Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Öt
//1.5 év csúszás. De főleg a vége felé munka mellett már nem voltam túl motivált... 😊Black_Adder
gratgrat 😊
maradsz mscre?Chevy
Mehetnék újra Szeszlérhez, világ minden kincséért ki nem hagynám 😂
Munka mellett nem lehet nappalit végezni, meg kinek hiányzik még 2+X év szopatás?

Egyetemen semmit nem tanultam, csak szopattak. Nyilván én is hibás vagyok benne valamennyire, de egyedül szglab5-ből és grafikából sikerült hasznosítható tudást szereznem. Amúgy szinte mindenből az elmélet, utáltam. ráadásul pár hónap és úgy is elfelejtem, utána pontosan semmit nem ér. szar az egész. Munka közben tanultam meg igazán azt amit tudok, fél év alatt összehasonlíthatatlanul többet, mint az egyetemen összesen, aztán az egyetemet ezért kb le is szartam utána.
Van egy hely ahol nem tanítanak, csak szopatnak, semmibe vesznek, nem is ember vagyok csak egy neptunkkód a sok közül fizethetem a nem teljesített krediteket orvérzésig, meg egy másik hely, ahol megbecsülnek, tényleg minden nap fejlődök, és még nekem fizetnek érte. és a CV-be írhatom a munkatapasztalatot, ami szvsz többet ér, mint az MSC. Ez nekem egyértelmű döntés...

Nem tudom mennyit ér a piacon az msc, mennyivel többet mint a bsc, köv félévben lehet megyek valahova esti képzésre, elsősorban a diákigazolványért, meg ha valahogy mégis lesz msc-s papírom, abból csak hasznom lehet...Black_Adder
Mért van az hogy én ezt mnodom az embereknek, de mindenki azt hiszi az MSC diplomától god szintre emelkedik. 😀
Szeszlér meg jó arc, csak zsinórban 3x baszott meg szóbelin. Egyszer úgy hogy kipuskáztam a full tételt 1,5 oldal + fél odlal hozzá kapcsololódó tételek és neki kevés volt 😀
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Azért így utólag nosztalgiával tölt el, amikor olvasom, h a "Szebis" 2-esnek örültök, a szofttechről hiszitek, h nehéz tárgy és a valszám ilyen leküzdhetetlen akadályt jelent... 😊

Kitartás! Köv félévben jön az adatb meg a grafika...Black_Adder
Jah grat, én nem hiszem hogy a prog2 nehéz de nekem 2 év csúszást idézett elő így örülök hogy letudtam, semmi nem nehéz csak tanulni kell rá.
Annak a valószínűsége hogy holnap tenorral megbukunk valszámon én részemről kisebb , ő részéről mivel folyton csak spar matricákat cserélget nagyobb 😀
Viszont ennek ellenére mindkét szám magas 😀Toca
Tenor cserélünk spar matricákat? nekem még hiányzik jópár!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Öt
//1.5 év csúszás. De főleg a vége felé munka mellett már nem voltam túl motivált... 😊Black_Adder
gratgrat 😊
maradsz mscre?Chevy
Mehetnék újra Szeszlérhez, világ minden kincséért ki nem hagynám 😂
Munka mellett nem lehet nappalit végezni, meg kinek hiányzik még 2+X év szopatás?

Egyetemen semmit nem tanultam, csak szopattak. Nyilván én is hibás vagyok benne valamennyire, de egyedül szglab5-ből és grafikából sikerült hasznosítható tudást szereznem. Amúgy szinte mindenből az elmélet, utáltam. ráadásul pár hónap és úgy is elfelejtem, utána pontosan semmit nem ér. szar az egész. Munka közben tanultam meg igazán azt amit tudok, fél év alatt összehasonlíthatatlanul többet, mint az egyetemen összesen, aztán az egyetemet ezért kb le is szartam utána.
Van egy hely ahol nem tanítanak, csak szopatnak, semmibe vesznek, nem is ember vagyok csak egy neptunkkód a sok közül fizethetem a nem teljesített krediteket orvérzésig, meg egy másik hely, ahol megbecsülnek, tényleg minden nap fejlődök, és még nekem fizetnek érte. és a CV-be írhatom a munkatapasztalatot, ami szvsz többet ér, mint az MSC. Ez nekem egyértelmű döntés...

Nem tudom mennyit ér a piacon az msc, mennyivel többet mint a bsc, köv félévben lehet megyek valahova esti képzésre, elsősorban a diákigazolványért, meg ha valahogy mégis lesz msc-s papírom, abból csak hasznom lehet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyébként tényleg annyira nehéz BME-n legtöbb tárgy, hogy elsőre "megtanulhatatlan", vagy inkább tanárok szopatásának köszönhető az egész?Asbee
Szerintem nincs olyan tárgy, ami elsőre megtanulhatatlan.
Inkább a.: Túl sok tanulás kell hozzá. Egyik ismerősöm egy két kredites tárgyért bukott kb 16 kreditnyi másikat (Szoftlab 4 és LZ konzulens)
b.: Szopatnak. Megint LZt fogom felhozni, de vicc, amit művel. A vizsga két részből áll 24 pont "beugró" és 26 pont utána.
Na most a 26ból az emberek általában olyan 20 körül elérnek, de kit érdekel? A beugró részből egyébként 14 pontot kell szerezni. A beugró részen ( = a vizsgán is ) az első vizsgán átmennek maximum 30%an, a másodikon kb 10%, a harmadikon meg akinek két anyja van (és aztán LZ bejelenti, hogy nem nehezednek a vizsgák, csak az okosak átmennek az elsőn). Külön vicc, hogy most vizsgakurzuson még nem kapott egy szép spamet tőlünk + HKtól a kb 400 emberre kiírt 60 helyet az első vizsgára, mondanom se kell, hogy kb 10 perccel nyitás után betelt, és utána egyes emberek pénzt fizettek a helyekért (utána felemelte 150re).
Idén az első vizsga külön vicces volt, mert a 24 pontban 22 pont szőrszálhasogató, geci elmélet volt, aminek semmi értelme, a második rész meg vicc. Van 30 perced a beugróra, majd asszem 70 a második részre. Na mármost a második részre nekem kereken 8 perc kellett és megoldó kulcs alapján 24 pont (a beugrón 5 pontom lett). Persze lehet, hogy én látom ezt a tárgyat most ennyire borúlátóan, de 4szer húztak meg eddig vizsgán úgy, hogy az utóbbira tanultam 3 napot, és a gyakorlatok kb maxosan mennek,
Ja azt nem említettem, hogy házit is kell írni a tárgyból, ahol van 8 feladat, és ha bármelyiken feladaton nem éred el az 50%ot, akkor nem érvényes. Ugyan pótolni lehet, de olyanról nem hallottam még, akinek azt elfogadták. Van olyan ismerősöm, aki tavaly kb 10 embernek írta meg (segített megírni) a háziját, és nem fogadták el a háziját, aztán amikor megkérdezte, akkor csak hülye válaszokat kapott, hogy ők jól javítanak. Ja és a külön vicces, hogy szeretnek 13,5 pontot adni a beugróra 😀


De ez most egy erősen negatív példa volt, valszámra csak tanulnom kellett volna 3 napot kb. amit nem tudtam, mert kicsit feltorlódtak a vizsgám, pozitív példa meg van bőven, most éppen a Számítógép-architektúrák átalakítása, aminél lecserélték az előadót, és odaadták egy fiatal tanárnak, akit érdekel az anyag, szeret tanítani és még jól is csinálja, amit én minimálisan elvárnék egy olyan egyetemen, aminek olyan híre van, mint a BMEnek. Up-do-date kidolgozott anyag volt a tárgyhoz, normális ZH (értsd, aki tanult az még akár ötöst is szerezhetett, nem úgy, mint a legtöbb tárgyon), korrekt javítás, stb..

Igazából ezért parázik most sok ember a VIKen, mert ha bevezetik ezt az 5 vizsgás felsőoktatási törvényt, akkor kb az emberek 70%a fog repülni innen (pl. az ösztöndíjátlagok alsó határa 2.2 körül szokott lenni, és csak a felső 40% kaphat, tehát a maradék 60% alaphangon 2.0 alatt van kb.)

Tl;dr mert túl hosszú lett: Nem, csak vannak faszok itt is, mint gondolom máshol is.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként tényleg annyira nehéz BME-n legtöbb tárgy, hogy elsőre "megtanulhatatlan", vagy inkább tanárok szopatásának köszönhető az egész?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Gratulálok!
Én megyek holnap megbukni valszámból 😀tenorx
Csak azért fogsz megbukni, mert hülye "vicceket" posztoltál meg mert vadul ütötted a billentyűzetet a 100 fölötti WPM érdekében. 😀Gabesz92
Hé, a hülye vicceket egy másik vizsga előtt posztoltam, abból átmentem 😀
Jah és a szofttech nem nehéz, csak LZ egy fasz 😀 A mostani vizsgán valami 90% bukott kbtenorx
az semmi, ma jelek2-n vagy 97% 😀 4 ember ment át írásbelin, de ebből még 1-et meghúztak a szóbelin
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Gratulálok!
Én megyek holnap megbukni valszámból 😀tenorx
Csak azért fogsz megbukni, mert hülye "vicceket" posztoltál meg mert vadul ütötted a billentyűzetet a 100 fölötti WPM érdekében. 😀Gabesz92
Hé, a hülye vicceket egy másik vizsga előtt posztoltam, abból átmentem 😀
Jah és a szofttech nem nehéz, csak LZ egy fasz 😀 A mostani vizsgán valami 90% bukott kb
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Öt
//1.5 év csúszás. De főleg a vége felé munka mellett már nem voltam túl motivált... 😊Black_Adder
gratgrat 😊
maradsz mscre?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Azért így utólag nosztalgiával tölt el, amikor olvasom, h a "Szebis" 2-esnek örültök, a szofttechről hiszitek, h nehéz tárgy és a valszám ilyen leküzdhetetlen akadályt jelent... 😊

Kitartás! Köv félévben jön az adatb meg a grafika...Black_Adder
Jah grat, én nem hiszem hogy a prog2 nehéz de nekem 2 év csúszást idézett elő így örülök hogy letudtam, semmi nem nehéz csak tanulni kell rá.
Annak a valószínűsége hogy holnap tenorral megbukunk valszámon én részemről kisebb , ő részéről mivel folyton csak spar matricákat cserélget nagyobb 😀
Viszont ennek ellenére mindkét szám magas 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Black_Adder: gratulálok! 😊

Én is mérnök infón vagyok, a fent említett tantárgyak közül prog2-őn és valszámon már túl vagyok, de a szofttech a köv. félévben jön. 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Azért így utólag nosztalgiával tölt el, amikor olvasom, h a "Szebis" 2-esnek örültök, a szofttechről hiszitek, h nehéz tárgy és a valszám ilyen leküzdhetetlen akadályt jelent... 😊

Kitartás! Köv félévben jön az adatb meg a grafika...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Gratulálok!
Én megyek holnap megbukni valszámból 😀tenorx
ennek mennyi a valószínűsége? :cool:
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Gratulálok!
Én megyek holnap megbukni valszámból 😀tenorx
Csak azért fogsz megbukni, mert hülye "vicceket" posztoltál meg mert vadul ütötted a billentyűzetet a 100 fölötti WPM érdekében. 😀

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Gratulálok!
Én megyek holnap megbukni valszámból 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Öt
//1.5 év csúszás. De főleg a vége felé munka mellett már nem voltam túl motivált... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mától DIPLOMÁS mérnökinformatikus vagyok!
Black_Adder
Hány évedbe telt? 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Mától DIPLOMÁS mérnökinformatikus vagyok!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Prog 2 2-es hát én még tárgynak nem örültem ennyire 😀Toca
Mert még nem voltál szofttechen. 😀Schleck
Ismerem én azt ne aggódj csak eljutni nem jutottam el odáig. 😀 LZ nagy arc végre spanolhatok vele 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Prog 2 2-es hát én még tárgynak nem örültem ennyire 😀Toca
Mert még nem voltál szofttechen. 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Prog 2 2-es hát én még tárgynak nem örültem ennyire 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kisebbik fiam végigverte Európát és a döntőben kinait(!!) verve nyerte meg a 45. Bodensee tornát, az egyik legrangosabb európai ifjusági tornát. Ugyanitt egy korcsoporttal feljebb nagyobb fiam 92 induló közül 5. lett, úgy hogy a friss olasz bajnokot, a tavalyi gyöztes németet is kiverte és az éremért 3 szettes meccsen bukott.
138 egyesület közül a pécsiek ötödikek lettek a csapatversenyben.diverdoc
Hatalmas gratula a csemetéknek! Azért ahogy olvasom a kieséses szakaszban már nagyon kemény meccsek voltak. A döntő sem volt egyszerű a kisebbiknek és a nagyobbik is 2 órán belül három 3 szettes meccset játszott, meccslabdáról fordított...
Hasonló sikereket a továbbiakban is.kittli
Köszönöm szépen.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Kisebbik fiam végigverte Európát és a döntőben kinait(!!) verve nyerte meg a 45. Bodensee tornát, az egyik legrangosabb európai ifjusági tornát. Ugyanitt egy korcsoporttal feljebb nagyobb fiam 92 induló közül 5. lett, úgy hogy a friss olasz bajnokot, a tavalyi gyöztes németet is kiverte és az éremért 3 szettes meccsen bukott.
138 egyesület közül a pécsiek ötödikek lettek a csapatversenyben.diverdoc
Hatalmas gratula a csemetéknek! Azért ahogy olvasom a kieséses szakaszban már nagyon kemény meccsek voltak. A döntő sem volt egyszerű a kisebbiknek és a nagyobbik is 2 órán belül három 3 szettes meccset játszott, meccslabdáról fordított...
Hasonló sikereket a továbbiakban is.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Kisebbik fiam végigverte Európát és a döntőben kinait(!!) verve nyerte meg a 45. Bodensee tornát, az egyik legrangosabb európai ifjusági tornát. Ugyanitt egy korcsoporttal feljebb nagyobb fiam 92 induló közül 5. lett, úgy hogy a friss olasz bajnokot, a tavalyi gyöztes németet is kiverte és az éremért 3 szettes meccsen bukott.
138 egyesület közül a pécsiek ötödikek lettek a csapatversenyben.diverdoc
Lehet még erre mit mondani??? Gratulálok ismét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Kisebbik fiam végigverte Európát és a döntőben kinait(!!) verve nyerte meg a 45. Bodensee tornát, az egyik legrangosabb európai ifjusági tornát. Ugyanitt egy korcsoporttal feljebb nagyobb fiam 92 induló közül 5. lett, úgy hogy a friss olasz bajnokot, a tavalyi gyöztes németet is kiverte és az éremért 3 szettes meccsen bukott.
138 egyesület közül a pécsiek ötödikek lettek a csapatversenyben.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P