Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Tippmixen
10000---->27500 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Magyar kupa főtáblára jutottunk a csapattal,végigverve a megye legjobb csapatait 😊 Júniusban döntő,aztán ősszel folytatás a legjobb 64 csapat közt :cool: http://nagyszenasse.gportal.hu/gindex.php?pg=34726376&nid=6200894

több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Gemma Sanderson
http://www.youtube.com/watch?v=Rv2BqPSA9po&feature=fvwrel




több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Annyira örülök, hogy most nem kell lerágnom a 10 körmömet. 😛
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Félévvel végeztem, mez megjött :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Új laptop. 😊
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fostam rendesen a mai naptól, de túl vagyok mind a három vizsgán, eeehhh, sok volt...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Futószalagon gyártom a beadandókat. 😮
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
+ = 4000 HUF :cool:

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Megnyertük az Erste kispályás focikupa bajai selejtezőjét és így mehetünk a pesti döntőbe a legjobb 12be, ahol 1 millió forint a győztesnek járó fődíj 😊
átlagéletkor pedig 20,x valamennyi szóval eléggé fiatal kis társaságunk nagyot durrantott 😊Habi
Jó kis kezdeményezés ez már évek óta,nekünk sajna idén elmaradt a selejtező 😕

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Megnyertük az Erste kispályás focikupa bajai selejtezőjét és így mehetünk a pesti döntőbe a legjobb 12be, ahol 1 millió forint a győztesnek járó fődíj 😊
átlagéletkor pedig 20,x valamennyi szóval eléggé fiatal kis társaságunk nagyot durrantott 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
...Rataxes
Örömködés vol.2: most tudtam meg hogy az ESPN America élőben adja a draftot... Így HD-ben nézhetem, közben meg a gépen tudom követni a bowl.hu közvetítést 😊 😊Rataxes
én is hasonló örömöknek nézek elébe 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
...Rataxes
Örömködés vol.2: most tudtam meg hogy az ESPN America élőben adja a draftot... Így HD-ben nézhetem, közben meg a gépen tudom követni a bowl.hu közvetítést 😊 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Holnap reggeli ügyfél lemondta a tárgyalást -> meló nincs, draftnézés van!!! :cool: 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ma van a 15. házassági évfordulóm, ha a polgárit nézzük. Ha a templomit, akkor holnapután.vadibandi
azért durván hosszú lagzi lehetett 😊

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
grat Bandi!
szerk.: és a válásnak mikor van az évforduló meg hanyadik? 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ma van a 15. házassági évfordulóm, ha a polgárit nézzük. Ha a templomit, akkor holnapután.




több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hála Istennek egészséges babával lettünk gazdagabbak 4:23 órakor, Violet az én szerelmem 3200g, 51 cmsutianap
Isten éltessen benneteket! Legyen boldog, egészséges, becsületes ember! Okozzon nagyon sok örömöt és büszkeséget szüleinek!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hála Istennek egészséges babával lettünk gazdagabbak 4:23 órakor, Violet az én szerelmem 3200g, 51 cmsutianap
Gratulálok.
Tényleg szerelem lesz, nekem hihetsz.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Jó egészséget, és sok boldogságot a csöppséggel! 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Hála Istennek egészséges babával lettünk gazdagabbak 4:23 órakor, Violet az én szerelmem 3200g, 51 cmsutianap
Gratulálok! 😀tenorx
nem értem, hogy kaphat erre valaki 16 lájkot...

vicceltem, nagy grat 😀 szép neve van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hála Istennek egészséges babával lettünk gazdagabbak 4:23 órakor, Violet az én szerelmem 3200g, 51 cmsutianap
Gratulálok! 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Hála Istennek egészséges babával lettünk gazdagabbak 4:23 órakor, Violet az én szerelmem 3200g, 51 cm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
😮 Részegen írt!tenorx
keményen megküzdött érte, úgyhogy neki toughdown 😀

stólj az ncaa játékvezetőoinek h lehessen és ne vegyk el a toughdoenokat és akkor lesz lehkozelennneuw
jólvan, talán a te eseted meghatja majd a szívüket 😊

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
😮 Részegen írt!