Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Izületvédőm van, ez az egy amit eddig is használtam. Nem tervezek hosszú távra kiegészítőkkel, sajnos ez az egész testépítés csak egy állapot de nagyon érdekel mit tudok kihozni így magamból.JayB
Ha jól csinálod, akkor még nagyon az elején jársz. 😛 Mondjuk azt nem értem, hogy csak egy állapot... Milyen állapot az ilyen? 😀szaba
Tegyük fel összeszedem magam nyár végére, ha utána visszatérek a naturalhoz szépen lassan le is megy rólam. Ez nem úszás hogy 80 évesen is látszik az alakodon 😛JayB
hát ha csak ez a cél, akkor elég lett volna egy sima Jumbo is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Izületvédőm van, ez az egy amit eddig is használtam. Nem tervezek hosszú távra kiegészítőkkel, sajnos ez az egész testépítés csak egy állapot de nagyon érdekel mit tudok kihozni így magamból.JayB
Ha jól csinálod, akkor még nagyon az elején jársz. 😛 Mondjuk azt nem értem, hogy csak egy állapot... Milyen állapot az ilyen? 😀szaba
Tegyük fel összeszedem magam nyár végére, ha utána visszatérek a naturalhoz szépen lassan le is megy rólam. Ez nem úszás hogy 80 évesen is látszik az alakodon 😛JayB
Miért, Bud Spenceren látszik, hogy ő volt az első olasz, aki percen belül úszta a 100 gyorsot? 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
az omega3 kimaradt, meg esetleg egy izületvédőjjncaa
Izületvédőm van, ez az egy amit eddig is használtam. Nem tervezek hosszú távra kiegészítőkkel, sajnos ez az egész testépítés csak egy állapot de nagyon érdekel mit tudok kihozni így magamból.JayB
Ha jól csinálod, akkor még nagyon az elején jársz. 😛 Mondjuk azt nem értem, hogy csak egy állapot... Milyen állapot az ilyen? 😀szaba
Tegyük fel összeszedem magam nyár végére, ha utána visszatérek a naturalhoz szépen lassan le is megy rólam. Ez nem úszás hogy 80 évesen is látszik az alakodon 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jaa, 100% whey protein prof (gyors fehérje edzés után) Vitargo (szénhidrát edzés után) Crea Bomb (kreatin) B Complex (multivitamin) Nitro Gold pro (összetettebb lassabb felszívódásu fehérje napközbenre) BCAA X (aminósav) Forced Mass (olcsó tömegnövelő költséghatékonyság miatt) Hot Blood (energizáló)JayB
az omega3 kimaradt, meg esetleg egy izületvédőjjncaa
Izületvédőm van, ez az egy amit eddig is használtam. Nem tervezek hosszú távra kiegészítőkkel, sajnos ez az egész testépítés csak egy állapot de nagyon érdekel mit tudok kihozni így magamból.JayB
Ha jól csinálod, akkor még nagyon az elején jársz. 😛 Mondjuk azt nem értem, hogy csak egy állapot... Milyen állapot az ilyen? 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
A baj nálam az, hogy nem látok semmit.szaba
Jaa, 100% whey protein prof (gyors fehérje edzés után) Vitargo (szénhidrát edzés után) Crea Bomb (kreatin) B Complex (multivitamin) Nitro Gold pro (összetettebb lassabb felszívódásu fehérje napközbenre) BCAA X (aminósav) Forced Mass (olcsó tömegnövelő költséghatékonyság miatt) Hot Blood (energizáló)JayB
az omega3 kimaradt, meg esetleg egy izületvédőjjncaa
Izületvédőm van, ez az egy amit eddig is használtam. Nem tervezek hosszú távra kiegészítőkkel, sajnos ez az egész testépítés csak egy állapot de nagyon érdekel mit tudok kihozni így magamból.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Edzegetek pár éve, teljes naturalban toltam eddig, ahhoz az időhöz, energiához és étrendhez képest amit bele tudok feccölni szerintem elértem a határaimat úgyhogy most beruháztam pár egyszerű dologra. HGH nincs 😛JayB
A baj nálam az, hogy nem látok semmit.szaba
Jaa, 100% whey protein prof (gyors fehérje edzés után) Vitargo (szénhidrát edzés után) Crea Bomb (kreatin) B Complex (multivitamin) Nitro Gold pro (összetettebb lassabb felszívódásu fehérje napközbenre) BCAA X (aminósav) Forced Mass (olcsó tömegnövelő költséghatékonyság miatt) Hot Blood (energizáló)JayB
Azt azért már nem kell nekem bemutatni, hogy mi mire jó. 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Edzegetek pár éve, teljes naturalban toltam eddig, ahhoz az időhöz, energiához és étrendhez képest amit bele tudok feccölni szerintem elértem a határaimat úgyhogy most beruháztam pár egyszerű dologra. HGH nincs 😛JayB
A baj nálam az, hogy nem látok semmit.szaba
Jaa, 100% whey protein prof (gyors fehérje edzés után) Vitargo (szénhidrát edzés után) Crea Bomb (kreatin) B Complex (multivitamin) Nitro Gold pro (összetettebb lassabb felszívódásu fehérje napközbenre) BCAA X (aminósav) Forced Mass (olcsó tömegnövelő költséghatékonyság miatt) Hot Blood (energizáló)JayB
az omega3 kimaradt, meg esetleg egy izületvédő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Ez mi?szaba
Edzegetek pár éve, teljes naturalban toltam eddig, ahhoz az időhöz, energiához és étrendhez képest amit bele tudok feccölni szerintem elértem a határaimat úgyhogy most beruháztam pár egyszerű dologra. HGH nincs 😛JayB
A baj nálam az, hogy nem látok semmit.szaba
Jaa, 100% whey protein prof (gyors fehérje edzés után) Vitargo (szénhidrát edzés után) Crea Bomb (kreatin) B Complex (multivitamin) Nitro Gold pro (összetettebb lassabb felszívódásu fehérje napközbenre) BCAA X (aminósav) Forced Mass (olcsó tömegnövelő költséghatékonyság miatt) Hot Blood (energizáló)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
go hard or go home :cool: le kell nyomni Landryt
JayB
Ez mi?szaba
Edzegetek pár éve, teljes naturalban toltam eddig, ahhoz az időhöz, energiához és étrendhez képest amit bele tudok feccölni szerintem elértem a határaimat úgyhogy most beruháztam pár egyszerű dologra. HGH nincs 😛JayB
A baj nálam az, hogy nem látok semmit.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
go hard or go home :cool: le kell nyomni Landryt
JayB
Ez mi?szaba
Edzegetek pár éve, teljes naturalban toltam eddig, ahhoz az időhöz, energiához és étrendhez képest amit bele tudok feccölni szerintem elértem a határaimat úgyhogy most beruháztam pár egyszerű dologra. HGH nincs 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
go hard or go home :cool: le kell nyomni Landryt
JayB
Ez mi?
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
go hard or go home :cool: le kell nyomni Landryt
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ez tollaslabda igaz? csak mert ha jól emlékszem írtál már régebben egy hasonló jó eredményről és az az volt.
GZ!davemayer
Igen az. És két hét múlva 13-as OB, ott majdnem tuti arany 😀diverdoc
csak viselje jól az esélyesség terhét, hajrá 😊JSanyo
Köszönöm. Sztem nagyon jól kezeli a srác (saját korosztályában 2 éve nem vesztett még szettet sem idehaza, és 10-ből (21-es szett) is csak 1x-2x jönnek ki)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
csak viselje jól az esélyesség terhét, hajrá 😊JSanyo
Hát ha valami, az tud undorító lenni. 😀szaba
honnan tudod? 😮Höri
Jogos. 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igen az. És két hét múlva 13-as OB, ott majdnem tuti arany 😀diverdoc
csak viselje jól az esélyesség terhét, hajrá 😊JSanyo
Hát ha valami, az tud undorító lenni. 😀szaba
honnan tudod? 😮

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ez tollaslabda igaz? csak mert ha jól emlékszem írtál már régebben egy hasonló jó eredményről és az az volt.
GZ!davemayer
Igen az. És két hét múlva 13-as OB, ott majdnem tuti arany 😀diverdoc
csak viselje jól az esélyesség terhét, hajrá 😊JSanyo
Hát ha valami, az tud undorító lenni. 😀
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ez tollaslabda igaz? csak mert ha jól emlékszem írtál már régebben egy hasonló jó eredményről és az az volt.
GZ!davemayer
Igen az. És két hét múlva 13-as OB, ott majdnem tuti arany 😀diverdoc
csak viselje jól az esélyesség terhét, hajrá 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
újabb mérföldkő. -7000- :cool:
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ez tollaslabda igaz? csak mert ha jól emlékszem írtál már régebben egy hasonló jó eredményről és az az volt.
GZ!davemayer
Igen az. És két hét múlva 13-as OB, ott majdnem tuti arany 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
grat

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Én is csak gratulálni tudok.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
ez tollaslabda igaz? csak mert ha jól emlékszem írtál már régebben egy hasonló jó eredményről és az az volt.
GZ!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hatalmas gratula!
De ha jól gondolom a kisebbik nem csak egy korosztállyal, hanem egy fejjel is kisebb. Nem értek hozzá, de úgy saccolom az még pluszban emeli az eredmény értékét.kittli
Absolut. Nem tud támadni (bár nagy a súlypontemelkedése, de mégsem tud leütni igazándiból). Kifut mindent, és technikailag kell nagyon ott lennie (ott is van). Köszönöm.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hatalmas gratula!
De ha jól gondolom a kisebbik nem csak egy korosztállyal, hanem egy fejjel is kisebb. Nem értek hozzá, de úgy saccolom az még pluszban emeli az eredmény értékét.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


15-ös férfi páros Magyar Bajnok a nagyobbik fiam


15-ös ffi egyéni harmadik a kisebb fiam (egy korosztállyal feljebb versenyezve, késöbbi bajnoktól 3. szettben két meccslabdáról hosszabításban kikapva)
😀 😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P