Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Hála Istennek egészséges babával lettünk gazdagabbak 4:23 órakor, Violet az én szerelmem 3200g, 51 cm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
😮 Részegen írt!tenorx
keményen megküzdött érte, úgyhogy neki toughdown 😀

stólj az ncaa játékvezetőoinek h lehessen és ne vegyk el a toughdoenokat és akkor lesz lehkozelennneuw
jólvan, talán a te eseted meghatja majd a szívüket 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
😮 Részegen írt!
több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
Fumble Return TD, most meg irány SZESZni😊neuw
a Gronko kimaradt 😀 de azért szép volt 😊JSanyo
stólj az ncaa játékvezetőoinek h lehessen és ne vegyk el a toughdoenokat és akkor lesz lehkozelenn

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Fumble Return TD, most meg irány SZESZni😊neuw
a Gronko kimaradt 😀 de azért szép volt 😊

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Én most a HOS-t nyomom Jumboval, de már 1.5 hét után érzem a hatását, pedig nem is súlyzós edzést nyomok, hanem TRX + fegyencedzést. Bánom, hogy csak 2.8-as Jumbot vettem, de ha elfogy, lehet nem azt veszek utána. Kíváncsi vagyok mi jön ki belőle, május 6-án lesz Kecsón verseny, de sztem nagyot fog durranni. 😛szaba
HOS-hoz még fiatalnak tartom magam.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én most a HOS-t nyomom Jumboval, de már 1.5 hét után érzem a hatását, pedig nem is súlyzós edzést nyomok, hanem TRX + fegyencedzést. Bánom, hogy csak 2.8-as Jumbot vettem, de ha elfogy, lehet nem azt veszek utána. Kíváncsi vagyok mi jön ki belőle, május 6-án lesz Kecsón verseny, de sztem nagyot fog durranni. 😛
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
50ezer forintot költesz 1 havi cuccra, amit ráadásul nem is tervezel hosszútávon, csak kipróbálod? Az szép 😀fetomy
Kitűztem egy célt, a fizetésnél becsuktam a szemem. Ha hozza amit szeretnék akkor 100%-osan megérte, ha nem akkor majd a gyűlölködjünk topicban jelentkezem 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
50ezer forintot költesz 1 havi cuccra, amit ráadásul nem is tervezel hosszútávon, csak kipróbálod? Az szép 😀fetomy
Ez a hobbi... 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
50ezer forintot költesz 1 havi cuccra, amit ráadásul nem is tervezel hosszútávon, csak kipróbálod? Az szép 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Meddig elég?catattack
Rengeteg mindentől függ, ezek étrendKIEGÉSZÍTŐK. Az általános elv tömegnöveléskor az a kb 2 gramm fehérje/testsúlykiló és kb 5 gramm szénhidrát/testsúlykiló. Amit az étrenddel nemtudsz bevinni azt kell kipótolni ezekkel. Ez az szép elmélet, a gyakorlat az esetemben az hogy reggel, edzés után és este turmix mellette zabálok amennyit és olyan minőségűt amit tudok. A kérdésedre válaszolva így együtt 1 hónapnál sokkal tovább nem tart ki a csomag, lesz amiből bőven marad lesz ami elfogy. Hosszú távon én képtelen lennék ezt finanszírozni.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Meddig elég?
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
J!
Mennyibe fájt ez a kezdő csomag?catattack
Van ennél kezdőbb is, a nulláról való kezdéshez ezeknek a fele pénzkidobás. Ez olyan 40-50 ezer körül van, attól rosszúl vagyok ha leírom.. :o
több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
Fumble Return TD, most meg irány SZESZni😊

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
catattack 3 520
J!
Mennyibe fájt ez a kezdő csomag?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ennél inkább kolbászt meg disznósajtot, abban is van ennyi szar 😛
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Ha jól csinálod, akkor még nagyon az elején jársz. 😛 Mondjuk azt nem értem, hogy csak egy állapot... Milyen állapot az ilyen? 😀szaba
Tegyük fel összeszedem magam nyár végére, ha utána visszatérek a naturalhoz szépen lassan le is megy rólam. Ez nem úszás hogy 80 évesen is látszik az alakodon 😛JayB
hát ha csak ez a cél, akkor elég lett volna egy sima Jumbo is...jjncaa
Jumbo egészen filigrán alkatúaknak van, rengeteg szénhidrát van benne, szépen hozza a tömeget de nem valami minőségit. Én nyár végére a lehető legjobbra törekszem, nem a strandért, magamért 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Izületvédőm van, ez az egy amit eddig is használtam. Nem tervezek hosszú távra kiegészítőkkel, sajnos ez az egész testépítés csak egy állapot de nagyon érdekel mit tudok kihozni így magamból.JayB
Ha jól csinálod, akkor még nagyon az elején jársz. 😛 Mondjuk azt nem értem, hogy csak egy állapot... Milyen állapot az ilyen? 😀szaba
Tegyük fel összeszedem magam nyár végére, ha utána visszatérek a naturalhoz szépen lassan le is megy rólam. Ez nem úszás hogy 80 évesen is látszik az alakodon 😛JayB
hát ha csak ez a cél, akkor elég lett volna egy sima Jumbo is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Izületvédőm van, ez az egy amit eddig is használtam. Nem tervezek hosszú távra kiegészítőkkel, sajnos ez az egész testépítés csak egy állapot de nagyon érdekel mit tudok kihozni így magamból.JayB
Ha jól csinálod, akkor még nagyon az elején jársz. 😛 Mondjuk azt nem értem, hogy csak egy állapot... Milyen állapot az ilyen? 😀szaba
Tegyük fel összeszedem magam nyár végére, ha utána visszatérek a naturalhoz szépen lassan le is megy rólam. Ez nem úszás hogy 80 évesen is látszik az alakodon 😛JayB
Miért, Bud Spenceren látszik, hogy ő volt az első olasz, aki percen belül úszta a 100 gyorsot? 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
az omega3 kimaradt, meg esetleg egy izületvédőjjncaa
Izületvédőm van, ez az egy amit eddig is használtam. Nem tervezek hosszú távra kiegészítőkkel, sajnos ez az egész testépítés csak egy állapot de nagyon érdekel mit tudok kihozni így magamból.JayB
Ha jól csinálod, akkor még nagyon az elején jársz. 😛 Mondjuk azt nem értem, hogy csak egy állapot... Milyen állapot az ilyen? 😀szaba
Tegyük fel összeszedem magam nyár végére, ha utána visszatérek a naturalhoz szépen lassan le is megy rólam. Ez nem úszás hogy 80 évesen is látszik az alakodon 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jaa, 100% whey protein prof (gyors fehérje edzés után) Vitargo (szénhidrát edzés után) Crea Bomb (kreatin) B Complex (multivitamin) Nitro Gold pro (összetettebb lassabb felszívódásu fehérje napközbenre) BCAA X (aminósav) Forced Mass (olcsó tömegnövelő költséghatékonyság miatt) Hot Blood (energizáló)JayB
az omega3 kimaradt, meg esetleg egy izületvédőjjncaa
Izületvédőm van, ez az egy amit eddig is használtam. Nem tervezek hosszú távra kiegészítőkkel, sajnos ez az egész testépítés csak egy állapot de nagyon érdekel mit tudok kihozni így magamból.JayB
Ha jól csinálod, akkor még nagyon az elején jársz. 😛 Mondjuk azt nem értem, hogy csak egy állapot... Milyen állapot az ilyen? 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
A baj nálam az, hogy nem látok semmit.szaba
Jaa, 100% whey protein prof (gyors fehérje edzés után) Vitargo (szénhidrát edzés után) Crea Bomb (kreatin) B Complex (multivitamin) Nitro Gold pro (összetettebb lassabb felszívódásu fehérje napközbenre) BCAA X (aminósav) Forced Mass (olcsó tömegnövelő költséghatékonyság miatt) Hot Blood (energizáló)JayB
az omega3 kimaradt, meg esetleg egy izületvédőjjncaa
Izületvédőm van, ez az egy amit eddig is használtam. Nem tervezek hosszú távra kiegészítőkkel, sajnos ez az egész testépítés csak egy állapot de nagyon érdekel mit tudok kihozni így magamból.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Edzegetek pár éve, teljes naturalban toltam eddig, ahhoz az időhöz, energiához és étrendhez képest amit bele tudok feccölni szerintem elértem a határaimat úgyhogy most beruháztam pár egyszerű dologra. HGH nincs 😛JayB
A baj nálam az, hogy nem látok semmit.szaba
Jaa, 100% whey protein prof (gyors fehérje edzés után) Vitargo (szénhidrát edzés után) Crea Bomb (kreatin) B Complex (multivitamin) Nitro Gold pro (összetettebb lassabb felszívódásu fehérje napközbenre) BCAA X (aminósav) Forced Mass (olcsó tömegnövelő költséghatékonyság miatt) Hot Blood (energizáló)JayB
Azt azért már nem kell nekem bemutatni, hogy mi mire jó. 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Edzegetek pár éve, teljes naturalban toltam eddig, ahhoz az időhöz, energiához és étrendhez képest amit bele tudok feccölni szerintem elértem a határaimat úgyhogy most beruháztam pár egyszerű dologra. HGH nincs 😛JayB
A baj nálam az, hogy nem látok semmit.szaba
Jaa, 100% whey protein prof (gyors fehérje edzés után) Vitargo (szénhidrát edzés után) Crea Bomb (kreatin) B Complex (multivitamin) Nitro Gold pro (összetettebb lassabb felszívódásu fehérje napközbenre) BCAA X (aminósav) Forced Mass (olcsó tömegnövelő költséghatékonyság miatt) Hot Blood (energizáló)JayB
az omega3 kimaradt, meg esetleg egy izületvédő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Ez mi?szaba
Edzegetek pár éve, teljes naturalban toltam eddig, ahhoz az időhöz, energiához és étrendhez képest amit bele tudok feccölni szerintem elértem a határaimat úgyhogy most beruháztam pár egyszerű dologra. HGH nincs 😛JayB
A baj nálam az, hogy nem látok semmit.szaba
Jaa, 100% whey protein prof (gyors fehérje edzés után) Vitargo (szénhidrát edzés után) Crea Bomb (kreatin) B Complex (multivitamin) Nitro Gold pro (összetettebb lassabb felszívódásu fehérje napközbenre) BCAA X (aminósav) Forced Mass (olcsó tömegnövelő költséghatékonyság miatt) Hot Blood (energizáló)