NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
wtf a grlizzliest is elkaptuk?
Negritis, a vajda
Morant nelkul ok maximum teddy macik, nem grizlik.
mi meg szokas szerint kikaptunk az Embiid brigadtol. az elegge aggaszto, hogy Gobert a normalis centerek ellen iden elegge szenved ...
csebi
james és russell nélkül nekünk minden győzelem ajándék
Negritis, a vajda
nem biztos, hogy jo lenne nektek egy playin szvsz. nem latok bennetek runra eselyt, igazabol PO tapasztalatra sincs nagyon szuksegetek amig James meg Davis rosteren van szoval lehet egy jobb draft pozi jobb lenne a lakersnek sztem.
csebi
2023 NBA Draft

First round: Pelicans have the right to swap picks (Anthony Davis trade in 2019)
Second round: Own

2024 NBA Draft

First round: Owned by Pelicans and have the rights to receive 2025 pick instead (Anthony Davis trade in 2019)
Second round: Own

2025 NBA Draft

First round: Own but Pelicans have the rights to this pick if they forego 2024 pick (Anthony Davis trade in 2019)
Second round: Own
nincs értelme a draftra építenünk, pont addig amíg itt vannak jamesék
egy jó újonc semmit nem segítene benne

amúgy én pont az utóbbi időszak miatt látok egy futásra esélyt ha összeáll a dolog
Negritis, a vajda
jaaa elfelejtettem, hogy a Davis cserebol meg ennyi first round hatra van.

figy nekem a Wolves meccsbol volt infom rolatok az meg buko. azt leszamitva tenyleg nem rossz a formatok, de sztem messze vagytok attol, hogy egy 4 gyozelemig tarto parharcban nyerjetek a Nyugaton.
de mondom a Wolvesnal is szkeptikus vagyok ebben hiaba van bivaly eros merlegunk 2023ban. egyszeruen nalunk sem akar osszeallni ez a tortenet pedig mar kb csak Tony Parkert nem hoztuk ide Gobertnek ...

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
wtf a grlizzliest is elkaptuk?
Negritis, a vajda
Morant nelkul ok maximum teddy macik, nem grizlik.
mi meg szokas szerint kikaptunk az Embiid brigadtol. az elegge aggaszto, hogy Gobert a normalis centerek ellen iden elegge szenved ...
csebi
james és russell nélkül nekünk minden győzelem ajándék
Negritis, a vajda
nem biztos, hogy jo lenne nektek egy playin szvsz. nem latok bennetek runra eselyt, igazabol PO tapasztalatra sincs nagyon szuksegetek amig James meg Davis rosteren van szoval lehet egy jobb draft pozi jobb lenne a lakersnek sztem.
csebi
2023 NBA Draft

First round: Pelicans have the right to swap picks (Anthony Davis trade in 2019)
Second round: Own

2024 NBA Draft

First round: Owned by Pelicans and have the rights to receive 2025 pick instead (Anthony Davis trade in 2019)
Second round: Own

2025 NBA Draft

First round: Own but Pelicans have the rights to this pick if they forego 2024 pick (Anthony Davis trade in 2019)
Second round: Own
nincs értelme a draftra építenünk, pont addig amíg itt vannak jamesék
egy jó újonc semmit nem segítene benne

amúgy én pont az utóbbi időszak miatt látok egy futásra esélyt ha összeáll a dolog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
wtf a grlizzliest is elkaptuk?
Negritis, a vajda
Morant nelkul ok maximum teddy macik, nem grizlik.
mi meg szokas szerint kikaptunk az Embiid brigadtol. az elegge aggaszto, hogy Gobert a normalis centerek ellen iden elegge szenved ...
csebi
james és russell nélkül nekünk minden győzelem ajándék
Negritis, a vajda
nem biztos, hogy jo lenne nektek egy playin szvsz. nem latok bennetek runra eselyt, igazabol PO tapasztalatra sincs nagyon szuksegetek amig James meg Davis rosteren van szoval lehet egy jobb draft pozi jobb lenne a lakersnek sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
wtf a grlizzliest is elkaptuk?
Negritis, a vajda
Morant nelkul ok maximum teddy macik, nem grizlik.
mi meg szokas szerint kikaptunk az Embiid brigadtol. az elegge aggaszto, hogy Gobert a normalis centerek ellen iden elegge szenved ...
csebi
james és russell nélkül nekünk minden győzelem ajándék


Hihetetlen izzadságszagú meccs volt, szokás szerint AD és a "kisfehér gyerek" hozta a formát, ill. még Brown-nak, és Ruinak voltak pillanatai.
Most mondjuk tökmindegy, csak W legyen. 😊
Stoki
Davis nagyot megy mostanában
és jah Reaves hihetetlenül hasznos, nem lesz meg neki az 50/40/90, de mind1 a lényeg hogy mikor kell hozzátud tenni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
wtf a grlizzliest is elkaptuk?
Negritis, a vajda
Morant nelkul ok maximum teddy macik, nem grizlik.
mi meg szokas szerint kikaptunk az Embiid brigadtol. az elegge aggaszto, hogy Gobert a normalis centerek ellen iden elegge szenved ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 414 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
wtf a grlizzliest is elkaptuk?
Negritis, a vajda
Hihetetlen izzadságszagú meccs volt, szokás szerint AD és a "kisfehér gyerek" hozta a formát, ill. még Brown-nak, és Ruinak voltak pillanatai.
Most mondjuk tökmindegy, csak W legyen. 😊
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
wtf a grlizzliest is elkaptuk?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Arenas 2.0?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Minden Lakers csapatban van egy kevésbé tehetséges szerethető csupasziv srác

Most Reaves az, előtte Caruso
Előtte Farmar
Negritis, a vajda
Kihagytad Westbrookot
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Wtf mit dobott fel a tube


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Minden Lakers csapatban van egy kevésbé tehetséges szerethető csupasziv srác

Most Reaves az, előtte Caruso
Előtte Farmar

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Curry közbe lehet a hét passzát tolta Greennek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Ma este csak AD éles eddig, annyi air ball-t dobunk, hogy már számolni se tudom
Stoki
rajta kívül reaves meg vanderbuilt ér vmit ma

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 414 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ma este csak AD éles eddig, annyi air ball-t dobunk, hogy már számolni se tudom
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
nah sikerül belefutni abba mint 1 hete a dallasnak hogy elmegyünk 20al aztán kiszopunk?
az egyetlen pozitívum az hogy a warriors fos idegenben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Kibaszott nevetséges amit Doncicnak megengednek, befújnak. Kb. akármit csinálhat, megkapja a két dobást.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
a profi sportolók egy része mindig is ilyen volt (ahogy a társadalom egy szelete is), csak nem volt internet

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
több mint 1 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215

YoungZeeZee
nem értem, hogy lehet valaki ennyire ostoba. illetve, hogy nincs körülötte senki, aki szólna neki, hogy fiam/tesa, te nem gangster vagy, hanem max kontraktos nba sztár...
bogec7
pont az a baj hogy agyhalottak vannak körülötte vélhetően, ha nem tudja elengedni ezeket a gyerekkori barátokat akkor nem sokáig lesz már a ligában
playmaker90
szülőkre, nagyszülőkre, ügynökre stb gondoltam, nem a spanokra...de ha mindenki balf.sz körülötte (még az előbb említettek is), akkor meg hajrá...gengszterkedjen csak, azt majd tolja 2 vs 2-t a börtönben 😊
bogec7
valószínűleg az általad felsorolt emberek kevésbé vannak jelen az életében, gondolok itt arra hogy máshol élhetnek. most derül majd ki ők melyik kategóriába tartoznak
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 179

YoungZeeZee
nem értem, hogy lehet valaki ennyire ostoba. illetve, hogy nincs körülötte senki, aki szólna neki, hogy fiam/tesa, te nem gangster vagy, hanem max kontraktos nba sztár...
bogec7
pont az a baj hogy agyhalottak vannak körülötte vélhetően, ha nem tudja elengedni ezeket a gyerekkori barátokat akkor nem sokáig lesz már a ligában
playmaker90
szülőkre, nagyszülőkre, ügynökre stb gondoltam, nem a spanokra...de ha mindenki balf.sz körülötte (még az előbb említettek is), akkor meg hajrá...gengszterkedjen csak, azt majd tolja 2 vs 2-t a börtönben 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Elvileg ez az az ominózus kép

több mint 1 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215

YoungZeeZee
nem értem, hogy lehet valaki ennyire ostoba. illetve, hogy nincs körülötte senki, aki szólna neki, hogy fiam/tesa, te nem gangster vagy, hanem max kontraktos nba sztár...
bogec7
pont az a baj hogy agyhalottak vannak körülötte vélhetően, ha nem tudja elengedni ezeket a gyerekkori barátokat akkor nem sokáig lesz már a ligában
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 179
Még több Ja Morant

Sixo
igen, ezekre értettem lentebb...van egy 1-1,5 évvel ezelőtti eset (ami most kapott sajtóvisszahangot), történt a "lézerezés" pár hete, ez indította az egészet a médiában...erre most tol egy ilyet insta live-ban....balf.sz

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Még több Ja Morant