Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Nekem meg majdnem mindkettő 1000 feletti. Bár nem tudom hogy ez mire jó.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
még szerencse h a respect számít 😛 😉Black_Adder
Azt honnan lehet tudni, hogy 1000 like? Úgy egyébként nekem ez az egész respect, karma, like mizéria magas. Főleg a "best of user" pont alatt szereplő százalékos karma rész. Mindenesetre magasnak tűnik az 1000 like (azt sem tudom nekem mennyi, csak a respectet látom) úgyhogy gratula.diverdoc
neked 625 van. Profilodnál tudod megnézni. (karma)

ott vagyok a top25 best of userben. (most látom csak...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
még szerencse h a respect számít 😛 😉Black_Adder
Azt honnan lehet tudni, hogy 1000 like? Úgy egyébként nekem ez az egész respect, karma, like mizéria magas. Főleg a "best of user" pont alatt szereplő százalékos karma rész. Mindenesetre magasnak tűnik az 1000 like (azt sem tudom nekem mennyi, csak a respectet látom) úgyhogy gratula.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
még szerencse h a respect számít 😛 😉Black_Adder
Még szerencse, hogy egyik se. 😛

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
még szerencse h a respect számít 😛 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel az angol meme-eket magyarítani divat, így a magyarokat angolosítani 😀😀pc_x
A hungarizálás hozzáad, ez elvesz.dcsicsak
Még jó, hogy én nem szeretnék kötekedni. Pedig tudnék...apeszos
Tehát jobb, ha félek tőled? 😀dcsicsak
Nem tudom, jobb? Ahogy érzed. Mint mondtam, én nem szeretnék. De ha a beszólás helyett inkább gratuláltál volna Newmannek, mindannyian jobban jártunk volna.. 😊
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mivel az angol meme-eket magyarítani divat, így a magyarokat angolosítani 😀😀pc_x
A hungarizálás hozzáad, ez elvesz.dcsicsak
Még jó, hogy én nem szeretnék kötekedni. Pedig tudnék...apeszos
Tehát jobb, ha félek tőled? 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért egy fotót ilyenkor illene betenni. Különben senki nem hiszi el. 😛GRAFI
ezen ne múljon 😊

 kepfeltoltes.hu/view/130127/WP_001794_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

alakra picit elrontották, de ízre nagyon finom volt egy kis hárslevelűvel 😊Double B
ma kaptam egy nagyon hasonlót (fekete fűzővel) és egy hárslevelűt is mellé 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel az angol meme-eket magyarítani divat, így a magyarokat angolosítani 😀😀pc_x
A hungarizálás hozzáad, ez elvesz.dcsicsak
Még jó, hogy én nem szeretnék kötekedni. Pedig tudnék...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
Üdv a klubban. 😉
Amúgy olyan ez, mint a pápa pöcse. Lehet, hogy mutatós, de semmi haszna nincs.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mivel az angol meme-eket magyarítani divat, így a magyarokat angolosítani 😀😀pc_x
A hungarizálás hozzáad, ez elvesz.dcsicsak
ez az új parasztos vonal igen, de az általában vett "lö én derpkedek" jellegű baromságok esetén sztem ez nagyon nem igaz 😊

btw munka utáni pihenés: Majd pár hét múlva, ha lesz egy nap, hogy nem kell mennem melózni, talán elmondhatom ezt én is 😀
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Mivel az angol meme-eket magyarítani divat, így a magyarokat angolosítani 😀😀pc_x
A hungarizálás hozzáad, ez elvesz.dcsicsak
nem is mondtam, hogy támogatom 😊


több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
pápá szuperbruttó! 😊gabtsi
ez csak számodra vagy mindenki számára?
davemayer
mindenki számára. idéntől kivezették a szuperbruttót alapján adózást, ha jól tudom.
tegnap megjött az első 2013-as fizetési papír, és jobban tetszett az összeg, mint decemberben 😊gabtsi
Nálunk még a decemberi szabadságok bérszámfejtését sem sikerült maradéktalanul megoldani, ma kizárólag jelenléti íveket kaptam szétosztásra/aláírásra, fizetési papírt nem... A munkaügyi részleg kész káosz, az emberek 80%ának nem stimmel a fizetése (délutáni pótlékok, kompenzáció, családi kedvezmény összevissza) de ezért is az én vérem fogják szívni a drága aranyos kollégáim 😊
de hogy make love is legyen: vége a hétnek, vasárnap aréna kupa, super bowl, hellyeah

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mivel az angol meme-eket magyarítani divat, így a magyarokat angolosítani 😀😀pc_x
A hungarizálás hozzáad, ez elvesz.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Munka után édes a pihenés.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
apeszos
Legalább magyarul lenne, ha már HOFI...
"Ez az, aranybogaram!"
dcsicsak
Mivel az angol meme-eket magyarítani divat, így a magyarokat angolosítani 😀😀


több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
apeszos
Legalább magyarul lenne, ha már HOFI...
"Ez az, aranybogaram!"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
pápá szuperbruttó! 😊gabtsi
ez csak számodra vagy mindenki számára?
davemayer
mindenki számára. idéntől kivezették a szuperbruttót alapján adózást, ha jól tudom.
tegnap megjött az első 2013-as fizetési papír, és jobban tetszett az összeg, mint decemberben 😊gabtsi
 hvg.hu/gazdasag/20130131_Jon_az_elso_uj_fizetes_rossz_vagy_jo_megl
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pápá szuperbruttó! 😊gabtsi
ez csak számodra vagy mindenki számára?
davemayer
mindenki számára. idéntől kivezették a szuperbruttót alapján adózást, ha jól tudom.
tegnap megjött az első 2013-as fizetési papír, és jobban tetszett az összeg, mint decemberben 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
pápá szuperbruttó! 😊gabtsi
ez csak számodra vagy mindenki számára?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
1 tárgy miatt bukok 2 évet, tavaly 1 kérdés, idén 1 pont választott el attól, hogy meglegyen. A kurva élet bassza meg ezt az egész büdös szart, a tanárt meg aztán keresztbe bassza meg a Jóisten haragja, hogy 25-ös határral nem enged el vizsgázni a 24 pontommal, úgy, hogy az igazolásokat se fogadta el (tudom nem köteles, de elfogadta amúgy, csak elvileg későn vittem be neki) és kb. 120 emberből 10-et engedett el vizsgázni. Elegem van, eljött a mély pont.Newman
És mégse, Fizika 2-es!!!!!
Newman
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1 tárgy miatt bukok 2 évet, tavaly 1 kérdés, idén 1 pont választott el attól, hogy meglegyen. A kurva élet bassza meg ezt az egész büdös szart, a tanárt meg aztán keresztbe bassza meg a Jóisten haragja, hogy 25-ös határral nem enged el vizsgázni a 24 pontommal, úgy, hogy az igazolásokat se fogadta el (tudom nem köteles, de elfogadta amúgy, csak elvileg későn vittem be neki) és kb. 120 emberből 10-et engedett el vizsgázni. Elegem van, eljött a mély pont.Newman
És mégse, Fizika 2-es!!!!!

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
az elmúlt 2 hónap számokban:
összesen 19 végigült vizsga, 12/12 sikeres tárgy, 11db kettes, 1 db hármas 😀
eaglesmcnabb
bazzeg, kevés hiányzott a perfekt szezonhoz! sajnálom 😕Höri
az az egy hármas is UV-n lett meg, a kurva anyját ZH-kból 2 pont híja volt a kettesnek 😀
Az a vicc hogy annyi kreditet vettem föl hogy így is meglesz az ösztöndíj 😀

Nem kell sok pontot szerezni, közhely ugyan, de jogosa mondás: DEFENSE WIN CHAMPIONSHIP!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az elmúlt 2 hónap számokban:
összesen 19 végigült vizsga, 12/12 sikeres tárgy, 11db kettes, 1 db hármas 😀
eaglesmcnabb
bazzeg, kevés hiányzott a perfekt szezonhoz! sajnálom 😕