Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
a mai délután eszembe juttatta a régi szép időket, amikor a papírmegsemmisítővel játszottam kiskoromban 😀 most csak simán darálok vele 😊

és a legjobb, hogy mióta nyomom, kussolnak a kiscsávók a ház előttJSanyo
Milyen az a papírmegsemmisítő, amitől kussolnak a kiscsávók? Lángszóró?




több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a mai délután eszembe juttatta a régi szép időket, amikor a papírmegsemmisítővel játszottam kiskoromban 😀 most csak simán darálok vele 😊

és a legjobb, hogy mióta nyomom, kussolnak a kiscsávók a ház előtt

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
Sokat segített a kommunikációban 12-es sörétes a kezedben?vadibandi
😊
Nem 😀
délelőtt a városban mászkáltam ezt azt intézni, és a bürökráciának hála, kellően felbaszott aggyal mentem hazafele, mikor ketten megtaláltak, hogy van-e apróm, cigim, tüzem, mutassam meg a telefonomat stb. különben.
és ekkor nyugodt hanggal, és kemény tekintettel, közöltem velük hogy kibaszott szar napom, sőt hetem, hónapom van, és pillanatnyilag egyáltalán nem riaszt a gondolat, h akár 5 évet lehúzzak, mert bevertem a képüket.

érdekes módon, eltávolodtak tőlem ez után 😊briareos
Viola vagy esetleg Tűzoltó? Mellesleg nagyon összeeshettél, ha már ketten vették a bátorságot, hogy veled kötözködjenek.vadibandi
tűzoltő
biztos a rossz kedvem miatt tűntem esetlennek és ideális áldozatnak 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sosem hittem volna h ez lehetséges, de valóban működik:
van rá mód, hogy a fizikai kontaktust elkerülve, tisztán kommunikációval meggyőzzek norvég úriembereket arról, hogy nem kéne velem kötekedniük 😊briareos
Sokat segített a kommunikációban 12-es sörétes a kezedben?vadibandi
😊
Nem 😀
délelőtt a városban mászkáltam ezt azt intézni, és a bürökráciának hála, kellően felbaszott aggyal mentem hazafele, mikor ketten megtaláltak, hogy van-e apróm, cigim, tüzem, mutassam meg a telefonomat stb. különben.
és ekkor nyugodt hanggal, és kemény tekintettel, közöltem velük hogy kibaszott szar napom, sőt hetem, hónapom van, és pillanatnyilag egyáltalán nem riaszt a gondolat, h akár 5 évet lehúzzak, mert bevertem a képüket.

érdekes módon, eltávolodtak tőlem ez után 😊briareos
weekend at bernie's klasszikus jelenet még főcím közben, mikor egy suttyó odaugrik revolverrel Larry elé, hogy kirabolja, aki csak ennyit mond:
"na már csak te hiányoztál nekem ebben a dög melegben" és sétál be tovább melózni vasárnap 😀

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
sosem hittem volna h ez lehetséges, de valóban működik:
van rá mód, hogy a fizikai kontaktust elkerülve, tisztán kommunikációval meggyőzzek norvég úriembereket arról, hogy nem kéne velem kötekedniük 😊briareos
Sokat segített a kommunikációban 12-es sörétes a kezedben?vadibandi
😊
Nem 😀
délelőtt a városban mászkáltam ezt azt intézni, és a bürökráciának hála, kellően felbaszott aggyal mentem hazafele, mikor ketten megtaláltak, hogy van-e apróm, cigim, tüzem, mutassam meg a telefonomat stb. különben.
és ekkor nyugodt hanggal, és kemény tekintettel, közöltem velük hogy kibaszott szar napom, sőt hetem, hónapom van, és pillanatnyilag egyáltalán nem riaszt a gondolat, h akár 5 évet lehúzzak, mert bevertem a képüket.

érdekes módon, eltávolodtak tőlem ez után 😊briareos
Viola vagy esetleg Tűzoltó? Mellesleg nagyon összeeshettél, ha már ketten vették a bátorságot, hogy veled kötözködjenek.




több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
sosem hittem volna h ez lehetséges, de valóban működik:
van rá mód, hogy a fizikai kontaktust elkerülve, tisztán kommunikációval meggyőzzek norvég úriembereket arról, hogy nem kéne velem kötekedniük 😊briareos
Sokat segített a kommunikációban 12-es sörétes a kezedben?vadibandi
😊
Nem 😀
délelőtt a városban mászkáltam ezt azt intézni, és a bürökráciának hála, kellően felbaszott aggyal mentem hazafele, mikor ketten megtaláltak, hogy van-e apróm, cigim, tüzem, mutassam meg a telefonomat stb. különben.
és ekkor nyugodt hanggal, és kemény tekintettel, közöltem velük hogy kibaszott szar napom, sőt hetem, hónapom van, és pillanatnyilag egyáltalán nem riaszt a gondolat, h akár 5 évet lehúzzak, mert bevertem a képüket.

érdekes módon, eltávolodtak tőlem ez után 😊

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
sosem hittem volna h ez lehetséges, de valóban működik:
van rá mód, hogy a fizikai kontaktust elkerülve, tisztán kommunikációval meggyőzzek norvég úriembereket arról, hogy nem kéne velem kötekedniük 😊briareos
Sokat segített a kommunikációban 12-es sörétes a kezedben?




több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
sosem hittem volna h ez lehetséges, de valóban működik:
van rá mód, hogy a fizikai kontaktust elkerülve, tisztán kommunikációval meggyőzzek norvég úriembereket arról, hogy nem kéne velem kötekedniük 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://kephost.hu/share-E654_4C7E1438.html
Az aldiban lehetett pár napig venni,nagyon faintos(a pólóra gondolok) :cool: Van alsógatyám is de azt inkább nem rakom fel 😀Cowboykarcsi
bazki, már nincs? mennyi volt? nagyon állat 😊killkenny
Hát itt a szoboszlai aldiban szerintem már biztos nincs,a többit nemtudom.1490,szerintem simán megéri,kétszer ennyiért szoktam látni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
killkenny 118 — Stream felelős
http://kephost.hu/share-E654_4C7E1438.html
Az aldiban lehetett pár napig venni,nagyon faintos(a pólóra gondolok) :cool: Van alsógatyám is de azt inkább nem rakom fel 😀Cowboykarcsi
bazki, már nincs? mennyi volt? nagyon állat 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://kephost.hu/share-E654_4C7E1438.html
Az aldiban lehetett pár napig venni,nagyon faintos(a pólóra gondolok) :cool: Van alsógatyám is de azt inkább nem rakom fel 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Tetszik az új órarendem. Az első hónap kemény lesz, de október második hetétől heti 3-4 óra és társai 😊Tomeee
hogy csináltad?konqueror
Mi nem variálhatunk, megcsinálja előre a pedagógiai tanszék. Szóval ez van 😊Tomeee
szerencsecsomag 😊
több mint 13 éve
Tomeee 753
Tetszik az új órarendem. Az első hónap kemény lesz, de október második hetétől heti 3-4 óra és társai 😊Tomeee
hogy csináltad?konqueror
Mi nem variálhatunk, megcsinálja előre a pedagógiai tanszék. Szóval ez van 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
nyárzáró páári fuckyeah, jövő héttől szombatonként ncaa, még fuckabb yeah

szerk. hoho és a legnagyobb király átigazolt a legfaszább csapatba soccerben.
Imádunk ZLATANHöri
Csatlakozom!!! :cool:
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
tárgyfelvétel 10 perc alatt letudva 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Tetszik az új órarendem. Az első hónap kemény lesz, de október második hetétől heti 3-4 óra és társai 😊Tomeee
hogy csináltad?
több mint 13 éve
Tomeee 753
Tetszik az új órarendem. Az első hónap kemény lesz, de október második hetétől heti 3-4 óra és társai 😊Tomeee
az enyém is király, hétfőn nincs órám 😀JJ Tiller
Októbertől nekem hétfőn meg kedden sem lesz. Addig meg megoldom hogy ne legyen 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Tetszik az új órarendem. Az első hónap kemény lesz, de október második hetétől heti 3-4 óra és társai 😊Tomeee
az enyém is király, hétfőn nincs órám 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Tomeee 753
Tetszik az új órarendem. Az első hónap kemény lesz, de október második hetétől heti 3-4 óra és társai 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Azt hittem ma egész nap esni fog.
De reggel futás közben sütött a nap és nem fagytam meg. :cool:

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nem is olyan rossz a tanköröm, mint első ránézésre tűnt 😊

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Elmúlt 1 hét a barátokkal. 😊 :cool:

Nah meg, hamarosan kezdődik az NFL. 😊 :cool:
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
New shoes. Adidas vespa rulz. 50%-os leárazás is rulz.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nyárzáró páári fuckyeah, jövő héttől szombatonként ncaa, még fuckabb yeahHöri
szóról szóra ugyanezt én is leírhatnám most. imádom csoporttársaim

plusz adalék, hogy ezek a sütögetős iszogatós lazulások tapasztalat alapján úgylátszik kihozzák belőlem az állatot 😛 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Csak így visszaolvasva, merre fele dolgozol? Véletlenül nem itt füreden? 😀EasyGhost
nem, siófokon húztam le a második balatoni szezonomat is

és ha már make love topic: jó volt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal