NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
James 1, Stewart 2 meccs
Negritis
Folyamatosan jönnek a videók mindenfelé, az jól látszik, hogy Stew egy idióta, hogy nem volt képes elengedni hamarabb ezt a dolgot és még verekedni akart percekkel később is, de hogy James sem 1 meccset érdemelt ezért az tuti.
Klaci79
sztem ez 0 meccs de max 1
összeakadtak, Stewart szarul zárta ki ahogy próbálta kiszabadítani a kezét úgy véletlen arcon könyökölte
nem hiszem hogy az volt a célja
 www.youtube.com/watch?v=pOyxlH_0bKg
fentről ÉN úgy látom hogy oda se néz mit fog találni, csak ránt egyet rajta

amúgy sztem az 1, 5 lett volna ideális
én 0, 3at vártam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
James 1, Stewart 2 meccs
Negritis
Folyamatosan jönnek a videók mindenfelé, az jól látszik, hogy Stew egy idióta, hogy nem volt képes elengedni hamarabb ezt a dolgot és még verekedni akart percekkel később is, de hogy James sem 1 meccset érdemelt ezért az tuti.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azt gondolom, hogy időben jött, ez a pofon. Még mielőtt a srácok azt hinnék, hogy a bab is hús.
Gergőke
Inkább azt láttam problémának, hogy a nyugati túra után két nap két meccs nagyon sok volt. Ráadásul azért Vuch és Caruso is hiányzott már, ami persze önmagában nem indokol egy vereséget, pláne ilyet, de a Pacers-nek is még minden jött ezen a mérkőzésen...
Klaci79
Egyértek, ugyanakkor nem baj szerintem egy ilyen pofonba belenézni.

" class="embed">
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Azt gondolom, hogy időben jött, ez a pofon. Még mielőtt a srácok azt hinnék, hogy a bab is hús.
Gergőke
Inkább azt láttam problémának, hogy a nyugati túra után két nap két meccs nagyon sok volt. Ráadásul azért Vuch és Caruso is hiányzott már, ami persze önmagában nem indokol egy vereséget, pláne ilyet, de a Pacers-nek is még minden jött ezen a mérkőzésen...
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azt gondolom, hogy időben jött, ez a pofon. Még mielőtt a srácok azt hinnék, hogy a bab is hús.

" class="embed">
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
James 1, Stewart 2 meccs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
azert azt nem gondoltam volna h a wolves top 10 koruli vedekezessel nem lesz 0.5 felett ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
LeBron-nak ennyire fáj ha kikapásra áll a Pistons ellen? 😊
KeyG
Szarul ment neki meg a csapatnak is, aztán frusztrált volt, valszeg Stewart is basztatta, gondolta kicsit erősebben szabadul ki a fogásból max Stewart kap egyet. Kicsit nagyobb találat lett belőle, mint ahogy ő azt gondolta, elnézést is kért, a flagrant 2 egyértelmű (nem is vitatta), szerintem kb 3 meccses eltiltás is mehetne, de úgyse fog mert ő LeBron.

Aztán jött ez a vicces színjáték Stewarttól, amin azóta is nevetek. 😀
Jughead
"annyira" nem vagyok benne biztos hogy durva volt, de a flagrant 2 járt érte, pénzbirság is
eltiltás más kérdés, m1

viszont amit stewart levágott, nah azért járjon eltiltás mert én értem hogy vérzik a szeme de az a hiszti meg vergődés amit művelt az legalja
Negritis
Nekem az tetszett, hogy onnantól akart James-szel verekedni, hogy elkezdték visszafogni, addig eszébe nem jutott. 😀
Jughead
a vicces megint rusty volt, aki az ilyeneknél alig várja hogy játszhassa az agyát
szánalmas ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
LeBron-nak ennyire fáj ha kikapásra áll a Pistons ellen? 😊
KeyG
Szarul ment neki meg a csapatnak is, aztán frusztrált volt, valszeg Stewart is basztatta, gondolta kicsit erősebben szabadul ki a fogásból max Stewart kap egyet. Kicsit nagyobb találat lett belőle, mint ahogy ő azt gondolta, elnézést is kért, a flagrant 2 egyértelmű (nem is vitatta), szerintem kb 3 meccses eltiltás is mehetne, de úgyse fog mert ő LeBron.

Aztán jött ez a vicces színjáték Stewarttól, amin azóta is nevetek. 😀
Jughead
"annyira" nem vagyok benne biztos hogy durva volt, de a flagrant 2 járt érte, pénzbirság is
eltiltás más kérdés, m1

viszont amit stewart levágott, nah azért járjon eltiltás mert én értem hogy vérzik a szeme de az a hiszti meg vergődés amit művelt az legalja
Negritis
Nekem az tetszett, hogy onnantól akart James-szel verekedni, hogy elkezdték visszafogni, addig eszébe nem jutott. 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
LeBron-nak ennyire fáj ha kikapásra áll a Pistons ellen? 😊
KeyG
Szarul ment neki meg a csapatnak is, aztán frusztrált volt, valszeg Stewart is basztatta, gondolta kicsit erősebben szabadul ki a fogásból max Stewart kap egyet. Kicsit nagyobb találat lett belőle, mint ahogy ő azt gondolta, elnézést is kért, a flagrant 2 egyértelmű (nem is vitatta), szerintem kb 3 meccses eltiltás is mehetne, de úgyse fog mert ő LeBron.

Aztán jött ez a vicces színjáték Stewarttól, amin azóta is nevetek. 😀
Jughead
"annyira" nem vagyok benne biztos hogy durva volt, de a flagrant 2 járt érte, pénzbirság is
eltiltás más kérdés, m1

viszont amit stewart levágott, nah azért járjon eltiltás mert én értem hogy vérzik a szeme de az a hiszti meg vergődés amit művelt az legalja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
LeBron-nak ennyire fáj ha kikapásra áll a Pistons ellen? 😊
KeyG
Szarul ment neki meg a csapatnak is, aztán frusztrált volt, valszeg Stewart is basztatta, gondolta kicsit erősebben szabadul ki a fogásból max Stewart kap egyet. Kicsit nagyobb találat lett belőle, mint ahogy ő azt gondolta, elnézést is kért, a flagrant 2 egyértelmű (nem is vitatta), szerintem kb 3 meccses eltiltás is mehetne, de úgyse fog mert ő LeBron.

Aztán jött ez a vicces színjáték Stewarttól, amin azóta is nevetek. 😀
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Srácok, szeretnék kérni pár tippet NBA live steamre... Köszönet!!!
nagir
nbabite(pont)com
tenorx
én is azt használom
Negritis
#metoo


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Srácok, szeretnék kérni pár tippet NBA live steamre... Köszönet!!!
nagir
nbabite(pont)com
tenorx
én is azt használom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok, szeretnék kérni pár tippet NBA live steamre... Köszönet!!!
nagir
nbabite(pont)com
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Srácok, szeretnék kérni pár tippet NBA live steamre... Köszönet!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az komoly, DeRozan dobta a legtöbb pontot a 4. negyedben az egész ligában, LaVine 2. ugyanebben a kategóriában.

" class="embed">
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
MPJ műtét, folyt köv. 1 év múlva.
Közben Jokic is maródi most. Vele top5 D, nélküle 40+ pont negyedenként. Murray is csak ASG után térhet vissza. Hát mit mondjak? Ez a szezon se lesz áttörés és csak remélni tudom, h Mike bődületes szerződése nem lesz halott pénz a következő 4 szezonban.
Nugglife.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 098
LeBron-nak ennyire fáj ha kikapásra áll a Pistons ellen? 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Visszavágtunk a Knicksnek az első zakóért. 😃 Demar több pontot dobott pontot dobott élete első 16 Bulls meccsén, mint a GOAT. 😃

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
 www.espn.com/nba/story/_/id/32682460/sources-sacramento-kings-fire-coach-luke-walton-6-11-start
empty taxi
random 2 évvel megkésett edzőváltás. Divac is mehetne utána.
DrChef
Divac tavaly április óta már nem a Kings GM-e.
empty taxi
elbújok.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
 www.espn.com/nba/story/_/id/32682460/sources-sacramento-kings-fire-coach-luke-walton-6-11-start
empty taxi
random 2 évvel megkésett edzőváltás. Divac is mehetne utána.
DrChef
Divac tavaly április óta már nem a Kings GM-e.
empty taxi
most érkezett meg a fax-a

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 www.espn.com/nba/story/_/id/32682460/sources-sacramento-kings-fire-coach-luke-walton-6-11-start
empty taxi
random 2 évvel megkésett edzőváltás. Divac is mehetne utána.
DrChef
Divac tavaly április óta már nem a Kings GM-e.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
 www.espn.com/nba/story/_/id/32682460/sources-sacramento-kings-fire-coach-luke-walton-6-11-start
empty taxi
random 2 évvel megkésett edzőváltás. Divac is mehetne utána.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F1121%2Fr940557_1296x729_16-9.jpg
Kings fire Walton, name Gentry interim coach
The Kings, who have lost seven of eight games and are 6-11 this season, fired coach Luke Walton on Sunday and promoted Alvin Gentry to interim coach.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Sikerült a Denvert is elkapni. Lavine szezonbeli legjobb dobó teljesítményét hozta 36 ponttal, Demar 26 pontot tett hozzá. 😃

" class="embed">