NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
Olyan embert nehéz megvaltokent kezelni aki ebbe a Pistonsban alig játszott.Egyelőre jobb híján ők viszik a szalagcímeket.Hat nem tudom ezt a cserét. Papíron semmit sem adtunk de én Miltont bánom azért eléggé. Viszont tény h hogy úgy hoztunk a legfontosabb hiány posztra játékost h 9 fős rotaciobol mindenki maradt.
Monte Morris -> Wolves
Xavier Tillman -> Celtics
dawyd728
De alapvetően hozhatunk bkit ha a negyedik negyedben konstansan földbe all a támadás, jönnek a turnoverek és emellett a bírok is folyamatosan ellenünk fújnak …
csebi
több mint 2 éve
Egyelőre jobb híján ők viszik a szalagcímeket.Hat nem tudom ezt a cserét. Papíron semmit sem adtunk de én Miltont bánom azért eléggé. Viszont tény h hogy úgy hoztunk a legfontosabb hiány posztra játékost h 9 fős rotaciobol mindenki maradt.
Monte Morris -> Wolves
Xavier Tillman -> Celtics
dawyd728
De alapvetően hozhatunk bkit ha a negyedik negyedben konstansan földbe all a támadás, jönnek a turnoverek és emellett a bírok is folyamatosan ellenünk fújnak …
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
dawyd728
4 265
Egyelőre jobb híján ők viszik a szalagcímeket. Monte Morris -> Wolves
Xavier Tillman -> Celtics
több mint 2 éve
Nem ezen múlik, hanem hogy egészseges marad-e a csapat.Clippers nyugati első helyen, what a time to be alive.kérdés hogy Harden chokerkedését tudja-e Kawhi ellensúlyozni
Úgy örülnék, ha egészséges tudna maradni a csapat.
tenorx
Negritis, a vajda
több mint 2 éve
4 hét múlva csekkoljak megintwww.espn.com/nba/story/_/id/39470380/76ers-joel-embiid-least-4-weeks-knee-procedure
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Harden dobásokban szokott chokerkedni.Clippers nyugati első helyen, what a time to be alive.kérdés hogy Harden chokerkedését tudja-e Kawhi ellensúlyozni
Úgy örülnék, ha egészséges tudna maradni a csapat.
tenorx
Negritis, a vajda
Az a jó, hogy itt nincs szükség a pontjaira - arra van szükség, hogy tolja a pick and rollt, meg irányítson - és úgy is működik az offense.
Emiatt szerintem ettől védve van a Clippers.
több mint 2 éve
talan epp jokor van hullamvolgyben a Wolves (legalabbis valamiben bizni kell mezei szurkolonak). All-Star utan lehet jonni ujult erovel. Alapvetoen a negyedik negyedet kell rendbe tenni, azt meg kell oldani.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
dawyd728
4 265
Harden soha nem játszott két all-nba formában játszó csapattárssal egyszerre.Clippers nyugati első helyen, what a time to be alive.kérdés hogy Harden chokerkedését tudja-e Kawhi ellensúlyozni
Úgy örülnék, ha egészséges tudna maradni a csapat.
tenorx
Negritis, a vajda
Még a Thunderben sem, hiába papíron ott igen.
Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
Clippers nyugati első helyen, what a time to be alive.kérdés hogy Harden chokerkedését tudja-e Kawhi ellensúlyozni
Úgy örülnék, ha egészséges tudna maradni a csapat.
tenorx
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Clippers nyugati első helyen, what a time to be alive.Úgy örülnék, ha egészséges tudna maradni a csapat.
több mint 2 éve
dawyd728
4 265
Hosszú, de jó írás. Nem elemzés sokkal inkább apró emberi részletek Jokicról és az ő útjáról mostanáig. www.newyorker.com/magazine/2024/02/12/how-nikola-jokic-became-the-worlds-best-basketball-player
Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
dawyd728
4 265
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem: nem vagyok nagy NBA őrült, bár azt tudom, hogy most a Denver a bajnok... 😀Azt is figyeld, h bármelyik meccsre is mentek, előző nap egyik csapat se játsszon, mert előfordulhat olyan esetben egyik vagy másik csapat húzó embereinek pihentetése. Ahogy nézem szerencsések vagytok, mert 5 meccs közül egyik sem ilyen..
Jön hozzánk látogatóba egy haverom a családjával, és el akarom vinni egy meccs-re. Márc 26 és ápr 5 közt lenne jó. A Knicks és a Nets jöhet számításba NY miatt. Bulls-Nets és Lakers-Nets illetve Pacers-Nets vagy Knicks-nél egy Sacramento és egy Oklahoma meccs. Aki kicsit jobban ért hozzá, az melyiket ajánlaná? A fíling nyilván kb ugyanaz, de akkor már legyen a meccs is jó, ha egy mód van rá. Viszont nem tudom, melyik csapat mennyire kutyaütő. Emiatt most nem kezdek el NBA-t nézni... 😊
Előre is kösz a tippeket.
Lecsó
Knicks hazai meccseire drágább lesz a jegy, főleg, h évek óta nem tűntek ilyen jónak. Nets elég gyengus idén, irányt vesztett csapat, akik még maguk se tudják mit akarnak. Nincs kezükben a saját pickjük, tankolni nem tudnak, de nem is elég jók főleg támadásban, h PO-ba jussanak. A meccseikre NY-ban, mikor ennél jobbak voltak még akkor se voltak sokan kíváncsiak. Ugyanannyiért valószínű az ő meccseikre jobb helyre tudtok jegyet venni.
Bulls-Nets elég roncsderbi szagú. Habár lehet addigra egy jó kis playinbe kerülési rangadó lesz.. Egyik csapat sem izgalmas.
Lakers-Nets valószínű még úgy is drága lesz, hogy a Nets vendégei lesznek. Lakersnek kaparni kell majd ilyenkor. LA-nek nincs b2b, így akár James, Davis párost is láthatjátok.
Pacers-Nets az is érdekes lehet még. Indy jelenleg a legnagyobb tempóban játszó csapat. Amolyan 2000-es évek Nash vezette Phoenix Suns vibe lengi körbe őket. Haliburton, akit új Nashnek tartanak egy igazi feltörekvő sztár aki idei szezonban robbant be a top10 játékos közé és akár következő tíz évre maradhat is a liga elitben. Egy nem kosár rajongó számára lehet az ő játékuk kellően élvezetes lehet egy estére.
Thunder-Knicks meccs mind közül a legnívósabb. Két konferencia top4-es csapata közül kettő. Thunder egy feltörekvő csapat, akiről a következő 10 év is szólhat. Alapszakasz MVP esélyes SGA-vel soraikban. Egy brutál jó újonc szezont hozó Holmgren és egy nagyon mély többségében 25 alatti fiatalokból álló csapat, akik már idén nagyot akarnak gurítani.
Kings-Knicks is két leendő PO csapat meccse lehet. Kings játéka is eredendően a támadó kosárlabdát előtérbe helyező, mint a Pacersé. Ellenben az ő játékuk nem kisember irányító központú, hanem egy magasember, Sabonis és az ő magas kosárlabda IQ-ja által, akár csak a bajnok/mvp Jokic vezette Nuggets esetén.
Ebből az 5 meccsből 4 előzetesen elég élvezetesnek ígérkezik, 2 Knicks meccs egyenesen izgalmas minőségi szórakozás.
több mint 2 éve
Ja, elég húzósak a secondhand árak is. Ráadásul a cimborámnak van két iker fia. Őket most lehet, hogy inkább lebeszéli erről a programról. Vagy marad a Hooters... 😀Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem: nem vagyok nagy NBA őrült, bár azt tudom, hogy most a Denver a bajnok... 😀Lakers - Nets-re megy egy baratom elveszteni az NBA szuzesseget, James miatt. James az James, Lakersnek kaparnia kell majd valszeg akkor is szoval ha szerencsed van nem uli ki es lattok egy jo meccset mindenidok egyik legnagyonb sportolojaval. Persze a jegyarakat is ehhez igazitottak 🙂
Jön hozzánk látogatóba egy haverom a családjával, és el akarom vinni egy meccs-re. Márc 26 és ápr 5 közt lenne jó. A Knicks és a Nets jöhet számításba NY miatt. Bulls-Nets és Lakers-Nets illetve Pacers-Nets vagy Knicks-nél egy Sacramento és egy Oklahoma meccs. Aki kicsit jobban ért hozzá, az melyiket ajánlaná? A fíling nyilván kb ugyanaz, de akkor már legyen a meccs is jó, ha egy mód van rá. Viszont nem tudom, melyik csapat mennyire kutyaütő. Emiatt most nem kezdek el NBA-t nézni... 😊
Előre is kösz a tippeket.
Lecsó
JéBé
több mint 2 éve
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem: nem vagyok nagy NBA őrült, bár azt tudom, hogy most a Denver a bajnok... 😀Lakers - Nets-re megy egy baratom elveszteni az NBA szuzesseget, James miatt. James az James, Lakersnek kaparnia kell majd valszeg akkor is szoval ha szerencsed van nem uli ki es lattok egy jo meccset mindenidok egyik legnagyonb sportolojaval. Persze a jegyarakat is ehhez igazitottak 🙂
Jön hozzánk látogatóba egy haverom a családjával, és el akarom vinni egy meccs-re. Márc 26 és ápr 5 közt lenne jó. A Knicks és a Nets jöhet számításba NY miatt. Bulls-Nets és Lakers-Nets illetve Pacers-Nets vagy Knicks-nél egy Sacramento és egy Oklahoma meccs. Aki kicsit jobban ért hozzá, az melyiket ajánlaná? A fíling nyilván kb ugyanaz, de akkor már legyen a meccs is jó, ha egy mód van rá. Viszont nem tudom, melyik csapat mennyire kutyaütő. Emiatt most nem kezdek el NBA-t nézni... 😊
Előre is kösz a tippeket.
Lecsó
több mint 2 éve
kérdés:Length of Sixers playoff stay without Embiid https://t.co/2nGvlK82tC pic.twitter.com/3RGfbdwc2z
— Martin Frank (@Mfranknfl) February 5, 2024
dande2
Embiiddel eddig többre mentek? 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Length of Sixers playoff stay without Embiid https://t.co/2nGvlK82tC pic.twitter.com/3RGfbdwc2z
— Martin Frank (@Mfranknfl) February 5, 2024
több mint 2 éve
Nekem a nevek nem mondanak sokat, én leragadtam a középiskolai Bulls-nál... 😀
több mint 2 éve
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem: nem vagyok nagy NBA őrült, bár azt tudom, hogy most a Denver a bajnok... 😀a Knicks jobb idén és mind a Thunder mind a Kings elég jó csapat
Jön hozzánk látogatóba egy haverom a családjával, és el akarom vinni egy meccs-re. Márc 26 és ápr 5 közt lenne jó. A Knicks és a Nets jöhet számításba NY miatt. Bulls-Nets és Lakers-Nets illetve Pacers-Nets vagy Knicks-nél egy Sacramento és egy Oklahoma meccs. Aki kicsit jobban ért hozzá, az melyiket ajánlaná? A fíling nyilván kb ugyanaz, de akkor már legyen a meccs is jó, ha egy mód van rá. Viszont nem tudom, melyik csapat mennyire kutyaütő. Emiatt most nem kezdek el NBA-t nézni... 😊
Előre is kösz a tippeket.
Lecsó
a Thunder talán izgalmasabb
VISZONT James-t nem sokáig látod már a pályán így ha eddig nem láttad akkor érdemes lehet az is
a Bulls-t kerüld
Pacers esetében ugye Haliburton a kérdés őt érdemes látni az tuti
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem: nem vagyok nagy NBA őrült, bár azt tudom, hogy most a Denver a bajnok... 😀 Jön hozzánk látogatóba egy haverom a családjával, és el akarom vinni egy meccs-re. Márc 26 és ápr 5 közt lenne jó. A Knicks és a Nets jöhet számításba NY miatt. Bulls-Nets és Lakers-Nets illetve Pacers-Nets vagy Knicks-nél egy Sacramento és egy Oklahoma meccs. Aki kicsit jobban ért hozzá, az melyiket ajánlaná? A fíling nyilván kb ugyanaz, de akkor már legyen a meccs is jó, ha egy mód van rá. Viszont nem tudom, melyik csapat mennyire kutyaütő. Emiatt most nem kezdek el NBA-t nézni... 😊
Előre is kösz a tippeket.
több mint 2 éve
Bold:Bucksnak lesz egy harmadik vezetőedzője ebben a szezonban.

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Embiid műtétThe Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Doc Rivers lett az egyik all star edzo?!Allstarra eleg a comeonguys!
YoungZeeZee
több mint 2 éve
Doc Rivers lett az egyik all star edzo?!Mivel a Bucks lesz a 2. keleten a mai meccsek után, így igen.
YoungZeeZee
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 838
Doc Rivers lett az egyik all star edzo?!