Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
akkor erre buknak a nők
😀szaba
remélem a futócipőre is igaz 😊jjncaa
Futócipőt vettem, ez tény! 😉catattack
milyet? a Nike-n belül term.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
akkor erre buknak a nők
😀szaba
remélem a futócipőre is igaz 😊jjncaa
Futócipőt vettem, ez tény! 😉catattack
Legalább el tudsz futni ha gáz van. 😀
több mint 12 éve
catattack 3 520
Gáz vagy nem gáz, de megvettem életem első Nike cipellőjét! 😊catattack
akkor erre buknak a nők
😀szaba
remélem a futócipőre is igaz 😊jjncaa
Futócipőt vettem, ez tény! 😉
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Gáz vagy nem gáz, de megvettem életem első Nike cipellőjét! 😊catattack
akkor erre buknak a nők
😀szaba
remélem a futócipőre is igaz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gáz vagy nem gáz, de megvettem életem első Nike cipellőjét! 😊catattack
akkor erre buknak a nők
😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gáz vagy nem gáz, de megvettem életem első Nike cipellőjét! 😊catattack
Gáz az lenne, ha az utolsót vetted volna. 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Gáz vagy nem gáz, de megvettem életem első Nike cipellőjét! 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Pécel Gödöllő között megküldtem a kis Szutyukit! Nagyon fasza nyújtott kanyarok voltak. Asszony meg sipítozott mellettem! Buzerantó BMW-s nem bírta a tempót, mehet a picsába!
Az élet apró örömei...
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Karolina Babczynska




több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Kibaszott kurva fasza hely ez az Eger.eaglesmcnabb
De mennyire, sokkal jobban szerettem mint Pestet...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kibaszott kurva fasza hely ez az Eger.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy alazott 😀Fake
pedig én nem akartam alázni 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fetomy alazott 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
semmiféle fizetési felszólítás a BME-től :cool:Szobi22
Én bezzeg 14-én megkaptam a 14ezres számlát. 😀Schleck
De jó neked, nekem kicsit több lesz 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
semmiféle fizetési felszólítás a BME-től :cool:Szobi22
Én bezzeg 14-én megkaptam a 14ezres számlát. 😀

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
semmiféle fizetési felszólítás a BME-től :cool:

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
GTA San Andreas állatkodás az mindig király :cool:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
mikro zh 23/40 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
sapka, a képességekre mennek ezeknél a cégeknél főképp, nem csak arra, hogy korábban mit tanultál meg milyen lexikális tudásod van, mert arra bárkit megtudnak tanítani megfelelő képességekkel
Nekem pl mindenhol numerikus tudást mérő, angol meg logikai (iq) tesztek voltak első körben, utána általában tipikus beszélj amgadról, mik a gyengeségek, erősségek, stb típusú HRes interjúk angolra is áttérve
aztán jönnek a szakmaiabb jellegű ACk, de pl ott is a cspoportfeladatok azok teljesen csak képességekre mennek, nem nézik hogy jó lesz-e a feladatneuw
Pontosan. A mai multik a kiválasztásnál azt mérik fel legink h a személyiséged mennyire illik a cégprofilba ill. azt h iq-val h állsz. A szakmai dolgokat meg majd megtanulod a cégen belül egy mentortól.empty taxi
tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, inkább csak felületes voltam, még szép, hogy amelyik cég megteheti hogy a saját képzési folyamatába injektáljon saját maga által kiválasztott embereket ezt megteszi, és azt hiszem ezzel mindenki jó jár.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
sapka, a képességekre mennek ezeknél a cégeknél főképp, nem csak arra, hogy korábban mit tanultál meg milyen lexikális tudásod van, mert arra bárkit megtudnak tanítani megfelelő képességekkel
Nekem pl mindenhol numerikus tudást mérő, angol meg logikai (iq) tesztek voltak első körben, utána általában tipikus beszélj amgadról, mik a gyengeségek, erősségek, stb típusú HRes interjúk angolra is áttérve
aztán jönnek a szakmaiabb jellegű ACk, de pl ott is a cspoportfeladatok azok teljesen csak képességekre mennek, nem nézik hogy jó lesz-e a feladatneuw
Pontosan. A mai multik a kiválasztásnál azt mérik fel legink h a személyiséged mennyire illik a cégprofilba ill. azt h iq-val h állsz. A szakmai dolgokat meg majd megtanulod a cégen belül egy mentortól.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
sapka, a képességekre mennek ezeknél a cégeknél főképp, nem csak arra, hogy korábban mit tanultál meg milyen lexikális tudásod van, mert arra bárkit megtudnak tanítani megfelelő képességekkel
Nekem pl mindenhol numerikus tudást mérő, angol meg logikai (iq) tesztek voltak első körben, utána általában tipikus beszélj amgadról, mik a gyengeségek, erősségek, stb típusú HRes interjúk angolra is áttérve
aztán jönnek a szakmaiabb jellegű ACk, de pl ott is a cspoportfeladatok azok teljesen csak képességekre mennek, nem nézik hogy jó lesz-e a feladat

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
a BIG4 cégek meg pl a MorganStanley is úgy hív beszélgetésre, tesztre, ACre mindenre, hogy nincs diplomád. Ez tök normális, hiszen szeptemberi kezdéssel keresik a pályakezdőket.
Pénzügy és számvitelt tanulokneuw
valahogy elkerülte az említett cég neve a figyelmem, shame on me, nagyon leragadtam, hogy a közgazdasági diplomával mit lehet egy könyvvizsgáló cégnél kezdeni :cool:
a pénzügy és számvitel nem épp közgazdaság 😛, businesssapka
bria meg jogászként van "könyvvizsgáló cégnél"

egéybként azon belül pénzügy szakirányon vagyok, aminek lényegesen több köze van a közgázhoz mint a businesshez

egyébként meg pl a bankauditon nagyon sok a treasury, határidősügyletekkel meg hasonlókkal foglalkozásneuw
helyesbitek 😀
0,75ös jogászként vagyok adótanácsadó 😂
bizarr

több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
Grat!
Ne feledd, KPMG 2014-ben megy tök új irodaházba 😀briareos
Köszönöm szépen
PMben összeírnál néhány érvet, hogy mi alapján választanál a BIG4ok közül?
(tényleg eléggé tanácstalan vagyok)neuw
mentbriareos
vissza is 😊

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
a BIG4 cégek meg pl a MorganStanley is úgy hív beszélgetésre, tesztre, ACre mindenre, hogy nincs diplomád. Ez tök normális, hiszen szeptemberi kezdéssel keresik a pályakezdőket.
Pénzügy és számvitelt tanulokneuw
valahogy elkerülte az említett cég neve a figyelmem, shame on me, nagyon leragadtam, hogy a közgazdasági diplomával mit lehet egy könyvvizsgáló cégnél kezdeni :cool:
a pénzügy és számvitel nem épp közgazdaság 😛, businesssapka
bria meg jogászként van "könyvvizsgáló cégnél"

egéybként azon belül pénzügy szakirányon vagyok, aminek lényegesen több köze van a közgázhoz mint a businesshez

egyébként meg pl a bankauditon nagyon sok a treasury, határidősügyletekkel meg hasonlókkal foglalkozás

--------------------------------------------------