja pont keddre a Giro hegyi befutójának napjára írja a sok esőt, de felkészültem. 😄 Amúgy igen, valószínűleg nem egész napos esők lesznek, ha lesznek, fent a hegyekben meg tényleg gyorsan tud változni az időjárás. Bízom a legjobbakban.

Ti merrefelé mentek?
Mikey

A hotel Torbole-ba lesz! A Limone-Riva-Malcesine "háromszögbe" mozgunk majd a legtöbbet!

De tervbe van még:
Lago di Molveno, majd Madonna di Campiglio és onnan vissza a hotelba! Egy másik napos program pedig Sirmione-Gardaland SEA LIFE Aquarium (a kislányom szülinapi meglepetése)-ill. Bardolino (ez pedig az én szülinapi "meglepetésem") 😊!

És ha marad időnk, akkor egy egész napos kirándulás a Comoi-tóhoz!
szicsi23
hú, azért a Gardaland egész lent van a tó déli végénél, nem?
mondjuk mi tavaly nyilván augusztus közepén voltunk, amikor tele van az egész környék turistával, brenzonei pihenő után indultunk tovább, de Gardánál annyira beállt a forgalom, hogy az utolsó kb öt kilométert másfél óra alatt tettük meg szerintem... és közben még be is kellett vásárolni, meg beérni Firenze alá a szállásra.
25 perce
szicsi23 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 14
Holnap reggel indulok Olaszországba. 😊 Még mindig nehéz elhinni, életem első külföldi útja lesz saját szervezésben.* Végül úgy alakult hogy meghosszabbítottam szerdától péntekig az ott tartózkodást a Garda-tónál. Persze egész hétre esőt jósol az előrejelzés, kicsit azért morcos leszek, ha tényleg végig az lesz.

* a februári céges franciaországi út ilyen szempontból is jól jött, nagyjából tudom hol mire számítsak és figyeljek
Mikey
Jó utat! 😊

Mi holnap után éjszaka indulunk és 27. este haza! 😊
Nézem én is, pont keddre írják a legtöbb esőt, de saját tapasztalat, hogy ott ( északon, a nagy hegyek miatt) nagyon gyorsan tud változni az időjárás...szerdától inkább viharok várhatók és lesznek napos órák!
szicsi23
Köszi, nektek is! ☺️

Jaja pont keddre a Giro hegyi befutójának napjára írja a sok esőt, de felkészültem. 😄 Amúgy igen, valószínűleg nem egész napos esők lesznek, ha lesznek, fent a hegyekben meg tényleg gyorsan tud változni az időjárás. Bízom a legjobbakban.

Ti merrefelé mentek?
Mikey

A hotel Torbole-ba lesz! A Limone-Riva-Malcesine "háromszögbe" mozgunk majd a legtöbbet!

De tervbe van még:
Lago di Molveno, majd Madonna di Campiglio és onnan vissza a hotelba! Egy másik napos program pedig Sirmione-Gardaland SEA LIFE Aquarium (a kislányom szülinapi meglepetése)-ill. Bardolino (ez pedig az én szülinapi "meglepetésem") 😊!

És ha marad időnk, akkor egy egész napos kirándulás a Comoi-tóhoz!
28 perce
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Holnap reggel indulok Olaszországba. 😊 Még mindig nehéz elhinni, életem első külföldi útja lesz saját szervezésben.* Végül úgy alakult hogy meghosszabbítottam szerdától péntekig az ott tartózkodást a Garda-tónál. Persze egész hétre esőt jósol az előrejelzés, kicsit azért morcos leszek, ha tényleg végig az lesz.

* a februári céges franciaországi út ilyen szempontból is jól jött, nagyjából tudom hol mire számítsak és figyeljek
Mikey
hát akkor buon viaggio!
csak annyit tennék hozzá, hogy - nem tudván, pontosan merre mész - én az olasz határ előtt megtankolnék a helyedben. sőt, úgy tankolnék, hogy lehetőleg autópályától nem messze keresnék egy benzinkutat, ami csak pár perces kitérő, és ott ami a tankba fér.

ezen kívül az autópályán két dologra kell figyelni: hogy a maximális megengedett sebességet lehetőség szerint tartsd be, illetve hogy legyél mindenre felkészülve. simán berántják eléd a szekeret, ha előzni akarnak, viszont ez jellemzően nem a nyolcvannal tempomatozó kamiont nyolcvankettővel előző szituáció, az ottani forgalmat dinamikusabbnak mondanám.

de egy négysávos autópályán simán bemegy balról a másodikba a kamion - ha szerencséd van, akkor a legbelsőbe is.
1 órája
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
Holnap reggel indulok Olaszországba. 😊 Még mindig nehéz elhinni, életem első külföldi útja lesz saját szervezésben.* Végül úgy alakult hogy meghosszabbítottam szerdától péntekig az ott tartózkodást a Garda-tónál. Persze egész hétre esőt jósol az előrejelzés, kicsit azért morcos leszek, ha tényleg végig az lesz.

* a februári céges franciaországi út ilyen szempontból is jól jött, nagyjából tudom hol mire számítsak és figyeljek
Mikey
Jó utat! 😊

Mi holnap után éjszaka indulunk és 27. este haza! 😊
Nézem én is, pont keddre írják a legtöbb esőt, de saját tapasztalat, hogy ott ( északon, a nagy hegyek miatt) nagyon gyorsan tud változni az időjárás...szerdától inkább viharok várhatók és lesznek napos órák!
szicsi23
Köszi, nektek is! ☺️

Jaja pont keddre a Giro hegyi befutójának napjára írja a sok esőt, de felkészültem. 😄 Amúgy igen, valószínűleg nem egész napos esők lesznek, ha lesznek, fent a hegyekben meg tényleg gyorsan tud változni az időjárás. Bízom a legjobbakban.

Ti merrefelé mentek?
3 órája
szicsi23 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 14
Holnap reggel indulok Olaszországba. 😊 Még mindig nehéz elhinni, életem első külföldi útja lesz saját szervezésben.* Végül úgy alakult hogy meghosszabbítottam szerdától péntekig az ott tartózkodást a Garda-tónál. Persze egész hétre esőt jósol az előrejelzés, kicsit azért morcos leszek, ha tényleg végig az lesz.

* a februári céges franciaországi út ilyen szempontból is jól jött, nagyjából tudom hol mire számítsak és figyeljek
Mikey
Jó utat! 😊

Mi holnap után éjszaka indulunk és 27. este haza! 😊
Nézem én is, pont keddre írják a legtöbb esőt, de saját tapasztalat, hogy ott ( északon, a nagy hegyek miatt) nagyon gyorsan tud változni az időjárás...szerdától inkább viharok várhatók és lesznek napos órák!
6 órája
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
Holnap reggel indulok Olaszországba. 😊 Még mindig nehéz elhinni, életem első külföldi útja lesz saját szervezésben.* Végül úgy alakult hogy meghosszabbítottam szerdától péntekig az ott tartózkodást a Garda-tónál. Persze egész hétre esőt jósol az előrejelzés, kicsit azért morcos leszek, ha tényleg végig az lesz.

* a februári céges franciaországi út ilyen szempontból is jól jött, nagyjából tudom hol mire számítsak és figyeljek

Szerkesztette: Mikey
4 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
nem tudom hova irjam ezt, de alapvetoen az ember orul, hogy tud egyaltalan irni bmit is.
szoval ma a repulon, leszallas kozben volt vmi gaz, fust, stewiek szaladnak hatra poroltoval. mondhatjuk, hogy ki is gyulladhatott volna a kabin Malta felett, de szerencsere nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem én sírok, te sírsz! Ilyeneket látva mindig visszatér az amúgy egyre gyengülő hitem az emberiségben.
16 napja
- JC6 Denver Broncos 6 353
Megszületett a fiam.
Zsellér van de Vrij
Ugye Ngata letta neve, pls
sutianap
hát lehet Joe, Ray vagy Ed is. én személy szerint mégis a Trentre tippelnék.
slowmotion
Hülyék.
Viktor lett.
16 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Megszületett a fiam.
Zsellér van de Vrij
Ugye Ngata letta neve, pls
sutianap
hát lehet Joe, Ray vagy Ed is. én személy szerint mégis a Trentre tippelnék.
16 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Koszi mindenkinek. Ejszakakat meglassuk, apa es anya is jo alvo volt anno gyerekkoraban meg ilyen naiv dolgokkal hitegetjuk magunkat. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
16 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Sok boldogságot és szép álmokat kívánok!

| utóbbira nincs garancia |
16 napja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Megszületett a fiam.
Zsellér van de Vrij
Ugye Ngata letta neve, pls


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
17 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Megszületett a fiam.
Zsellér van de Vrij
e örö, e bódottá, sok egészséget a kicsinek meg az anyukának, folyjon bőséggel a pia anyatej!
17 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Írország illetve most Észak-Írország egyszerűen gyönyörű. A töredékét láthattam csak, de fantasztikus volt. A kezdő döccenő ellenére (a gép 3 órás késéssel indult) nagyon jól sikerült út lett. Kb 20 év után sikerült újra repülni. De hiába késtük le a buszt amire jegyünk volt a Dublin Belfast transzferre, simán felülhettünk a következő induló buszra nem kellett újra megvenni a jegyet. Jééé ilyen is van?? 😊 Az emberek segítőkészek, kedvesek, az "Activity angollal" is lehet boldogulni 😛 Belfastnak is csak kis részét tudtuk megnézni. A Titanic múzeum nagyon jó. Az Óriások útja északon, erősen ajánlott (esős időben is, úgy autentikus 😊). Egy pár hónapot (évet?) el tudnék ott tölteni (egy lelkész barátunknál voltunk ott akik 10-nX éve ott élnek). A baloldali vezetést is talán hamar megszoknám. Az időjárás is nekem ideális. Ami itthon kialakul, nem tudom meddig bírjuk...szóval erősen ajánlom nyaralásra, túrára kikapcsolódásra 😊 (A Ryanair gép nem volt a legkényelmesebb, de hát a fapados az fapados 😊)

Szerkesztette: dande2
17 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megszületett a fiam.
Zsellér van de Vrij
Isten hozta éltesse örökké 😊
17 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Megszületett a fiam.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
20 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
Mikey
arra figyelj, hogy amikor északról leereszkedsz a tó felé Torbole felett, akkor csak egyetlen panoráma-pihenő van, ahonnan hosszában be lehet fényképezni a tó hossztengelyébe
slowmotion
Magyarán nagyon figyeljek és ott mindenképpen álljak meg. Okés, köszi! 😁
Mikey
nincs kizárva, hogy tele lesz... de más tényleg nincs.
20 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
Mikey
Felejthetetlen élmény lesz!

Mi május 21. éjszaka indulunk ugyan oda, 27-én majd haza! 23. az én, 26. a lányom szülinapját fogjuk ünnepelni!

Mindig Torbole-ba foglalunk hotelt és tényleg felette van egy szép panoráma-pihenő, ahogy slowmotion is írta! Így keress rá : Panorama Sul Garda

Ha megállsz ott, akkor arra figyelj, hogy ahogy fentről ereszkedsz le, a pihenő parkolójának a bejárata egy éles kanyarban lesz. Érdemes lassan ereszkedni, mert ha elvéted, akkor nincs hol megfordulni. A parkolóval szembe van egy biciklis kávézó/bár (SESTO GRADO LOUNGE GARDEN) is, ha lentről a város felől érkezel, akkor ott lehet megállni és lőni pár fotót...
szicsi23
jaja, tavaly, amikor mentünk, akkor befordultunk a hajtűben, mondom úúú itt volt egy kilátós pihenő, na nem baj, majd a következőben megállunk... hát persze, hogy nem volt több 😊
20 napja
szicsi23 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 14
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
Mikey
Felejthetetlen élmény lesz!

Mi május 21. éjszaka indulunk ugyan oda, 27-én majd haza! 23. az én, 26. a lányom szülinapját fogjuk ünnepelni!

Mindig Torbole-ba foglalunk hotelt és tényleg felette van egy szép panoráma-pihenő, ahogy slowmotion is írta! Így keress rá : Panorama Sul Garda

Ha megállsz ott, akkor arra figyelj, hogy ahogy fentről ereszkedsz le, a pihenő parkolójának a bejárata egy éles kanyarban lesz. Érdemes lassan ereszkedni, mert ha elvéted, akkor nincs hol megfordulni. A parkolóval szembe van egy biciklis kávézó/bár (SESTO GRADO LOUNGE GARDEN) is, ha lentről a város felől érkezel, akkor ott lehet megállni és lőni pár fotót...
20 napja
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
Mikey
arra figyelj, hogy amikor északról leereszkedsz a tó felé Torbole felett, akkor csak egyetlen panoráma-pihenő van, ahonnan hosszában be lehet fényképezni a tó hossztengelyébe
slowmotion
Magyarán nagyon figyeljek és ott mindenképpen álljak meg. Okés, köszi! 😁
20 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
Mikey
arra figyelj, hogy amikor északról leereszkedsz a tó felé Torbole felett, akkor csak egyetlen panoráma-pihenő van, ahonnan hosszában be lehet fényképezni a tó hossztengelyébe
20 napja
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
Május 20-22-én megyek Olaszországba, 21-én megtekinteni a Giro d'Italia hegyi befutóját Santa Cristina Valgardenában, és ha már arra járok akkor a Garda-tóhoz is elugrok majd.

Két újabb álmom kipipálva. 😊
21 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Most volt először alkalmam sétálni a gyalogos rakparton, és elképesztő jó hangulata van. Egész évben ilyen kellene h legyen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.