Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ebbe a topikba írom, mert nagy öröm nekem: Az Amerikai Urológusok Társaságának éves kongresszusán a Magyar Urológusok Társasága meghívást kapott, egy un. Joint Session megtartására. 4 magyar előadás lesz ebből egy az enyém. És amiért egy amfocis fórumba írom az a következő: Nagyon rendhagyó előadást tervezek. (Picit fosok is a fogadtatástól) A kőkemény tudomány mellett pár dián bemutatom a magyarokat, akik az nfl-ben letették a névjegyüket. Csak hogy tudják még jobban helyretenni kis országunkat. Az időm limitált így sokakat kihagytam, de talán így is lesz döbi az amik körében, hogy jééé, magyarok az nfl-ben. Ime a diák (természetesen a szakmaiak nem), Gogolák lesz a záródiám.

 plus.google.com/photos/109747093444862583600/albums/5872923242609615281?authkey=CJLq2rni8L28wQE

Remélem kivehető a Halas trófeán a nyertes 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mióta van a csóri személyvonatokon wifi? Kellemes meglepetés volt egy amúgy is tökéletes nap végére.Delete
Milyen vonat volt?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Mióta van a csóri személyvonatokon wifi? Kellemes meglepetés volt egy amúgy is tökéletes nap végére.


több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Patterson Vikings lett vááááá 😀 Geci jó ez a nap, enélkül is az volt , így meg... 😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Slow!Figyeld a postást!laccoo74
ez a fránya postás bújkál előlem, de a levelet meghozta épségben. köszönöm!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Slow!Figyeld a postást!laccoo74
nehéz lesz, mert nem vagyok otthon délelőtt, de azért menni fog. köszi!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Slow!Figyeld a postást!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Matricások figyelmébe:
 oceanmania.spar.hu/trading/spar
 oceanmania.spar.hu/trading/interspar

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Basszus bocsi, most jöttem rá, hogy nem a Szafarisról beszélünk. Olyanotok nem maradt? Óceánosból még sok hiányzik, azt még lehet gyűjteni.Bazzani
Abban sajnos nem tudok segíteni.Sorry!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Basszus bocsi, most jöttem rá, hogy nem a Szafarisról beszélünk. Olyanotok nem maradt? Óceánosból még sok hiányzik, azt még lehet gyűjteni.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Lacooo! Megírhatom PM-ben, hogy nekem mi hiányzik az Óceánosból?Bazzani
Persze.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lacooo! Megírhatom PM-ben, hogy nekem mi hiányzik az Óceánosból?

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Maradt egy rakás Óceános kártyám, és Pennys is van bőven, utóbbiból csere érdekelne!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
szép dolog hogy nem adtátok fel! 😊
jó hogy ezt látja egy gyerek!
kíváncsi lennék hányan gyűjtik össze az összeset azok közül akik elkezdik...yooker
Egyedül, ezt befejezni szinte lehetetlen.Mi is csapatban csináltuk.Nyolc-tíz ember fogott össze, hogy mindenkinek beteljen az album.Hatalmas öröm volt látni azt, hogy a kisfiam mennyire örül minden egyes matricának.Ő is cserélgetett suliban, meg mi is a párommal a munkahelyünkön.Amúgy nagyon színvonalas az album, sokat tanulhat belőle a gyerek.laccoo74
azért a régi Lutra albumok... emlékszem, akkor még lementem az ifiházba, szombatonként ott volt a matricacserélő délelőtt, mindig ott voltam. most ilyen már biztos nem lehetne ott, mert ebből nem lehet pénzt csinálni...slowmotion
Sajnos, azt kell mondanom, hogy ma már nem a "művelődés' a fő profilja a művelődési házaknak.Nemrég került a kezembe a helyi program, és kulturális rendezvény egész hónapban 1, azaz egy darab volt feltüntetve/később, azt is lemondták/, turkáló, cipővásár annál több!Ez azért valahol nagyon szomorú dolog.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekünk sajnos a Szafarimániából hiányzik 20, az Óceánosból meg még a fele. Mondjuk ezek az albumok azért is jók mert ha hiányzik a matrica akkor is látszik kicsit a kép és nemcsak egy lyuk van ott.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Lányom is gyűjti ezerrel, az előző kettő fullos persze, de ebből még hiányzik pár (én nem járok Sparba, nem esik útba, de ilyenkor muszáj)
Hasznos hóbort, néha leülünk és lapról lapra olvassuk át a jószágokat, beszélgetünk róluk, imádja őket.atapapa
az elsőből, a Dzsungelmániából van vagy 30 matricánk, mert akkor pont nem jártunk Sparba, lévén nem esett soha útba. aztán úgy két éve itt a tér másik oldalán Spar lett a Kaiser's-ből, azóta sokkal könnyebben sikerül összeszedni a darabszámot.
ennyin múlik...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
szép dolog hogy nem adtátok fel! 😊
jó hogy ezt látja egy gyerek!
kíváncsi lennék hányan gyűjtik össze az összeset azok közül akik elkezdik...yooker
Egyedül, ezt befejezni szinte lehetetlen.Mi is csapatban csináltuk.Nyolc-tíz ember fogott össze, hogy mindenkinek beteljen az album.Hatalmas öröm volt látni azt, hogy a kisfiam mennyire örül minden egyes matricának.Ő is cserélgetett suliban, meg mi is a párommal a munkahelyünkön.Amúgy nagyon színvonalas az album, sokat tanulhat belőle a gyerek.laccoo74
azért a régi Lutra albumok... emlékszem, akkor még lementem az ifiházba, szombatonként ott volt a matricacserélő délelőtt, mindig ott voltam. most ilyen már biztos nem lehetne ott, mert ebből nem lehet pénzt csinálni...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lányom is gyűjti ezerrel, az előző kettő fullos persze, de ebből még hiányzik pár (én nem járok Sparba, nem esik útba, de ilyenkor muszáj)
Hasznos hóbort, néha leülünk és lapról lapra olvassuk át a jószágokat, beszélgetünk róluk, imádja őket.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
szép dolog hogy nem adtátok fel! 😊
jó hogy ezt látja egy gyerek!
kíváncsi lennék hányan gyűjtik össze az összeset azok közül akik elkezdik...yooker
Egyedül, ezt befejezni szinte lehetetlen.Mi is csapatban csináltuk.Nyolc-tíz ember fogott össze, hogy mindenkinek beteljen az album.Hatalmas öröm volt látni azt, hogy a kisfiam mennyire örül minden egyes matricának.Ő is cserélgetett suliban, meg mi is a párommal a munkahelyünkön.Amúgy nagyon színvonalas az album, sokat tanulhat belőle a gyerek.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
szép dolog hogy nem adtátok fel! 😊
jó hogy ezt látja egy gyerek!
kíváncsi lennék hányan gyűjtik össze az összeset azok közül akik elkezdik...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
jó Neked, nekünk még 5 hiányzik. meg most derült ki, hogy egy matrica az előzőből is. epic fail 😮slowmotion
Írjál számokat, ha tudok szivesen segítek!laccoo74
köszi 😊
59, 105, 128, 139, 193, meg a tavalyiból a 108. bár ez utóbbiban reménykedem, hogy valahova lefújta a szél, és azért nem találom...slowmotion
105,128,139 megvan, ha küldöd a címed privát üziben, akkor hétfőn fel is dobom neked.laccoo74
asszem sikerült elküldeni... 😊

na ezek után mondja valaki, hogy az amerikai futball haszontalan dolog 😀
cserébe esetleg kell valamelyik? hátha fel akar ragasztatni valamit a szekrényre a fiad, aztán ahhoz kell egy többrészes kép darabja vagy hasonló...slowmotion
Nem vagyok én olyan gyerek, hogy nyerészkedjek!Bőven maradt neki tartalék matrica!Az üzenet pedig átjött, hétfőn postázok, bízok benne, hogy addig a hiányzó kettőt is levadászom neked.laccoo74
nem nyerészkedés lenne, csak szimpla csere
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
jó Neked, nekünk még 5 hiányzik. meg most derült ki, hogy egy matrica az előzőből is. epic fail 😮slowmotion
Írjál számokat, ha tudok szivesen segítek!laccoo74
köszi 😊
59, 105, 128, 139, 193, meg a tavalyiból a 108. bár ez utóbbiban reménykedem, hogy valahova lefújta a szél, és azért nem találom...slowmotion
105,128,139 megvan, ha küldöd a címed privát üziben, akkor hétfőn fel is dobom neked.laccoo74
asszem sikerült elküldeni... 😊

na ezek után mondja valaki, hogy az amerikai futball haszontalan dolog 😀
cserébe esetleg kell valamelyik? hátha fel akar ragasztatni valamit a szekrényre a fiad, aztán ahhoz kell egy többrészes kép darabja vagy hasonló...slowmotion
Nem vagyok én olyan gyerek, hogy nyerészkedjek!Bőven maradt neki tartalék matrica!Az üzenet pedig átjött, hétfőn postázok, bízok benne, hogy addig a hiányzó kettőt is levadászom neked.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
jó Neked, nekünk még 5 hiányzik. meg most derült ki, hogy egy matrica az előzőből is. epic fail 😮slowmotion
Írjál számokat, ha tudok szivesen segítek!laccoo74
köszi 😊
59, 105, 128, 139, 193, meg a tavalyiból a 108. bár ez utóbbiban reménykedem, hogy valahova lefújta a szél, és azért nem találom...slowmotion
105,128,139 megvan, ha küldöd a címed privát üziben, akkor hétfőn fel is dobom neked.laccoo74
asszem sikerült elküldeni... 😊

na ezek után mondja valaki, hogy az amerikai futball haszontalan dolog 😀
cserébe esetleg kell valamelyik? hátha fel akar ragasztatni valamit a szekrényre a fiad, aztán ahhoz kell egy többrészes kép darabja vagy hasonló...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
jó Neked, nekünk még 5 hiányzik. meg most derült ki, hogy egy matrica az előzőből is. epic fail 😮slowmotion
Írjál számokat, ha tudok szivesen segítek!laccoo74
köszi 😊
59, 105, 128, 139, 193, meg a tavalyiból a 108. bár ez utóbbiban reménykedem, hogy valahova lefújta a szél, és azért nem találom...slowmotion
105,128,139 megvan, ha küldöd a címed privát üziben, akkor hétfőn fel is dobom neked.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
jó Neked, nekünk még 5 hiányzik. meg most derült ki, hogy egy matrica az előzőből is. epic fail 😮slowmotion
Írjál számokat, ha tudok szivesen segítek!laccoo74
köszi 😊
59, 105, 128, 139, 193, meg a tavalyiból a 108. bár ez utóbbiban reménykedem, hogy valahova lefújta a szél, és azért nem találom...