Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
stílszerűen 1000-et kéne 😉fetomy
Akkor mindenki a vendégem 😊
Matthew99
jó, megdumáltál 😊

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
And the 12th man has arrived! 😀
Rataxes
Nekem meg elsőként a Triple Crown (1000 hsz, 1000 karma, 1000 respect). Nem tudom mit nyertem de örülök neki 😊Matthew99
1, max. 8 sört.JSanyo
stílszerűen 1000-et kéne 😉fetomy
Akkor mindenki a vendégem 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
And the 12th man has arrived! 😀
Rataxes
Nekem meg elsőként a Triple Crown (1000 hsz, 1000 karma, 1000 respect). Nem tudom mit nyertem de örülök neki 😊Matthew99
1, max. 8 sört.JSanyo
stílszerűen 1000-et kéne 😉
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
And the 12th man has arrived! 😀
Rataxes
Nekem meg elsőként a Triple Crown (1000 hsz, 1000 karma, 1000 respect). Nem tudom mit nyertem de örülök neki 😊Matthew99
1, max. 8 sört.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
And the 12th man has arrived! 😀
Rataxes
Nekem meg elsőként a Triple Crown (1000 hsz, 1000 karma, 1000 respect). Nem tudom mit nyertem de örülök neki 😊Matthew99
Pedig Te még a kislányom gesztenyés piskótáját sem fikázod 😊 Sig mester az én elismerésem eddig is Tied volt, eztán is így lesz 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Meg a pöcsöm se kukázna a Balaton partján a kempingeknél.😊laccoo74
Bezzeg a mi időnkben... még a szemét is tiszta volt! 😀
kaszo
Nem volt tisztább, sőt!A Balatonra akkor járó német turisták kicsit szabadjára engedték magukat, de a gyűjtőszenvedély nagy úr.Nekünk, anno még egy nyugati autót látni is nagy szó volt.Emlékszem itt Kbarcikán az első ilyen autó egy 1-es Golf volt, és mindenki a csodájára járt.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
And the 12th man has arrived! 😀
Rataxes
Nekem meg elsőként a Triple Crown (1000 hsz, 1000 karma, 1000 respect). Nem tudom mit nyertem de örülök neki 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Meg a pöcsöm se kukázna a Balaton partján a kempingeknél.😊laccoo74
Bezzeg a mi időnkben... még a szemét is tiszta volt! 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Csak eszembe jutott, hogy kölyök koromban mennyire fanatikusan gyűjtöttük a haverokkal a sörös dobozokat.Ment a cserélgetés ezerrel, versenyeztünk, kinek van több, szebb stb.Kamionos, külföldön dolgozó ismerős nagy megbecsülésnek örvendett.Aztán egy nap meguntam a törölgetésüket/kb 200 darab volt akkor/, és ment a kukába az egész.Ma már nem lenne varázsa az egész gyűjtősdinek, mert egy közepes szupermarketből is percek alatt összejönne egy gyűjtemény.Meg a pöcsöm se kukázna a Balaton partján a kempingeknél.😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
10. userként a fórum történetében megvan az 1000. lájk, köszi mindenkinek, aki hozzájárult! 😊 😀shawnka
And the 12th man has arrived! 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
10 éves kislányom életének első önálló süteménye, és nekem sütötte!
diverdoc
Ezt mifelénk odaégett pirítósnak hívják 😛 | csak viccelek, no offense 😀 |

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
10 éves kislányom életének első önálló süteménye, és nekem sütötte!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én itt lakom 10 km-re Tatabányán, de még nem is hallottam róla hogy van ilyen lehetőség.
Rataxes
Pont ezért írtam, mert sokszor a csodás, szép dolgokat a környezetünkben sem ismerjük.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én itt lakom 10 km-re Tatabányán, de még nem is hallottam róla hogy van ilyen lehetőség.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Magyarország is tartogat csodákat!
Tegnap Tatán a Fényes forrásnál voltunk a kisebb fiammal és 5 pécsi búvártársammal, egy 6x -os tájvédelmi területen. 20000 l/min vízhozamú karsztforrásrendszer és környékén csodás élővilágát néztük meg. Egy helyi búvárcsapat próbálja rendben tartani a területet. 10-re értünk oda, egy tájbemutató előadás után bejártuk a tórendszert a madár és növényvilág csodás volt. Majd ezután a megmerültük a legnagyobb tavat, ahol a vízalatti forrássok, a növények hihetetlen nagy élményét láttuk.22 fokos a víz, a feltörő forrástorkolatokban 25. Hihetetlen, hogy a helyenként, még havas táj mellett tél közepén Magyarországon csodás nyíltvizi merülést lehet csinálni. A merülés utáni 15 perc az neccesen cidris volt a 2 fokban, de a pálesz csodát tesz ilyenkor. Ezután egy iszogatás, kajálás és 4-kor irány haza. A napi program 5000 Ft volt. Két mozizás áráért benne volt a rántotthusos, rablóhusos, kovászosubis, parasztkenyeres, sütis ebéd sörrel, borral, pálinkával üdítővel, a merülés, az idegenvezetés. Nem csak búvároknak, mindenkinek ajánlom a helyet (mondjuk a viz felett tavasz, koranyár a legyszebb) Hihetetlen jó napunk volt, hihetetlen élményekkel. A helyi búvárok csináltak egy videot, mi is ezt láttuk (4,5 percnél kezdődik a "lávaszerú" vízalatti hőforrások képe)
 www.facebook.com/video/embed?video_id=211942685508555


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Szűkebb hazám, Borsod egyik büszkesége
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
újabb First in, Last out hét.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kitörés 60. lófasz sem volt 😀 de azért a térdem remélem 100%-os lesz fórumfocin 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
"Erre való az internet"

 indavideo.hu/video/Erre_valo_az_internet

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 retronom.hu/files/images/donald.preview.jpg
Szerintem, ezt már kapni sem lehet.Remélem, nem zavarok senkit a nosztalgiázással, ha unjátok szóljatok, és vége.laccoo74
Pfff. 😀 Na meg a Turbo rágó... 😀
Múltkor meg munkatársam hozott be cukrot, amit vagy 5 évesen láttam utoljára. 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Szerintem, ezt már kapni sem lehet.Remélem, nem zavarok senkit a nosztalgiázással, ha unjátok szóljatok, és vége.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Egyébként a legjobbak:

Két "hadsereg" egymással szembe állítva, dobókockára nyilak festése, és kész volt az egész napos program. 😊süti
óriási csaták mentek!
magnókazetta tokra kifeszített befőttesgumival akér 3 méterről is
le lehetett szedni őket még a fotel lába mögül is... 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az én kicsi fiam NFL blogot indított! Bár természetesen sok a copypaste, fordítás stb, de pofás kis oldal. És terjeszti az igét, hisz a társai ezt legalább el fogják olvasni. (bár offseasonra időzítés nem szerencsés)Pl. HOF rendszeres rovatot is indított (kérésemre az első bemutatott Joe papa). Büszke vagyok rá.
 boogie97.blog.hu/


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
😀 😀 nosztalgia... az én gyerekkoromban ennyi volt:
 4.bp.blogspot.com/_uyzjF4a8Lmw/TEArtYhUpXI/AAAAAAAAAEA/NuFsh8_r95Y/s1600/football.jpgapeszos
Mi meg olyan szegények voltunk, hogyha nem fiúnak születem, nem is lett volna mivel játszanom. 😐

Egyébként a legjobbak:

Két "hadsereg" egymással szembe állítva, dobókockára nyilak festése, és kész volt az egész napos program. 😊süti
nálam mindig a szürkék nyertek...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win

Ami mindent vitt.laccoo74
A Lola-t elhagytam belőle, de pakli legnagyobb része máig meg van 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear