Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Király volt a gólyahajó 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
jóféle albérlet lehet ahol ilyen van 😀kristof
Most rendeltük 😊 Ja és mivel 4en vagyunk geci olcsó is lesz, havi 2k alatt lesz /fő 😀tenorx
ha a BME közelében van, lesz kivel meccset nézned 😀Szobi22
😀 12 percre vagyunk kb.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Háhá viszlát 0.1 megabites mobilnet, helló 30as 😀 Végre tudok rendesen netezni + meccset nézni (bár péntektől lesz ESPNA is)tenorx
jóféle albérlet lehet ahol ilyen van 😀kristof
Most rendeltük 😊 Ja és mivel 4en vagyunk geci olcsó is lesz, havi 2k alatt lesz /fő 😀tenorx
ha a BME közelében van, lesz kivel meccset nézned 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
5 órával kevesebb,mint tavaly 😊

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Apuka leszek! 😊catattack
Gratula! 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
catattack 3 520
Apuka leszek! 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
haha Stat VK sima ügy volt NO tanulással, plusz napi 2-3 óra ki lehet bírni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
nem kell leszedni, figyelmeztető lövések 😛miilann
figyelmeztető lövést az orra fölébriareos
vagy a hasa alá.miilann
Hát ha már elhozom csak beleeresztek egy keveset, aztán akkor visonghat az anyjának 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Tényleg az se rossz. A haver úgysincs itthon és neki van ilyen. Holnap lehet, hogy el is hozom. Csak az a baj, hogy a fára építettek valami "bunkert" és ha onnan leszedem őket akkor lesz nagy koppanás 😀Matthew99
nem kell leszedni, figyelmeztető lövések 😛miilann
figyelmeztető lövést az orra fölébriareos
vagy a hasa alá.

child please!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
airsoft? 😀JayB
Tényleg az se rossz. A haver úgysincs itthon és neki van ilyen. Holnap lehet, hogy el is hozom. Csak az a baj, hogy a fára építettek valami "bunkert" és ha onnan leszedem őket akkor lesz nagy koppanás 😀Matthew99
nem kell leszedni, figyelmeztető lövések 😛miilann
figyelmeztető lövést az orra fölé

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Ilyenek nálunk is vannak. Egész hétvégén ezt csinálják az ablak alatt. De most már megvan a megoldás... 😀Matthew99
airsoft? 😀JayB
Tényleg az se rossz. A haver úgysincs itthon és neki van ilyen. Holnap lehet, hogy el is hozom. Csak az a baj, hogy a fára építettek valami "bunkert" és ha onnan leszedem őket akkor lesz nagy koppanás 😀Matthew99
nem kell leszedni, figyelmeztető lövések 😛

child please!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Háhá viszlát 0.1 megabites mobilnet, helló 30as 😀 Végre tudok rendesen netezni + meccset nézni (bár péntektől lesz ESPNA is)tenorx
jóféle albérlet lehet ahol ilyen van 😀kristof
Most rendeltük 😊 Ja és mivel 4en vagyunk geci olcsó is lesz, havi 2k alatt lesz /fő 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Háhá viszlát 0.1 megabites mobilnet, helló 30as 😀 Végre tudok rendesen netezni + meccset nézni (bár péntektől lesz ESPNA is)tenorx
jóféle albérlet lehet ahol ilyen van 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Háhá viszlát 0.1 megabites mobilnet, helló 30as 😀 Végre tudok rendesen netezni + meccset nézni (bár péntektől lesz ESPNA is)
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
... az alattunk lévő lakásban laknak az anyjukkal és mindig a ház előtt játszanak, és ha történik vagy kell valami, akkor mindig vonyítanak, hogy ANYAAAAAAAAAAA ANYAAAAAAAAAAAAAA, ami rohadtul idegesítő..JSanyo
Ilyenek nálunk is vannak. Egész hétvégén ezt csinálják az ablak alatt. De most már megvan a megoldás... 😀Matthew99
airsoft? 😀JayB
Tényleg az se rossz. A haver úgysincs itthon és neki van ilyen. Holnap lehet, hogy el is hozom. Csak az a baj, hogy a fára építettek valami "bunkert" és ha onnan leszedem őket akkor lesz nagy koppanás 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
... az alattunk lévő lakásban laknak az anyjukkal és mindig a ház előtt játszanak, és ha történik vagy kell valami, akkor mindig vonyítanak, hogy ANYAAAAAAAAAAA ANYAAAAAAAAAAAAAA, ami rohadtul idegesítő..JSanyo
Ilyenek nálunk is vannak. Egész hétvégén ezt csinálják az ablak alatt. De most már megvan a megoldás... 😀Matthew99
airsoft? 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
... az alattunk lévő lakásban laknak az anyjukkal és mindig a ház előtt játszanak, és ha történik vagy kell valami, akkor mindig vonyítanak, hogy ANYAAAAAAAAAAA ANYAAAAAAAAAAAAAA, ami rohadtul idegesítő..JSanyo
Ilyenek nálunk is vannak. Egész hétvégén ezt csinálják az ablak alatt. De most már megvan a megoldás... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gyűlölködjünkbe megy a szidás órarend miatt, na nekem ide... 😀 Egyszer van 8-tól órám, csütörtök este egy előadás meg péntek reggel is. Azt hiszem jól elleszek, nincs sok tárgy. Csak ott a szakdoga is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a mai délután eszembe juttatta a régi szép időket, amikor a papírmegsemmisítővel játszottam kiskoromban 😀 most csak simán darálok vele 😊

és a legjobb, hogy mióta nyomom, kussolnak a kiscsávók a ház előttJSanyo
Milyen az a papírmegsemmisítő, amitől kussolnak a kiscsávók? Lángszóró?vadibandi
á, ha az lenne, akkor már kiscsávók se lennének... az alattunk lévő lakásban laknak az anyjukkal és mindig a ház előtt játszanak, és ha történik vagy kell valami, akkor mindig vonyítanak, hogy ANYAAAAAAAAAAA ANYAAAAAAAAAAAAAA, ami rohadtul idegesítő.. nyitott ablaknál viszont valószínűleg frankón lehallatszott a gép, és bekussoltak 😊

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
a mai délután eszembe juttatta a régi szép időket, amikor a papírmegsemmisítővel játszottam kiskoromban 😀 most csak simán darálok vele 😊

és a legjobb, hogy mióta nyomom, kussolnak a kiscsávók a ház előttJSanyo
Milyen az a papírmegsemmisítő, amitől kussolnak a kiscsávók? Lángszóró?




több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a mai délután eszembe juttatta a régi szép időket, amikor a papírmegsemmisítővel játszottam kiskoromban 😀 most csak simán darálok vele 😊

és a legjobb, hogy mióta nyomom, kussolnak a kiscsávók a ház előtt

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Sokat segített a kommunikációban 12-es sörétes a kezedben?vadibandi
😊
Nem 😀
délelőtt a városban mászkáltam ezt azt intézni, és a bürökráciának hála, kellően felbaszott aggyal mentem hazafele, mikor ketten megtaláltak, hogy van-e apróm, cigim, tüzem, mutassam meg a telefonomat stb. különben.
és ekkor nyugodt hanggal, és kemény tekintettel, közöltem velük hogy kibaszott szar napom, sőt hetem, hónapom van, és pillanatnyilag egyáltalán nem riaszt a gondolat, h akár 5 évet lehúzzak, mert bevertem a képüket.

érdekes módon, eltávolodtak tőlem ez után 😊briareos
Viola vagy esetleg Tűzoltó? Mellesleg nagyon összeeshettél, ha már ketten vették a bátorságot, hogy veled kötözködjenek.vadibandi
tűzoltő
biztos a rossz kedvem miatt tűntem esetlennek és ideális áldozatnak 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sosem hittem volna h ez lehetséges, de valóban működik:
van rá mód, hogy a fizikai kontaktust elkerülve, tisztán kommunikációval meggyőzzek norvég úriembereket arról, hogy nem kéne velem kötekedniük 😊briareos
Sokat segített a kommunikációban 12-es sörétes a kezedben?vadibandi
😊
Nem 😀
délelőtt a városban mászkáltam ezt azt intézni, és a bürökráciának hála, kellően felbaszott aggyal mentem hazafele, mikor ketten megtaláltak, hogy van-e apróm, cigim, tüzem, mutassam meg a telefonomat stb. különben.
és ekkor nyugodt hanggal, és kemény tekintettel, közöltem velük hogy kibaszott szar napom, sőt hetem, hónapom van, és pillanatnyilag egyáltalán nem riaszt a gondolat, h akár 5 évet lehúzzak, mert bevertem a képüket.

érdekes módon, eltávolodtak tőlem ez után 😊briareos
weekend at bernie's klasszikus jelenet még főcím közben, mikor egy suttyó odaugrik revolverrel Larry elé, hogy kirabolja, aki csak ennyit mond:
"na már csak te hiányoztál nekem ebben a dög melegben" és sétál be tovább melózni vasárnap 😀

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
sosem hittem volna h ez lehetséges, de valóban működik:
van rá mód, hogy a fizikai kontaktust elkerülve, tisztán kommunikációval meggyőzzek norvég úriembereket arról, hogy nem kéne velem kötekedniük 😊briareos
Sokat segített a kommunikációban 12-es sörétes a kezedben?vadibandi
😊
Nem 😀
délelőtt a városban mászkáltam ezt azt intézni, és a bürökráciának hála, kellően felbaszott aggyal mentem hazafele, mikor ketten megtaláltak, hogy van-e apróm, cigim, tüzem, mutassam meg a telefonomat stb. különben.
és ekkor nyugodt hanggal, és kemény tekintettel, közöltem velük hogy kibaszott szar napom, sőt hetem, hónapom van, és pillanatnyilag egyáltalán nem riaszt a gondolat, h akár 5 évet lehúzzak, mert bevertem a képüket.

érdekes módon, eltávolodtak tőlem ez után 😊briareos
Viola vagy esetleg Tűzoltó? Mellesleg nagyon összeeshettél, ha már ketten vették a bátorságot, hogy veled kötözködjenek.




több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
sosem hittem volna h ez lehetséges, de valóban működik:
van rá mód, hogy a fizikai kontaktust elkerülve, tisztán kommunikációval meggyőzzek norvég úriembereket arról, hogy nem kéne velem kötekedniük 😊briareos
Sokat segített a kommunikációban 12-es sörétes a kezedben?vadibandi
😊
Nem 😀
délelőtt a városban mászkáltam ezt azt intézni, és a bürökráciának hála, kellően felbaszott aggyal mentem hazafele, mikor ketten megtaláltak, hogy van-e apróm, cigim, tüzem, mutassam meg a telefonomat stb. különben.
és ekkor nyugodt hanggal, és kemény tekintettel, közöltem velük hogy kibaszott szar napom, sőt hetem, hónapom van, és pillanatnyilag egyáltalán nem riaszt a gondolat, h akár 5 évet lehúzzak, mert bevertem a képüket.

érdekes módon, eltávolodtak tőlem ez után 😊