NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
meg kell hagyni, jól néz ki ez a szürke Nets mez...jó kis meccs, félidőben 2 ponttal mennek Chicago-ban
a 3. negyedben viszont szétvédekezték a Bullst...ehhez jöttek a pocsékabbnál pocsékabb dobások és a szintén szürkében lévő játékvezetés...tényleg mintha egy csapatban lettek volna...úgyhogy a nagyobb sztárok ezzel meg is nyerik. DeRozan megint szenved csak...lehet kevesebbet kellene kiabálni, hogy MVP
Klaci79
Én nem szoktam bírózni, de ez kissé csúnyára sikeredett. DeMart meg valóban helyre kell tenni fejben, mert nagyon kell a csapatnak.
Gergőke
mit teszel rajta helyre?
világ életében ilyen volt
Negritis
Tudom, hogy milyen volt, de Donovan eddig szerintem tök jól kezelte. Gondolok itt a a negyedik negyedes produkciókra. Most valóban gödör van nála, de szerintem Donovanban és a stábban meg van az a potenciál, hogy helyre tegye benne a dolgokat most. Aztán lehet kincstári az optimizmusom.

" class="embed">
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
meg kell hagyni, jól néz ki ez a szürke Nets mez...jó kis meccs, félidőben 2 ponttal mennek Chicago-ban
a 3. negyedben viszont szétvédekezték a Bullst...ehhez jöttek a pocsékabbnál pocsékabb dobások és a szintén szürkében lévő játékvezetés...tényleg mintha egy csapatban lettek volna...úgyhogy a nagyobb sztárok ezzel meg is nyerik. DeRozan megint szenved csak...lehet kevesebbet kellene kiabálni, hogy MVP
Klaci79
Én nem szoktam bírózni, de ez kissé csúnyára sikeredett. DeMart meg valóban helyre kell tenni fejben, mert nagyon kell a csapatnak.
Gergőke
mit teszel rajta helyre?
világ életében ilyen volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
meg kell hagyni, jól néz ki ez a szürke Nets mez...jó kis meccs, félidőben 2 ponttal mennek Chicago-ban
a 3. negyedben viszont szétvédekezték a Bullst...ehhez jöttek a pocsékabbnál pocsékabb dobások és a szintén szürkében lévő játékvezetés...tényleg mintha egy csapatban lettek volna...úgyhogy a nagyobb sztárok ezzel meg is nyerik. DeRozan megint szenved csak...lehet kevesebbet kellene kiabálni, hogy MVP
Klaci79
Én nem szoktam bírózni, de ez kissé csúnyára sikeredett. DeMart meg valóban helyre kell tenni fejben, mert nagyon kell a csapatnak.

" class="embed">
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
meg kell hagyni, jól néz ki ez a szürke Nets mez...jó kis meccs, félidőben 2 ponttal mennek Chicago-ban
a 3. negyedben viszont szétvédekezték a Bullst...ehhez jöttek a pocsékabbnál pocsékabb dobások és a szintén szürkében lévő játékvezetés...tényleg mintha egy csapatban lettek volna...úgyhogy a nagyobb sztárok ezzel meg is nyerik. DeRozan megint szenved csak...lehet kevesebbet kellene kiabálni, hogy MVP

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Remélem ma megcsapjuk a Pistonst. 😃
Gergőke
Hú, de nagyon!!!🤗
nagir
A bikák mészároltak. 😃 Kellett is nagyon, mert az elkövetkező 4 meccsből 3 az Nets, Warriors, Memphis lesz.
Gergőke
Igen én is néztem, hát nem lesz sétagalopp! Mondjuk azt hittem idáig is kitarthat a W-széria, de semmi baj, mert a pofonok mindíg kellenek, hogy ne tévezd szem elől a célt!
nagir
De jó lenne, ha ma valahogy el tudnánk kapni a Brooklynt.

" class="embed">
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Bohóckodik valaki itt az nba-s topshot-al?
Érdekes, hogy mennyivel gyorsabban reagál ez a liga minden trendre mint a többi (nfl-es elviekben csak nyáron indul)
FLZOLI
bazska már rég csinált róla videót
Negritis
Azt láttam én is, de azóta valamennyire csillapodott a hype azért kérdeztem
FLZOLI
lényegében nft szal én kihagytam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bohóckodik valaki itt az nba-s topshot-al?
Érdekes, hogy mennyivel gyorsabban reagál ez a liga minden trendre mint a többi (nfl-es elviekben csak nyáron indul)
FLZOLI
bazska már rég csinált róla videót
Negritis
Azt láttam én is, de azóta valamennyire csillapodott a hype azért kérdeztem

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Bohóckodik valaki itt az nba-s topshot-al?
Érdekes, hogy mennyivel gyorsabban reagál ez a liga minden trendre mint a többi (nfl-es elviekben csak nyáron indul)
FLZOLI
bazska már rég csinált róla videót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Remélem ma megcsapjuk a Pistonst. 😃
Gergőke
Hú, de nagyon!!!🤗
nagir
A bikák mészároltak. 😃 Kellett is nagyon, mert az elkövetkező 4 meccsből 3 az Nets, Warriors, Memphis lesz.
Gergőke
Igen én is néztem, hát nem lesz sétagalopp! Mondjuk azt hittem idáig is kitarthat a W-széria, de semmi baj, mert a pofonok mindíg kellenek, hogy ne tévezd szem elől a célt!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bohóckodik valaki itt az nba-s topshot-al?
Érdekes, hogy mennyivel gyorsabban reagál ez a liga minden trendre mint a többi (nfl-es elviekben csak nyáron indul)

több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Remélem ma megcsapjuk a Pistonst. 😃
Gergőke
Hú, de nagyon!!!🤗
nagir
A bikák mészároltak. 😃 Kellett is nagyon, mert az elkövetkező 4 meccsből 3 az Nets, Warriors, Memphis lesz.

" class="embed">
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom magyarul megjelenik-e majd:


dande
És mennyiben lesz vajon több, mint Lazenby könyve?
slowmotion
Fogalmam sincs, èn azt sem ismerem csak gondoltam èrdekelhet itt nèmelyeket. Nem vagyok nagy Kobe fan, amellett, hogy elismerem, csak mivel Eagles drukker volt újra ès újra bele futok a Twitter oldalon vele kapcsolatos dolgokba. Így került ez is elèm 🙂
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Remélem ma megcsapjuk a Pistonst. 😃
Gergőke
Hú, de nagyon!!!🤗



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Nem tudom magyarul megjelenik-e majd:


dande
És mennyiben lesz vajon több, mint Lazenby könyve?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom magyarul megjelenik-e majd:

több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Remélem ma megcsapjuk a Pistonst. 😃

" class="embed">
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kristina Pink és a leszúrt rittberger:
 youtu.be/APGex9QuyOI
empty taxi
Bravúr álló helyből ekkorát borulni.
Matthew99
Az a fránya tűsarok ... 😀

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Kristina Pink és a leszúrt rittberger:
 youtu.be/APGex9QuyOI
empty taxi
Bravúr álló helyből ekkorát borulni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Kristina Pink és a leszúrt rittberger:
 youtu.be/APGex9QuyOI


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Persze szar dolog kikapni, de valahol nem bánom, hogy megszakadt a sorozatunk.

" class="embed">
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 698 — Amerikai sportok rajongója
Meghatódva néztem a bemutatásnál, őrjöngtem a zsákolásnál, tapsoltam a 2. félidei három pontosoknál. Örülök, hogy visszatértél Klay, szép győzelemmel ráadásul!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Klay is back






The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Mi lett a sport1es nba meccsel?
YoungZeeZee
A Clippers Hawksnak vége van ha arra gondolsz.
tenorx
Akkor csak rosszkor kapcsoltam oda mindig.vmi bejatszas volt meg reklam meg nba action.
Koszi😀
YoungZeeZee
Viszont hajnalban Klay Thompson return élőben, kevés játékost bírok jobban nála, remelem, vissza tud térni ténylegesen a korábbi formájahoz.

több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 971
Mi lett a sport1es nba meccsel?
YoungZeeZee
A Clippers Hawksnak vége van ha arra gondolsz.
tenorx
Akkor csak rosszkor kapcsoltam oda mindig.vmi bejatszas volt meg reklam meg nba action.
Koszi😀