Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
jó Neked, nekünk még 5 hiányzik. meg most derült ki, hogy egy matrica az előzőből is. epic fail 😮slowmotion
Írjál számokat, ha tudok szivesen segítek!laccoo74
köszi 😊
59, 105, 128, 139, 193, meg a tavalyiból a 108. bár ez utóbbiban reménykedem, hogy valahova lefújta a szél, és azért nem találom...slowmotion
105,128,139 megvan, ha küldöd a címed privát üziben, akkor hétfőn fel is dobom neked.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
jó Neked, nekünk még 5 hiányzik. meg most derült ki, hogy egy matrica az előzőből is. epic fail 😮slowmotion
Írjál számokat, ha tudok szivesen segítek!laccoo74
köszi 😊
59, 105, 128, 139, 193, meg a tavalyiból a 108. bár ez utóbbiban reménykedem, hogy valahova lefújta a szél, és azért nem találom...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
jó Neked, nekünk még 5 hiányzik. meg most derült ki, hogy egy matrica az előzőből is. epic fail 😮slowmotion
Írjál számokat, ha tudok szivesen segítek!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
jó Neked, nekünk még 5 hiányzik. meg most derült ki, hogy egy matrica az előzőből is. epic fail 😮
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.laccoo74
kaptál mellé egy törzsvásárlóit is? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ma sikeresen befejeztük a kisfiamnak az Óceán mániás matricagyűjtést!Megvan mind a 200 darab.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Világosban jöttem haza munkából! 😊

Még a végén pozitív világszemléletem lesz 😀Black_Adder
its a trap

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Világosban jöttem haza munkából! 😊

Még a végén pozitív világszemléletem lesz 😀Black_Adder
jaja kurva jó ez a hétkor még meleg van meg szép idő! 😀

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Világosban jöttem haza munkából! 😊

Még a végén pozitív világszemléletem lesz 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
fizetésemelés :cool:Black_Adder
Nekem meg kifizették a februári túlórapénzt. 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Napszemüveg :cool: (és végre nem a hó vakítása ellen)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
fizetésemelés :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Kedden voltam egy - lehet, hogy szart sem érő, egy porcikám sem kívánta - képzésen, ahol megismertem egy gyönyörű, kedves nőt. Ha kötőjellel írja is nevét, s feltehetőleg házas, nem érdekel, köszönet ezért a napért.

Találkozunk majd' három hét múlva.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Holnap lesz aktuális, meg a szám is annyira jó. 😀
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Photographing Love:  www.newyorker.com/online/blogs/photobooth/2013/02/slide-show-photographing-love.html#slide_ss_0=11

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
semmi szurkálás?Amadeus91
túlmisztifikálod ezt sztem.deyell
ha nincs szurkálás, akkor amadeuszt nem érdekli a buli, ő direkt azért menne.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
En is megcsinaltattam mar vagy 8 eve, ugyanezzel a modszerrel, es tokeletesen rendben van minden, megerte nagyon.zavi27
műkönnyet szoktál használni?

semmi szurkálás?Amadeus91
ja azt elfelejtettem említeni, hogy egy alabárddal kipeckelték a szememet, melyet maga Dali vágott a műtét előtt fel...jjncaa
komolyan kérdeztem.Amadeus91
Valójában Bunuel. A Dali tényleg csak vicc volt.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
semmi szurkálás?Amadeus91
túlmisztifikálod ezt sztem. volt egy szemműtétem nemrég, jégárpát kellett eltávolítani, jó nagy volt. kaptam 2 injekciót a szemhéjba, majd szikével lemetszette a doki. ki lehetett bírni, csak annyi volt a gond, hogy utána nem láttam egy ideig, gyanítom a látásjavító műtét még ennyire sem kellemetlen.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
En is megcsinaltattam mar vagy 8 eve, ugyanezzel a modszerrel, es tokeletesen rendben van minden, megerte nagyon.zavi27
műkönnyet szoktál használni?

semmi szurkálás?Amadeus91
ja azt elfelejtettem említeni, hogy egy alabárddal kipeckelték a szememet, melyet maga Dali vágott a műtét előtt fel...jjncaa
komolyan kérdeztem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
En is megcsinaltattam mar vagy 8 eve, ugyanezzel a modszerrel, es tokeletesen rendben van minden, megerte nagyon.zavi27
műkönnyet szoktál használni?

semmi szurkálás?Amadeus91
ja azt elfelejtettem említeni, hogy egy alabárddal kipeckelték a szememet, melyet maga Dali vágott a műtét előtt fel...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
Fáj? Hogy gyógyul? Nyugtasd már meg Amadeót!catattack
az rémisztett meg a legjobban, hogy mennyire nem volt eddig semmi gond 😊 a kezelés 10 perc volt, utána fél órát kicsit pihentettem a szemem, majd napszemüvegben simán segítség nélkül haza tudtam menni... 2 órát feküdtem kb., majd simán tudtam olvasni, lementem vacsoráért, ilyesmi

reggelre teljesen eltűnt a ködös látás, óránként egyszer kell műkönnyet csepegtetni, meg napi ötször szemcseppet, és arcot mosni még nem igen szabad, ez egyedül az, ami irritál, de olvastam én olyanokat, hogy napokig tartó fényérzékenység meg ilyenek, na nálam max szemszárazság van, a látásom meg 125%-os lett -5.75.ről és -7.5-ről indulva (tehát - egyelőre - a piros vonal alatti karaktereket is el tudom olvasni a vizsgálaton)jjncaa
és mi volt a műtét menete?Amadeus91
előtte egy hétig napi háromszor műkönny, a kezelés előtt fél órával xanax, és egy gyors vizsgálat, mikor másodszorra szólítottak, azt hittem még egy vizsgálat lesz, aztán mire felocsúdtam, már ott is voltam a műtőben
háttal lefekszel, nézel előre bizonyos ideig, a fények miatt az egész olyan, mint egy lájtos lsd trip, 10 perc az egész, annyi az egész, hogy kussban kell maradnod, ahogy megvan, csinálnak rólad egy képet, ilyenkor már az "új" szemeiddel látsz, csak még kicsit ködösen
fél óra üldögélés a váróban, óránként szemcsepp és gyakori műkönny, aztán mehetsz, egy napra, egy hétre és egy hónapra rá még egy-egy vizsgálatra hívnak visszajjncaa
semmi szurkálás?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
Fáj? Hogy gyógyul? Nyugtasd már meg Amadeót!catattack
az rémisztett meg a legjobban, hogy mennyire nem volt eddig semmi gond 😊 a kezelés 10 perc volt, utána fél órát kicsit pihentettem a szemem, majd napszemüvegben simán segítség nélkül haza tudtam menni... 2 órát feküdtem kb., majd simán tudtam olvasni, lementem vacsoráért, ilyesmi

reggelre teljesen eltűnt a ködös látás, óránként egyszer kell műkönnyet csepegtetni, meg napi ötször szemcseppet, és arcot mosni még nem igen szabad, ez egyedül az, ami irritál, de olvastam én olyanokat, hogy napokig tartó fényérzékenység meg ilyenek, na nálam max szemszárazság van, a látásom meg 125%-os lett -5.75.ről és -7.5-ről indulva (tehát - egyelőre - a piros vonal alatti karaktereket is el tudom olvasni a vizsgálaton)jjncaa
és mi volt a műtét menete?Amadeus91
előtte egy hétig napi háromszor műkönny, a kezelés előtt fél órával xanax, és egy gyors vizsgálat, mikor másodszorra szólítottak, azt hittem még egy vizsgálat lesz, aztán mire felocsúdtam, már ott is voltam a műtőben
háttal lefekszel, nézel előre bizonyos ideig, a fények miatt az egész olyan, mint egy lájtos lsd trip, 10 perc az egész, annyi az egész, hogy kussban kell maradnod, ahogy megvan, csinálnak rólad egy képet, ilyenkor már az "új" szemeiddel látsz, csak még kicsit ködösen
fél óra üldögélés a váróban, óránként szemcsepp és gyakori műkönny, aztán mehetsz, egy napra, egy hétre és egy hónapra rá még egy-egy vizsgálatra hívnak visszajjncaa
En is megcsinaltattam mar vagy 8 eve, ugyanezzel a modszerrel, es tokeletesen rendben van minden, megerte nagyon.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
Fáj? Hogy gyógyul? Nyugtasd már meg Amadeót!catattack
az rémisztett meg a legjobban, hogy mennyire nem volt eddig semmi gond 😊 a kezelés 10 perc volt, utána fél órát kicsit pihentettem a szemem, majd napszemüvegben simán segítség nélkül haza tudtam menni... 2 órát feküdtem kb., majd simán tudtam olvasni, lementem vacsoráért, ilyesmi

reggelre teljesen eltűnt a ködös látás, óránként egyszer kell műkönnyet csepegtetni, meg napi ötször szemcseppet, és arcot mosni még nem igen szabad, ez egyedül az, ami irritál, de olvastam én olyanokat, hogy napokig tartó fényérzékenység meg ilyenek, na nálam max szemszárazság van, a látásom meg 125%-os lett -5.75.ről és -7.5-ről indulva (tehát - egyelőre - a piros vonal alatti karaktereket is el tudom olvasni a vizsgálaton)jjncaa
és mi volt a műtét menete?Amadeus91
előtte egy hétig napi háromszor műkönny, a kezelés előtt fél órával xanax, és egy gyors vizsgálat, mikor másodszorra szólítottak, azt hittem még egy vizsgálat lesz, aztán mire felocsúdtam, már ott is voltam a műtőben
háttal lefekszel, nézel előre bizonyos ideig, a fények miatt az egész olyan, mint egy lájtos lsd trip, 10 perc az egész, annyi az egész, hogy kussban kell maradnod, ahogy megvan, csinálnak rólad egy képet, ilyenkor már az "új" szemeiddel látsz, csak még kicsit ködösen
fél óra üldögélés a váróban, óránként szemcsepp és gyakori műkönny, aztán mehetsz, egy napra, egy hétre és egy hónapra rá még egy-egy vizsgálatra hívnak vissza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Most már szemüveg és kontaktlencse nélkül fórumozok 😊jjncaa
Fáj? Hogy gyógyul? Nyugtasd már meg Amadeót!catattack
az rémisztett meg a legjobban, hogy mennyire nem volt eddig semmi gond 😊 a kezelés 10 perc volt, utána fél órát kicsit pihentettem a szemem, majd napszemüvegben simán segítség nélkül haza tudtam menni... 2 órát feküdtem kb., majd simán tudtam olvasni, lementem vacsoráért, ilyesmi

reggelre teljesen eltűnt a ködös látás, óránként egyszer kell műkönnyet csepegtetni, meg napi ötször szemcseppet, és arcot mosni még nem igen szabad, ez egyedül az, ami irritál, de olvastam én olyanokat, hogy napokig tartó fényérzékenység meg ilyenek, na nálam max szemszárazság van, a látásom meg 125%-os lett -5.75.ről és -7.5-ről indulva (tehát - egyelőre - a piros vonal alatti karaktereket is el tudom olvasni a vizsgálaton)jjncaa
és mi volt a műtét menete?

amúgy átléptem az 1000-s álomhatárt, a fórumon 14.-ként. Köszönöm mindenkinek aki lehetővé tette.

criminal lawyer or criminal lawyer?