Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nagyon súlyos és szomorú témáról szeretnék írni.


Én most azon túllendülök, hogy Danny Carey a kedvenc dobosom, Justin Kancellár egy géniusz, és Adam Jones a prog rock-metal világ legmértéktartóbb sztár-gitárosa... (szerintem ezt sokan érteni fogják).

DE HALLGATVA EZT A DALT csak én hallom, hogy Kovács Ákos túl nagy hatást gyakorolt Maynard énektémáira?! 😊 😛
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazi retro mix mindent bele, ahogy főzni szoktam 😀 Indul egy kis Jean Michel Jarre-al, folytatódik egy csipet Vangelissel, és a végén kiköt tényleg az Abbánál. 😊
Hahh, ez már-már Abbás... 😀
 www.youtube.com/watch?v=6fT8TAmnooA
warr_b


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 930
JPeriod beindult, for free
 jperiod.bandcamp.com/album/j-period-presents-the-live-mixtape-queensbridge-finest-recorded-live
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hahh, ez már-már Abbás... 😀

 www.youtube.com/watch?v=6fT8TAmnooA


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hiányzik Stevie
Helmut Zimmer
Egyik régi cimborám immár 12. esztendeje éli életét Texasban zenészként. Pécsi illetőségű, már 4 éves korában úgy tudott gitározni, hogy a fater zenésztársai csak pislogni tudtak. Texas Flood a bandájuk, ha netán egyszer arra vetne a sors és még koncertezni is lenne kedved, melegen ajánlom a műsorát, meg gondolom szívesen kvaterkázik kicsit egy magyar atyafival. 😊 Tommy Katona Jr.
gyeek
köszi, megvizslatom....Texas amúgy király hely!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Hiányzik Stevie
Helmut Zimmer
Egyik régi cimborám immár 12. esztendeje éli életét Texasban zenészként. Pécsi illetőségű, már 4 éves korában úgy tudott gitározni, hogy a fater zenésztársai csak pislogni tudtak. Texas Flood a bandájuk, ha netán egyszer arra vetne a sors és még koncertezni is lenne kedved, melegen ajánlom a műsorát, meg gondolom szívesen kvaterkázik kicsit egy magyar atyafival. 😊 Tommy Katona Jr.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hiányzik James

Hiányzik Stevie:

...és hiányzik Randy is, de nagyon:


...de lehet hogy csak a gyermekkorom hiányzik 😕
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 930
2pac nem nagy favoritom, de J Period mixei jok mindig.
Ingyen toltheto cucc amugy.
 jperiod.bandcamp.com/album/j-period-presents-holler-if-ya-hear-me-a-2pac-mixtape
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 930
kellemes chill-jazz-hiphop instrumentalis cucc
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 930
 djkevlar.bandcamp.com/album/the-remixtapes-vol-5-bill-withers-rip
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Most



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
hallgassunk alkalomhoz illő zenét.

 www.youtube.com/watch?v=ZJxS1Bpnkl4
d3Y
Nine Inch Nails -- Where Is Everybody
Jimi Hendrix -- Along The Watchtowers
Electric Six -- Dance Epidemic

Most hirtelen ezek villantak be. 😀
gyeek
rammstein donaukinder
deftones- bored
drowning pool-bodies
disturbed- down with the sickness
slipknot- wait and bleed
metallica- creepin death
pearl jam- do the evolution


csak igy hirtelen

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nine Inch Nails -- Where Is Everybody
gyeek
most került fel az új albumuk


r.baggio
Aktuál! 😀 "#StayHome and ESCAPE #withMe"
Nagyon tetszik ez az Atticusszal készülő ambient industrial téma, elleszek ezzel amikor már besokallok az igénytelen magyar kortárs pop - hipihopi dömpingtől.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Nine Inch Nails -- Where Is Everybody
gyeek
most került fel az új albumuk



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
hallgassunk alkalomhoz illő zenét.

 www.youtube.com/watch?v=ZJxS1Bpnkl4
d3Y
Nine Inch Nails -- Where Is Everybody
Jimi Hendrix -- Along The Watchtowers
Electric Six -- Dance Epidemic

Most hirtelen ezek villantak be. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 461
hallgassunk alkalomhoz illő zenét.


choose life
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hehh, az új Twilight Force rendesen odabaszós lett, kellett má' valami 😊
Bár fülhallgatóval, hómofiszban nem teljesen őszinte a hedbeng 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
A lögendáás Sheik Yerbouti album ma töltötte be a 41. életévét!


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Szerdán Sportaréna, Hollywood Undead élőben másodszor (kedvencként először), Papa Roach élőben először. 🙏

Teljesen be vagyok zsongva már most.
Mikey
Mindkettő lájk.
kishaszi
Nem kicsi!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerdán Sportaréna, Hollywood Undead élőben másodszor (kedvencként először), Papa Roach élőben először. 🙏

Teljesen be vagyok zsongva már most.
Mikey
Mindkettő lájk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Szerdán Sportaréna, Hollywood Undead élőben másodszor (kedvencként először), Papa Roach élőben először. 🙏

Teljesen be vagyok zsongva már most.

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Dé:Nash mint jelenség megvan? 😀 Na itt a legújabb:
 www.youtube.com/watch?v=0CtFk0hYjdU


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 930
Jo 10 eve probalkoztam a black eyed peas elso ket lemezevel, akkor nem jottek be, most vegigment par napja mindketto es abszolut jo kis hip hop muzsika ertelmes szovegekkel.
Minden idok egyik legnagyobb talanya ez a csapat, mert a klasszikus hip hop alapoktol eljutottak olyan pop-edm kavalkadba, hogy csak pislog az ember (kozben a 10-es evek kozepen egy remix ep keretein belul pete rock, jazzy jeff , premier es large pro is bekoszont.) 2018-ban meg kiadtak egy olyan jo hip hop lemezt, hogy megint pislogtam nagyokat. aztan jott meg egy rave nota de akkor is.
a 2. lemezen olyan eloadok kozremukodnek, mint dj premier, chali2na, de la soul, mos def.





 www.youtube.com/watch?v=Hu7pbXh6XOw

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Na ez a sziget line up nagyon eros. Asap Rockyt elhozzak eletemben nem gondoltam volna.
JéBé
lehet, hogy én nem tartom már a lépést a zenevilággal, de konkrétan egyik fellépő sem must see számomra. ellentétben a RATM Bécsben szeptember 12-én...
d3Y
a Strokes most lép fel először Magyarországon.
a 2 zenekar közül az egyik ami miatt elmennék a szigetre. Szóval igen, idén megtörik a jég 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 461
Na ez a sziget line up nagyon eros. Asap Rockyt elhozzak eletemben nem gondoltam volna.
JéBé
lehet, hogy én nem tartom már a lépést a zenevilággal, de konkrétan egyik fellépő sem must see számomra. ellentétben a RATM Bécsben szeptember 12-én...

choose life